• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky dík za držení pěstiček, teda bylo to hnusný...výsledky nemáme, prý budou do přítího pátku :confounded: tak nevím, pokud to dám, tak mám 19.2. poslední zkoušku a pak koncem dubna státnice a to mi snad dá zaměstnavatel volno na přípravu, na které mám ze zákona právo...doufám. Pozdější termín státnic jsem odmítla, nebot si nedovedu představit jít koncem června...a srpen budu mít jiné priority :grinning:

Jinak jsem šla z přednášek procházkou městem, na nákup do Tesca...no mě chytli takové křeče a bodání vlevo do podbřišku, že jsem se na nákup doploužila, v krámě to bylo utrpení, pak na bus...byl plný, sotva jsem unesla taky a ty křeče....fzuj, už jsem doma a ležím......tak snad se mi uleví.....
Btw, nevíte nqěkdo, zda se v těhu může mátový čaj??? Pokud to je od střev, tak by mi zabral.....ale nevím,, zda ho smím :unamused:
5. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
rennu, nevím, jestli se smí, ale já si ho na žaludek dávám :sweat_smile: tak snad ty křeče už povolili :wink: hezky odpočívej :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
ren:nemá se v nějakém mega množství ...ale já jsem ho normálně pila..semo tamo šálek
ať je brzo líp :wink:

ojo:noon snad ví,codělá :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem doma, máme už i nakoupeno na víkend, tak sedím s nožkama nahoře. Pejsek už je najedenej, tak mi usnul u nohou a já přemýšlím, co bych zbodla :grinning:

lauri: to máte dneska teda taky náročnej den, užijte si hokej :slight_smile:

rennu: zkoušku jsi určitě zmákla, tak teď odpočívej, to víš, je toho na to tvoje tělíčko teďkonc až až. Snad ti bude lépe. Ten mátový čaj by se neměl na litry, ale když si dáš šálek, tak to bude v poho. Taky ho mám moc ráda.

Jinak ten screening, to je prostě úžasně podrobnej ultrazvuk, kde mimouše přeměřej ze všech světovej, spočítaj mu všechny kostičky, .... a dost spolehlivě odhalují genetické anomálie, ale lamia to tu psala úplně dokonale o pár stránek zpátky.
5. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Tak už se cpu - jablíčko a celozrnný rohlík se sýrem, mňamka. Jak je hnedka člověku líp na světě, co? :grinning:
5. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
ahojky bříška :slight_smile:
já dnes jela do práce podesat daňový prohlášení s malym přes celou prahu a zas mě to nasr. na čerňáku v metru výtah mimo provoz na zličíně taky to by se člověk pos. :angry: já vám říkám, že teď co mám malý, tak si teprve pořádně vážím lidí na vozíčku, páč dostat se někam to je fakt výkon.

dneska koukám a janko něco žvejká, tak jsem mu prohmátla pusu a tam šroub. by mě zajímalo, kde k tomu přišel. toho aby člověk na minutu nespustil z očí.

rennu ti fakt nezávidím. jsem ráda, že už mám školu za sebou. teď na mateřský jsem nějak zblbla. mozek má omezenou kapacitu :sweat_smile:

jinak s tím screeningem. já tam chci jít. ale ani ne tak proto, že bych sledovala vývojový vady, ale protože u nás se uz standardně nedělá, jen ty screeningy, tak chci vidět mrňouse...
5. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:

tady se drží teplota malinko nad nulou, tak snad zas něco roztaje, i když teda na zítřek vyhrožovali s nějakejma šílenejma teplotama pod nulou.
6. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
ahojky holky....
tak jsme včera zvládli ten hokej, kámoška tam všem povykládala, že jsem těhotná, at na mě dávají pozor, tak fakt dobrý..............a pak tam přišla ještě jedna její známá, a on na ni automaticky, jé tak už tady mám dvě těhule - a chtěla nás seznámit - no ale my se obě známe dlouhé roky a máme další společné známé, takže ti se o našem mimču nejspíš dozví velice brzy a tak nějak bez nás.............ach jo..........no jen se modlím, aby ta čtvrteční kontrola dopadla v pořádku, pak už snad budu klidnější.............

lat: tvůj doktor ti nedělá standardně UTZ? Můj mi ho právě dosud dělal pokaždé, i před těhu, tak jsem zvědavá na tu novou dr..... ale taky jdu na to NT i kvůli tomu, abych viděla mimi, a i s manžou.
6. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky přeju pěknou sobotu :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky, taky přeji všem krásnou sobotu, trvalo mi snad tři dny, než jsem vás přečetla, :wink:
Dneska jsem konečně byla na kontrole u Dr. vše je v pořádku, obrázek mám taky, termín porodu prej nebudeme měnit a necháme ho na 22.9.2010 a na dlaší kontrolu jdu 6.3.2010 a teprve ttam mi dá v poradně průkazku a další info, vzal mi stěry a poslal to na hodnocení, tak snad bude vše v pohodě.
6. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
lauri: jejda, vypadá to, že se to o vás rozkřikne. A nezkusila si ji požádat, aby to nikomu neříkala?
Jinak mne doktor nikdy nedělal utz, pokud nebyl nějaký problém a pak až teď při potvrzení těhu. Ani vlastně nevím, jestli mi budou dělat utz teď na kontrole.
Neboj, kontrola dopadne dobře, pak to honem všem řekněte, snad ještě stihnete někoho informovat jako první, než se to rozkřikne přes tu známou. :slight_smile:

angelina: tys byla u dr. v sobotu? Super, že vše dopadlo dobře, gratulace.

