• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy taky jsem dočítala od včerejšího odpoledne a venku už jsem šla a klížila se mi očka .-) asi to půjdu zalomit abych ráno vstala a za chládečku šla venčit :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahojky příjdu sem a tady nikdo :frowning2:
@safryy dietu mám až do operace no ještě i pár měsíců po ní takže to může trvat ještě dlouho ale ted mám docela klid :wink:
31. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@lio užij si zítřejší oslavu mi máme taky tchán má narozky :slight_smile: takže hlásím že tady taky moc nebudu :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@lio mnam, děláš mi chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lio ju tak utíkej odpočívat :wink:
@antana123 zítra tady dvě hlavní osoby které pozorujem nebudou :slight_smile: to bude nervozita :grinning: hlavně teda u lio ta dorazí myslím možná až večer ne :slight_smile: a ty nevím kdy dorazíš asi :slight_smile: no ted vás pozorujem kdy to přijde :wink:
31. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
byla tu dneska Hancca a Alisek? jak asi válčí?

@lio: naše kočka je na jednu stranu docela pohodář, několikrát se s náma stěhovala a úplně v pohodě, až jsem koukala, jedině kde byla nesvá, bylo u rodičů - zahrada a sem tam myš a moc prostoru....to jí asi nedělalo úplně dobře, přitom z tamtý oblasti přišla, tam jsem ji i našla.....zvládla docela i dobře návštěvu dětí, tak doufám, že to bude v pohodě. Stejně mi už další nákup neprojde.....
31. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lucinecka222 já ráno budu a pak až večer
31. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@antana123 jj to jsem zahlédla při dočítání, že zítra slavíte, takový pěkný datum vid :slight_smile:
tak si taky užijte oslavičku :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@antana123 aha tak to jo :wink: super :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lucinecka222 jéé tak já se ráno ohlásím jo :slight_smile:))) záleží jak budu stíhat :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lio jo jo díky :wink:
31. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lio jojo mohla by si at nestresujeme jestly si v pohodě :wink: :grinning: uvidíš jak budeš stíhat :wink:
31. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
šmane pes chytil venku asi nějakou osinu do kožíšku, nikde nemůžu nic najít, ale evidentně někde něco má, manža nepříčetnej, že nikde nic nemá, no má, chová se divně, odrbává se, ale nikde nic na pohmat nemá, se picnu
@lucinecka222 odpočívám, ležím u ntb....zase nemůžu jít brzo spát, abych nestrašila v pět :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lucinecka222 j ráno stíhat budu, myslela sem potom přes oběd...a večer dorazím, ale to dočítání mne zničí :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lio aha tak to jo :grinning: ja sedím u notasu a mlí vyvádí o 106 a já už nevím jak sedět :grinning: ja taky někdy nedočítám když je toho opravdu hodně,to vždycky než dočtu tak mužu jít spát :grinning:
31. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
jo to dočítání to je mazec :unamused:
31. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lucinecka222 sezení se vyhýbám, je to pro mne náročné, takže u ntb většinou ležím....

dám do albíčka pokojík jak jsem dozdobila, tak můžete juknout.-))
31. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lio jj ja se kouknu :wink: ja teda ležet nemužu u notasu jak ležíš?to jas pak nemužu psát a dělá se mi blbě když ležím u notasu :unamused:
31. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@lio pokojíček je krásný moc se vám povedl :wink:
31. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@lucinecka222 no ono za 5 měs nuceného ležení si najdeš systém, jak se najíst, jak být u ntb.....a tak...normoš na boku, poloopřená hlavou a už jsem i vykoumala jak psát všemi deseti, bo datlení jedním prstem mi tedy drtilo, to byly ty zprávy bez háčků a čárek :slight_smile:))))
31. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my dnes byli na výletě ve městě, byla tam nějaká akce z rádia Blaník...Tomáš se svezl mašinkou :slight_smile: a zítra razíme na Železnorudský slavnosti :slight_smile:

jinak koukám, že zatím všechny držíte :slight_smile: @lio ono pár dní před porodem se snad každá těhule cítí skvěle a taky prcek se zklidní s pohyby :wink:

jinak pro látkařky, našla jsem na aukru paní, co prodává věci kolem toho...hodím odkaz, přímo na její stránku, je to autorizovaný obchod, dole uvidíte její aukce...to jen, že můžete porovnat ceny :wink:
http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=11579908

@suik, zahlídla jsem, že bys chtěla nepromokavé prostěradlo...já je zrovna budu kupovat z toho aukra, co jsem dala výš odkaz...prodává jedno za 189kč :wink: jsou ale bílá...ale mě to neva, páč cena je suprová :slight_smile:

jdu do hajan, tak páá a dobrou :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@antana123 děkuju, konečně mám pocit, že tam přibude miminko, už je to takové dětské,l mám z toho radost :slight_smile:ještě vyšperkovat postýlku, ale to nevím kdy, ty už máš povlečeno a tak? já tedy ne aby se neprášilo, ale pak nevím kdy to udělám...
31. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@ojo u mne je to dáno tím, že jsem konečně vylezla z postele a tak si užívám.
krásnou dobrou noc
31. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@ojo jinak že by prcek zklidnil pohyby, občas mi dává dost zabrat a při obědě v pizzerce jsem až vyjekla, jak mi zajel pod žebra :grinning:
31. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lio já nemám ani postýlku složenou to složí můj až budu v porodnici a mamka mi jí doma nachystá povleče a tak ona ví jak to přesně chci dostala jasné instrukce nechci aby se tady prášilo zbytečně :wink:
jinak je mi zase nějak těžko od žalůdku i včera to tak bylo nevím čím to je snad to zaspím
31. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@antana123 no mamča se taky nabízela že mi ji povlíkne , instrukce jsem nedávala, prostě povlíknout, nasadit nebesa, okraj kolem postýlky a finíto, taky se mi to právě nechce povlíkat už ted, aby se na to prášilo....
žaludek mne bral jednou od té doby mám tuk tuk tuk klid....tak si di odpočinout, at zítřejší oslavičku zvládneš a snad to přejde
31. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lio no říká se to a já teda můžu potvrdit, tak ty 2 dny před porodem se opravdu trochu zklidnil a já měla energie na rozdávání :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já postýlku i kolíbku měla nachystanou tak ten týden před porodem :wink:

tak páá
31. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@ojo kouknu na to, díky...

@lio já se naučila taky u notebooku ležet, buď na boku, nebo to mám na nohách (chudák, se divím, že ještě neshořel), v Ikei jsem ale objevila senzační podložku, ta je výborná, jen jaksi není počítáno s větším bříškem, tak ji musím mít dál a hůř dosáhnu :grinning:
31. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@lio jo no ležím čerstvý vzdoušek jde na mě a čekám kdy to přejde :wink:
ad pohyby u nás jak kdy jeden den řádí a druhý je klid jako dneska jen se bolestivě boulí jinak nic
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.