• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
naše miminko je zvláštní, domácí práce dělám všechny, muž má svoji práci, teď navíc pomalu malujem - a nic z toho s malým ani nehne, jen se tak mazlivě převaluje. Nevadí mu úklid, malování, chození, plavání, nic. Ale jakmile si lehnu, tak začne rodeo a nad ránem trvdne. sem myslela, že má tvrdnout po fyz.námaze a ne když se odpočívá.
30. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@hupcza mozna sem to nak blbe napsala, ale myslela sem ten extrem kdy lidi fanaticky odmitaj jakekoliv ockovani a misto toho "posiluji" imunitu homeopatiky i o takovych sem se docetla neco jako "homeopaticke ockovani"..ale co se tyce homeopatik obecne, myslim, ze je to ted velky trend a "mocna" zbran proti klasicke medicine a lekum..verim ze homeopatika funguji i sama sem se presvedcila, ale desi me "podstata" jejich fungovani a proto jsem vuci nim dost opatrna..ono nic neni cernobile..je fakt, ze na beznych lecich mas slozeni a sou testovany(cimz nerikam ze to taky nejsou "jedy") ale u homea clovek nikdy nevi..a co to udela z dlouhodobeho hlediska?.. :unamused:
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nezadouci-ucinky-alternativni-mediciny/395352&id_seznam=6992
ad tlumeni teploty..nepatrim k tem co si na kazdej "prd" berou ibalgin apod...u ditete pokud by teplota nepresahovala delsi dobu 38st tak bych ji nesrazela..a jak pises u mimi je to nekdy o "rozladeni"
30. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@suzete naše se taky při aktivitě ani nehne a jak si sedmi nebo lehnu, tak rodeo :slight_smile: a tvrdne k ránu, ale po námaze nebo když už jsem unavená,tak taky a víckrát za sebou...
30. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@suzete: aha, tak až budu zase v Praze, musím to líp okouknout - Tesco a Interspar. :slight_smile:
A neboj, přes těch 8 se dostaneš, nevzdávej to. Super, žes pořídila epi-no za super korunky :slight_smile:
No, u tebe je tělo tak zvyklé na námahu a pohyb, že považuje odpočinek za divnej :grinning:
30. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Jinak mně z námahy tvrdne břicho a rodeo malá nejvíce předvádí když odpočívám :grinning:
30. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@hanncca ahojky tak čekání stálo za to :wink: ja bych taky čekala a nehla se až malého uvidím.Jak sem četla tocos napsala chtělo se mi brečet to asi ty hormony,ja bych nevím jak dlouho vydržela bez malého,mněby piclo ja bych ho musela vydět asi ob den možná ikaždý den ale vím že to dojíždění je mazec :frowning2: a nemužou tě dát třeba jinam ležet abys tam byla a mohla ho vydět každý den?Ale drž se určitě brzo budete spolu :wink:
Já jsem teprv před chvilkou vstala tak dočítám včerejší večer :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@kovalda No tak co alspon ta žena vyděla jaký je to prasák a ptá se jiné baby na velikost prsou,bože to je maras uvažování jak cip že? :grinning:
30. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
suzete..vzdyt jo:slight_smile: az vsechno uklidis, udelas...pak si sednes a po namaze zacne tvrdnout, tak to je:slight_smile: mi tvrdne i po tom co nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my nedame dopustit na patentni medicinu, je to sice trochu drazsi ale fakt funguje, i behem tehu jsem brala bylinky primo na tehotenstvi, a behem uzivani mi fakt bricho netvrdlo, vysadila jsem pred dvema tydny..zacla chvili neco po tom co me pustili z nemocnice...
jinak rano uz jsem udelala nepeceny dort:slight_smile: v planu mam jeste udelat kureci polivku a budu pect kure, uplne jednoduche ale dobre:slight_smile: predtim ale asi pujdu do teska, maji tam novou kolekci obleceni , delala jsem poradek u Nikci ve skrini, a chybi teplakovky a puncosky, jinak zatim bobek vsechnno ma..tak musim jit nakoupit..pak az zimni bundu a drobnosti
30. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno,
@petulka86,dle mě o přebíjení nemůže být řeč,homeopatie je velice šetrná a kdo ji nedůvěřuje,pak snad jen proto,že o ní ví velice málo a ještě zkreslené,nebo si nedokáže, nechce připustit možnost takové neuchopitelné a neměřitelné formy léčby,jakou bezesporu je. Sama píšeš,že až homeo ti pomohly,nastolili ti totiž harmonii v těle a spustili reakce tvého organismu,které se začalo uzdravovat samo,to samé po očkování,to je neuvěřitelný zásah do organismu a homeopatikum se snaží vše zase uvést do harmonie.
