• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja u vás svítí oskar???u nás né zataženo třeba to dojde i sem no já dělám kuřecí maso se šumkou a volským okem a brambory už se těším mám na to chut sice budu mít jen slané maso ale i tak mám chut :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@kuchy: no nadšení chlapi opravdu jsou ....můžu ti říct, že někteří byli na předporodním kurzu až vlezlí a pa z nich šla hlava kolem :wink: ...není jediný mustr
@petja: u nás špenát s bramborme a vajíčkem ...odpokledne máme grilovačku - tak 20 lidí, takže zase tak masová nejsem :grinning:, aby bylo maso :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@kuchy: jinak kdybych řekla mému manžovi, který obcházel ty porodnice, že nějaký chlap se zajímá o to, co tady píšeme, prohlásil by rovněž, že toho by teda chtěl vidět :wink:
31. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
@kuchy jo tak to mi děláme taky že mu určité věci svěřuju které nemůžu třeba rozdýchat nad kterýma mi zůstává rozum stát :wink:
@hupcza já to tady nevnímám jako konflikt jrn jsem k tomu napsala své vždyt si stejně uděláme každá po svém jako ty i já no né :wink: jen se mi líbí víc né tak hustá atmosféra tot vše :wink:
31. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@antana123: jj ...u nás dvou je opět klasicky jiné počasí než jinde ....a zrovna ne moc vyhovující
už tam chlapi montují stan, jelikož to vypadá fakt bledě
@antana123 Mudr mi minule říkal,že 14 dní nechávají,pak se jim nezdál můj objem plodové vody,tak mi dali nůž na krk s vyvolávačkou,taky,že jsem byla pořád zavřená,žádná změnna na kontrolách.Někdy je to dobře,že nenechají přenášet,zase takové extremy pak někdy končí zelenou,zkaženou plodovkou,chudáček mimi pak :cry:

@kuchy My byli na kurzu pouze minulé těhu a to na jednorázovém,manža byl spokojený,viděl porodnici a něco si poslechl,možná ho to trochu uklidnilo :sweat_smile: U porodu to pak stejně bylo emotivní vypětí a on fungoval naprosto pudově a intuitivně,takže skvělý.Já hodně čtu,takže jsem potřebu kurzu neměla.
@vafle Já minule chtěla Šimona,ale Fildu se manža tak nějak prosadil :wink:
31. črc 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza a Ondru jsi rodila taky tam?
@antana123: hele ...ono to je dáno i tím, že se neznáme osobně ...chybí tomu tón, gesto, mimika, které utváří velkou část sdělení ....a pak třeba info, která by v běžné konverzaci byla vzata jako normál, vapadá tady jako vyhrocená, byť to tak pisatel ani nemyslí ...
31. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
31. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@petja jo jo s tím souhlasím se toho bojím ségra to tak měla ale naštěstí to bylo pak ok jen si myslím že když je mimčo vyvinuté a zdravé tak proč ho tam zbytečně nechávat dlouho u nás tady prý týden tak jsem zvědavá dík
31. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@hupcza Já teď nějak nemůžu špenát vidět,nevimproč...
@hupcza No taky mě napadlo,jak Kuchy nás s manžou probírá :sweat_smile:
@antana123 A co nemůžeš rozdýchat Ant?
31. črc 2010 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza tý jo závist ta grilovačka u nás se nic neděje maximálně obchod víc nic ale zítra jdeme ke tchánovcům tchán má narozeniny tak to snad bude lepší než dnes
31. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@petja chodím na dost diskuzí a některé děvčata mě dokážou fakt dostat jejich názorama ono je to prostě o tom že jsem každá jinná a je to dobře protože kdybychom ve všem souhlasili tak by byla nuda ale i tak někdy je to sada :grinning:
31. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123 No,ono to mimi se může podle mě už ve 38 tt narodit,tak bych to brala,obzvlášť u větších dětí,ale chtěla bych to tak přirozeně.Zase nechávat maminu až do 41tt to mi přijde už zbytečný...Ale to je právě zas taky možnost špatného výpočtu TP,že ve skutečnosti je 40tt teprv 38tt tak to se málokterý mimi samo rozhodne,že je čas...
