• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy já se podívám at vidím co s náma tady zamýšlejí ale vždycky se s prominutím tak naseru že je to děs aspon trochu adrenalin né?,?? :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@hupcza No já doufám,že se to taky změní,byla to moje hodně oblíbená zelenina.Děcka,mě tam to děcko vyvádí,včera mě úplně zařezalo u konečníku,dneska mi tu hlavu taky tlačí a tlačí...
31. črc 2010 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz
@antana 123 Mateřskou si zvolíš buď na účet nebo složenkou,to vypisuješ už v žádosti o přiznání PPM
31. črc 2010 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 No ale nejhorší je,že když si zamanou,co s náma vyvedou,tak není možnost jim to okamžitě zatrhnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo to vím to jsem psala ale vůbec nevím ty termíny kdy to na účet chodí jestli je to jako neschopenka nebo tak???
31. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@petja jo ta možnost není bohužel :confounded:
31. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@kuchy: však porod může být jako pohádka :wink:

@petja: jj ..v plánu jsou blbosti, které když nebudou, přežijeme je (přežili všichni) ....ale zpříjemní to ...no a já su labužník :grinning:

@antana123: tak to upřímně řečeno vůbec nevím, jelikož mi tam chodila ještě dvě výplaty, takže u bankomatu vždy nějaké penízky vylezly a tak jsem to nesledovala
31. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
@antana123 Tak to už si nevzpomínám,nějak v půlce měsíce,rodičák mi stejně posílali jak se jim to hodilo :unamused: někdy 20,někdy až 28 a tak :angry:
31. črc 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz
aha tak díky aspon něco vím já se jen ptám k vůli splanosti půjček co mám na účtu aby se to včas zaplatilo :wink:
31. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
@antana123 Ale myslím,že v dopise co ti posílali,o uznání PPM by to mělo být datumově uvedený?
A po porodu máš taky držet dietu kvůli žlučníku?
31. črc 2010 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem si na chvíli ještě lehla, ale teď jsem pověsila prádlo a bolí mě pod bříšek no děs!! Ach jo... :frowning2: Vždyť já jsem už k nepoužití!! Nic už nevydržím...
31. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak mi kamarádka ráno volala, že jí malýho odvážejí do dětské nemocnice s infekcí, koukám že tu probíráte TP, asi ji nechali dlouho přenášet, špatnej výpočet TP :frowning2: Od začátku jí doktor tvrdil, že je mimi tak o 14dní větší.
Musí to být šílený, je na pokoji s miminkama a ostatníma maminama :pensive:
Ještě dneska snad sežene odsavačku a homeo a začne stimulovat, i když se prej na ni sestry koukajískrz prsty:angry: První dcerku kojila skoro dva roky, hodně si na tom zakládá, tak snad se jí povede rozjet laktace.Myslím že není na co čekat, měla by začít stimulovat co nedřív, ne? ani nevím jak to v takových případech chodí, zda může třeba posílat MM svému dítěti do jiné nemocnice? malej tam má být 7-10 dní :frowning2:
31. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
@eliska v Pomalinku,polehounku,vždyť jsi těhule,kdybys nic z toho nedělala,nic by se nestalo.Já už funím skoro u všeho,no už to rozdýchávám :grinning:
31. črc 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz
@anippe Je dobře,že je rozhodnutá kojit,to zvládne levou zadní,je to strašný,mimi ti odnesou...navíc s infekcí :confounded: MM může vozit manžel určitě.
31. črc 2010 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja no já dopis ještě nedostala ani kámoška co už má malou ho nedostala jen jí to poslala socka na účet a na psala jí k tomu za kolik dní a kolik má na den tot vše žádný dopis
jo žlučníkovou ještě i v kojení a až dokojím pokud to můj žlučník zvládne tak hned operace
31. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@anippe: to musí být fakt strašné ...chuděra ....tak ať je to brzo za nima a jsou v pohodě spolu

holky blééé ...ondra mi ze zahrady přinesl dáreček přímo do kuchyně ...něco tak žmoulal v ručičkách a pak mi to vítězoslavně předal - slimáka ....fůůůůůj ....jenže ten sliz nejde umýt ...to jsou ty smíšené pocity :grinning:
31. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@petja tohohle se bojím jellikož jsem taky větší než je náš termín porodu --)))
31. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@hupcza jé tak to je teda dáreček ale aspon na tebe myslí :grinning:
31. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
ad kojení - mamka mi včera říkala docela pyscho příběh z třinecké porodnice ...nové pravidla ....ženské sice mohou kojit, ale po dobu pobytu se budou krmit um, nikdo není zvědavý na ty hladové děti než se rozběhne laktace a nikdo nemá čas se tam nimrat v nějaké technice kojení ..doma ať si dělají co chtějí, ale tam to podporovat nebudou ....dobré, že
holt odborníci se najdou všude
@petja : Já jsem si lehla a ňák to bolí furt! Jak kdybych to měla dostat... Vůbec nevím co to je!! :unamused:
@antana123: no to je právě ten smíšený pocit :grinning:
31. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@eliska_v: to jsem měla celou noc ...taky chuťka ...neboj to přejde
31. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@hupcza nějakou solvinou to půjde :grinning: Jinak ty slimáci to je absolutní hit :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza to je mazec kámoška co byla ted ve Zlíně tak jen kojit a kojit učí je tam všemožné techniky a dělají maximum aby se laktace rozeběhla já bych taky chtěla kojit co nejdýl to půjde se docela bojím aby to šlo
31. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@hupcza : Už aby to bylo...Už to bolí hodinu a jakmile si stoupnu a začnu něco dělat..no děs
31. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@hupcza drsný,no.Tak si nechám mimi u sebe 24hodin denně a budu si ho kojit jak chci já,ne?Nebo pak na revers nazdar
31. črc 2010 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz
dokonce jsem ke všem papírům do porodnice dolstala i kontakt na laktační poradkyni kdyby mi to nešlo nebo tak at vím že kdykoliv jí můžu zavolat a ona přijede a poradí taky fajn
31. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@eliska_v No kontrakce to jsou,tělo se chystá,neboj
31. črc 2010 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v stejné pocity v podbříšku jsem měla ráno taky :unamused: furt jsem chodila na záchod a čekala kdy tam uvidím krev.... :confused:

@hupcza slimák je dobrej :grinning: no a to s tou porodnicí už je o dost smutnější téma...nechápu jak to v dnešní době ještě může někde takhle fungovat :frowning2:
@anippe chudák mimi a tvoje kamarádka. teď těch případů kdy se vyskytujou nějaký komplikace je nějak moc, začínám se bát :frowning2:
31. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@petja : Já mu dám kontrakce... :sweat_smile: Ještě je přece na tohle čas!! :sweat_smile:
31. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@gazel : To tělo si s náma dělá stejnak co chce!! :unamused:
31. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.