• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak jsem si dala pěknýho dachánka, co taky v tomhle upršeném počasí :wink:
jé jsem si tady omylem vymázla půl příspěvku, tak to už nevím co jsem chtěla :astonished:
@hupcza : tak to bude sestřičku Ondrášek milovat, když se takhle hezky chová k mimáskům :wink: hupcza : tak to bude sestřičku Ondrášek milovat, když se takhle hezky chová k mimáskům :wink:
@ladenka :já měla min. týden taky 0, teď nevím. Neboj může to být pak fofr :wink:
@kovalda: spánek je důležitější :wink:, než nějáké domácí práce
@suik : tak já jsem taky obr spáč, 12 hodin no problém :wink:
30. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@hanncca v krči budu rodit taky. docela z Příbrami štreka, ale to zvládnete, budete za chvíli spolu,věřím tomu
30. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@hupcza ja jako zdravotnik verim tomu co jsem se naucila na skole a to ze do 38stupnu se teplota srazet nema (je prospesna) ale nad 38 uz se ma srazet, nejdriv bych teda volila zabaly apod. az pote bych sahla po medikamentech, ale teplota nad 38 uz prospesna telu neni a u tak malych deti hrozi az febrilni krece, k 40st uz muze jit o rozvoj sepse.
jinak tvujpristup neodsuzuju, nepusobis na me jako extremista nebo nejaky homeofanatik :grinning: ja sem jen jeste o neco opatrnejsi vuci homeu a vic "poznamenana" svou profesi klasickou medicinou :wink: ale jinak razim teorii ze je lepsi k lekarum moc nelozit :sweat_smile: clovek je zdravej a jak nekam vleze tak je najednou jednou nohou v hrobe :grinning: a zdravotnici sou prej nejhorsi pacienti, to splnuju :wink: do vseho kafram a jen tak na sebe nenecham sahnout a co se bude tykat mimi tak si semnou doktori asi taky uzijou jen tak s necim se nespokojim, vsechno moc studuju, pac vimjak to chodi anejsem blazen abych slepe duverovala kazdymu kdo ma titul MUDr. :wink: stejne tak se ale stavim k homeu..sice sem 24leta zaba..ale proste mam svou hlavu a hledam svou cestu :wink:
30. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
@lucinecka222 : košili jsem sice koupila, ale do porodky jí neberu. Tam budu pěkně špinit ty erární :wink: . Já mám sbaleno tak na půl, dneska jsem tam teda pár věcí přiházela. Kosmetiku dám až na poslední chvíli, a hlavně nezapomenout foťák. No kalhotky jsem chtěla taky koupit, ale to už asi neklapne :confounded:
@hanncca : tak super, i kdyby ti ho k prsu nedali, tak hlavně že mimáska uvidíte. Kdyby ho ještě brzo přeložili, abys u něj mohla být, tak by to bylo vůbec skvělý , co:wink: Jste s Aliskem moc statečný :wink:
@vafle : tak super, že se mimák otočil :wink:
@kuchy : chudáček malej, tak ať je mu brzo líp, musí to být peklo ty nemocí dětí :confounded:
30. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
tak já hodila psisko do gala, ježíš to je zááááře :slight_smile:)) ted spí, chudák utahanej, a co má říkat moje prdýlka au au :slight_smile:
30. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@beru3nek : já mám fůru času, ale včera se mi zdálo, že jsem brzy předčasně porodila ,tak mě taky žere ,jestli si tu tašku pomalu nepobalit...přece jenom, já toho musím pak zvládnou zařídit více,až to na mě přijde...když mám tady ještě Matýska a nemám tatínka :angry:
30. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval...

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?ix=655

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grinning:

30. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... je mezi nejnovějšími

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?ix=655

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grinning:

30. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@hupcza: no mě to přijde šílený, se nezeptat, já radši budu informovaná se všema důsledkama, než nevědět nic....doktor by měl informovat, i když něco bude bolet, mám právo vědět co se mnou bude....

holky, nechcete ještě jednou pouvažovat (tzn. hlasovat) o uzavření? Za poslední dobu nám sem pořád někdo vpadává a mě to začíná lézt hodně na nervy, tak třeba nejsem sama. Tahle diskuze se pro mě stává čím dál víc intimní a tohle mi vadí...
30. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
Tak jsem se na chvíli natáhla k televizi, co a co myslíte, vytuhla jsem jako špalek. :grinning: Jsem poslední dobou pořád hrozně utahaná. Jen doufám, že budu moct bez problémů večer usnout. :slight_smile:

@suik Já jsem pro, byla jsem pro už tehdy. :wink:
30. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@suik no ale napadlo by tě při běžné prohlídce se zeptat jeslti ti náhodou nechce prdnout vak blan, či udělat hamiltona? mne tedy ne.....přijde mi to fakt hustý že si dr udělaj co chtěj, v termínu nebo ne to je fuk.....měl by konzultovat, ne udělat a oznámit ti....

uzamknout jsem klidně pro, kdyby to bylo uzamnčeno tak se sem ale nedostanu, srpnovky ani nevím zda sou ,nikde sem nenašla tak sem vpadla k vám .-)
30. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@ladenka když si utahaná je lepší poslechnout tělo a jít si dáchnout....já tedy zatím bez prob usínám i v noci, takže prostě jdu když se mi chce......
30. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
Holky já jsem utahaná taky...Dneska jsem dávala dokupy papíry a byla jsem jak po uklídu celého baráku :grinning: :grinning: :sweat_smile: Teď jsi půjdu udělat salátek!! :dizzy_face:
Jinak jsem ještě zapomněla včera říct, že od začátku těhu máme te´d nahoře už 13 kg a pas furt 107cm ten se mi za 3 týdny nezvětšil...Ale spíš mi příjde, že jde více už zezhora :wink:
30. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@lio srpnovky mají právě diskuzi uzavřenou, takže se neukazuje "navrchu".
30. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@lio : Mám dotázek.... volala jsi předem do Krče na objednání na ko v tom 36tt nebo jsi tam rovnou šla?
30. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
@suik: já jsem byla pro uzamčení od začátku :slight_smile:

@lio: je to děsný, že někteří doktoři stále ještě přistupují k pacientům jako k nesvéprávným nemyslícím a na nic se jich neptají, přitom jde o jejich tělo, jejich zdraví a v případě těhu i o jejich děti ... :angry: :angry: :angry: .
Asi fakt budu pokaždé hlásit, že nechci žádné zásahy urychlující porod a pokud budou chtít něco udělat, ať se mne zeptají :astonished:

@ladenka: já spím přes den i v noci, neboj večer taky usneš :slight_smile: Já teda pak vstávám ráno kolem 6-7, ale kolem 9-10 si jdu zas lehnout, když to jde :slight_smile: no a někdy, jako dnes třeba ještě odpo. Vypozorovala jsem, že přes den prostě potřebuju ještě tak 2 hodiny v posteli, ať už vkuse anebo 2x1 hodinu (jako dnes) :grinning:
30. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@ladenka no právě a já ještě netušila jak to tu chodí, tak jsem vlezla k vám, když ste open ....
30. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@eliska_v: tak to mně se teda objem bříška teď zvětšuje tak kolem 1 cm za týden :slight_smile:.
Hm, salátek bych si taky mohla dát, ale ovocnej :slight_smile:. Nech si chutnat
30. črc 2010 v 17:52  • Odpověz
@eliska_v prosímtě musíšse objednat nejdřív na sepsání porodopisu na webu krče, nebo v diskuzi krče je kam zavolat, pak tě objednaní do poradny, ale určo předem objednat
30. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
@kovalda no právě, to mi děsí, aby mi pak dr neoznámil, že udělal to a to....co pak ...nic....takže asi taky budu hlásit předem enbo si víc otevřeně povídat a ne tam přijít jak stádo a odejít jako stádo....
no mě můj nešní spátnek fakt překvapil, jen jsem si natáhla záda a byly z toho tři hodky.....
ted čekám na manžu, azse jel do druhé práce a přitom mi slíbil na půl šestou dom a že jedem na tu veterinu, tak už sem mu voalal jak to vypadá....a že maj na vet do osmi, prej stíháme ...no tak se nechám překvapit :frowning2:
30. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
taky sem si chžěla udělat ovo salátek, ale skončila u chleba se šunkou a rajským
30. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@lio: no, přijít jak stádo, odejít jak stádo. Jasně, že se můžeme ptát a tak, ... ale hlavně oni by měli informovat a pak se člověk zeptá nebo vyjádří, ale nečekám na klasické poradně, že mi bude provádět nějaké úkony, když mne neinformuje předem.
No, můj gynekolog by mi (si myslím) vše řekl a v porodce uvidíme - poprvé jdu 11. 8. a to mám do termínu skoro ještě měsíc, tak snad to bude O. K.. Akorát že tam bude mít člověk asi pokaždé jiného doktora, tak to asi pokaždé nějak buď nenápadně nahodit anebo otevřeně říci.
No, příští týden jdu naposledy ke svému gyndr., tak jsem zvědavá, jak jsem "zamčená" :grinning:
Teda, ty si s tím manžou užiješ, no snad opravdu trochu zvolní tempo, až se vám mímo narodí (držím palec) :slight_smile:
30. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@ lio: dostala, můžeš požádat o přijetí a my bychom tě rádi přijali.....

