• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajla: u nás mají super utz na ten screening, takže tam jdu hlavně na kukandu :grinning: a u nás mají taky teď nějaké dotace či čo a stojí to jen 500,- a asi nepůjdu na 3D (ale ještě uvidíme), takže si prcka prohlídneme na tom screeningu.
6. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
ja jsem byla zvykla pit 2,5-3litry caje denne, ted dam ztezi 1,5litru, a na lacno vsechno piti vyblinkam. zkousela jsem caje, vodu, dzusy, mosty...a nic. :frowning2:
6. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Suzi,četla jsem dobré rady,že,když neudržíš tekutiny,je skvělé jíst ovoce,které má vysoký podíl tekutin.Jablíčka,okurek,melouny,kiwi,pomeranče apod.Někdo taky musí oloupat slupky,taky někomu vadí a zvrací z nich...
6. únor 2010 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz
pet, diky, prave jsem si rozmixovala hrusku, pomeranc a jabko s hruskovym dzusem, tak uvidim, co to udela. na letni vodni melouny se tesim jak na vanoce :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Suzi a zkus si to jednou hodně naředit vodou a pak uvidíš.Pokud blbý zkus koncentrované.Jo letos si melouny taky plánuju :grinning:
6. únor 2010 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz
Holčiny mějte se,my jdeme na Večerníček a pomalu se chystat do postele.Pa
6. únor 2010 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz
pet tripple se delaji v 16tt bere se krev a kolem 20 se jde na velky utz...
kov..na 3D fakt musis:slight_smile: to budes cumet:slight_smile: prcek uz bude vetsi..to bude teprv kukanda:slight_smile: ja se pohlavi dozvedela tady a na velkem mi ho potvrdili...
jinak s tim nextikem..ano je pravda, ze ho ma hodne deti..ale ten starsi, onoseny, noseny generacemi:slight_smile: abych to trochu nadsadila..kdezto ja objednavam nove kolekce...obcas zkombinuju s cherokee nebo hezkym kouskem sekace..a jeste jsem nepotkala holcicku, ktera by byla stejne oblecena..a i kdyby tak mi to nevadi:slight_smile:)) mi se strasne libi, jak to next ma tak hezky vykresleny , do detailu a tak:slight_smile: ale je to spise o tech holcickach..na kluky toho moc nemaji...
6. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
pet papap:slight_smile: tak to se mas ze chodite tak brzo spinkat..to ja si pockam tak do desiti..a to nechodi spat ani po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
petja: dobrou noc :slight_smile: , taky to dnes asi zalomím brzy, jsem celý den nějaká unavená.

lajla: no uvidíme, ještě si to s tím 3D rozmyslím, uvidíme, jestli nás to nadchne nebo ne :slight_smile:

Já taky ráda nakupuju v sekáčích, mám pár dobrých, ale teď jak bydlíme tady, tak to dojíždění je fakt požírač veškerého času, tak vůbec nestíhám. Ale zas si brzy čas udělám.
Na melouny se moooc těším. Miluju je a letos si to s mimísem teda pořádně užijeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
čauky

laj:teda to je na ránu ...já jsem ondrovi prakticky celou výbavu pořídila na mma/mmb a spokojenost na 1*
ale postupně jsem došla k tomu manymonths a to jsem v bazárku nikdy neviděla ...asi se to za tu dobu,cose to nosí fakt dorasuje:slight_smile:

pet: taky nejsme moc nextíkoví ...hlavně do šátku/manducy v riflíkách a nebo jiných pevných kalhotách je nesmysl ....ze začátku jsempár takových kousků měla,ale úplně jsme to vyřadili

