• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
přeju dobré ránko :slight_smile:
@hanncca :držím palce at jste s maloškem co nejdřív doma neboj to určitě rychle uteče a ty budeš s ním doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 07:52  • Odpověz
@lio: ty bahenní zábaly vypadaj fakt dobře :slight_smile:. Dala bych si nějaké hýčkáníčko. No asi se objednám aspoň na pedikůru, stejně si na ty nohy nedosáhnu, tak aŤ je mám krásný a ostříhaný nehty a tak ... :slight_smile:

@eliska_v: no, tak aspoň že nejsou vedra, když jsi čekala na tu poradnu. No a vida, tak to není jen tvůj subjektivní pocit, že je malý divoký :slight_smile:. A on si takhle hraje - prdelkou dolů, hlavičkou dolů, ... tak hlavně aby si pak vybral tou hlavičkou dolů :slight_smile: Míry a váhy má krásné, tak gratulace. :slight_smile:

@zvirka: to je super, že manža tak pomáhá. A máš pravdu,je třeba jim přímo říci, já taky vždycky čekám, že si všimne a nic a když jsem pak smutná nebo naštvaná, tak on kouká a nechápe a že proč si neřeknu. Holt jsou jiný a náznaky nepomáhaj, musí se říct narovinu, co chcem :grinning:
30. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
dobré ráno
30. črc 2010 v 08:04  • Odpověz
@lio ahojky u nás prší jak je u vás????
30. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
@antana123 tak už jen 18 dní :-O
kdy deš na kontrolu? a jak se cítíš?
já po včerejším dost akčním dni měla večer slabé ms bolesti, zaspala jsem to, ale už jsem si říkala, že je to tu .- magor no, sem se tak zakousla ze nechci tu vyvolávačku, ze se ted debilně zabývám tímto :frowning2:
30. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
@antana123 je pod mrakem, příjemně, neprší, o víku má být 30 tka nevím
30. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
@lio já jdu na kontrolu až 10.8 jinak cítím se docela dobře jen ty noci jsou děsný nemůžu spát bolí mě podbříšek a bolesti až do zad a nemám už jak ležet aby mě ta kost nebolela hrůza ale přes den je to v pohodě až na ty oteklé nohy a ty se cítíš jak????
30. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@lio fuj zase horko :confounded: :confounded:
30. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
@antana123 až takhle pozdě? Já jdu příští čtvrtek a prej už i monitor, tak su zvědavá. a kéž by tam byl ten včerejší doktor :slight_smile:
heye cítím se naprosto skvěle, žádné otoky nemám, v noci spím jak mimčo a po včerejších dvou nemocnicích, obědu v pizzerii a návštěvě v práci a pak ještě procházce se psem jsem čekala mazec, ale krom slabých ms bolestí se nic nekonalo, ráno mne vzbudila křeč do boku, na kterým ležím nepřetržitě, jinak nic....je mi naprosto blaze ...
30. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@zvirka: to Mirda nežárlí, on kope, že nás pozdravuje :grinning:

@ladenka: jé, další epi-novačka a holky, teda jak čtu první pokusy, tak si říkám, že to snad opravdu půjde :grinning:

@daja.had: výlet do porodnice :grinning:, tak aspoň jste to okoukli a víte kam zajet :slight_smile:, z toho je manža taky rád, že ví přesně, kde porodka je a jak je to s parkováním a příjmem, ...

@safryy: nebreč, však se ti drahej brzy vrátí, to si jen párkrát pospíš, párkrát se najíš, přečteš tu pár příspěvků a párkrát na ně odpovíš a máš ho doma ani nevíš jak :grinning:. Mně to teda strašně utíká. Teď když jsem si otevřela ten odkaz od luci, tak tam na mne vykoukli se zprávou, že do porodu zbývají 3 týdny, max. 5, tak jsem se lekla, že kde jsou ty měsíce těhu a obzvláště co jsem doma :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@petulka86: to není přebíjení homeopatiky ....možná nejsi dobře informovaná ...po očkování jsou reakce ..plno dr. ti řekne, že máš rovnou nasadit paralen - rozuměj - cpát do toho nebohého tělíčka další chemii, tlumit teploty nurofenem atd....a už tpo jede už se to cyklí ....je to jen zamezení dalšímu huntování ....a někdy je reakce "jen" o rozladě ...ale věř, že plačící dítě, kterému je zle fakt pomoc zasluhuje