Problematika očkování je neuvěřitelně rozsáhlá,ale co se týče zdraví,musím se přiklonit k extremu,jak ty nazýváš,neočkovat bezhlavě a vše,důsledky si můžeš pokud chceš najít dnes a denně,bohužel.Ty jedinná máš plnou,tunejvětší zodpovědnost za své dítě a tak s tim musíš i nakládat,pod tím si každý představuje něco jiného.Filípek je naočkovaný,jak taky jinak,vždyť musí,jinak by ho snad ani do školky nevzali,na výlety by chudák byl doma apod.V tomhle se mi to fakt hodně protiví,to mi přijde dost nefér,mě púřijde kompromis dobrovolné očkování,protože to bych rozhodně spousty z nich vynechala.Navíc očkování nechrání proti danému onemocnění a když už je jinde v zemích Evropy jiné očko zakázané!tak to už je k zamyšlení,ne?! Já oddálila akorát Priorix,kde jsou zarděnky a spol,protože první reakce byla šílená,je to živá vakcína,náročná,takže jsem trvala na posunutí.Já extremista v očkování nejsem,jsem jen pro šetrnější přístup a umožněnní svobodné volby,tím,že je u nás nařízeno očkování a jeho odmítnutí těžce sankciováno,je porušováno hned několik úmluv a porušení lidských práv.A věř,lidé co odmítají očkování toho mají sakra nastudované,to nejsou žádní zevláci,co mají děti,ani sami neví jak!
30. črc 2010 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz
ja nevim holky..ja zase pro ockovani jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam o malou takovy strach, ze radsi naockuju vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vsechny vakciny ma ty nej placene...ma navic meningokoka, priorix tetra, jedna nas stala 1900kc a ockovat se muselo na etapy, a ma i zloutenku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teplotu mela jen jednou a to chvili, jinak bez reakci, tuk tuk tuk..prave proto jsme vybirali i placene, ze pry po nich jsou ty reakce minimalizovane...
ja si prave myslim, ze kdyby se prestalo ockovat, tak za chvili tu ty nemoci mame zase..i dneska se obcas sem tam neco objevi a nerozbehne jen proto, ze jsou lide ockovani..nevim...vuci tomu diteti mi to pripada nezodpovedne, ho ockovat nenechat...ale je to muj nazor a nikomu jiny nevyvracim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
30. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@suzete Ahojky,tak s epinem to byla teda náhodička,co? Já používám takové alkohol tamponky od Hartmannu,ale stejně to umyju pokaždé pod teplou vodou s mýdlem.Jinak se mi líp cvičí,jak mám lubrikant Altermed,ale musím ho tam dát minimum,jinak je balonek kluzký až moc,minule sem měla na každý cvičení kondom,tak to bylo taky zvhčený.To víš,že se přes to přehoupneš,zkus v sobě mít pak balonek co nejdýl,tím se taky krásně hráz cvičí a napíná,to chce fakt čas,a ty ho máš pořád spousty.Ty dezingekce přesně nevim co myslíš,ale jak je to na bázi jak píšeš,tak určo.
30. črc 2010 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz
Krásné dopoledne. Jdu Vás dočíst co se tu probralo :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@kovalda no ještě nevím,asi budu muset omezit.Loni to fakt bylo na hranici, ale péct bych určitě chtěla.
