• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v ju tak to si teda užíváš ti povím :grinning: :grinning: :grinning: no jo divoch to bude :wink:
31. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@lucinecka222 : Teď zase řádí.... Je to neskutečné číslo! Jsem fakt zvědavá, jaký bude až bude venku :sweat_smile:
Jo a taky je u nás normální mít 3x denně škytavku :sweat_smile:
31. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@lucinecka222 já jsem včera spala hodně přes den a v noci mi to pak nešlo :wink:

@eliska_v docela závidím, že cítíš, že se malý otočil o 180°. Já to vůbec necítím - pohyby samozřejmě jo, ale nepoznám, jestli se přetočila nebo ne. Necítila jsem to ani předtím, když se opravdu přetočila.
31. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
@lendaw : No ono neni co závidět! Protože to dost bolí!! Byla bych ráda, kdyby už konečně zůstal na jednom místě!! :slight_smile:
A zase máme škytku...Já se z něj picnu! :sweat_smile:
31. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
@eliska_v ja teda u malého pozoruju taky někdy škytavku i třikrát za den ale někdy ji nemá vubec :sweat_smile: ale je to teda síla :grinning: bobek malí ,hold moc pije :wink: :slight_smile: malí taky rád řádí ale ted sem se nacpala a tak možná mlsá tak je nachvylku v klidu :grinning: sem si dala ten confleks z mlíkem a kakaem a sem se nacpala :grinning:
@lendaw jo tak to jo no na mně vlezla unava už před devátou a stejnak sem se v noci pořád budila ja ted chodím večer co hodinu a pul na zachod pravidelně :confounded: mazec :grinning: jo to ja taky necítím jestly se malí přetáčí :wink:
31. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@lucinecka222 : Ten náš má teď každý den... Manžel mu furt domlouvá ať tolik nepije, ale jak je vidět...neposlouchá!! :grinning: :grinning:
Po dlouhé době mě dneska malej zbudil, jak řádil v půl čtvrté ráno a vydrželo mu to asi půl hodiny a pak spinkal.... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@lucinecka222 já chodím taky tak každou hodinu a půl až dvě hodiny. Je to fakt vopruz. Zajímavý je, že přes den tak často nemusím, ale v noci mám pořád nutkání jít a když jdu, tak jsou z toho stejně jen 3 kapičky :angry:
@eliska_v To víš, ty jsi mu vystavěla doslova vilu vilekulu a má v ní tolik místa, že může dělat i několik kotrmelců za sebou :grinning:
31. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Holky, tak včera jsem ani nazvládla zapnout počítač, spravujeme v pokoji omítku a malujeme, ještě pořád :unamused: Jak to tu vypadá, nějaké přírůstky? Co @beru3nek?

@lucinecka222 Co muž, už se zklidnil?

Mně včera šíleně otekly po obchodě nohy, dneska mi stačilo hoďku něco dělat a to samé... :frowning2: A bolí to jak čert.... :angry: Dneska jsme ještě byli vyzvednout kočár, je pěkný, ale jak malujem, tak ho není kam dát.
31. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@lendaw : No mě spíš příjde, že se tam ňák nevejde!! protože co dělá za boule...Že to neni snad ani možný!!
31. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
@lajla no já myslela právě ten chránič....prostěradla mám dvě obyč, i když to jedno je hrozně hezký a tuhý a z druhý strany hodně nahusto, ale pogumovaný není.... dát pod tu druhou tenkou chránící matraci igelit, je asi blbost, co? nebude to "dejchat"

jo semínko drcený mám taky....zejtra už začnu, i s maliníkem, v pondělí by měla přijít zásilka olejíčku, tak začnu s masáží