@hanncca: teda to je šílené ....vůbec si neumím představit, že bych to zvládala takhle v klidu...ale je fajn, že míša sám dýchá - tak snad už budete brzy spolu
@antana123 jo vlastně jednu bolístku mám, po včerejším sezením v čekárnách apod, kříž.....ten tedy nezvládám při sezení, to je mazec....takže radši ležím nebo chodím :slight_smile:
jo jdu toho 10.8 a pak za týden bude se čekat do druhého termínu a když nic tak vyvolávačka on říkal že mě na ní nechce brzo hnát že neposílá hned tak uvidíme doufám že mi na termín udělá hamiltona kdyby nic :wink:
30. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
@kovalda taky jsem se zděsila,,, žádné týdny, ale 18 dní :-O
30. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
@antana123 hm to se máš, já musím vyzjistit jak to v porodce chodí, a jak to tedy myslí, že nepřenášet, at se tak nestresuju, mně přijde že pokud nebudou prob tak vyvolávat v 39 je brzo.....tk musím vyzjistit co a jak..i dyž já říkala že první týden v srpnu je můj že .-)
30. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
@kovalda taky sem epinovačka ale obávám se že těch 10 nedám, nebo nestihnu :grinning:
30. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
@lio jo jo říkala bud ráda radši tohle jak přenášet :wink: já už jsem smířená se vším i s vyvolávačkou u nás je to taková rodinná tradice jsem si řekla že se už nebudu stresovat ho budu přemlouvat at semnou něco na termín udělá aspon hamiltona a pak už budu jen čekat
30. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 no jako po termínu vyvolávat budiž, idyž taky nejsem za...ale ve 39 mi přijde brzo prostě, spíš je mi divný že deš až za 14 dnů, že tě nechce mít pod kontrolou dřív
30. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
co dneska budete dělat?
30. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
@lio to já jsem ráda že nemusím jezdit každý týden ta štreka a to čekání on chtěl dřív ale já ho přemluvila ale pak už častěji to mi říkal že už ho nepřemluvím :grinning: :grinning: :grinning:
jinak já dneska opět hlídám a za chvilku pojedeme někam do obchodu
30. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
@antana123 tak to jo.
já jedu neska s mladší psiskou na očkování a jsme pozvaný k sousedům na kafe (těm co sousedka nenašla za 5 měs čas přijít ke mne na kafe)´...snad předtím stihnem procházku a jinak asi zasednu k žehlení aspon košile....
evidentně mi aktivity neubližují a ležet se mi nechce :slight_smile:
do obchodu sem říkala že bych jela zítra do Ikei, tak uvidíme
30. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
@lio: a co přesně uvádějí za důvody té nutnosti vyvolávat porod před termínem
30. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
já se jdu oblíct tak zatím pak nakuknu :wink:
30. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
@hupcza obecně diabetičky, že u nich je víc namáhaná placenta která po 39tt stárne rchleji a můžou nastat prob, zkrátka jen preventivně :frowning2:
ale z dia diskuze sou zase holky, co sou ve 41 a na vyvolání jdou až ted, tak nevím....a byly třeba na inzulínu....
30. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
@antana123 taky se du oblékat, ozvala se kámoška, měla sice včera, že by dorazila, ale tu bordel, tak s nima půjdu ven, je tam božsky, tak si to du užít :slight_smile:
30. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
@lendaw: no, já si to taky doposud jen myslela, že ty ponožky žerou, ale když jsou už i důkazy :grinning:

@pet.s: panečku, tak to jste před vánocema jak velkovýrobna. To si musíš pěkně máknout u takového pečení. Ale je to krásná a voňavá práce :slight_smile:. Letos se do toho taky chystáš anebo kvůli malé omezíš "výrobu"? :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky,
omlouvám se, že Vám lezu do vaší diskuze
chci Vám jen nabídnout novorozeneckou vložku do nosítka Ergo, pokud byste některá měla zájem, už jsme z ní vyrostli, tak ji posílám dál
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/srpen-august-2010/?page=1
přeji pohodový zbytek těhotenství a zdravá miminka
30. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
30. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@antana123: u nás neprší, ale asi pršelo, venku je dost mokro. Teď je zataženo a 15 stupňů, ale stejně jsem tam lupla na šňůry vyprané prádlo, snad se to vyfouká. Včera mi ségra dovezla ještě pytel věcí na malou - věci ještě po nás, tak jsem vyprala 3 klasické zavinovačky, no malá v tom bude jak andílek :slight_smile:

@lio: :slight_smile:, člověk se bojí, aby nepřenášel, ale když to vypadá k porodu, tak se bojí taky, viď? :grinning:
Panečku holky 18 dní .... :astonished: :grinning:
30. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@petja do epina jsem nechtěla jít čistě kvůli ceně, nedaleko práce ho ale prodávala paní, co ho používala cca 2 týdny, tak jsem ho vzala. a fakt netuším, jestli se přes tu 8ku dostanu, připadá mi to nemožné :unamused: . myslíš že to můžu čistit těma gelovýma dezinfekcema na ruky? je to alkohol ve vodě, tak snad jo, ne?

@kovalda zrovna včera jsem narazila v intersparu na kojo prsenky ze 300Kč na stovku. Sedí dobře, je pohodlná, ale žádný sexy dekolt.
30. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.