dnes jsme byli na UZ máme 1375 :grinning:
30. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@lajla Cože,očkovat všechno?No promiň,ale to je hysterie,ty jsi myslím jedna z těch,co o očkování,jako takovém ví minimum.Očkovat nemoci,které je menší riziko prodělat,TO mi přijde nezodpovědné!A třeba ta davová psychoza,jak lidé nechávají očkovat meningitidy apod.aniž vědí,že jsou to stejně úplné jiné kmeny,než s jakými se setká jedinec u nás,tak to už je na hranici!!! Jo a já taky platila Priorix a byl to humus pak,když jsou teda šetrnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petulka86 Děsí tě podstata fungování homeopatik?Tak tím jsi řekla vše.To už jsem slyšela taky,že homeoppatika jsou od ďábla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty jedy jak píšeš v alopatických látkách nejen jsou,ale jsou to umělé látky ve vysokých koncentracích,homeopatie je natolik naředěná substance,neměřitelná,že by vlastně neměla vůbec fungovat,ne?Tak čím by teda měla ohrozit? :confused: :sweat_smile:
@hanncca To je teda náročné,co si teď zažíváte!!! To musí být hrozné vědět,že tam za zdmi je můj synek a nemoct tam za ním jít a tolik hodin čekat :cry:To bych plakala taky a vůbec se takové reakci nedivím,obzvlášť,jestli jsi se tak vysypala porpvé od porodu,muselo to ven!Moc na tebe i malého myslím!!!
30. črc 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
@
@petja pekne rano, k te homeo..asi nema smysl to nak resit, ty tomu duverujes a mas dobre zkusenosti, ja mam sice taky dobrou zkusenost, ale sem vuci tomuto zpusobu lecby opatrna, desi me zpusob jakym to funguje(viz predchozi prispevek hupsze) nechci si s tim zahravat.
Ale co se tyce toho ockovani, tak naprosto souhlasim, taky sem pro to aby mohli rodice o tomto rozhodovat a rozhodne si nemyslim ze lide co nektera ockovani odmitaji sou hloupi, tento nazor ma i spousta odborniku a vzdelanych lidi..a nakonec vzdyt ja k nim taky patrim kdyz bych chtela nektera ockovani odmitnout..jen je problem tady v tom systemu a state, s tou skolkou je mi to jasny :unamused: Budu se snazit ty ockovani posunout na ten 2. rok az se snizi riziko neurologickych komplikaci(uzavre se hydrocefalicka bariera mimi) ale zas u te hexavakciny nevim zda mi to povoli u MMR bych volila ten Trivivac jestli bude moznost ale taky pockala az na pozdejsi vek. Je naka alternativa k ty hexavakcine (aby to nebylo najednou 6 nemoci) nevis o necem? ja jen cetla ze monovakciny nejsou k sehnani :unamused:
30. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
U nás teda prší od včerejšího večera :slight_smile:))) aje super vzdoušek.No uvidíme jak dlouho to vydrží.Já dneska nemusím vařit mámuvařeno ze včera a takjen dneska něco nakoupím a asi budu vegetit na gauči nějakmně pobolívákřečovytě břicho tak budu odpočívat :slight_smile: jinak ja mam poradnu v uterý tak sem zvědava jak to bude vypadat zda se něco už děje a nebo jsem pořád zavřená :slight_smile: Ted se pujdu učesat a pak pujdem na ten nakup dorazím sem později ještě nevím přesně v kolik,asi dneska požehlím co mám vyprané at se mi to tam nehromadí jinak ja mám přes pupek 124 cm takže mazec no a na váhu rači nelezu nechám to až na poradnu :grinning: co to je to epino a ty čísla k tomu co píšete?to nevchápu jsem stoho jelen :grinning: zatím se loučím papa
30. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@petulka86přesné rozpisy vakcín najdeš na www.vakciny.net.cz,na hexu jsou často reakce,já myslím,že jednotlivé vakcíny dostupné musí být
30. črc 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
30. črc 2010 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda nebojím se že to vypadá k porodu, bojím se aby mi nevyvolávali ve 39tt bo mi to přijde brzo, pokud do té doby neporodím, což zatím nevypadá
30. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
jo holky, čekání zato rozhodně stálo. Od porodu jsem vlastně ani nebrečela, nějak sem nebyla schopná a včera už to na mě asi všechno dolehlo a prostě jsem to nezvládla, ale nakonec mě k němu pustili. V neděli tam pojedeme asi znova, tak se zase strašně těším. Já doufám, že až ho přeloží z JIP na nedonošence, tak bych tam mohla být s ním (když budou mít míst) a nebo ještě právě řešíme s manželem, že bych v Pze byla u příbuznejch a dojížděla kratší kus než od nás busem a malý mohl mít každý den čerstvé mlíčko...no, uvidíme, co nám řeknou v tu neděli. Mějte se hezky. Pa
30. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky kočky.
