• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v jo to je možné :grinning: jen aby to nebyly větší roštáci :grinning: :grinning: :grinning: malá byla klidas a tak buh ví co mně čeká ted :grinning: :grinning: no nechám se překvapit :grinning:
31. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@suik ten molitanovej medvěd je fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: po pár koupáních začne hrozně smrdět. ikdyž se z něj snažíš tu vodu dostat co nejvíc, tak tam stejně něco zůstane. po tom videu se koukni na youtube :wink: jinak já ten chránič kupovala ve zdravotnických potřebách, všude jinde na mě koukali jak na debila že chci chránič matrace na malou postýlku
31. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
@lucinecka222 : To si děláš srandu ne??? :confused: tak ten je teda hustej..To se nedivím, že si na něj naštvaná..To bych ho asi zabila!! :angry:
31. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
@lucinecka222 : Necháme se překvapit....Co nás čeká a nemine :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
@gazel a používala jsi do vaničky nejaké takové to lehátko?
31. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@lucinecka222 promiň ale myslím že ses včera chovala jak hysterka....

@eliska_v už sem to psala o kousek výš ale až bude sám sedět tak normálně koupíš větší škopek a budeš ho mít položenej v tom sprcháči a koupání bude úžasný :wink: mamka takhle koupala ségru do 2 let :wink:
31. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@gazel : jo takhle to jsem nepochopila.... :grinning: :sweat_smile: Jo, tak to určitě! Přece ho nebudu cpát chudáka do vaničky,když se tam extra nebude vejít :sweat_smile: Ale člověk stejank musí vymýšlet taková provizória :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
@lendaw nn příjde mi lepší když si mimčo hezky držíš, ono má i větší pocit bezpečí když cítí tvojí ruku :wink: Naučil se tak koupat i manža a bylo to super :wink: u nás byli hádky o koupání, tak jsme se pak obden střídali :grinning:
31. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@gazel : Takže yslíš, že na ruku je to lepší než s lehátkem... Já se bojím abych tomu malému něco neudělala :sweat_smile:
31. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@lucinecka222 Jej, tak to je teda maso. Ten Tvůj chlap teda stojí za to :angry: By se už mohl trošku vzpamatovat, za chvíli bude mít dvě děti. No s tím cígem bych to tak neprožívala, myslím, že to jedno Kubík v poho zvládl. Tak držím palec, ať se to u Vás trošku zklidní. :wink:
31. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
A nevidím to Lio a Antanu, nedočítala, stále jsou vcelku?
31. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@gazel aha, tak to by mě nenapadlo, ale mít vaničku, tak to asi koupím :confused:
31. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@zvirka : Ráno tu byly, tak snad ještě vcelku jsou :wink:
31. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
@eliska_v Díky za info, tak snad ještě jo :grinning:

Holky, perete hračky? Já jsem dneska všechny vyprala, nejsem moc šílená? Zas si říkám, že malý je bude okusovat, bůhvíkdo na ně šahal v obchodě... :confused:
31. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
já budu muset snad tý kočce taky pořídit bachův ořech....furt leze do miminčích věcí a teď mi vlezla do tašky do porodky, ještě že tam je všechno zabalený :angry:
31. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@zvirka já nevím, moc se mi nechce......když vidím medvěda jak se motá v pračce, tak je mi ho líto, zase ale bůhví co se tím dělo.....když to má ale uvnitř něco pískacího nebo chrastícího tak nevim....
já ty cedule co jim dva kilometry visí od zadku hned stříhám :grinning:

nebo v ruce....
31. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
tak mně picne mněla sem vypsanou stranku a ono se mi to vypne moje nervy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
@antana123 no mně teda mateřská chodila v den výplaty ale pokud ne tak vždy to bylo do 20 dne v mněsíci tak jako rodičák a na učet to chodí dříve než 20. :wink:
@hupcza ja se chystám dělat špenát ted někdy přes týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a co chutnal obýdek :wink:
31. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
@suik No já to vzala vše v ruce. Něco se totiž mohlo jen v ruce aněco se nemělo vůbec, ale vše funguje. I hrající liška s natahovacím ocáskem přežila :grinning: Všechno chrastí i píská, tak to bude snad v poho. Jinak taky ty šílené metrové cedule hned stříhám. :grinning:
31. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
@eliska_v jo no ale co nadělám :unamused: ono se ve mně určitě hromadí i hormony zlosti ale nemá mi dělat na zlost .Jo na to sem taky hodně zvědavá :grinning: :grinning: paqk jak budeme psát jak nám malí rostou a jaký sou to draci :slight_smile:
@gazel jak mužeš ty vědět jak ja sem se přesně chovala :unamused: nevíš ani proč,no jo ty máš pohodový vstah tak si ho užívej :wink: kdybys zažívala to co ja tak bys asi z nervama taky nevydržela,ale dík za podporu :wink: :slight_smile: :grinning:
@zvirka jo to by se mohlo sklidnit,snad už se umoudří a nebude mi dělat naschvály :slight_smile:
31. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
Tak se loučím a jdu pomáhat, ať doma nejsem za největšího lenocha :wink: Přeju všem dobrou noc, i když z vlastní zkušenosti vím, že už toho moc nenaspíme.... :unamused:
31. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
jsem hledala to semínko v tescu a pak v oříškářstí a ve zdravé výživě a nesehnala jsem :( hlavně že jsem včera hnala manžela do dm pro bambusové pleny....takže tam jedem znova pro to semínko :slight_smile: jinak my máme pidi koupelnu s pidi vanou takže plánuju že na vaničku se vykašlu a rovnou namočím mimčo i s manželem ve velké vaně.....a pokud pude třeba nějaké umytí zadečku tak si koupím jen nějaký lavor...pokud to takhle nebudeme zvládat pořídím vaničku až bude mimi na světě a budu vědět co nám vyhovuje
31. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
@suik jinak naší kočce se taky nejvíce líbí na přebalováku...z manžela má respekt před ním se neodváží ale když jsme samy domy a já třeba spím tak leží zásadně jen tam..... příští týden si jedem do ostravy pro kolíbku tak jsem zvědavá jestli do ní taky poleze......potvůrka
na ten pelech jsme narazili náhodou a byl zrovna ve výprodeji za poloviční cenu....jinak to jde určo koupit někde na netu
31. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
ahojky měla jsem kámošku a zakecali jsme se sem pořád 2v1
lio:kde si celý den????tak nás děsit
beru3nek :držím palce at ti pomůžou a at mimčo ještě vydrží
suzete:pěkná fotka moc sluší :wink:
kovaldo:doufám že ti ještě chvilku žádná sms o novém mimču nedojde ikdyž mám podezření co je s lio celý den se neozvala tak uvidíme
31. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
a plyšáky taky peru...úplně všechno pro mimi jsem nacpala do pračky teda kromě botiček... a plyšáci v pračcce to je oblíbená zábava naši kočky vydrží na to koukat celou hodinu
31. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
@hupcza fuj slimák blééééééééééé no tak to je radost co :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza no tak to je mazec tam bych teda rodit fakt nechtěla,to je mazec přístup teda :angry: :angry: :angry:
31. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
jo jo po lio už jsem se taky sháněla.....vypadá to že se něco děje...
jinak ten chránič matrace mají i v tescu tuším 250,- normálně jak jsou mimi věci plíny apod. už nevím kdo ho tady sháněl
31. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
@vafle to jsem byla já....něco jsem našla ne netu, už za lepší cenu.
jj, přebalovák to je taky oblíbený místo. Mám ho hned u okna, ona tam leze, jakože koukat ven a pak to vezme přes přebalovák a lehne si tam, taky má odtamtud na nás moc pěkný výhled, když jsme v pelechu.....
To je dobrý, že má z manžela respekt, ten můj má na ni taky lepší vliv než já, ale co se týče děstskejch věcí, tak si nějak dělá co chce.....jinak třeba držkuje, ale sleze.
31. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
no jo, kde je lio?
31. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
Holky já se zatím loučím a kdyžtak ještě večer! :wink:
papa
@suik už začínám mít podezření co s lio je??? :astonished: :astonished: :astonished:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.