• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eveluska cs je o krácení čípku, jeho konzistenci, směru kterým je a rchlostí kterým se zkracuje
30. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
holky tak koukam do sve prukajdy a ja nikde zadne CS nemam.-(((( jedine co mam je furt uz hodne ode davna a nemeni se to cipek 4/3 cm, deloha melka..to je je vsechno tak nevim co to je..? ale mam ta tak furt tak se asi nic nemeni..
30. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@hupcza Jé, tak snad to Ondrovi vydrží ta péče i na ségru :slight_smile:, to je krásný :slight_smile:

@rennu: no tak super, že zácpa si dala odchod :slight_smile:. Jen hezky odpočívej a eskymo řezy teda určitě budou bájo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Žehlení neuteče, však nemá nožky.

Já se teda do žehlení asi pustím, aspoň to tady i tím trochu zahřeju, venku je kolem 19 stupňů a vevnitř podobně. Akorát že jsem teď poslední dny furt unavená, furt bych spala. To už jsem si dala šlofíka dopo na hodinu a asi to zalomím i teď, ale takhle nic neudělám .... :unamused: No, jedna várka plenek už mi venku uschla a teď už tam visí druhá, tak aspoň teda něco málo jsem udělala, ale plány jsem měla teda rozhodně smělejší.
30. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
jinak koukam..hlavickou jsme dole uz od 23tt predtim tam bylo neco jako lat..lateralne?:slight_smile: ted je tam hla:slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
rennu ja jsem zacla pit actimely a myslim, ze super pomahaji, nebo jablecny dzus je taky super na lacno..ale hlavne ze uz to je v poradku..jak jsemn byla v nemocnici tak mi rikali rovnou, vyvarovat se zacpy...
30. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky jste tu některá vůbec ještě s CS 0 ? Nebo jsem takhle zabarikádovaná sama? :grinning:
30. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@ladenka: viď, tady všichni už bez zátky :astonished: :astonished: . Však nemáme kam spěchat, viď? :slight_smile: Termín máme podobnej, tak to ještě tak měsíc necháme tak, jak to je :slight_smile:

@lio: tak nejsem sama spavec :slight_smile:, já si teď asi taky půjdu na chvilku odpočinout :slight_smile:, tak přemýšlím, jestli si nemám pro jistotu nařídit budíka :grinning:
Je fakt, že ty tchánovci a kombinace s tvejma rodičema (když se vzájemně nemusej) by mohla leccos rozproudit :sunglasses:
30. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
@hupcza o té alternativce atd.....jak sm už jednou popisovala sousedy, ona jak uspávala přes mrtvoly a on gynekolog.....kdž jsem řekla že chodím k šarla a že mi dala nějaký homeo, tak on se hrozně smál a že je zvědav jak mi to pomůže, protože to je jen placebo a jen si vsugeruji, že mi ta lahvička má pomoc a že je to totálně neškodný takže proč ne....pak sem před ní řekla že v těhu sem dostala homeo a už na mě vytlítla jak čarodejnice, že v těhu probůůh nééé stejně jako bylinky néééé že je to hrozně škodlivý, říká, kurna dyk je to dle vás placebo ne ....a že jako si mám dát radši chemii, kde vím účinky pro těhu a že v homeo to nikdo neví a tak.....a pak nám přinesli "mřížku" na vanu, na které mívali vaničku, a můj muž prohlásil, hlavně že home sou nebezpečný ale klidně při koupání své dítě zabijou (ta mřížka je fakt nedokonalá a může lehce sklouznout)......
každý má svou pravdu, své znalosti (které někdy ani měnit nechce) a dohadovat se tu o tom je asi zbytečné, navíc máme těhu hormony a někoho se to fakt dotýká, když tu pronese petja, že přístup je hysterický.....tak budme k sobě šetrné, každý jedná dle svého, někdo radši srazí horečku práškem, protože je to mimi a co kdyby náhodou a někdo čeká s vědomím, že tohle je pro tělo lepší......je to těžké
30. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
@ladenka to není barikáda, holky s cs nula ráno v poradně večer klidně rodí....já mám už x měsíců za 3,4,ted 5, v porodce to nikdo neřešeí a neměří, takže jen vím že čípek centimetr a na prst otevřená a rodit můžu až nevím kdy..tkaže v klidu :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@lajla: já to CS taky nevěděla, že v průkajdě mám, ale mám tam jen takový tenký sloupec nazvaný CS a tam jsem donedávna měla samé 0. Ale je taky možný, že to v tý průkajdě opravdu nemáš, je jich strašná spousta druhů.

