• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@vafle bříško máš krásné :wink:
@kuchy malá žemlovku taky má ráda ale nevím kdy ji budu dělat já :grinning: :wink:
@hupcza malá ta mi moc špenát nechce,takže to je problém a vajíčko to taky nemusí :unamused:
@hupcza no tak malá mi začala papt sama tak tež okolo dvou roku ale ted si usmyslela že se prostě nenají pokud jí nenakrmíme takže to bude docela síla ji pak nutit at jí sama ,ale najíst se musí no :unamused:
31. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
@lucinecka222 : tý jo, tak na mě můj manžel mohl sáhnout jen jednou :frowning2: poprvé a naposled :sunglasses: ,ale co člověk ted nadělá,když s ním má dítě a čeká další. Darebák :angry:
@lendaw : my máme na úplněcmalé koupací kyblík, Matysek v něm byl moc spokojený a pak přešel rovnpou do velké vany a do toho zmíněného molit. médi a nezasmrádl teda nikdy, my jsme ho nechali po koupání opřený o vanu a vytekla z něj voda a bylo. občas jsem ho vyprala v dětském mýdle a vymáchla jen vodou v pračce a vyždímala, přežil všechno, voní normálně čeká na další. :sunglasses:
31. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
@zvirka já jsem dostala hračky po neteři a synovci už vyprané. Pak jsem to dala do košíku a než jsem ho stihla odnést, tak už v tom spala kočka :angry:
@vafle naše čičiny chodí taky do koupelny do kina :grinning:
31. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
Taky si říkám, jestli lio nerodí :slight_smile:
31. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
@kuchy @gazel ....zase je ale fakt, že jsem měla molitan, kterej jsem používala při práci (na plstění) a ten byl furt mokrej a ta voda z toho teda moc nešla, taky jsem to nechávala vykapat a všechno možný... :frowning2:

31. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@hupcza ja sem malé nechávala propíchnout uši až mněla po očkování a byla šikovná :slight_smile: plakala jen protože se lekla a mněla strach z doktora ale pak jinak uplná pohoda :slight_smile: ale už sem říkala že už ne je to nepříjemný pocit :frowning2: ted sem ráda že bude chlapeček :slight_smile:
@rennu a to mněla kde ta beru3nek ten otok ,chudák sand ji to dobře dopadne :unamused: držím ji koc pěstičky :dizzy_face: a ten tlak no to je síla teda :astonished: a jak se pozná ta preeklampsié? no je to teda mazec :frowning2: včera aler ještě normálně čurala ne?to přišlo tak najednou?no držím ji palečky :wink:
@eliska_v ju karbenátky jo :wink: tak ty sem dneska dělala taky ale k rajské :grinning: :slight_smile:
31. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
@lucinecka222 preeklampsie se právě pozná hodně vysokým tlakem a nadměrným otýkáním - zadržováním vody,.....no snad jí z toho brzo dostanou a je dobře, že je pod dohledem.
31. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
@lendaw no pokud budete koupat ve vaničce dele tak by to chtělo větší a nejlepší je z vypouštěním.Já mam doma normalní malinkou vaničkui ale v te mi malá po mněsíci strašně plakala a když sem ji dala do velké vany tak byla velice spokojená takže sem ji využila jen mněsíc no uvidím jak dlouho ji využijeme u malého :wink:
@lendaw no ja teda plínky budu teprve kupovat a koupím teda jeden balík do porodnice a druhý domu než začnu z látkovíma plinkama :slight_smile: teda pokud začnu :slight_smile:
@gazel tak sme to taky mněly s těma židlema a utíraly sme na stole na osušce :slight_smile: vždicky před koupáním sme akorád musely nahřát kuchy\n at malé není zima :slight_smile: no jinak ted budem hodně uvažovat kde se bude koupat protože koupelka je malá a kuchyn taky takže to bude hodně zajimavé :unamused:
31. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@suik jo to je teda dobře,aha takže už vím jak se to pozná děkuji :wink: no ja jsem hodně zvědavá v uterý na poradně co mi doktor poví zda se něco děje a nebo ještě pořád ne :slight_smile: no na baru3nek myslím pořád a držím palečky at vše dobře dopadne a otoky i s tlakem ustoupí a ona má normální porod :slight_smile: ja teda nechápu jak to tak najednou muže přijít je to mazec :frowning2:
31. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zasedla k tomu, abych vas docetla...uz ´´jen´´ 6 stranek :pensive:
Dneska jsem byla na prvnim lekci ze ctyr v nasi porodnici a jsem z toho nadsena. Misto manzela sla se mnou kamaradka, tak to bylo moc fajn. Hodne tam propagovali porod do vody, bylo tam hodne povidani, ale taky spousta veci formou hry (byla sranda...jak v nejake skole fakt) a celkove vsechno na pohodu. Bylo to i s prohlidkou porodnich pokoju...a jsem nadsena...prekvapila me velikost te porodni vany...meli tam i na nastence fotky z porodu a v te vane byli i tatinkove...to me docela prekvapilo...no jsem plna dojmu a uplne nadsena. Vsechno to tam berou velmi prirozene....a znova jsem si zase cetla hupzy porodni plan a neni tam nic co by se tam nedelalo automaticky :wink:
Az se na to vsechno uplne tesim :grinning:
31. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@antana123 no je mi to taky divné že tu od rána lio není :unamused: copak se asi děje :unamused: kovalda má číslo od všech že se píše jí když někdo rodí? :grinning:
31. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@kuchy jo no bohužel ted nic nenadělám ale sere mně to :angry:
@kuchy to je tvoje mimi na te fotce?
@safryy jo tak to máš co dočítat mně se to povedlo dočíst všechno až ted a ted letím chystat večeři a dát malou dokupy a pak sem dorazím a snad už tu bude i lio nějak se mi to nezdá :unamused: že by už rodila :unamused: :confounded:
31. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@lucinecka222 : jj, nic nenaděláš :frowning2: . na fotce je Matyášek, když byl ještě malá želva,měl asi měsíc, možná méně. :grinning:
31. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@kuchy krásný chlapeček :slight_smile: :wink: ja jdu chystat věci pro malou mněla by už dojít z venku :slight_smile: ted sem se koukala na internet banku a mam dost pořád nějaké jich poplatky no přád něco i za to že tam přijdou peníze i za to že odejdou za to že ten učet vubec mam no maze už mně to štva no a letím papa budu tu cca za hodinku a pul :slight_smile: :wink:
31. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@lucinecka222 : díky za pochvalu :wink:
31. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
AHOJKY VSEM, hlásím se stále 2v1
ted jsem vás asi hodinu dočítala, uf uf uf.....
Kdybych rodila, píšu Kovaldě.
já se jen dneska rozhodla projet po obchodech, zítra máme oslavu mých narozenin a taky mám už potřebu zahnízdit, takže jsme koupili pidi sedačičiku do pokojíku, přidělali poličku, obrázky, já dolepila samolepky, ráno jsme byli v Ikee, pak na obědě, potom jsem se rozšoupla v drogerii (manža prohlásil, že ještě že jsem ležela, že jsme ušetřili :grinning: sprosták :slight_smile: )pak jsme byli u našich na kafi, potom venčení, večeře, a oba tu s manžou máme nožičky nahoře a hekáme jak jsme zmožení. Venku je pěkné horko, zítra má být hůř, tak nevím.
Jinak to na porod nevypadá, je mi naprosto ok, jen mi přijde že mi denně někdo nafoukne o kus bříško a to mi překáží víc a víc, takže jsem se dneska ráno při venčení poměrně valila :slight_smile:))) Včera jsme byli na kávičce u sousedů do půl dvanáctý, ale spali jsme šici jak kotata.
31. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
Jinak beru držím palce, hlavně že je pod dozorem a snad to dobře dopadne !!!!!!! Rennu moc ji pozdravuj a držíme palce
31. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Ty z vás co maj prob s kočičkama, vlašský ořech určo nasaďte, zdá se, že mimi můžou přijmou hůř a ono to polehávání v mimi věcech taky není zrovna nic moc.-))
Pak se tu někdo dotazoval na manžu kvůli alternativě, já bych nasadila tu krizovku, před jednáním, či před schlůzkou, v kombinaci třeba medunkového čaje. ALe přesně na ten pocit svírání žaludku, jen se na něco špatnýho pomyslí ty krizovky jsou ideální....prostě taková první pomoc, lze nakoupit i ty pastilky, cucat v autě , v kanclu ...
31. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
@lucinecka222 teda nevím, jak to pozná člověk sám doma, ale ty nadměrný otoky by měly být aspoň varováním. Bára myslím říkala, že předtím měla tlak normální, no asi to může prostě vylítnout.
Je to děs... :frowning2:
31. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
a my už tě tu málem odrodily :slight_smile: takové věci musíš hlásit....že jdeš nakupovat :slight_smile:
31. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@suik no ty otoky v obličeji normoš nezněly , takže to bylo varování a dr ji zjistil bílkovinu v moči....to sou asi ty hlavní příznaky...
31. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lio no už mám objednáno, tak kdyžtak při další várce.... ona teda do novejch věcí leze vždycky, ale teď jak se to nakoncentrovalo, tak to je víc vidět....

