• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
asi ne tak ja to taky balím tak dobrou noc :wink:
29. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
takové ty ms křeče se nepovažují za poslíčky poslíčky jsou prostě kontrakce, křeče před porodem můžou být a ty jsou významější předzvěst porodu dávají informaci že se tam něco začíná dít....souvisí se zkracováním a otevíráním děl. čípku

Je to takhle ale v důsledku je to jedno jak čemu říkáte :slight_smile: pokud v tom co je porod máme jasno :D
29. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lajla já to mám zase naopak bydlíme zrovna v Olomouci a rodit půjdu pravděpodobně do Ostravy ( tam jedině fakultka - jinam mě nikdo nedostane) chtěla jsem do Krnova (ať to máme na půl cesty ale moje doktorka se netvářila nadšeně, že kdyby něco s mimískem tak je to dost risk. Tak nevím už teď si připadám jako nezodpovědná matka :( Aneb když už ani v porodnici není bezpečno....jestli to tak půjde dál tak budou za chvíli povinné císaře a pak se budou děti rovnou pěstovat někde ve zkumavce....
29. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
luci pritel tam pracuje, takze proto..mi se v ova libi:slight_smile: jen nechci byt sama se dvema detma..uz ted mi to staci obcas s malou..uz je to tak skoro rok, co tatku vida jen o vikendu...je fakt ze jsme se tam asi mely uz davno prestehovat, kdyz mi se ale tak nechtelo..tady v ova uz mam proste vsechno vim, kde zajit, kousek mam mamku a segru, mam tu kamaradky..blbe se mi to tu bude opoustet..jeste ze si byt nechavame, a muzeme tu jezdit :grinning: jinak pritel uvazuje o koupi pozemku v brusperku, tak by to bylo paradni:slight_smile:
vafle..v tom pripade, ja bych uz asi musela byt bez cipku :confounded: :confounded: :confounded: s krecema v brise, dole, se obcas i budim..chjo chjo a proc chces jit rodit do ova? neni to risk? jak to chces udelat? ja prave ted do olmiku uz nejezdim, protoze neco se stat na dalnici tak nevim..tam by asi musela priletet helikoptera neco co :stuck_out_tongue_closed_eyes: v olmiku je pry dobra porodnic
29. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
vafle a kde tam bydlite? my budeme na trkove, to jsou myslim novosady, nebo jak se to jmenuje:slight_smile: se pak muzem sejit:slight_smile: uz jsem si vyhledala ze tam je nejaky hermanek pro deti, a mala uz ma projitou i tu dzungli :grinning:
29. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
Tak a mám důkaz! Pračky opravdu žerou ponožky! Zadřel se nám buben, tak to muž rozmontoval a byla pod ním jedna mrška bílá - celá potrhaná. Asi pračce nechutnala, protože se jí zadávila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lajla aha tak proto tak to už chápu :slight_smile: a ted máte v ostravě jak velký byt?a pronájímatho budete?tojevášbyt a nebo družstevní?
@vafle ju tak to budedalší z ostravy no alspon nebudu sama,někd yse mužeme sejít všechny :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@lendaw ju tak to je síla tak už i pračky mají hlad no toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám že mně taky nechytne žravá chtěla sem jít už spát ale ještě jsem se k tomu nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
já bydlím hned u fakultky v olomouci a nemyslím si že je tu dobrá porodnice...kdybych měla rodit nějak akutně jeli bychom do šternberku to je za bukem. Já pocházím z ostravy a v olomouci jsme jen proto že tady studuju. Jinak jsem si tu horko těžko zvykala a na Ostravu nedám dopustit máme pozemek v Pustkovci a pomalu ale jistě začínáme pracovat na domečku ( mám slíbeno než naše dítě začne běhat tak budem zabydlení) zpátky do Ostravy se moc těším a i teď jezdíme ol ostrava tak dvakrát do týdne.
29. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@vafle ju vy budete mít rodiný baráček :dizzy_face: ja bych taky chtěla je to lepší než panelák :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@vafle: co to je za blbost s tím krnovem? :astonished:
@lendaw: tý jo....to bys měla publikovat - záslužný objev :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@lucinecka222 no já v domečku vyrostla a to že teď bydlím v malém bytě a ještě k tomu za chvíli s mimčem... nadšená nejsem ale s manželem si říkáme že aspoň máme motivaci rychle stavět :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
no začínají mně bolet záda tak vás asi opusím,musím v jednu ráno vstanout k malé a dát ji čurat :wink: od zítřka ji dávám na postel slýdu a uvidíme jak se nám podaří začít chodit na nočník,ona se někdy počurá a někdy ne ale potřebuju at se odnaučí od plinek a tak je už ani kupovat nebudu,přeci jen budu kupovat pak Kubíkovy.scháněla sem takové ty kalhotky na ty látkové plenky ale všudeje mají moc drahé i na bazarku :unamused:
29. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@hupcza já nevím celkem mě jako zchladila jak si to jako představuju a bla bla bla, byla jsme na kontrole poprvé bez manžela a celkem mě rozhodila i když toho zase tolik neřekla celkem mě to vzalo.......tak jsem so říkala jestli takhle budu vyvádět i u porodu když mě někdo napomene tak potěš koště
29. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@vafle jo tak to budete mít super :wink:
@hupcza ty si ještě taky vzhuru :slight_smile: no jak chce člověk odejít tak tady se to začíná plnit :grinning: :grinning: :grinning: noční ptáčata vstávají :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@hupcza že jo :grinning: veškeré teorie jsou nyní potvrzeny :grinning: Jen pozor na bílé kotníčkové Reebook, ty jim působí zažívací potíže a mohou způsobit i zástavu bubnu :grinning:
29. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@vafle: bych ji asi poslala do pr* ....kapku překračuje své kompetence, ne :sweat_smile: ....no a už vůbec nesnáším odsudek bez vysvětlení ....bych si s paní dr. asi nerozuměla :grinning:
jinak s baráčkem chápu ...já se po přestěhování do bytu začala systematicky zasazovat o to, abychom se co nejdříve přestěhovali :wink:

@lucinecka222: ne ne ..já už pádím ...jen jsem nakoukla :wink:

29. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lendaw: tak ty naštěstí nemáme :grinning:
dobrou
@hupcza dobrou noc :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
ja už se ted opravdu taky loučím dobrou noc :wink:
29. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@suik Jantarový korálky nevimtam bych je ani nehledala...

@kuchy Rozhodně tě epino nemůže zranit způsobem,jako tlačící se dítě,já myslím,že smysl má vždycky,tkáň pružnost ztratila,ale není mrtvá,myslím,že potrénovat by jí jen prospělo,nemyslím,že tě s jistotou zase musí čekat natržení či nástřih.Pokud máš mít určo vyvolávaný porod v určitém tt,musela bys tomu přizpůsobit přípravu.Jinak tady Suik dodalla,že si doktoři sichrují druhý porod císařem,to nevim,jak máš...zda tohle s tebou někdo konzultuje...
Jinak na bradavky jsem použíla mateřské mléko zpětně,zezačátku i mast z DM drogerie,mateřská řada...Myslím,že každé sedne něco jiného
@petulka86 Nevim teda čemu říkáš nadopovat homeopatiky :confused: ale po očkování kuličku homeopatika opravdu dítěti s klidným svědomím dát můžeš,pokud v tom vidíš ale větší zlo,jak v očkování,dost tvůj postoj nechápu.Jinak očkování TBC můžeš oddálit stejně jako ostatní očkování,ale jelikož už zrušeno bylo,jen se čeká na připomínkování,tak já mimi určo očkovat nedám.
@suzete Já myslela,že do epina nejdeš...jinak solidní výkon napoprvé.
@rennu,jo určitej plán můžeš mít na císaře taky,třeba zvolit si anestezii,co a ja po porodu,že chceš zkusit kojit už na JIP,kde budeš pak po císaři asi ležet...
29. črc 2010 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek - jeste vydrz :slight_smile:
@ladenka - to je supr, tech 5%! :slight_smile:
my si byli dneska taky prohlidnout porodku, kde parkovat, kde tam vubec je porodnice a tak, videt prostredi - vsecko moc pekny a prednaska supr, PA nam popsala kdy vyrazit do porodky, jak porod probiha, co s sebou a tak a pak jsme i videli porodni sal a box, kde mejou miminka a tak - je to tam hezky, vsichni mily a plan asi nebude potreba, pze vsecko, co bych chtela, tak vlastne delaj, nebo se na to ptaji pri prijmu a pak i pri porodu, takze strach docela opad :slight_smile: ale teda na ty procenta jsem se zapomnela zeptat - ale my to mame kousek, tak tam jdeme jeste jednou na ten kurz dejchani, poloh a jak muze pomahat muz a tak, tak se zeptame :slight_smile:

jinak jsem vas moc nestihla docist, jen letem svetem, tak snad jeste nikdo dalsi nerodi a beru3nek snad taky vydrzi, tak vsem klidnou dobrou noc :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz
@kovalda..no já normálně peču na zakázku na Vánoce.A tohle je pro dceru jedné zákaznice. Letos (vlastně v loni)jsem na Vánoce pekla 147 kg pečiva. :grinning:
29. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
@petja vetsi zlo to ne, jen mi to "prebijeni" homeopatiky prijde jako zahravani si..natolik zatim homeu neduveruji a hlavne nemam v teto oblasti dostatek zkusenosti a info na to abych to zkoušela..ale neodsuzuju!!! lidi kteri s tim maji dobre zkusenosti a veri tomu. Jen se mi nelibi ani jeden extrem..ti co ockovani odsuzuji uplne a snazi se mu vsemozne vyhnout nebo ho nahradit homeopatickymi "koktejly" ktere taky nejsou dostatecne overene..a z homea se stava posledni dobou tak trochu modni trend stejne tak jako je ted moderni vse "bio"..jasne ze do nas cpou spoustu chemickych sajrajtu ale pribyva lidi kteri sou tim posedli a sledujou kazdou etiketu a kazdej paraben a konzervant..to je druhej extrem..stejne tak u toho ockovani..vesmes clovek najde na netu dva extremy..z toho co jsem zatim nastudovala mam jasno v tom, ze TBC v porodnici urcite ne a ostatni ockovani nejlip nejdriv az po 2. roce, hep B bych dala az treba ve 12 letech spolu s A jako sem mela ja nez sem nastoupila do nem. na praxi, nestovice bych neockovala vubec, lepsi kdyz si je prodela..co ale nevim sou ty hexavakciny..jo nejradsi bych dite ockovala jen na zaskrt, obrnu a pak ten tetanus..a nejlip kdyby to slo monovakcinama, ne koktejl vse v jednoom, ale monovakciny pry uz nejsou k sehnani..jake mas zkusenosti s ockovanim a pristupem pediatra? (na co jsi vsechno davala ockovat?) diky za odpoved a neber to jako ze se chci navazet do vas, co homeu verite(a je vas tu dost :wink: )to ne! jen mam na to jako zdravotnik jinej nazor ale i ja sem homeo zkousela a treba na problemy se zanety dutin mi nic jineho nepomohlo, takze verim, ze je to prinosne..jen razim cestu ze nic se nema prehanet a snazim se hledat tu "svou" cestu :wink:
29. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz
ahojky holky, před chvílí jsme se vrátili z Prahy. Den to byl děsně dlouhej, ale nakonec úspěšnej. K malýmu jsme bili domluvení, že přijedem kolem 12hodiny, jenže když jsme tam přijeli, tak zrovna ošetřovali jiný miminko, takže nás tam bohužel nepustili, že až kolem 6 večer, tak jsme čekali do 6, to nám řekli, že ještě tak hodinu, čekali další 1,5, pak asi 2x to ještě odložili na další půl hodinu. Já to plněchápala, potřebovali sterilní prostředí a tak, ale prostě jsem domů jet nemohla, aniž bych míšu viděla. když bylo asi půl 8 tak už jsem začla šílet a brečet, že ho určitě neuvidim a nakonec v půl 9 večer nás tam pustili. Je to zlatíčko, je nádhernej, úžasnej, vlasatej. Dýchá sám a dokonce jsem si ho mohla pohladit. Ten den čekání za to stál. Bohužel teda na JIP nemůžou zůstávat maminky, to až na nedonošeneckém oddělení, takže je problém s dojížděním a nebudu tam moct jezdit tak často, jak bych chtěla, ale každej den tam volám a min. 1-2x týdně se na něj dojedu určitě podívat a doufám, že brzo tam budu už moct bejt s ním. Je to naše malý štěstí!!! Tak dobrou, jsem unavená, ale musela jsem se s Váma podělit, jsem plná dojmů:slight_smile:)) tak dobrou...a pohlaďte bříška:slight_smile:)
29. črc 2010 ve 23:55  • Odpověz
Hancco, úžasný, aspoň že tě přeci jen k malému pustili... Musí to být dost těžké nebýt s ním, ale určitě už budete brzo spolu, moc vám to přeju, až si ho prvně pochováš, nakojíš, vykoupeš, přebalíš a tak všechno... Je to moc krásný.... :dizzy_face: Tobě a Miškovi taky dobrou noc a hodně sil :wink:
30. črc 2010 v 00:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
včera už jsem to měla hektický, tak jsem se sem už nedostala, ale teď už je nakoupeno a jsme doma :grinning:
Mám na dočtení 6 stránek, ale hned koukám na poslední příspěvky - @hanncca: no teda, počkali jste si teda řádně, ale hlavně, že vás za Míšou pustili a je to teda velkej šikula, že sám dýchá, to ho snad brzy přemístí na klasické novorozenecké, kde už budeš moct být s ním :slight_smile:, když to máš takovou dálku na dojíždění ...
30. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
@kuchy: no, já už teď mám tak 100D a tu kojící bych měla mít asi větší. Ale koukla bych se, kdes prosím kupovala ty prsenky? :slight_smile:
@alisek: jé, u vás taky samé dobré zprávy - překročil 2 kila a už prošlo první mlíčko a prošlo evidentně celým zažíváním :slight_smile:. No tak to je paráda, to vypadá taky už dost nadějně a když bude dál přibírat takhle hezky, to by mohl jít snad brzy domů :grinning:.