na testy jdu ....500 mě nespasí ...pravda je,že netuším,co bych si počala s negativním výsledkem :confused:
6. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak podle toho odkázku mi vychází holčička, tak uvidíme.......................
jinak já půjdu na vše, na NT, na tripple, i na 3D - kov, to je fakt paráda................už se těším...............
co se týče nákupů na mimčo, tak já zatím jen osobně, mám ráda si to osahat, takže mimibazar na mě moc není, no ale až budem vědět pohlaví, tak tam možná taky něco koupím...................já zatím tesco, HM, C&A...... a taky okouknu, kde tady u nás mají nějaký fajn sekáček.........
6. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
ad kluk nebo holka .......a vy víte,který den jste počaly? :astonished:
6. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
hupcza: no mně to řekl můj gyndař přesně - ale to jen proto, že mi ten cyklus zrovna hlídal, byla jsem tam těsně před ovu a těsně po ovu, tak prej jo.................ale já na tady ty srandičky stejně moc nevěřím.
ale už mi to počítala kámoščina babička podle datumů narození a taky jí vyšla holčička, podle čínského kalendáře mi taky vychází holčička a ještě podle nějakého testu na netu taky holka. no ale uvidíme teda...............mám takový vnitřní pocit, že to holčička fakt bude, ale spíš to bude tím, že ji chci..... (ne že bych chlapečka nechtěla, ale prostě tu holčičku si přeju já i manža - je to i proto, že chlapečka už má). Tak jsem zvědavá, už se těším, až se tady budeme postupně vracet z kontrol a dovídat se pohlaví.
6. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahoj přeju pěkný den :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky!
laurinko, mě uz nedělali, dělají jen při potížích - stahy dělohy, necítíš pohyby apod. jinak jen na potvrzení těhotenství, 12tt za peníze, 20 a 30tt.

jo mě podle toho grafu vyšel kluk, to teda pěkně děkuju, já chci holku :grinning:

jo a k těm oblečkům. jako kluci jsou všude v těžký diskriminaci i co se týče mmb, obchodů i slev :angry:
7. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno přeju :slight_smile:

hupcza: jj, vím termín početí :slight_smile: , ale těmhle grafům nevěřím.

laterna: máš pravdu, taky mi přijde, že pro holčičky je toho mnohem víc. Na kluky se dají sehnat taky hezké věci, ale je to větší honička.

laurinka: já mám vnitřní pocit spíše na kluka, ale uvidíme. Mně je to jedno jestli holka nebo kluk :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Dobré nedělní ráno....................
dneska mám dětskou snídani - teplé kakao a bábovku, jsem včera pekla.............. :slight_smile:
laterna .ty jo, tak to je blbé teda, jen tři UTZ za celé těhu. Můj dosavadní dr. ho dělává těhulím pokaždé, tak uvidíme, co ta nová mudr.
a co se týče oblečení - taky jsem si všimla, že na MMB se to jen hemží holčičíma věcma, ale na kluky je tam toho teda mnohem mín, a když už, tak nic moc...............

kov: já bych chtěla obojí, holku i kluka, tak uvidíme. Ale teda hlavně at je miminko zdravé.
7. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: taky přeju pěknou sobotu
copak u vás nového, jsem tu pár dnů nebyla. jak vám je, už nevolnosti přestaly? zrovna peču oběd-rýžový nákyp se švestkama a meruňkama, už se těšim, mám na něj chuť už celý týden.

