• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v bohužel jo :angry:
31. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@eliska_v já už to mám taky dlouho si zvykneš tohle je ještě dobrý počkej na tu bolest té kosti a ty tlaky na konečník to je masakr
31. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@antana123 : No tlak na dolejšek mám....Ale jak to přirovnat!! :sweat_smile: Bolí mě kosti dole, ale jak!! Jestli se to dole ňák roztahuje já fakt už nevím!! Připadám si jak debil!! :sweat_smile:
31. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@eliska_v to je normální to mám taky neboj tělo se chystá
31. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@antana123 : Víš já jsem ze všeho najednou tak "vyprdlá" až je to šílený!! :angry: Sama se furt uklidňuju a říkám je to normální...už se to blíží, ale když to příjde, tak najednou jsem vyklepaná jak něco :angry:
31. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
jaj ten Třinec to je brutál....a chudák mimi a maminka.....nás tady čekají samé pohodové porody a zdravá mimča viďte. ¨Jinak jsem vyfotila břicho (myslela jsem že ho mám malé) ale na té fotce si připadám jak slonice.
31. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@eliska_v to já taky se mi třepe prdelka se z toho po...až budu rodit
31. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
@vafle krásný bříško taky se blejsknu teda až se ten můj uvolí mě vyfotit
31. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
Dobrou chuť k obědu
31. črc 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
@vafle : mooc hezké bříšečko :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
@petja díky a tobě taky mi máme oběd ale až trošku později
31. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
@vafle Krásné bříško,to doma zrovna tančích břišní,nebo je to tvoje moda?Krásné
31. črc 2010 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz
@petja tančím....opravdu takhle nestojím u plotny ani u žehlení :slight_smile: ale jsem nějaká mrtvá, teď už papám kokina a ležím na gauči
31. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@vafle Ne u sporáku ne,jen,jestli si tak vyjdeš ven
31. črc 2010 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: 95% ženských to jde ..někdy to je jen o stresu, nesebedůvěře ....
mamka vždy říká, že si s mamkama pokecá, trošku je roztleská, pak jim řekne ať jí ukážou, jak přesně to nejde ...a ono to skoro vždy jde ...a mámy jsou rády ....prostě dostane dje do pohody, ony to přestanou řešit a prcek tím pádem taky
@eliska_v: tak si lehni a počkej ...mi to tak dělalo od večera cca od 7 do "nadrána" a to jsem jen ležela....jsem tě asi moc nepotěšila, co
@petja: asi tak ....jako já bych si to kojo uhájila ...ale chuděry holky, co třeba nemají takovou vyřídilku
@gazel: neboj ..těch hezkých porodů jsou mraky ...jen si jich tolik nevšímáš :wink: ...člověk plaší, co se může stát
31. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
my ještě vaříme, pečeme žemlovku :grinning: malý ji má rád ,tak ať mu udělám pomyšlení,když stůně :slight_smile:
31. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@vafle: a viděla jsi někdy slona???? :grinning:
31. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
@kuchy My sme měli žemlovku včera.Ale bylo mi po ní těžko a žáha mě pálila...Malýmu ale sedla,stejně,jako tvýmu určitě :wink:
31. črc 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja no přímo takhle ne ale podobně jo...ale teď už stejně do ničeho nevlezu, i mé jediné těhu rifle mi začínají být malé...připadá mi že zároveň s bříškem dopředu mi roste i zadek dozadu...asi abych byla vyvážená a nepřevrhla se :slight_smile:
31. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@kuchy: jooo žemlovku taky může ...no ale dospěláckou porci špenátu spráskal taky ...moje naivní představa, že to po něm dorazím ztroskotala ....ještě se dožadoval přídavku
tak já se dorazím nějakou čokoládkou ...alespoň mám dobrou záminku :grinning:

31. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@vafle Já se právě příští týden chystám do Olmouce,mají tam mít v Ganéši 50% slevy,tak si asi pořídím nějakou zavazovací sukni v batice
31. črc 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
třinecká porodnice jde nějak špatným směrem, ne? to se mi zdá v dnešní době až neskutečný!Ale věřím, to musel vymyslet chlap.Já zase rodila ve Vyškově a tam bylo zakázaný fotit na porodním sále, ale sestra byla hodná a když šel tatínek popisovat, tak mu řekla at si ho rychle blejskne :slight_smile: Potom nás fotla regulerně všechny jejich fotákem za poplatek :grinning:
Pro mě bylo právě nejvíc stresující, že se mi nedařilo spustit laktaci a vedle mě miminko si pomlaskávalo a maminka ještě odstříkavala, to jsem bulela do polštáře.Alex dostal trošku jednu noc od sestry, páč už byl k neuklidnění z hladu, následující den už jsem ale kojila taky :slight_smile: Ted beru sebou do porodky CH5, nenechám to náhodě.

Mě bolí spodek(kosti) skoro celý těhu, nechápu :frowning2: jako by do mě nabourak kamion, jenom blbý otočení na posteli mi dělá problém.A dneska jsem snad od 4-5 ráno bojovala s prckem o polohu na spaní.Do toho žáha a nemohla jsem pořádně dýchat, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lio/petja: vy jste tu přes tu alternativu, chtěla jsem se zeptat něco na žaludek/břicho/psychiku pro mého muže, v souvislosti se stresem se soudními záležitostmi a majetkovém vyrovnání - prostě něco na stres s bývalou - doporučíte něco?
@hupcza Radost papat s Ondráškem :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
@anippe A v čem to bylo,že nešlo kojit?
31. črc 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
@suzete Ráda se na to zaměřím a pošlu IP.Jinak určo nějaké čaje,pokud je potom důsledkem tíže na žaludku,nebo zvracení?
31. črc 2010 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza : špenát Matymu jede jak kdy,ale je rád, že zbaští svou baby porci :wink: Fakt nechápu, u čeho je takovej valibuk. Se na mě mudr vždy dívá,jako že ho krmím šrotem či co :grinning:
31. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@petja to bys byla hodná. no dřív měl z podobných záležitostí žaludeční vředy a dost se tím stresuje, teď se blíží další stání a další výhružky apod, tak začíná cítit, že se mu z toho zas dělá zle. Zvracecí pocit to není, taková spíš tíseň.
31. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@petja : já jsem taky plně kojila jen 4 měsíce :frowning2: a z velkým bojem, měla jsem málo mlíka, malej byl línej savec. Pak jsem se stresovala, že má stále hlad a málem o mlíko přišla úplně ,no děs. Snad to ted bude lepší, když už vím jak na to.
31. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@petja: fakt jo ...hlavně to i sám zbaští ....to jsem ani nečekala ...říkala jsem si, že by bylo fajn, kdyby se do narození naučil papat alespoň trošku sám a on zvládne zbaštit sám oběd ..teda vývary a takové hodně tekuté věci ještě ne ..ale kusky, i rizoto už zvládá na 1
@kuchy: hele to je ségřin malý ...teda on moc malý není - vapadá ajko předškolák a to mu budou teprve 4 ...váží 20 kg ...není tlustý, ale fakt kolohnát
31. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.