No můžem to hlasování obnovit, já teda snad v poště ještě vyhrabu to starý, když jsem si to psala na papírek.... a kdyby si to někdo rozmyslel, stačí napsat a nové se budou hlasovat znovu....

nebo to udělat jinak a jiným systémem.....

@kovalda já taky budu hlásit, že nic nechci...moc hezky o tom píš právě Stadelmanová a udávala příklad jedné maminky, která si u doktorka posteskla, že by to už ráda měla za sebou (no kdo by nechtěl, že jo), no a on ji prošťouchl. Mluví o tom, jako že si za to maminky můžou sami, samozřejmě v uvozovkách... ale stále to leží na lékaři, kteří prostě s námi s tále jednají s jako nesvéprávnými pacienty a odpovědnými klienty. To je asi to co mi na současné medicíně nejvíc vadí.
30. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@lio: no já právě včera nakoupila hafo ovoce - nektarinky, melouna, švestky, banány, jabka, meruňky, hrozno, ... ale možná to nechám každý zvlášť a budu uzobávat postupně :slight_smile:
Ale teď jdu zvednout zadek a vytřít v koupelně, trochu se přioblíknout a poklidit ještě trochu v obýváku, protože tchýně je tu cca za hoďku.
30. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@lio : Máš ňáký odkázek prosím :sweat_smile: :wink: A zavolat teda do té přijímací kanceláře nebo někam jinam? :confused:

@kovalda : Mně se te´d bříško zaseklo a jsem docela ráda už takhle mám dost! A ono mi stačí, že roste nahoře :grinning: :sweat_smile:
30. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@kovalda no můj gyn mi všecko řekne, tak ale chodím k němu přes 10 let, chodí i mamča přes skoro 25 let...ale v poradně v porodnici nevím no, byla sem dvakrát, zatím dva doktoři, poprév tedy v rizikové poradě, ted v normoš a prej když se objednává na stejný den, tak je stejný doktor, tak uvidím příští čtvrtek, jako s dr prob nemám, pečliví , jemní, jen včera sem v té ordinaci byla minutu ani néééé, takže příště se tam budu muset trochu zabrzdit víc a poptat, to už budu 38+, budu mít první monitor a musím se zeptat na to vyvolání a jak to u nich chodí a tak....tak uvidíme
@suik no nedostala, bo bych vás ani nenašla, jako sem nenašla ty srpnovky :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
Tak jsem homeopatika přeci jen pořídila ale začnu je brát až mi budou malého přikládat, zatím mlíko stačí. Honzíček dostává mlíčko18ml už po 3hodinách, a dávky se budou navyšovat, taky se začne zkoušet krmení stříkačkou a potom už přisátím a to by mu konečně vyndali sondičku ze žaludku a odpojili ho od výživy. Dnešní váha 2156g, roste nám před očima šílenou rychlostí. Jinak to je prý hodné miminko, dudlík nechce ale naučili ho na cukřík v tek.stavu, takže když je trápení cumlá se cukřík na hadříku a to jediné pomůže.
30. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@lio, @kovalda.... akorát já mám vždycky silný řeči předem a potom ale pak se jak stádo chovám :angry: a jsem na sebe naštvaná....a te´d v cizím jazyce to je ještě horší...stojí mě to vždycky děsně sil odporovat...

Ale jednou se mi to povedlo, sice jsem se nemusela dohadovat, ale odmítla jsem triply a děsně se mi ulevilo, ale taky jsem musela nejdřív zjistit co to je, abych na to nešla. Sestra nebo doktorka mi neřekly nic...teda to byla jen blbá krev, spousta lidí si ťukala na čelo, co vyšiluju, ale pro mě to tenkrát bylo zásadní.
30. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@lio hm, aha

@alisek :wink: , to je dobře, že roste, jen tak dál
30. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@alisek : Tak to je moooc dobře, že malej takhle krásně roste :wink:
30. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.