rennu, jak dopadla zkouška?
7. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Tux,dnes je neděle :grinning: No to se někdo má :grinning:
My sme se zrovna vrátili z prochajdy,no je tam šíílenej vítr!Za hoďku sme byli promrzlí fest.Fíla si doma aj řekl o kočárek,asi tušil,co se venku děje.Zrovna řeším,co budu vařit a dnes nemám nápady.Manžílek je v práci,tak mě to zas tak nevzrušuje :grinning: asi budu odpočívat.
S těmi UTZ to mám obdobně jako Laterna.Při potvrzení těhu v 5tt a pak později v 9tt mě vyšetřoval vnitřním utz.Co pak vím z minula,byly to ty utz ve fakultce v11-13 a pak 20tt.Pak už jen 30tt u gyndra,tam se vlezla na fotečku už je n hlavička :grinning: No a nějaký utz byly v porodce,jak mě tam pak odveleli..V začátcích to bylo takové ujištění,že je vše o.k.Pak jak jsou cítit pohyby jsem i uvítala,že nemusím na utz.Přece jen je cítit takový teplo z toho vycházející,tak nevim,co mimčo na to...Navíc později pokaždé KTG,takže to bylo někdy i zdlouhavé...
Mě vyšel čínský kluk a ten graf holka,takže jasná věc :grinning: Ale já na to nevěřím,to jen že ste mě vyhecovaly :grinning: Ale chtěla bych zase zdravý miminko,nejlíp chlapečka :sweat_smile:
Hup,já teda rifle na mimčo absolutně nesnesu,nemůže se v tom vůbec hýbat a jsem taky zastáncem spíš bodýček a overalků,ty mi moc vyhovují,jak na spaní,že se neřeší ponožky,tak celkově.
Ta růžová barva je hold víc výrazná,tak to vypadá,že je jí víc.Ale v CA a HM je pro holky na výběr víc každopádně...
7. únor 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz
Lidi nějak vás ani nedočítám, je mi permanentně šíleně zle.....pořád ještě nezvracím, zato co deset minut letím na wc, že zvracet budu....mám furt žaludek až v krku :angry: Začíná to bejt docela očistec, vůbec si neumím představit, že tu budu přes týden bez muže, za poslední dva dny je mi čím dál hůř a manžel mě zachraňuje, neb nejsem ničeho moc schopná....od pátku nejsem schopná ani uvařit, neb to už bych se totál zblila...... :cry:
7. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Lamia zkus homeopatikum Sepia officinalis 15CH
7. únor 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
Petjo dík moc, vyzkouším, snad mi bude líp....

Už jsem zvažovala i zeptat se mamky, co si vzít, ale když oni to pořád ještě nevědí....no asi holt budeme muset brzo s pravdou ven :angry:
7. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Měla jsem ty samé problémy a Sepia mi okamžitě pomohla.Je možnost vzít si i ředěni 9CH a to tak často,jak je potřeba.Po zlepšení vysadit.Ale myslím,že o homeo něco víš,ne?

A tvoji rodiče mají problém s tím,že budeš mít třetí dítko?Sem to z tvých předchozích příspěvků nějak vycítila...
Taky je super aromaterapie,čichat třeba mandarinku,citron..dát do koupele,na topení pár kapek do vody do plecháčku apod.
7. únor 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
mi na blivno pomáhala máta kadeřavá ....jedna kapka
7. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Citrusové plody mi obecně pomáhají docela dost proti nevolnosti i jako naředěný džus nebo oloupaný pomeranč,ale bohužel je to dost krátkodobé....zítra vyrážím do lékarny pro Sepii. Já osobně jsem jen homeo uživatel, co mi homeopati nasypou to sezobu, bc tomu vůbec nerozumím, ale mamka je celkem zběhlá...

Naši problém se třetím dítkem nejspíš mít budou, proto se mi taky nechce jim to říkat. Už při druhém jsem měla pocit, že gratulace nebyly nejupřímnější, naši měli zřejmě pocit, že nám jedno dítě bude stačit a já se potom budu věnovat kariéře.
Teď jsem měla jít od února do práce, našim jsem zatím řekla, že to ještě odložím, až se dozví pravý důvod a to, že hned tak do práce nenastoupím, asi budou hodně zklamaní...na druhou stranu já si nemůžu a ani nechci svůj život řídit dle toho, abych dostála jejich očekáváním, i když mám být za co vděčná - vystudovala jsem dík našim, nebylo zvládnutelné, abych při fakultě ještě pracovala, takže jsem celou dobu byla závislá na rodičích.
Teď očekávám výtky, že jsem všechno co pro mě udělali zahodila a chci být jen s dětmi doma...no co nadělám, moje máma šla kvůli práci na potrat, já bych něco takového prostě udělat nemohla, i pokud to bude z hlediska mojí profese konečná, tak holt půjdu dělat něco jiného.
7. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Hup máta jako ét. olej??
7. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Aha,tak to je docela drsný.Přece jen myslet si můžu cokoliv,ale není nad to mít zdravé děti,kolik,to je na každém.To je tak,když si rodiče plní sny přes své děti..nechci být nespravedlivá,ale jít kvůli kariéře na potrat,to je pro mě nějak nemyslitelné.Ty jsi jedináček?
Ta aromaterapie je taky super.Pokud budeš mít cestu,zkus si nějaké ovonět,tělo ti hned řekne,zda je to vůně správná,v těhu obzvlášť teda..Mě dělá hrozně moc dobře mandarinka.A jinak na ten žaludek mi pomáhalo i vymačkat šťávu z citronu a to vypít,nebo kyselé zelí,když bylo nejhůř,sem si vylovila z našlapanýho kameňáku a okamžitě mi to pomohlo.Teď už jsem od cca 9tt o.k.tak už kyselý zas nemusím vůbec.
7. únor 2010 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz
Jo a myslím,že i Hupcza myslela éterický olej.To chce na prodejně ovonět.Taky je fajn Neroli,ale ten je šíleně drahej,co vím,tak jen Nobilis Tilia ji dělá v jojobovem oleji,tak třeba nakapat na zápěstí.čelo apod.
7. únor 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
Můj největší problém s nákupem ét. olejů teď bude to, že pro ně budu muset někam vyrazit do města, poblíž žádný obchod s tímhle sortimentem není...tak snad cestu metrem přežiju, je to teď fakt nedobré...Ale zkusím cokoliv přírodního, hlavně když mi něco pomůže, dneska mi bylo dopo tak blbě, že nebýt tu muž tak nevím co budu s holkama dělat....

