• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu idu tak jednou za 4 dny a to každý den baštím lněný olej (prý zaručený) a ještě projímadlo Lactulosa, plus samozřejmě různé probiotické nápoje, ovoce a zeleninu. a ani PRD :slight_smile: ale teď normálně dva dny po sobě úspěch, to se mi jednou za měsíc takhle šikovně povede.
29. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
@lio : no taky nechápu, proč mi dr. říkala, že od 34, když jsem slyšela něco jinýho všude kolem. Však neboj,
děkujem všem za podporu :slight_smile:
nemusíš mít žádný předzvěsti porodu ještě v poradně a večer můžete klidně jet :wink: .

Ukecávám ho aby zůstal bobeček ještě u mamky, že je mu tady nejlíp. Ještě když to kolem začala bouřit, to jsem se vůbec lekla. Zítra mě čeká ještě obvoďačka, že se mám radši stavit, kvůli tý zvýšený teplotě a zimnici :cry: Já si holt musím vybrat vše :angry:
mě taky napadlo, jestli mi neodchází ta zátka, ale to by mi asi mudr, řekla co. Mám spíš hnědo krvavej hlen :pensive: , ale zas tolik ho není. Spíš takový nitky nebo nevím jak to popsat.
ad prsa: taky se stydím už od základy, radši jsem ve 4. třídě v létě nosila mikiny, abych se vyhla poznámkám tipu, že jsem jako samanta fox. Po porodu mám taky strach, už předtím nebyly extra pevné :confounded:
@alisek : děkujem, jo jo, mám přijet i přes malování, kdyby něco.
@zvirka : taky jsem prcek, tak to teda pěkně vyniká ty velká prsa, ale s bříškem jsem ohromná celá
29. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
ahojky co nového holky???
29. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@lucinecka222 : ty si s tím svým chlapem teda užíváš!! :frowning2: Ach jo...mrzí mě to :unamused:
29. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@lio:gratulace ke kontrole

@eliska_v taky gratulace a máš dobrýho akrobata teda :grinning:
jinak o to třetí místo to bude mela :grinning: :grinning:
@beru3nek:ty lež a odpočívej ještě chvilku vydrž :wink:
29. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@antana123 : asi bude mít pěkného uličníka :grinning:
29. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
jo a dotaz, to asi maliník pít nemá, že? neurychluje náhodou porod?
@eliska_v : tak super, že jste o.k. to je rychlík teda jak se dokáže otočit fofrem. To u nás se neotočil už x týdnů do tý správný polohy lenoušek :grinning:
hrozně se divily, že necítím pohyby, když na monitoru jsou, ale když má nožičky u konečníku, tak je fakt necítím :wink: No hlavně že monitor dopadnul dobře
@lucinecka222 : taky se hlásím s macíkem, když jsme měli ve 30 tt 1628 g. To je jen dobře, kdyby náhodu si to rozmyslel a chtěl na svět dřív, tak každý gram dobrej.
@ladenka : to jsi dobrá teda s tím epi
@daja.had : mě dneska tvrdila sestřička, že kontrakce je že ti stvrdne na kámen a je šišatý. Já měla zatím teda bolesti na MS, to jsou prý posli. Jsem myslela, že je to to samé :grinning:. Jo jo, magnézko je na to dobrý. Já jsem taky čuměla, že mě ho naordinovala až te´d, když by se mělo vysazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@eliska_v jo jo to sleduju ale to je jedno hlavně že je zdraví a jen at pěkně cvičí :wink:
29. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@beru3nek : Než jsme dojeli domů, tak se otočil zase dvakrát!! :angry: :grinning: :sweat_smile:

@antana123 : tak já jsem ráda, že se má u mě dobře, ale dává mi pacholek pěkně zabrat! protože dneska na UTZ mi strčil nožičku pod žebro a nehodlal jí vyndat!! :grinning: :angry: :sweat_smile: Až po třech minutách!! :unamused: :wink: A pak mi strčil hlavičku pěkně do hrdla a ručičky no ani nevím kam, ale je to koumák :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
@lucinecka Tak to mě mrzí, teda že mu to není blby, když má doma těhotnou ženu :angry: Ho kopni někam, až přijde, a spát bez večeře! :angry:
29. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
holky kde jste kdo????? :astonished: :astonished: :astonished:
29. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu zase...a zase abych docitala milion stranek :grinning:
Vsem zkontrolovanym gratulka a beru nohy krizem, prcek ma jeste cas! :slight_smile:
A ja uz jsem sama beeee....a jeste mu posunuli smejdi o dve hodiny let...tak je pekne naprdnuty...
Luci....ten tvuj chlap me síří od prvnich chvil co jsi o nem zacala psat....dela si z tebe kozy nebo ja nevim...ja si tohle vubec nedovedu predstavit....mas silene silne nervy fakt.....ja uz bych ho vykopala z domu asi milionkrat!!!
29. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
@safryy ahojky takže slaměná vdova neboj tě nějak zabavíme :wink:
29. črc 2010 v 19:40  • Odpověz

@safryy : no budu se snažit :wink:
Si furt říkám, kdo ví co by se dělo o víkendu, kdybych dneska k dr. nešla. No radši nemyslet. Jdu do postýlky, tak se mějte pá
29. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@beru3nek pa a šetři se
29. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@antana123 .... :wink: doufam...dnesek teda nic moc...a ani jsem nemela cas docitat...jen jsem si pocetla tu melu okolo porodnich planu a tak :slight_smile: Jsem se zabavila uklidem...ale stejne...oci jak angorak :grinning:

@beru3nek .....ja mam ted nakazane nohy krizem taky :grinning: tak budem spolu drzet basu :wink:
29. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@safryy jé neboj to bude dobrý to uteče jako nic a je doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
Tak konečně nám přišel kočár, zítra ho půjdem vyzvednout, tak už se těším :dizzy_face:
29. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
holky já to balím se mi špatně sedí tak zatím pa zase zítra :wink:
29. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
holky slyšely jste jak ten kněz utopil při křtu to 6týdenní dítě ... peklo
29. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
mno, koukám, že nepoznám ani poslíčky, ani tvrdnutí....jako občas se něco děje, ale není to nic hroznýho, kvůli čemu bych se měla stresovat, tak doufám, že dělám dobře :confused:

luci: ten je teda na pěst :angry:

já z domácích prací nezvládám akorát vynášet bioodpad, a někdy mejt nádobí, u popelnic se vždycky málem pozvracím :frowning2:
u nás se taky moc nepomáhá, když si postěžuju, tak ať to nedělám, že to prostě nebude :unamused:
Já mu dám!

29. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza cože?
29. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
hup jezis neslysela, necetla..kde to bylo? smankote :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jinak dneska uz jsem snad vsechno doprala, jeste to musim slozit a nachystat do porodky, pak jeste par dalsich veci, a muze to byt v klidu:slight_smile: ale budu rada, kdyz jeste mala tak tri tydny pocka :wink: dneska mi docela tvrdne a boli bricho..mi se kombinuji poslicci s kontrakcemi, ale neni to zase az takova hruza..bude hur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ja akorat peru, pradlo pak hodim do susicky, a slozim..varim obcas a obcas nakoupim..na zbytek ted mame najatou pani, takze nedelam vicemene skoro nic.....nevim jak bych to zvladala, to delat, tak uz je mala davno na svete :unamused: :unamused: :unamused:
29. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
no azjistila jsem ze nejvice bricho tvrdne, kdyz sedim..u pocitace :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@beru3nek maliník neurychluje porod a jeden hrnek ti ted neublíží, před porodem se mnohonásobně zvyšuje množství....
29. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lajla co to je kombinace poslíčků a kontrakcí :slight_smile:?
29. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@antana123 ...tak papa a dobrou

@hupcza ....to si delas srandu nebo je to pravda??? :confused:
29. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hupcza já to hledala na novinkách a nic,...to musel být křest ponorem, jinak si to nedokážu vysvětlit, blbec. :angry:
29. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
lio ja to cetla nahore..viz ted nevim kdo psal..jak se projevuji kontrakce a poslicci, tak jsem pisla ze mam oboje:slight_smile: ze kdyz boli tak je to neco a kdyz tvrdne tak neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
lio kopiruji:slight_smile: mě dneska tvrdila sestřička, že kontrakce je že ti stvrdne na kámen a je šišatý. Já měla zatím teda bolesti na MS, to jsou prý posli. Jsem myslela, že je to to samé..od beru
29. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.