@beru3nek: jejda, co to čtu. No, hlavně teda, že ozvy jsou v pořádku a snad se drobek ještě nějakej ten den či tejden u tebe v bříšku ještě dopeče. To je jasný, že o 3. místo nestojíš, však máš ještě čas.

@lendaw: no s těma prsama po kojení, někomu se zmenšej pod původní velikost, někomu se vrátěj na původní velikost a někomu zůstanou zvětšený, tak si vyber :grinning:
30. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
@ladenka: Jé, tak to chápu, že nepotřebuješ porodní plán do Vrchlabí :slight_smile:, tam to je opravdu bráno standardně - postupovat přirozeně a dle přání rodičů. :slight_smile:. To máte super, ale věřím, že my taky budeme spokojení.

@lio: no super, že obě poradny dopadly dobře a ještě mladej a sympatickej doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

@lendaw: já teda byla vždycky na prsa pyšná a tak, ale teď v těhu, když nějakej hnusák u vedlejšího stolu v restauraci se mne začal ptát, jak mám velký prsa :angry: :angry: :angry: , tka jsem tam málem udělala hysterickou scénu. Každopádně jsem mu vysvětlila, ať na mne nečumí, ani nemluví a kouká co nejdřív odtamtud vypadnout, což teda naštěstí udělal. Jako vrchol všeho, nebyl tam sám, ale s nějakou ženou :astonished: :astonished: :astonished:
30. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.