@vafle: já to ještě nikdy neviděla, nebo takový ošklivý. Ona ta naše spí teda zcela nepokratě s náma, a střídá nás.
31. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
teď jsem dožehlila jednu pračku pidi oblečení, teda dožehlila, ono to ani moc nejde, spíš poskládala a do komody se i s plenama do tří měsíců vejdem, ale moc toho teda nemám.....až na ty pidibodýčka, ale ty jsem ani neprala všechny, jen tak půlku a uvidíme, kdyžtak to prodám dál.

tak ještě mám jednu poličku, tak snad se nějak poskládáme....deky a spol půjdou do koše (proutěnýho) ....

kolik máte připraveno papírovejch plen na novoška...já to nějak ještě budu kombinovat s čč, tak mám jedno balení novorozenecký do porodnice a jedno domů.
Kolik je tak spotřeba na den? resp. kolikrát se přebaluje, pro představu?
31. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
HOlky, jakou máte vaničku? My máme doma jenom sprcháč, protože druhá koupelna, kde bude vana, je rozestavěná a dlouho ještě bude. Koupání miminka si u nás zarezervoval manžel a ten chce vaničku na stojanu. Nevím jestli s výpustí nebo bez, jestli nějak tvarovanou, nebo klasický tvar. Ani velikostí si nejsem jistá. Předpokládám, že čím větší tím lepší, když v ní budeme koupat dlouho.
31. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
@petja ty už si byla na stěru?to ti dával taky kleště?Ja jdu ted v uterý a bude mi dáv at i keště na ten stěr tak se jen ptám :unamused:
31. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@lendaw : my máme taky sprcháč.... A mám normální vaničku..Ani nevím, že jsou ještě ňáké jiné rozměry...
31. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@suik Já mám jedno balení pampers newborn (43ks). Do porodky to snad bude stačit. Asi koupím ještě jedno, pro případy nouze, na doma. Někde jsem vyčetla, že na den padne ze začátku tak 8-12 plen.
31. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@lendaw já dneska dotáhla kyblík, ale asi bych určitě koupila větší.
Ta výpusť mi taky přijde šikovná, nemusíš se pak tahat s celou vanou a vodou.

Ale uvidíš, co ti řeknou holky, co maj s tím zkušenosti....
31. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@suik : taky mám ty samé co píše lend...Mám jedno balení do porodky a pak ještě jedno na doma
31. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@eliska_v jsou různé délky vaniček, některé mi přijdou úplně mini a nepoužitelné pro větší mimi. Některé zase mají už výlisy, takže do ní nepotřebuješ lehátko, ale zase mi to přijde nepraktické pro větší mimi.
31. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@eliska_v jo tak to Kubík dneska řádil pořádně odpoledne a já sem myslela že vyletím s k
ůže byla to bolest a břicho mi celé skákalo :grinning: no s tím pitím ,asi má žízenku no :grinning: ja už například ted večer nevím jak spát nevím na kterém boku ležet,pořád mně bolí nohy a sem nervozní že neím jak ležet no ty noci začínají být strašné :unamused: ted se nevyspím a potom už taky ne :slight_smile:
@lendaw jo tak jna přes den taky moc nechodím jen malo a to sem rada ale zase v noci ja chodím o 106 a ne jen kapičky to se mně jdou totální proudy no mazec :grinning:
31. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@lendaw : Tak já budu mít vaničku od známé a malej se tam koupal do roka možná ještě i déle...Ale rozměr nevím :unamused:
31. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@lendaw tak já mám dvě po 28 kusech, babylove.... beru ale jenom jedno, kdyžtak mi manžel donese, na metru u porodky je Dmko.
31. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
@lucinecka222 : asi nás ty prckové připravují na to co nás brzy čeká :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
@eliska_v pokud se tam koupal do roka, tak to bude taková ta klasická. Takovou asi nakonec taky pořídím. Zatím projíždím MMB, ale se stojanem tam nic moc není.
31. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@suik igelit je na prd, spíš kup normálně ten chránič matrace. já ho mám z jedné strany je froté a z druhé pogumované, stál asi 200kč. já budu kupovat asi jen jedno balení papírovek do porodnice a pro začátek než se naučím pořádně s látkovkama abychom k doktorce nejezdili mokrý :grinning: přebalovat budeš každé krmení+ to co se pokaká mimo. krmit by se mělo po 3 hodinách (záleží samozřejmě na malým jak bude mít hladík) tak počítej 7-9 plen na den :wink:

@lendaw upřímně ti řeknu že nejlepší je klasická obyčejná vanička. já jí mám normálně z domácích potřeb. kupte tu největší co najdete a pak až bude malá sama sedět tak jí můžete koupat normálně ve škopku ve sprcháči :wink: stojan mi příjde zbytečný, my jsme koupali teda v kuchyni a měli jsme vaničku poleženou na židlích a na stole připravený přebalovák s osuškou atd....
31. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@lendaw ty výlisky mi přijdou nepraktický, to už spíš se mi zamlouvá ten molitanovej medvěd....my teda vanu máme, a chtěla bych pak časem zkusit koupání ve dvou, jako že tam manželovi malýho šoupnu, ať se vyřáděj, ..... mno jsem na ten kýbl a manipulaci zvědavá, není na netu někde video?
31. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@eliska_v moc si nedokážu představit jak bych tu naší rybičku udržela do roka v malý vaničce :sweat_smile: když začal sám sedět tak šel normálně do velký vany :wink:
31. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@gazel no budu muset poprosit tetu, ať mi to v čr koupí, co jsem tu našla, byl asi chránič matrace, taky to vypadalo jako froté prostěradlo, ale 20 euro (cca 520) kč mi teda přijde moc....ještě juknu na nějaký e-shop. Něco měli i v tchibu, už nevím kolik to stálo, ale to jsem zaváhala, a už to nemaj....
31. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@gazel : Tak ono mají taky jenom sprcháš a my taky, takže co jiného?! :sweat_smile:
31. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka to bych neřekla ja jsem včera vyletěla z kuže a nervy sem mněla toltálně v čudu sem myslela že mně odvezou,jel včera na firmu odvezt nemocenský lístek že ho da učetní a přijede,no a byl prič dvě hodiny a firmu ma od baraku autem 5 minut :angry: když sem mu volala tak prej mněl telefon v autě a prej na učetní čekal že byla u doktora a tak čekal na firmně a domu nejel,haha dvě hodiny čekat a nemít telefon u sebe no tak to je fakt ubohé jako,no sem včera vyletěla z kuže a vlepila sem mu ve vsteku facku a on mi na to že chce jít ještě na sojčák ps:tam bydlí ta jeho bývalá no tak to sem teda začla nádavat že v žádném případě no on že tam chce jít za mamkou no si myslí že sem blbá nebo co kdyby chtěla jeho mamka tak by přišla sama a nemusí tam furt lozit on,no tak sem se nasrala a říkala jsem že zase tam chce jít za nějakou K.... no moje nervy no a co on my normalně vlepil facku tak to sem začala vřít chytla sem ho za vlasy a normalně sem ho za ty vlasy tahala až ke dveřím a vyhazovala ho ale on se ani nehl,tak sem mu řekla včera svoje no a pořád sem na něho nakrklá nebavím se sním sere mně :frowning2: jen sem včea udělala asi špatně Kubíkovy tím že v těch nervách jsem si zapália cigo :zipper_mouth: no mazec nervy až vy´klepaná sem byla :angry: :frowning2: :unamused:
@gazel já bych ráda měla vaničku v koupelně, jelikož koupat chce manžel a už teď si dokážu představit kolik bude všude vody. A proto i ten stojan. Do sprcháče bychom asi tu klasickou vaničku nenacpali, nehledě na to, že manžel sportovec má vyskakovací kolena, takže u toho prostě musí stát. Koupelnu máme sice malinkou, ale ten stojan s vaničkou se tam ještě vejde a dosáhla by tam i sprcha, což by bylo úplně super.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.