• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lajla ježíš to sem přehlídla a nemůžu to najít
já myslela že poslíčci jsou všechno, co nevede k porodu....
29. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
29. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lajla dík za zkopčení, aha..zajímavý......břicho mi tvrdne už od 20tt do šišky jako kámen a dr mi říkala, že tohle kontrakce nejsou, že to je jen příprava dělohy na porod, stahování svalu...no ono je to fuk, výsledek je stejnej......
29. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
ale asi to tak bude, bo na monitoru ti lítaj kontrakce = tvrdnutí bříška, bolesti ten monitor nepozná ne? nebo už nevím, ale zase někomu bříško netvrdne a kontrakce mu taky lítaj na monitoru, tak nevím ....:slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
lio ja sama nevim:slight_smile: a to uz jdu rodit po druhe..ja myslela, ze poslicci jsou tvrdnuti bricha a bolest..kdezto kontrakce co si pamatuju byla nesnesitelna bolest dole v podbrisku, tvrdnuti nevim..to jsem asi nevnimala..a bolest strilela do zad a noh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lajla no já myslela že nezáleží jak to bolí, bo poslíčci můžou bolet fest, ale že kontrakce se nazývá až to, co vede k porodu, zkracuje ten interval a sílí bolest......a jestli tvrdne břicho nebo jsou jen bolesti jsem myslela že je fuk.....
ale jak říkám, je to jedno, porod ani jedna z nás nezaspí a řešit, jeslti se tohle menuje tak či tak, je fuk :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@suik: jj ..podobné pochopení se děje u nás ....tak si sedni a nedělej to ....no to bychom tu shnili zaživa :sweat_smile:
@suik @lajla - no já dělala mlíko ..jen jsem to zaslechla z tv
@safryy: tak já mám kapku zvrácený smysl pro humor, ale tohle by bylo trošku moc i na mě :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@hupcza ....me to prislo teda neuveritelne...a na blesku maji i video jak to dite potapi....ja jsem uplne v soku! :astonished:
29. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
29. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
29. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@safryy no ještě na to koukej, probůh, to by mě složilo
29. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
to video jsem viděla taky, naštěstí to bylo docela rozmazaný :frowning2: ,chudák malá, pak jsem neodolala u toho videa, jak ten tlustej kluk málem vypadl z horský dráhy a matka se mi hihňala :angry:
29. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza o prostě poslíčci jsou přípravné kontrakce....:grinning: nebo ne
29. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
@lio ...tak ono se to pustilo samo kdyz jsem klikla na odkaz blesku....ale nic moc tam videt nebylo....jak pise suik...bylo to cele rozmazane...
29. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
tvrdnutí = kontrakce = bolest - a je to tvrdé a špičaté (vytvarované břicho) prostě jde nahmatat tvrdá děloha. Poslíčky jsou taky kontrakce to znamená že to vše co jsem napsala ale do určité amplitudy..děloha se kontrakcemi připravuje na porod už dlouho předem ale tyto kontrakce jsou na hranici vnímání tzn jsou slabší a nevedou k otevírání por. cest
29. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@lio: no v podstatě jo :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@vafle no já to chápu :slight_smile: a dyž někdo nemá tvrdnutí ale jen ms bolesti, tak má poslíčky nebo kontrakce ? :grinning:
já tedy mám obojí, ted mi bříško tak netvrdne, ale mám ms bolesti, předtím, co jsem ležela jsem měla zase jen tvrdnutí, bříško ztvrdlo, zešišatělo...nebolelo to.....
29. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@lio: jo s těmi ms bolestmi to je prča ..já totiž žádné ms bolesti nikdy neměla a v prvním těhu se mě furt někdo ptal, jestli to mám jako u ms bolesti ....no co já vím :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
prostě jsem to chápala nebo chápu tak, že poslíčci nevedou k porodu, připravují dělohu k porodu a je fuk, jestli tvrdnutím nebo ms bolestmi, někdo může mít to, jiný ono a někdo obojí a jsou to slabé kontrakce...a bolesti, které vedou k porodu, tzn sílí intenzita a zkracuje se interval jsou kontrakce vedoucí k porodu :slight_smile:

doufám že tu ted ze sebe nedělám velkýho debila :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
@hupcza no to říkám, někdo má obojí, někomu tvrdne břicho, někdo má jen ms bolesti až do kříže či třísel......já pozorovala od 20tt jak děloha roste, bo jak mi tvrdlo břicho, tak nejdřív tvrdlo jen dole, pak dopůlky bříška a tak to postupovalo jak děloha rostla .-)
29. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
neska mi pěkně vybuluje bříško, sem stihla pár vyboulení i natočit a manža dokonce už konečně viděl :slight_smile: docela nevěřil a zase se zajímal, co to bylo, no co já vím, zda patička či prdelka či pěstička :slight_smile: v tomhle jsem nějak mimo mísu jak to mímo tam je :-O
29. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lio: já tentokrát taky netuším ..u ondry to šlo docela poznat ..ale teď jsem fakt mimo misku
29. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@beru3nek no ten hlen ti muže odcházet po kouskách,i po těch nitkách,ono je možné že ti hlen odešel a ted už lezou jen zbytky nitek.Ty ještě pořád krvácíš nebo už jen špiníš?
@eliska_v no jo člověk si nevybere a taky už mi leze pěkně na nervy :angry:
@beru3nek jj každý gram je dobrý ale zase je to plus mínus no,ale ja jen doufám že zase nebudu rodit 4 kilové dítě ufffffffffffffff :slight_smile:
@eliska_v jak si to poznala že se otočil ještě dvakrát než ste dojely domu?no ten tam ma teda pěknou diskotéku :grinning: jen at je pak otočený spravně tak jak má být :slight_smile: roštáček malí :grinning:
@zvirka ja ho kašlu ja mu večeře nedělám ,stačí že mu oběd chystám a někdy nosím až pod nos,jak ma hlad tak at si nachystá sám ja si taky všechno chystám sama :slight_smile:
@safryy jo to ja jen čekám kdy mi opravdu rupnou a bude zle ale fakt zle :angry:
@beru3nek pěkně se vyspinkej a opatrně :wink: kdyby něco tak písni :wink:
@zvirka ja mám teda kočárek po malé ted už je u babičky a čeká až si ho dovezu domů :wink:
@antana123 tak papa moc dlouho už u počítače nevydržíš co :unamused: no jo šimonek roste chlapák jeden :grinning: tak dobrou noc :wink:
@hupcza kde sto slyšela o tom že ten kněz utopil to dítě ?no hnus :angry: :angry: :angry:
@suik jo ja musím všechno sama no smetí teda někdy odnese ale to teda někdy,ted v poslední době prostě je totálně leniví něco dělat :angry:
@lajla mně taky tvrdne ale jen zhora a to se malí protahuje asi se mi zdá :slight_smile: ty budeš rodit v ostravě?koukám že si z ostravy :slight_smile: ja jsem z Havířova :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
luci urcite v ostrave:slight_smile: ale zatim nevim kde..rodila jsem na fifkach a uvazuju ze tam pujdu zase, ale nevim jak s tou rekonstrukci, do vitkovic se mi moc nechce, nemam kolem sebe dobre recenze...ale zase tam maji pekne boxy:slight_smile: no a do poruby se asi nedostanu, mam to tam daleko a spise nespadam pod tu jejich oblast a vetsinou uz berou jen hodne brzo narozene deti, tak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty kde? zajedes k nam? :wink:
uvazovala jsem, ze bych se jeste pred porodem prestehovala do olmiku kam se stejne budeme stehovat a ze porodim tam, ale pak jsem to zavrhla..gyndu mam tady, ke svemu dr chodim i na ozvy, tak uz to nebudu komplikovat a stejne tam jeste nemam nic prestehovane..spise vsechno budeme muset mit nadvakrat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
jinak mi tvrdne bricho docela fest, ale naucila jsem se to uz tak nevnimat, stejne uz s tim nic nenadelam ajsem klidnejsi nez v tom 27tt kdyz jsem musela do nemocnice..mam to casto do te tvrde spice..nebo co se to tu psalo :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
@safryy tak to je teda mazec :angry: hnus .Co to je za blba :frowning2: ja teda malou nenechala pokřtít protože nejisme manželé a malí taky nebude pokřtěný,ale to ted myslím nehraje žádnou roly ne?pokřtít se mužou nechat až vyrostou ne?vy necháváte někdo křtít malé?ja sem byla z malou akorád na výtání občánku a z malím pujdu taky :slight_smile:))
no s poslíčkama ja jsem skončila z malou třikrát ve špitále na pozorování :grinning: ted se mi zdá že je mívám spíš večer až jak ležím a sem v pul spanku :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lajla no ja jsem malou rodila v Karviné a tak tam pujdu po skušenosti taky ještě i ted :wink: byla jsem tam hodně spokojená :slight_smile: co že se budete stěhovat?olstrava se nelíbý?no jinak do Havířova bych nešla rodit ani za boha :angry: snad mně to nechytner nějak rychle a ja tu nakonec skončím to bych nedala fakt ne :frowning2:
29. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lucinecka222 To víš, Olomouc je hezčí, než tamty Vaše uhelné končiny :grinning:
29. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Taky to pro dnešek zabalím, zítra budem spravovat omítku a malovat, manža už vyhrožuje, jak budem vstávat o půl šesté... :angry: Tak dobrou!!!
29. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás zběžně prolítla :slight_smile:

já mám teda taky tvrdnutí břicha...teď dost časté při delší chůzi i při delším sezení :confounded: ...co znám z předchozího těhu, tak jsou to slabé kontrakce, co jsem viděla pak i na monitoru :slight_smile: teď je mám nebolestivý a při porodu jsem taky měla kontrakce jako tvrdnutí, ale už s velkýma bolestma :sweat_smile: bolesti jako při MS nemám...

my taky malýho nekřitli a co jsme byli na křtinach, tak jen polili trošku krk...s tím utopením je to strašný :astonished: :astonished:

jinak gratulka ke kontrolám :slight_smile:

tak už se loučím, papa zítra :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@zvirka dobrou noc :wink:
@ojo taky papa
je tu ještě někdo ?
29. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.