no my víme, že budeš psát kovaldě, ale v tom fofru to taky nemusíš stihnout. :grinning:

manžel mi staví poličku na mimi věci, tak už se nám to taky rýsuje... komodu už mám skoro zabydlenou, jen vyprat pleny, zatím tam jsou jen na oko....
tak nevím jakej přebalovák, přemejšlím, že koupím ten obyč nafukovací z ikei, nebo ještě ušiju jeden z ikea dek, ale tlusčí a celej z šusťáku.....jsem si inteligentně koupila takovou pěknou krabici na kosmetiku a jiný drobnosti a je nějak větší než jsem myslela...
31. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@vafle sem to netušila a včera sem odpo hlásila že už nebudu, bo jedem na veterinu a pak na kávičku :slight_smile:
den utek jako voda už sem dlouho takový nezažila :slight_smile: a přijde mi že v ikee na mě každej civěl jak na mimozemštana a v drogerce taky :grinning: ale asi jen nejsem zvyklá že se na mne někdo podívá, když jsem těhu :grinning:

Zítra tedy hlásím že tu taky moc nebudu, dopo budu péct ty linecké "koláčky s ovocem" a pak po o přijedou oboje rodiče, tak snad to přežiju ve zdraví :slight_smile:
31. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@suik no třeba budu jako v červencovkách takovej masňák, že v kontrakcích budu psát :grinning: tak budete v obraze :slight_smile:)))

jj a neříkala sem zrovna tobě, že bych ten ořech pro ni koupila.....kámošky kočky tedy přijaly prcka v poho ale sou prostě některé, které si domu nikoho dalšího nepustí...já bych to už nenechávala náhodě, ráda těm "tragickejm scénářům" předcházím, takže my už ořech chlastáme v misce s vodou :slight_smile:
Včera jsem sedla na veterině s fenečkou a ta se tak rozklepala že jsem litovala že jsem neměla krizovku s sebou a že jsem ji nedala před cestou na veterinu, rvala jsem si vlasy
a víte co mi řekla veterinářka? že jako těhotná bych měla psa odčervovat každé dva měsíce :-O jako odčervuju min 2x do roka, to ted oba byli, ale každé dva měsíce to sem nikde nečetla, taky dyž zjistila dr, že už budu rodit, tak se podivolala, kde to mimi mám, ale tedy mamča mne neska viděla po třech dnech a zvolala " probůh kdo tě nafukuje ":grinning:
31. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lio co to mám té kočce pořídit...nějaký odkaz?
31. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@hupcza ....juuu slimak jako darecek a tobe se to nelibi??? :grinning: Neuveritelne :fearful: Ad ta Trinecka porodnice...to je pekny humac...to bych je hnala svinskym krokem, kdybych vedela, ze mi budou ladovat decko um aniz by mi dali sanci se rozkojit!!!Jak je v dnesni dobe takovy pristup mozny?? :zipper_mouth:

@antana123....ja myslela, ze po narozeni Simonka bude s dietou konec...a ty jeste po celou dobu kojeni? A porad takhle prisnou? To me mrzi... :frowning2:

