• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja nevím, přikládala jsem poctivě, malej sál jak divej, ale mlíko vůbec nebylo, pořádně jsem ho nakojila až čtvrtý den, den před odchodem kdy už mi hrozili, že budu muset zůstat dýl.Prolejvala jsem se teplým kojo čajem a vodou, takže asi stres.Mmch stres mi na mlíko působil po celou dobu kojení, od 2m jsem odstříkávala a krmila z lahve, protože sebemenší problém mi stopnul laktaci, stačil blbej brek a mě se zastavilo mlíko.Takže jsem to řešila odsáváním do zásoby a krmením z lahve, abych se tomu vyhla :sweat_smile: Vědomí že v lednici je dostatek MM mě uklidnovalo.
Uvidím jak to budeme zvládat tentokrát, kéž by se mě dařilo normálně kojit
31. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@hupcza Budeš Verunce píchat uši na náušničky a jestli jo,tak kkdy?
A vajíčko spapá jak,to mu rozkrájíš a lžickou to zvládá?
31. črc 2010 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz
@petja: tý jo ..nad tím jsem ještě nepřemýšlela ....
zatím na to nemám nijak ujasněný názor ....náušničky mám připravené krásné - po mamince :grinning:
ale rozhodně na to nebudu nijak spěchat
možná na to nedojde vůbec ....a nechám to na ni až bude velká
já tak nějak řeším věci za pochodu, až přijdou na pořad dne ....což zatím není
31. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
mám vzkaz a pozdravuje vás Beru3nek:

Je v nemocnici, ráno jeli na pohotovost, kvůli otoku a měla tlak 170/107, má preeklampsii, nečůrá, a má nahoře prý 21kg, zatím je na infuzích a snižují tlak a hajá, pokud by se to nelepšilo, tak asi císař.

Má za úkol se mi ozývat, tak vás budu informovat a pokud jí bude líp, tak se za ní budu stavovat, prostě jak si řekne.

31. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@rennu : Tak jí držím moooc palečky, aby jí bylo líp!!
31. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@rennu Díky za info. Až s ní budeš zase v kontaktu, tak že na ni myslím a držím pěsti, aby se tlak umoudřil a dopadlo to OK.
31. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
@rennu od nás taky Beru vzkaž, že mooooc držíme palce!
31. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@rennu tak hlavně že už je pod dozorem :slight_smile: moc držím pěsti, aby jí tlak šel dolů a miminko u maminky v bříšku ještě chvíli vydrželo
31. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@rennu jejda, tak že na ní myslím.... ach jo. :frowning2:

My jsme se zrovna vrátili z nákupů - hlavně věci pro miminko něco málo do porodnice, teda zatím jen pastu, šampon, mýdlo, ručníky a osušku (doma mám šílený nedostatek) a plínky. Ve středu se snad dozvím, jak to je s těma kaťatama a vložkama.

pro miminko mám kýbl a další kosmetický blbosti, jsem byla v Dm, ale v tomhle nějak neměli nic co jsem zrovna potřebovala :unamused:

Holky nevíte kolik stojí to ochraný protipočůrací prostěradlo? tady jsem viděla za 20 euro a to mi přijde nějak moc :confused: , mám na matraci ještě jednu slabou matraci, takovou tu ikeáckou, která se dá normálně prát, ale nevím jestli to stačí nebo ne.....
31. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@vafle jsem teď koukla k tobě d albíčka a hrozně se mi líbí ten pelech pro kočku, odkud to je?
31. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
suik normalne si kup chranic na matrace, prodavaji se za neco kolem 200kc, je to super a ma to i gumicky, ktere das pod matrac, aby chranic drzel, tak jak je to pro dospele, je to i pro decka, akorat v mensim.-)
31. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
rennu pozdravuj ode me beru...at se holka drzi!!!!!!
31. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
eli..me dneska v podbrisku boli cely den, skoro musim chodit sehnuta..a mam takove divne tlaky a stahovani bricha. skoro furt, na konecnik a spodek mi tlaci uz tak minimalne mesic, tak to uz tak moc nevnimam....jj uz se to pomalu pripravuje :wink:
31. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@suik já mám tyhle prostěradla podgumovaná za 200kč http://mamitati.cz/index.php?men0=165&men1=181&men2=184 , jsou super
Pak mám aj pogumovanou podložku z tesca
31. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@eliska_v mě dneska taky dost bolí břicho. Nahoře mi hodně tlačí na žebra a dole v rozkroku mi zase tlačí na stydkou kost a konečník. Dost to bolí. Byla jsem se projít, tak to docela šlo, ale jakmile jsem si sedla, tak jsou muka. Jdu zalehnout.