V albíku jsem si nafotila dneska bříško... Jestli chcete, tak se mrkněte :wink:
30. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, jak s emáte? taky u vás tak prší?
já za chvilku pojedu za broučkem, velká novina, přeložili nám ho na odd. intermediární, takže jsme na tom dobře a mlíčko fakt prochází, už se na kocourka těším.

Holky homeopatičky, řeším kojení/odsávání, odsávám denně po 3h, v noci po 4h., co odsátí to cca 60ml mlíka, takhle to je asi 10 dní, nepřibývá, přijde mi to málo. Včera když jsem byla u malého tak tam byla maminka, co odstříkala, ručně snad 200ml a za poloviční čas co já cca teda za 15min, já odsávám 30 min. Našla jsem si, že na kojení pomáhají homeopatika ricinus....
myslíte že je potřebuju? nebo to je normální množství mlíka?
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@hanncca pa a držím palce :wink:
@eliska_v sluší ti to :wink:
@alisek gartulace velika už ho budeš mít i brzo doma :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@hanncca Hani, já to měla podobně s tím pláčem, je to fakt potřeba dostat ze sebe. O malýho je postaráno a brzo budete spolu, jestli je bez komplikací, tak vás brzo přeloží a budeš tam s ním.
Je škoda, že za ním nemůžeš denně, to v Hk i Pardubicích mají jiná pravidla, na jipku můžeš kdykoliv od 10:30 do 20:00 a jinak podle domluvy, můžeš tam být jak dlouho chceš, jen pokud zrovna dělají zákrok, tak tě "vyženou", taky jsem včera čekala, něco přes hodinu a ještě pak na miminku pracovali cca půl hodiny.
30. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
@alisek ahoj tak to jsou super zprávy - paráda :slight_smile:
@eliska_v pěkný fotky - sluší ti to
@hanncca drž se holka, však to ho brzy přeloží a budete moct být spolu :slight_smile:
@lucinecka222 v práglu teda zatím neprsí....
30. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky děkuju jste mooc hodný! Já jsem jenom nafotila, aby jste se mrkly, protože některý lidičky mi říkají, že mám bříško už níž, ale mě to nepříjde... :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@pet.s: panečku, to tě musí pečení zaprvé hrozně bavit a zadruhé ti musí strašně jít. To se pak s náma podělíš o recepty, že? :-
) Zmenšit objem to letos asi bude chtít, abys měla i dost času na rodinku :slight_smile:.
No a váhu má Terzeka teda pěknou, to je dobře :slight_smile:

@lucinecka222: břicho jsem si včera taky měřila, protože manža říkal, že zas hrozně vyrostlo, no a mám taky 123-4 - takže mi roste tak cca 1 cm za týden, ale na kila jsem furt nastejno + 2,5 kg od původní váhy.

@lio: mám nápad, když to za týden nebude vypadat, že bys rodila, tak přijedeš k nám. Buď se porod rozjede díky skvělému stavu silnic v našem okolí (to by bylo, aby to z tebe nevyklepali :grinning:), anebo ti dám práci na zahradě a tak :grinning:
30. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@eliska_v taky jsem mrkla na fotečky, bříško máš moc hezký, sluší vám to.
Holky já nemám ani jednu fotku v těhotenství, nějak jsme to nestihli, a když manžel říkal, že mě vyfotí aspoň v nem. ať máme památku, tak jsem začala rodit.
30. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
Tak holky dneska jsem si zbalila tašku do porodky...Potom všem co člověk vidí co se může stát, chci být radši připravená aspoň na tohle :grinning: kdo ví, kdy Daliborek bude chtít ven!! Třeba nakonec budu přenášet!! :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
@alisek Na fotky kašli - máš živý důkaz svého těhu :slight_smile: My taky moc nefotíme. Když mne to napadne tak nemám foťák a s manžou si vzpomeneme skoro vůbec.... to není jen o fotkách... :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.