Petjo nejsem jedináček, mám ještě o 4,5 roku mladšího bráchu, ale máma mi kdysi řekla, že byla na potratu v době, kdy se jí prostě zrovna "nehodilo" mít dítě, docela mě to rozhodilo, takže jsem se ani neptala,kdy to vlastně bylo, jestli před mým narozením, nebo po bráchovi....ale vím určitě, že byli v té době s tátou manželé, tak to prostě nemůžu pochopit, já bych tohle neudělala.

Naši si přes mě nejspíš sny neplní, oba jsou kariérně hodně úspěšní, jen jsou oba dost nastavení na ty pracovní apod úspěchy a že bych mohla být spokojená s dětmi doma jim asi připadá hodně mimo.

Co si budeme povídat, dnes je pohled společnosti na mámy s dětmi dost degradující, jako kdyby nám porod vzal nejmíň půlku intelekt. kapacity. Když jsem cca před půl rokem mojí mámě říkala, že bychom ještě jedno dítě chtěli, až budu mít po atestaci, tak jsem dostala odpověď - na to jsi ale nemusela tak dlouho studovat, mít potom 3 děti...no nemusela, ale když si člověk v 18.letech podává přihlášku na školu, fakt nemívá v oblasti dětí a rodiny naprosto jasno, že...Já třeba v té době děti nechtěla žádné :grinning: A pokud bych tušila, že je budu chtít, šla bych studovat něco jiného.
7. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ale hlavně,že máš jasno ty sama! Na ostatní se vyprdni!Tvoje rodina tě určo naplňuje víc,jak titul,ale každý to má jinak.Jen i přijde nemístné to takto okatě předkládat a pořád připomínat.Já než jsem poznala mého muže,tak sem řešila,jak neotěhotnět,nebylo to s těma předtím prostě ono,neměla jsem ani myšlenky mít s nimi dítě...Však školu jsi zvládla,teď jsi pánem svého života ty.A,že do tebe rodiče tak zainvestovali?To je přece normální,každý chce pro dítě snad to nej,ale zahrnovat ho pak výčitkami? Vždyť štěstí mých dětí je i moje
Pokud máš možnost,nejdřív si zajisti ti Sepii a potom pořeš ty aroma oleje.Já osobně bych koupila tu 15CH,symptomy jsou skoro totožné,podle toho co píšeš...
Moje mamka je z vnoučat zas posraná až moc,jak zjistila,že jsem první těhu,do 2 měs semměla doma komplet výbavu.Taky to bylo na palici,páč si nedala říct..Ale jsem ji za to vděčná,jen tentokrát si asi pohlaví necháme pro sebe,páč bych to samý nerada zažila třeba v růžový barvě,když mám doma asi 7 krabic oblečení už teď :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.