• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda já mám 40 čč a to je zatím vše. Budu muset ještě nějaké přikoupit. :confused:
31. črc 2010 v 01:17  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Tak jsem si zapla comp, abych zjistila, co na migrénu. Noc opět kvalitní, pareleny jsem měla od odpoledne 4 a ani ťuk tak si dávám teď mátový čaj, doufám, že to zabere. Nevíte co na migrénu? To jsem se ještě tak vytočila večer, ten můj sice přes noc pryč nejel, ale vyšlo by to na stejno, protože tady měl kamaráda a dělali pěknej bugr :confounded:, takže jsem na ně furt řvala ať to stišej, fakt jak malý. No hlavně by mě po tý slivovici nemohl ani odvízt,kdyby náhodou, že :grinning:
@kovalda : jé super, díky za odkaž, to mě nenapadlo přes MMB :wink:. Tak mám už objednáno :grinning:
@ojo : gratulka ke ko :slight_smile: a k pevné vůli, to já bych nevydržela :grinning: si nenechat říct, kdo se mi to v tom bříšku schovává :slight_smile:. Taky nabírám teď úplně hrozným tempem, když já ani moc nesolím :frowning2:
@pet.s : tak to je Terezky už pěknej kousek :wink:
31. črc 2010 v 06:14  • Odpověz
Dobré ránko,
tak venku už je azurové nebe a zatím teda asi 12 stupňů, ale vypadá to, že dnes opravdu bude sluníčkovo. No, po tom týdnu se i těším :slight_smile:.

S tou mou zásobou plenek - já si jich pořídila asi 30, že uvidím, kolik jich ségra bude mít a vida, docela dost. Ale některé jsou zasalátěné od příkrmů, tak ty vyřadím a nebudou prdýlkové, ale jako bryndáček na pusinku, ...Tak počítám, že na to přebalování jich z 80 bude rázem 60, což mi přijde akorát do koloběhu - praní, sušení, žehlení, ... Tyhle sice schnou jedna báseň, ale co já vím, jak mi bude všechno schnout v zimě, že :slight_smile:

@pet.s: no, jestli myslíš, že bude lepší rodit pak třináctiletou :grinning: :grinning: :grinning:.
Ať ti dnes jde pečení hezky od ruky :slight_smile:

@suzete: jé, super, že máte domalováno a jste spokojení. Tak až bude příští týden pokojík komplet, tak nám ho blejskni :slight_smile:

@beru3nek: mám obavu, že na migrénu nezabírá nic moc. Nemám teda osobní zkušenost. Co jen jsem zaslechla a možná i tady od holek četla - studené zábaly, tma a pokud možno spánek.
31. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
kuchy:já tě nechtěla urazit jen jsem se s tím setkala u holky i po roce nic víc :slight_smile: :slight_smile: nejlépe se o zdravotnictví nebavit každý kdo v něm pracuje zná to co ti nevyhovuje ono je to nakonec všude stejný je to práce s lidmi a ty nemůžeš prostě vypnout jako stoj je to pomoc 24hodin denně tot vše můj mě v tom podporuje protože ví že jsem zapálená a s hlídáním je to těžký to chápu u nás tady jsou třeba i školky při nemocnici pro každého zaměstnance takže tak :wink:
31. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Krásné ranko všem!!
Tak všechny zatím 2v1?? :sweat_smile: :wink:
31. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
@eliska_v jo jo stále jsem tady a celá :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
@antana123 : Tak to je super! :wink: :dizzy_face:
A co, kdy si myslíš, že malému bude chtít ven? :wink:
31. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
@eliska_v to nevím ho přemlouváme uplácíme a on nic :grinning: :grinning: líbilo by se nám to na naše výročí ale to asi neklapne máme ho 5.8 :wink:
31. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
@antana123 : Tak co Ty víš!! Třeba když budete hodně uplácet a přemlouvat, tak ven půjde!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to stejnak neuvěřitelný, jak to uteklo!! Ty budeš zachvilinku maminka....A já tu možná budu strašit až do října!! :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
@eliska_v neboj uteče ti to taky já si to taky pořád neuvědomuju že je to už za chvilku máme i s lio termín za 17dní :confused: :confused: ale nějak mi to pořád nedochází a z přenášení máme strach asi všechny jako já tu můžu být klidně do září :unamused:
31. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
@antana123: ahojky a jak Šímu uplácíte? :slight_smile: To by mne zajímalo :slight_smile: Jen neboj, do 5. 8. je ještě spousta času, to můžeš stihnout porodit i 3x :grinning:

@eliska_v: neboj, proč bys tu strašila do října. Vždyť podle některých ti bříško už sestupuje, tak září je vaše :slight_smile:
31. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
@kovalda no přemlováme ho že má krásný kočárek že ho budeme v něm pěkně vozit a že ho budem huškat že je to lepší jak v břiše že tam má stejně málo místa a nemá pohodlí a tak... :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@antana123 : Jo, tak já mám z přenášení taky obavy... No uvidíme :wink: Ale třeba se Vám to splní toho 5.8. :dizzy_face:

@kovalda : Některým se to zdá, ale mně ještě ne!! Dala jsem včerejší fotečku bříška do albíka - fotil mě večer manžel a nepříjde mi, že by bylo níž! :wink:
31. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
holky já se vyfotím dneska termín se blíží tak budu fotit častěji :wink:
31. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@antana123 : Už se těším na fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: A kleslo Ti bříško nebo ne? :slight_smile:
31. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@eliska_v já ti nevím možná kousek nevím jinní mi tvrdí že jo já to nějak nepoznám
31. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
ale malého cítím úplně dole při každém kroku mě bolí ta kost a tlačí tam solidně
31. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
@antana123 : Tak to jsme dvě!! Někdo mi říká, že mi šlo trošku dolů, někdo zase že ne! ALe mě to zatím nepříjde a uklidňuju se, že má malej ještě doopravdy čásek!! :dizzy_face: I když trdlík se zase dneska přetočil hlavičkou nahoru, takže mě kope úžasně dolu a bolí to jak čert!! :frowning2:
31. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@eliska_v ten náš už se vůbec nepřetáčí nemá místo zřejmě je pořád hlavičkou dolů a kope mě nad pupíkem
31. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno, hodila jsem do alba dnešní fotky, tak si myslím, že bříško zatím nekleslo. Pěkný slunečný den - teda jestli je u vás taky tak hezky.
31. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 : Jak jsem psala ve čtvrtek po ko! Sám dr. se divil, že se z ahodinu dokázal otočit..Nechápal!!
31. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@suzete u nás je zatím zataženo ale to mi nevadí aspon nebudu mít tak nateklé nohy
31. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@suzete : Já jsem dala do albíka taky fotečky... Holka ty máš pěknou postavičku!! :wink: fakt tichá závist! :sweat_smile:
Jinak u nás je taky krásně, ale bojím se, že mně to nebude dělat zase dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj,
@berunek: asi fakt to co radí kovalda, nebo hodně silný prášek, ale ten bys stejně neměla. A ještě ticho :wink: ....

@antana123 já zas přemluvám opačně, posledních pár dnů jsem pěkně vystreslá, mám děsnou potřebu hnízdit a to mi klidu nepřidává.... :unamused: ...navíc manžel jede koncem srpna na týden na služebku, tak u toho mám hrůzu. Jsem taky byla přesvědčená, že budu rodit na konci září, ale teď si nějak nejsem jistá. :confused:

tašku do porodnice už si taky pomalu zabalím, jen musím zjistit, co všechno si mám vzít s sebou. Furt nevím jak s těma kaťatama a vložkama.
31. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@suik : Taky jsi začala mít potřebu "hnízdit" já to mám od včerejška :sweat_smile: Tak aspoň že nejsem sama :sweat_smile:
31. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@eliska_v :grinning:

dneska se chci pustit do dětskejch věcí - žehlení, ale ještě nejsou všechny úplně suchý, takový ty gumičkový věci schnou blbě :angry: ....nechci vidět jak my tu budou schnout ty naducaný látkovky.
31. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dneska krásně jasno, tak peru :grinning: i zítra má být hezky, tak to je fain, chceme jen na rudský slavnosti :slight_smile: :slight_smile:

@beru3nek no nejenom sůl, ale i slaný dobroty, brambůrky, popcorn, tyčky atd... :wink:
@antana123 už by si chtěla rodit?? :slight_smile: jo to bolení kosti znám :confounded: :confounded: no já vás varovala :wink: :grinning:
@eliska_v teda ty máš fakt čertíka, takhle se přetáčet :sweat_smile: :grinning:

jinak mě včera taky kámoška říkala, že mi bříško nějak kleslo...že jsem ho asi tím běhěm sklepala :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale někdy mi přijde, že zas ne...ono taky záleží, co má člověk na sobě :slight_smile:

u Tomáše jsem klesnutí cítila, že mi přestal tlačit na hrudník...teď to tlačení nemám, tak ani asi nepoznám :grinning:
31. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@suik : tak to já mám už všechno připravený :sweat_smile: Ale ještě doperu prostěradlo do postýlky a vlastně máme hotovo..6.8. vyzvedneme kočárek....A malej může k nám, ale radši ať vydrží aspoň do toho 36tt :wink:

@ojo : Jo, já místo miminka čekám čertíka!! :sweat_smile:
31. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@eliska_v co to vykládáš o postavě :slight_smile: , zrovna ty :slight_smile: , akorát máš víc vypoulené bříško bo ti tam asi jinak sedí.
31. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky,

@lucinecka222 Nesmíš být tak upjatá,já jsem názor zvyklá říkat na rovinu,rodiče mě tak vychovali a jsem jim vděčná,nejdu ze stádem a to je pro mě priorita.
Ještě k té teplotě,souhlasím s Hup,ono je jednodušší dát ten prášek,páč ten to na chvilku otupí a člověk myslí,že je po problému,on je ale pořád schovanej právě za tim Nurofenem a podobně,navíc srážet bezhlavě teplotu je fakt blbost,ona nepřišla sama od sebe a taky má svůj význam,jsou děti,které mají 38teplotu a jsou aktivní,tam fakt nevidim důvod teplotu násilně srážet.Malej od narození atb neměl,vyřešila jsem homeopaticky i laryngitidu,šestou nemoc bez chemie apod.Co píše Kuchy,že je lepší v takovým případě prášek než zábal?Nesmysl.Třeba taková derivační koupel je osvědčená metoda na sražení teploty,když někdo z dětí nesnese zábaly či ochlazování sprchou apod.Jinak je mi fakt taky jedno,že někdo láduje děcko práškama už při 37,jen je mi to fakt líto,takovej přístup!!!

Já na ty zásahy taky furt myslím,jak může doktor bez svolení někomu protrhnout plodové vaky a podobné velké zásahy?!Takový by u mě skončil a ještě bych si na něj stěžovala.Taky sem si všimla,že spousta z vás ani neví,co za údaje,zkratky co máte v těhu průkazce apod,že nevíte co znamenají :confused:To je fakt nejlepší cesta k tomu,aby vám právě takové výkony dělaly a vy o tom ani nevěděly,obzvlášť ty,co už dítě mají,aby nevěděly ani co je CS? :confused:
31. črc 2010 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.