@vafle...nejsi slonice, co to povidas :wink: Hezky brusek, pekne kulaty a bez strii :wink:

@anippe ....tak ta bolest kosti pri otaceni me trapi taky...tez se nemuzu v noci prekulit a dokonce mi v ni i nekolikrat uz prasklo. Tak jak nekdo louska prstama, tak tak mi luskne v prostred frndy :grinning: Trochu se mi pak ulevi...ale nic moc teda. A boli me to jen v noci...nastesti :slight_smile:

@rennu ...teda, snad se beru udela brzo lepe...a ze ji to tak hoplo najednou? Chudera...Urcite ji pak vyrid, ze na ni vsichni myslime a drzime pesti, at je ji lepe :wink:

@kovalda ...geocaching vubec netusim co je, ale hlavne, ze to bylo super :wink:

@lucinecka222 ...nemam slov k tomu, co se deje u vas doma...je mi to lito...ale vazne to nechapu. Ja bych v tomhle vztahu nemohla zit ani den...

@kuchy...mala zelvicka v kybliku vypada bombovne! Taky mame kyblik, tak snad si v nem to nase zviratko neutopime :grinning:

@lio ...koukam, ze se tu panicky vsichni ptali jestli uz nerodis a ty si klidne trajdas po obchodech :grinning: Tak fajn, ze nakoupeno a oslavu si poradne uzijte :wink:
31. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
No tak jsem vas poctive docetla a uz nemuzu...jsem KO...jdu neco zblajznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
...taky držíme berunek pěsti,at mimi vydrží co nejdéle v pupíku a jsou v pořádku :wink: :sunglasses:
31. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@kuchy nemáš zač děkovat je opravdu krásný :slight_smile: :wink:
@lio ty si nám teda nahnala strachu :grinning: už sme tě mněly v porodnici :wink: ale hlavně že nákupy se povedly a bylo super :wink: :slight_smile:@suik je to mazec šlověk nikdy neví co muže kdy příjít vše se mnění z minuty na minutu mazec teda :unamused:
@lio aha takže ona mněla i otoky v obličeji a bílkovynu jo :unamused: to sem někde asi propásla no tak to je síla no :unamused: hlkabně at se holka drží!!!!
@lio mnam linecké koláčky nechceš nějaké poslat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio ju tak tos mněla radost že ses nafoukla co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na co sou dobré ty ořechy vevodě?pro tu kočku :grinning:
@safryy to ja taky nevím co je to to co napsala ta kovalda :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že to bylo super jak píšeš též :grinning: no s problémama doma je to síla ale nemá cenu se o tom bavit no :unamused: nic nenadělám :frowning2: ja budu taky zachvilku asi něco jíst no uvidíme :grinning: ja jsem schopaná na posezení sníst i tři jabka no mazec :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@safryy tak potřebovali jsme nějaký drobnosti do pokojíku, ne vše jsme pořídili, ale bylo fajn, oslavu nevím zda si užijem, myslím že na party min týden to mít nebude, ale tak snad jak se na to moc netěším to nakonec bude fajn, uvidíme....mamča už mi psala, že ji za chvíli začnou porodní bolesti (tak jsem ji odepsala že u mne stále nic :grinning:)
@vafle nevím co máš kočce pořídit, ale já mám zkušenost s bachovkama, když jsem si přivedla domu druhého psíka, štěně, tak aby ten první nežárlil a snesl to v pohodě, dávala jsem oběma a oba byli v poho. je to i na nový přírustek v rodině, nejen nové zvíře, takže to ted nasazuji taky, pro jistotku, neočekávám problém ale jak sem psala, ráda těm prob předcházím. zkus pročíst toto, jsou tam nejběžněji používané bachovky včetně toho ořechu http://www.bachovaterapie.cz/BT-pro-zvirata.php
@lucinecka222 poslat koláčky to asi nevyjde, ale receptík jednoduchý, z listového těsta vykrojt kolečka, pomazat vejcem, na to ovoce dle libosti, nejlepší měkkčí a vodovější, zasypat cukrem, skořicí a péct, rychlé a dobré...
31. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.