31. črc 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja A mi zas přijdeš taková klidná,hodně všemu otevřená,bezkonfliktní.No ale někdy je to zájul,je fajn,že je tu pak někdo,komu to můžeš vysypat :wink:
Ale společenská si taky co? :sweat_smile:
31. črc 2010 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 A mi zas přijdeš taková klidná,hodně všemu otevřená,bezkonfliktní.No ale někdy je to zájul,je fajn,že je tu pak někdo,komu to můžeš vysypat
Ale společenská si taky co?
31. črc 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jo no taky bych ho uvítala už příští týden na světě ale tak uvidíme dr. mi říkal že mi hrdlo zraje že když se dělá vyvolávačky na nezralé hrdlo takže je to hrůza že toho není zastáncem ale ono každý dr. to vidí asi jinak taky bych byla radši aby se nám narodilo 3,5kg miminko jak nějaké 5kilové no uvidíme
31. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@petja jo jo já taková byla vždycky miliju lidi a živo kolem sebe asi bych umřela kdybych měla dělat někde sama ve skladu třeba já potřebuju živo jinak když mě práce nebaví tak to tak vypadá,ale jinak rozčílit se umím slušně asi jako každý :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Jo,já myslím,že máš rozumnýho doktora,ve 39tt není na umělý vyvolání kam spěchat...Však tělo se ti připravuje pozvolna,jak to má být,ne?
31. črc 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
no k těm termínům...aby napsali do porodopisu porod v termínu (partus maturus) musíte porodit mezi 38. a 42. týdnem ale porod se vyvolává po ukončeném 41. týdnu pokud do té doby neporodíte a nemáte jinou indikaci k tomu aby byl vyvolán dřív.......takže by nemělo uplynout od toho vašeho termínu více jak 10 dní...jsou to doporučené postupy podle kterých jednají lékaři takže by to mělo být všude stejné......samo záleží na dohodě a na lidech
31. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
a nejvíc mě dokáže rozčílit politika :grinning: :grinning: :grinning: to můj ze mě nemůže
31. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@hupcza : právě sedí na skype a mluví se mnou.a s Matym...z německa . rozhodně si to tady nepročítá, neví ani,jak se to tu jmenuje :grinning: Jen jsem mu v kostce zhrnula, ty naše některé veselejší debaty a některé konkrétní příspěvky ,které jsem hůř vydýchávala :slight_smile: Líbil se mu tvůj por. plán,prý jako pohádka :slight_smile:
31. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@petja jo jo to byla jen debata s ním ohledně vyvolání porodu jsem se ho ptala co si o tom myslí tak mi řekl tohle jinak mé tělo se prý krásně pozvolně chystá
31. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@vafle jo souhlasím ale někde i rozhoduje váha že když je ve 39tt velká váha tak se vyvolává znám pár mamin co jim to k vůli váze mimina vyvolávali on i TP může být špatně vypočítaný
31. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
žehlení vzdávám jdu zkusit něco sníst a půjdu si lehnout. Btw. kdepak máme lio
31. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
@petja: tak já špenát můžu na kýble :grinning:
@antana123: je to firemní akce ....ale my jsme malá firma, takže je to takové skoro rodinné :slight_smile:
31. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
lio:no bud vyspává a nebo třeba rodí :grinning: :grinning: :grinning: aspon by jí to nemuseli vyvolávat :wink:
31. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
@antana123 ? poitika, to mě taky, na tu se v telce raději ani nedíváme :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@kuchyJo,já myslím,že si minule Hupcza tu pohádku docela zažila..Já teda určitě jo,až na to ,že minule jsem plán ani neměla a nenapadlo mě třeba,že malého nemusí měřit hned po porodu,schouleného po 9měsíců v bříšku ho natahovat
31. črc 2010 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza no to je fajn já se s holkama s práce viděla naposledy před měsícem už se mi nechce nikam jezdit tak jsem doma :wink:
holky mám dotaz vy co už jste po jedné mateřské jak vám chodila na účet? v den výplaty a nebo to máme všechny stejné má mě v srpnu přijít první mateřská tak nevím ani kdy to chodí a kdy jí mám čekat
31. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.