My máme za sebou pozdní obídek a překecáváme se, abychom šli něco dělat. Aspoň, že pračka pračkuje sama a myčka myčkuje, to ušetří spoustu práce.
6. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky, sice to je blbost, ale kdyz se clovek nudi, tak stejne vymysli blbosti. zkouseli ste vygrafovat? http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php. mě vychází jasný kluk, ale na druhou stranu já podle toho měla být taky kluk - i kdyz je pravda, ze zadna fiflenka jsem nikdy nebyla a jako holka sem se zacala poradne citit az v dospelosti a zjistila jsem ze je to docela vyhodne a super byt zenska.
6. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
hm holky tak ted fakt nevim...zkusim si tam v pondeli zavolat do nemocnice a zeptam se...tento tyden bych uz teda mela jit na krev..to budu deset plus neco...
jinak dneska mi prisly pro malou oblecky z mimibazaru..staly pres litr..pani psala ze perfektni stav...no hruza..zmoliky, chucvalce, proste slehle...jsou to takove ty chlupatky..tak jsem ji napsala ze chci penize zpet..jsem z toho docela zklamana...
6. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
suzete: tak já bych dle toho měla mít holčičku :wink:

lajla: je, tak to je škoda, že takovýhle zklamání. Ale nenech se odradit, já mám samé dobré zkušenosti s mimibazarem. :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
no holky ted jsem studovala a ani nt neni bez chyby..je taky hodne chybovy..a spravne vysledky nezaruci zdrave mimi a spatne nemocne...to co jsem cetla..holky mela vysoka podezreni na vady...nt pozitivni, triple negativni..stejna na plodovky sly...a mimi zdrave.a naopak, nebo mely pozitivno oboji..a mimi nakonec taky bylo zdrave..proste testy to nezaruci..a ppredstavte si, ze Vam nt vyjde spatne..stresovat se budeme az do 16 tt k triple testum, co kdyz vyjdou spatne? pujdeme na plodovku..a co kdyz dobre..? stejne na plodovku asi pujdeme protoze prece nt bylo spatne..takze nam to neda...a plodovka vysetreni vysledky pak trva cca 3 tydny..to je dva mesice stresu jestli je vse v poradku..z toho bych se picla a spise potratila z toho stresu...no takze tak mi to vyslo..kdyz jsem o tom premyslela....ale zalezi to na kazdem...
6. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
kov nenechavam...je to moje cca treti spatna zkusenost za ty roky..takze celkem v pohode:slight_smile: a mi ten odkaz nejde otevrit..? ja chci taky vedet co budu mit:slight_smile:
6. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
kovalda: jj, naštěstí je u nás dr každou lichou sobotu i dopoledne, v týdnu nestíhám a hlavně je tam :grinning: míň lidí.
6. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
lajla: oni tam píšou, že stránka nenalezena, ale vlevo máš "zadat data" nebo tak něco :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky holky,na chvilku jdu k vám,před chvílkou sem se vyhrabala z postele,porvé v druhém těhu jsem se odpo pěkně prospala :dizzy_face: Manžílek všecko obstaral,tak jsme s malým chrupkali prý jak andílci :sweat_smile:
Spousta mých kamarádek na screening taky nebylo,hlavně teda kvůli financím a mimčo bylo zdravé,i,když ho nikdo nezkoumal pod drobnohledem.Já myslim,že tam fakt záleží čistě na mamince,pokud chce tak prostě jde.Já osobně jsem uvítala,že to budu mít tentokrát opět zdarma,tak samože půjdu.Navíc ten UTZ je tam super,takže na to mám vzpomínku a krásnej obrázek dodneška :dizzy_face: O 3D trochu uvažuju,ale to se rozhodnu až na místě.
Lajlo to mě mrzí,že oblečení není dle tvých představ,ono kolikrát nafocené je to úžasně,ale skutek utek :frowning2: Já osobně teda nakupuju v kvalitních second,kde jsou oblečky prakticky nové,můžeš si je omrknout.Spousty věcí jsem tam koupila a měly ještě visačku z obchodu.Každá máme o kvalitě hold jiné představy :zipper_mouth: Tak snad nebudeš mít s reklamací problémy :confused: Z mimibazaru jsem taky pár věcí kupovala a bylo to super
Jinak Filda docela rýmuje,v noci to bylo jako v období kojení,měl ucpanej nosík a dost se budil,ale přes den je v pohodě.Mám ale super homeo spray do nosíka,ten zabral už v noci,pak sme spali nerušeně až do rána.Zkoušela sem i odsávat Arianou,ale bylo tam stejně,jako co malej vysmrká,tak pohoda.Jak to teče,tak je to fajn.Akorát moc jíst dnes nechce,pěkně poobědval,ale ráno a teď nic moc.Asi nemá chudánek čich a to nikomu nic nechutná,že,když všechno chutná stejně,nijak :frowning2:
6. únor 2010 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz
laj: zkus jiny vyhledavac nebo zkousim vlozit jeste jednou http://mimino.kvalitne.cz/