@ladenka: nee, už asi 2-3 týdny nemám CS 0. :wink:
30. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
@kovalda takovou zimu tam máte? tu je pod mrakem takový to slunko za mraky, pokud nepofukuje je docela dusno.....naštěstí sem tam pofoukne, takže pooda, doma je ale příjemně, žádné propocené stavy se nekonají
30. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
@kovalda oni ne že se nemusej, můj táta je poslední dobou (roky ) divnej a dělá jednu kravinu za druhou, tchánovci to prokoukli a moc ho nemusej od jistý doby, ne že by se vyhýbali, ale ono je to s mým tátou fakt těžký, jinak se uvidí rádi, není to že by přijeli oboje rodiče se samopalama...ale už jen ty kecy kdy porodím, co dělá mimčo a tak, bude to náročné a vůbec se netěším, včera sem muži řekla, že mi koupí kousek cheese cake, celý asi kupovat nebudem a tak na ten se těším .-))))))
spáč no.....včera sem zabrat nechtěla, bylo mi jasný že spím do večera, ale neska sem se natáhla, že za půl hodky svačím a vzbudila se za 3 hodiny.....a budík je mi fuk, zamáčknu a spím dál :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@kovalda no žehlení nemá sice nožičky, aby uteklo...ale prádlo nemá ani ručičky, aby se vyžehlilo samo :sweat_smile: Ale asi si zkusím chvíli lehnout, a třea k tou sednu chvíli odpolko, kdoví, kdy mi přijede drahá polovička :unamused: Závidím šlofíky, já neusnu ani kdybych se po... :frowning2:

@lajla jablečný džus zní taky dobře...no uvidíme, jak mi to vydrží dlouho ten stav :slight_smile: zácpu nesnáším, ale kdo ano, že :sweat_smile:

a navíc se zátkou jsem tu stále ještě já :grinning:
lio ano..naprosto souhlasim...
ladenka ja myslim, ze ja:slight_smile: jsem otevrena jen na spicku prstu ale to je tim , ze jsem uz rodila, jinak zatim nic:slight_smile: krome tvrdnuti a bolesti..tedy aspon doufam, ze se od minuleho tydne nic nezmenilo..
30. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
ja mam taky zatku :grinning:
30. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
kov tak koukam, koukam, a hledam..a ja jsem ta s jinyma prukazkama:frowning2:(( CS tu vubec nemam:frowning2:((( ale co si pamatuju v tom 27tt primar v nemocnici hlasil CS 1 co si tak matne vzpominam, a od te doby nic..no neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
30. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj, zlehka nakukuju .... v poslední době jsem nějaká podrážděná a odcházející zátky a podobně mi nedělají dobře :grinning: , začínám trochu panikařit. (Už se mi mele jedna pračka s oblečením pro miminko ) ....teď chci uklidit v ložnici, abych to tam mohla dát, vyžehlit předchozí šňůru ....zítra jeden na nějaký drobný nákup. Chtěla bych odpočívat, ale nedá mi to.
Pravda, vstávala jsem v jednu, sice jsem vstávala normálně s mužem, dkyž šel do práce ale pak jsem to musela ještě na pár hodin zalomit. A to jsem šla spát po osmý! Mám nějakou enormní potřebu spánku.
30. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lio: jasně ...já tady nehlásám žádnou absolutní pravdu - ta nakonec ani neexistuje :slight_smile:
ale tu svou ...je mi naprosto ukradené, co kdo dělá ....je to jeho rozhodnutí a mi po tom celkem nic není :wink:
@lajla: to je divné - já mám v průkazce cs - dokonce na dvou místech ...v té prohlídkové tabulce a v tom grafu
30. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
@lio: jj, je tu takhle chladněji, však jsem včera a předevčírem byla v Praze v šoku, že tam je takové dusnu. Tady v přírodě to tak není :slight_smile:. Takže pokud má trošku vykouknout slunko, vadit mi to nebude, dala bych si takových 25 :slight_smile:
Aha, takže oni se vzájemně snesou, ale bude to stejně nápor, to je jasný, ale vidina toho úžasného cheese caku ti pomůže to překonat :grinning:. A až ho zbaštíš, můžete jet rodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rennu: tak to máš teda pravdu, že práce neuteče, ale ani se sama neudělá :unamused: :grinning: Já bych tu měla poklidit, protože večer dorazí tchýně na víkend :astonished: . No uvidíme, zatím spíš vítězí ten spánek (až se odlepím od počítače) :slight_smile:

@lajla: já jsem taky otevřená na špičku prstu (a nerodila jsem), prostě u každé je to jinak :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@kovalda jj snesou, jen poznali tátu víc a táta je ted poslední roky divnej....ne že byh netušila proč, ale tchánovci to netuší, takže tomu moc nerozumí, ale byla spol grilovačka, dovča a tak.....takže tu neděli přežijou
mi tak napadlo....by mi mohl cheese cake dovalit do porodnice, ježíííííš já se tak těšššíííííím :grinning:
@hupcza nemyslela sem to tak že někomu něco vnucuje, kord ty, tobě je to šumák :slight_smile:ale tak všeobecně
co říkáš na tu preventivní vyvolávačku, stupidita co, klidně bych jezdila pak denně ob den do porodky na monitor na sledování placenty, ale ne preventivně vyvolávat....
30. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
hup ted koukam i na ten graf..a ten je uplny prazdny..nemam tam ani tuk...takze ja to tu fakt nemam:frowning2:((( no ve ctvrtek jdu na poradnu tak se zeptam :slight_smile:
suik..taky se mi mele pracka a za chvili susicka:slight_smile: uz jsem udelala poradek i ve vecech Nikci a kazda bude mit svou policku:slight_smile: je pravda, ze musim Nikci zredukovat obleceni, aby se mi tu vesly:slight_smile: dneska jsem ji koupila dvoje teplacky a mikinku, tak jsem rada:slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
lio..ja mam prave dojem, ze mi dr tu preventivni vyvolavacku delal...byla jsem tam v den terminu a on neco udelal, au..a pak mi rekl neco ze protrhl vak nebo co..rika se tomu hamiltonuv hmat...bolelo to jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cely den jsem nemohla chodit...ale rodila jsem pak za dva dny :confounded: :confounded:
30. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@lajla ono to není nic směrodatného ten údaj.....takže bud v klidu
30. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@lajla super tyhle story ted vyloženě potřebuju......vyvolávačka po termínu jo, ale mě údajně čeká v 39tt.....protržení vaku není hamiltonův hmat, ale jestli ti udělali oboje, tak to je hnus, tfuj
30. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
@kovalda jinak včera bylo hezky a večer pěkné chladno, bylo to príma na procházku, uplnej luxus, je ale fakt, že nejsem v centru
30. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@suik: tak to máme teda dost společného - furt bych spala a začínám panikařit :grinning:
30. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@kovalda holky nešilte.....na paniku času dycky mraky :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@lajla: to ti jako udělal jen tak bez tvého vědomí?????? ..
30. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.