@rennu pokud budeš s Beru s kontaktu, že držím palce

@suik při nejhorším můžeš jako nouzovku zatím koupit takový ty podložky z lékárny - nevím jak se to jmenuje, ale spodní vrstva je nepropustná a horní savá. My je vždycky dostávali u veterináře, když jsme tam byli s nějakým zvířetem na operaci. Ale mají je i v lékárně.
31. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli s manžou na procházce v lese - dobrou motivací je teď geocaching :slight_smile:, pak jsem uvařila zeleninový obídek a sklidila pochvalu od manži i od tchýně, tak jsem ráda :slight_smile:. No, poprvé jsem ochutnala dýni hokkaido a teda za mne super. Už se těším, až ji budu Žandě vařit s bramborem, ale neručím za to, že jí to celé nesním :grinning:
Teď se tu stavili známý, tak chválili pokojíček a výbavičku, tak se dmu pýchou :slight_smile:. Sice teda mi řekli, že mám bříško jako sud, ale rozhodla jsem se je nechat prozatím naživu :grinning:

@gazel: jejda, to jste měli divokou noc a od 5 vzhůru, to bych už ryla nosem v zemi :slight_smile:

@hupcza: jj, výbavu mám velikou, to je tak, když je člověk z velké rodiny :slight_smile:. Ale neva mi to :slight_smile:, lépe víc než málo :grinning:
31. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
@suik to mají snad v každém větším zverimexu...my ho máme z olympie ze zvěrokruhu, ale měli by to mít všude.....správně se to jmenuje pelíšek na topení ale pasuje jen na takové ty tenké deskové a jelikož my máme klasické žebra tak jsme ji to dali na postel.....máme ji pod stropem a manžel spí na kraji vždy s jednou rukou u ní v pelechu...miluje ho....jsem zvědavá jak bude žárlit na mimino...žárlí i na mě
31. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
Pozdravy beru vyřídím :slight_smile:

@kovalda jojo geocaching je fajn:slight_smile: marně se snažím manžu přesvědčit, že k nejbližší keši jsem schopná se odkulit, ale on že nééééé :grinning: že prý půjdem venčit navečer jen na nejbližší zahrádku na pivko :grinning:
31. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
Jejda lidi, tak dnes asi podruhé za dobu, co sem chodím to nedávám reagovat na vše, už se mi klíží očka a asi na chvíli zalezu :slight_smile:
Jinak špenátek bych si dala, já ho teda milovala vždy a miluju i teď a to jsme přitom stejnou kombinaci - špenát, vejce, brambor měli nedávno :slight_smile:. Večer jdeme tady kousek do takové lesní letní restauračky a měly by být i kytary, tak se těším :slight_smile:

Ty zdejší konfrontace v konverzaci - je opravdu dost rozdíl, když se lidé znají osobně a když jen takhle na netu, to pak člověk víc ví a cítí, jak silné ty emoce jsou, ale beru to docela v poho, myslím, že výměny názorů můžou být přínosné, člověk se u toho většinou dost dozví :slight_smile:

@antana123: zraje ti hrdlo? Asi mi hrabe z hormonů, jsem si představila, jak zraje hrdlo jako třeba hrušky :grinning:
Jinak mateřská - když jsem teď naháněla kde mi lítaj peníze za nemocenskou, tak paní na socce mi říkala, že ji posílaji k 1. v měsíci.
31. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky zdravím vás :wink: do albíčka jsem dala novou fotku pupíku a letím vás dočítat snad ste toho moc nenapovídaly :grinning: tak za pul hodky si pujdu zdřimnout,jsem nějaká zničená záda mně bolí,spodek mně dneska nějak tlačí a mám sem tam křeče v břichu a k tomu se malí pěkně natahuje takže síla dneska :grinning: no jde vydět jak málo mýsta tam má,jak se tak prostahuje tak to sou hotové boule :grinning: :grinning: :grinning: jdu dočítat :wink:
31. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@hupcza: jé, bléé, to ti teda donesl dáreček :slight_smile:, to se máme na co těšit :slight_smile:. Když on to chuděra určitě myslel hezky :grinning:

@vafle: jé, ty děláš břišní tanečky? Bříško máš krásné :slight_smile:

@suzete: jé, novej obrázek, moc ti to sluší :slight_smile:
31. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@rennu: jejda chuděra, no hlavně že jela, ty otoky fakt nejsou normoš. Moc pozdravuj a držíme palce.

@suik: panečku, tys dneska nakupovala, tak super, že se ti věci pomalu scházejí :slight_smile:

@rennu: my se taky ke "kešce" museli přiblížit autem a pak už když byla vzdálenost pod kilometr, tak jsme došli. Ale teda, musím říct, že 500 m v těhu není to co 500 m normoš :slight_smile:, no a samozřejmě víc jak 500 m, to je prostě megadaleko :grinning:
Ale jsem ráda, že jsme se prošli, na místě jsme teda museli trochu odpočnout, abych nabrala sil na cestu zpět, ale bylo to fajn :slight_smile:

Tak a jdu si lehnout, dneska teda tam malá snad nacvičuje vystoupení do cirkusu :slight_smile:
31. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@kovalda tak to jsem ráda že jsem tě nějak neurazila :wink: ja jen někdy píšu tak že si to někdo muže vyložit špatně víš :slight_smile: :wink: u nás teda včera taky pršelo ale celý denno mazec,ale zase super vzdoušek :wink:
@antana123 no kažýdý den nemužeš být akční :wink: ja jse teda zase včera vylítla z kuže :confounded: rači ani nechtějte vědět co jsem udělala nol prostě mazec a je škoda o tom mluvyt :confounded: :unamused:
Jinak dneska je u nás zataženo ale neprší,malá je ted venku a ja jsem zavítala na koníka a pak si pujdu schrupnout :wink: dneska jsem musela vařit tak sem udělala čočkovou polívku a rajskou omáčku z karbenátkem a knedlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurnik nějak mně začínají strašně bolet záda :cry: a zase mam žravou kurnik asi si pujdu dát conflex z mlékem a kakaem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@lajla : Pomalu a jistě se to připravuje.... :slight_smile:
@lendaw : takže taky... No jo je fakt, že se nám to všem krátí :dizzy_face:

Už se těším až tu budeme řešit další miminka, která se narodí :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já si s manželem pustila komedii a dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem se dalších 10 minut smála ani nevím čemu :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dneska k obídku jsem udělala karbanátky, ale daly mi docela zabrat!! Jak mě bolel podbříšek...Úplně se mi začali i klepat ruce - jestli špatný tlak nevím!! :unamused: Ale teď je už o něco líp...Dala jsem si kafe a celkem je už dobře :slight_smile:
Sice podbříšek občas zabolí,ale to už asi nezměním :wink:
31. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@vafle jo na ty naše drobečky se těšíme asi všichni :slight_smile: :dizzy_face: až budeme ty rnousky chovat v náručí a pusinkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no zalatíčka naše :dizzy_face:
@kovalda to ja nějaké volánkové mám :wink: mně se to líbý ale mám i jednu klasickou v te ho povezu z porodnice :slight_smile:
@kovalda no na ty plenky co si dala ten odkaz na zásobník tak to vypoadá fakt super :wink:
@pet.s juvá tak to by si byla pořádná koule kdyby si tam mněla malou až do 18 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by byl pak horší porod :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
holky kde se dá sehnat to lněné semínko
31. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
ahojky holky, jdu na vás mrknout......
vafle.... já mám drcené z DM a docela mi chutná.....
31. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@vafle lněné semínko už dnes prodávají snad úplně všude i v menším supermarketech. Běžně ho mají v Bille, Tescu, Intersparu, Kauflandu - většinou ale nedrcené. Drcené mají v DM a v racio prodejnách.
31. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@lendaw juvá ty máš ale výdrž tak dlouho být vzhuru :wink: :grinning:
@beru3nek ju tak to tě teda pěkně zlobyl,no ja bych je vyhodila okamžitě :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda tak koukám že ty taky nebudeš používat jednorazové plenky co?no ono se i více ušetří a ja uvažuju že asi taky pujdu do látkových protože u malé sem to nemněla a opravdu to šlo vydět i na financích no uvidíme :wink: a jaké máš kalhotky aby ty látkové plenky držely?
@antana123 ju tak to je pěkné přemlouváníčko :slight_smile: to bych si nechala líbyt,neboj ono to muže přijít už každou chvilku :wink:
@eliska_v na fotečku se kouknu :wink: a hned ti do albíka napíšu :wink:
@antana123 no na tvoje bříško jsem taky zvědavá :wink:
@eliska_v no on se tak rád točí tak to je síla :grinning: ještě tam má asi hodněš místečka :wink: asi to bude maliné miminko :slight_smile: :wink:
@suzete no tvoje bříško jsem taky neviděla už hodně dlouho :wink: to se taky kouknu,no u nás začíná být slunečno až ted ve čtvrt na šešt no mazec :grinning: asi zítra bude opravdu pěkně to bych vyprala zavinovačku a asi pleny a dala je uschnout na balkon :slight_smile:
@eliska_v no mně teplo ne ude dělat dobře to vím :unamused: no budu to muset vydržet no :frowning2: celý srpen má být pěkně jen sem tam déšt chjo to zase bude :unamused:
@suik ja teda už taky hnízdím se mi zdá no uvidíme :unamused: ja jsem teda ještě pořád nedodělala tu madraci ted ji tu mam v obyváku a vubec se mi do ni nechce :grinning: ještě uvažuju že koupím obyč novou madraci ale to jen možná protože jsem dneska vyprala polštářpro malého do postýlky a tam napsanpé že se to pere na 40 a on se mi skroutil takže nervy budu muset asi koupit polštář a peřinku protože tu malá přes noc počurala :grinning: jak sem psala včera sem ji dala spát už bez te plenky a po 4 hodinách jsem ji šla vzbudit a ona počuráná až za hlavu takže mazec tak sem ji dala do suchého a pak už vydržela šikulka až do rana a nepočurala se a spala až do devíti takže devět a pul hodiny bez počurání šikulka naše :dizzy_face: :slight_smile:
31. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@lucinecka222 : No malinký neni... :grinning: :sweat_smile: Každý jeho otočení je fakt dost cítit a nejradši má teď můj spodek a žebra :sweat_smile:
31. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.