jinak s tema testama taky nevim, Mudr mi ten screening ani nenabizel, tak nevim. ja verim, ze je mimák zdravý, aspoň podle toho blinkání musí být extra zdravý a veselý
6. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
lajla: holky to tu psali, závisí na tom, jaký mají ultrazvuk a jaký je lékař profík, podle toho je screening spolehlivý, či ne. Já už jsem na screening objednaná, hlavně mi jde o to, že prcka prostě pořádně s manželem uviíme :slight_smile:

angelina: to je dobrý, že mají i v sobotu :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
holky diky, jdu to zkusit:slight_smile:
pet tak to se mas, ze to mas zadara..to bych taky brala:slight_smile: mi ho dr taky nenabizel, na nt jsem se ho ptala sama..a rekl mi, ze v tom nevidi nejaky velky smysl..ze je to dobre..ale kdyz mame navic 1500 tak at jdeme..ale ze to stejne nic nezarucuje...
na 3D urco pujdu, to si zaplatim, byla jsem i s Nikcou a pujdu zase...
jinak ja obleceni nakupuju jen v obhcodech a nebo pres net..zboznuju next, ale ten je drahy..za letosni kolekci uz jsem dala docela hodne penez..ale zase se to potom dobre proda..coz je plus..tady ty chlupatky byly nosene, protoze uz se nedaji sehnat..ale stavem meyl byt perfektni, coz fakt neni:frowning2:((((( a za ty prachy...kdyybch se ji jeste znovu na to neptala..jestli je slehla...
suzete..ja jsem taky parkrat zvracela..docela casto je mi blbe..ale posledni dva dny je to uz celkem ok...tak taky doufam....
6. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Lajla přesně,jak píšeš,spousta falešně pozitivních testů...to sme tu s holkama už celkem taky probíraly,říkaly,že hodně záleží na kvalitě pracoviště,což ty ,jako člověk z venčí stejně nemůžeš posoudit.Leda ta cena?To nevim,jestli je ukazatel.Kolikrát je to akorát zbytečný stres.Dřív UTZ taky nebyly,naše maminy snad mimčo na obrazovce neviděly ani jednou.Ten UTZ je asi prokazatelný,páč to prostě měří a posuzují s nějakýmu tabulkami.Ale ty krevní testy mohou oproti skutečnosti vycházet jinak.Já sama mám v okolí spoustu maminek,které daly na svůj instinkt a buď tam vůbec nešly,nebo právě i ty falešně pozitivní testy a stejně bylo miminko zdravé.Pak už je vylučovací ještě amnio,kde se chodí ve 20tt,ale co tam chceš v 5.měsící rozhodovat?! :zipper_mouth:
6. únor 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2.php

holky tak mame mit holku? moc tomu nerozumim..nebo jsem blba? mi pripadaji obe stejne vysoke...
6. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky já jsem ten screening odmítla možná budu litovat,ale taky možná né nevím slyšela sem na to názory různé jak pozitivní tak negativní,tak jse nešla :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
pet ano moje rec..samozrejme ze chce mit clovek jistotu..a kde ji stejne vezme at to vyjde jakkoliv?ale co kdyz to vyjde spatne? pak se budu zbytecne stresovat a stejne bych ted na potrat nesla..cekala bych na triple a amnio..jen by mi to pridalo zaludecni potize a par vrasek navic :confounded: :confounded: :confounded:
ja osobne neznam nikoho kdo na nt byl..z okoli vubec a to si myslim ze ostrava zse neni az tak male mesto..tak nevim:frowning2:((( ja doufam a pevne verim ze vse bude v poraku....
6. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
já bych to taky nevydržela ty nervy co by byli už je mám ted při každé kontrole né tak čekat na to jak to dopadne doufám,že bude vše ok
6. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak já osobně NEXT nee.Hlavně taky proto,že to má každej druhej prcek a celkově se mi to nelíbí. Tak nějak bych to viděla jako tvůj gynekolog s tím screeningem,na dobrém utz je toho asi mnohem více vidět,je to hlavně super podívání pro maminku a pokud plánuješ 3D,to taky není nejlevnější,tak je to na tobě. U nás jsou na to teď granty,takže tam posílají všechny těhulky,jinak to stojí taky cca 1.500,-.Já uvítám,že si mě pak pozvou i v tom 20tt,takže díky tomu mi minule řekli pohlaví
6. únor 2010 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz
A ty tripple jsou kdy? To je vylučovací,když dopadnou ty první dobře? Mě tehdy akorát řekli,že,když se mi neozvou,tak je vše o.k.Pak jsme tam s manžou byli až ve 20tt
6. únor 2010 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz
oprava: ty první špatně teda
6. únor 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.