• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik já než měla tento pupík tak jsem měla ntb v posteli kdy jsem ležela na zádech na prsou, občas mi hořela, ale prsa :grinning: ted už se mi tam nevejde takže ho mám vedle sebe a už jsem se k němu naučila naštělovat, sedět bych u toho dlouho nevydržela
31. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lio aha no vlastně no talk to se máš že ti to tak jde :wink: jinak pokojím moc krásně udělaný :slight_smile: :wink:
@ojo koukám že tys máš taky dny zabyté pěkně,no jak říkaš že mimise uklydní před porodem tak to u mně tedas púorod nehrozí ja mam malého strašně akčního :grinning: :slight_smile: pěkně se vyspinkej :wink: ty i malé :wink:
@antana123 ja budu postýlku povlíkat jak dorazím z porodnice domu tak sem to udělala i u malé :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@ojo ty pleny sketch nejsou vůbec dobré!! zkus si to vygůglit...nenajdeš žádné pozitvní ohlasy.....pár jich mám ale spokojená nejsem...suché zipy křivě našité..ostré hrany škrábou, málo sajou, a straaaaašně dlouho schnou, jediná která jakž takž ujde je ta bílá co zvenku vypadá jako ovčí rouno (teď nevím která z nich to je) ale zevnitř má bělené froté které hrubne a to tak že dost.....
nevím jestli s nima máš dobrou zkušenost ? ale já je budu používat jen ve velké nouzi....objednala jsem si haipa daipa bio pastelky a je to nesrovnatelný rozdíl...hlavně v kvalitě a přitom cenově mi sketch kdoví jak výhodné nepřijdou
31. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
já teda postel nachystám dopředu, tak koncem srpna, ale dám na ní nějaku deku, nebo látku....je mi jasný kdo tam bude spát :angry: , takže nás ohrožuje nejen prach.....ještě musím někde splašit mantinel, jsem si chtěla ušít, ale nevím kde tu sehnat molitan nebo tak něco...navíc toho mám na šití ještě mraky.

@lio já ještě k tobě nekoukala juknu, já to mám te´d taky postavený, načančaný, chybí pár drobností....jen jaksi neumím věci chystat prakticky a kde je místo lupnu nějakou panenku nebo hračku, nebo dekoraci, na to jsem úchylná....zítra to taky blejsknu.
@ojo tak uplně nevím zda mám energie na rozdávání, ale už se nemusím bát, že se něco přihodí a dopřávám si uplně vše, prostě si ten konec užívám a docela mi i utíká a nemám čas přemýšlet nad tím kdy to bude jak to bude atd...to stíhaj šici okolo, ted mi tchán po skype řek, že maj porodní bolesti za mne...ha ha ha ...no tak at si je užijou no né :grinning:
a jak si odhadla týden před porodem? no nic, postýlka se povlíkne beze mne až porodím, nebo třeba budu mít nějaké tušení a povlíknu ji "včas a ne brzo"
@antana123 jo tak s tím boulením sme na tom dneska stejně :grinning: :grinning: :grinning: malí jede o 106 :grinning:
@suik ja teda notas nemužu mít na noháchz položený malí pak nějak vyvádí a mně je během chvylky špatně asi ty vlny nebo co ja nevím :frowning2:
31. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
no nic kočky, všem přeju dobrou noc a pohodový první srpnový den :slight_smile:
dobrou
31. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@vafle já mám od sketch koupené ty francouzské pleny, tak uvidím. ještě jsem je neprala, tak jsem na ně zvědavá. myslím si že nemůžou být zas o tolik horší než třeba klasické čč :wink: a kupovala jsem je právě od té paní co dávala ojo odkaz :grinning:
31. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@lucinecka222 no já na ty boule jsem zvyklá ani mi to nepříjde je to ok jen mě bolí s prominutím že to tak napíšu pipka a ta kost no snad to rychle zase zaspím a to u notasku ležim noco už
jinak jak si psala lio zdá se mi že ten pupík mám den ode dne větší je to mazec jsem zvědavá kolik jsem přibrala :astonished: :astonished:
31. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@lio dobrou :wink:
31. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@lio dobrou, teď jsem si všimla, že o těch bachovkách jsi psala mě, ...když se to posledně řešilo, tak myslím, že jsi mi to nějak extra nedoporučovala.

na prsou bych noťas mít teda nemohla, já ho mám celkem velkej.
31. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio dobrou noc a krásně se vyspinkej :wink:
@antana123 no ja se musím kouknput na ten tvuj pupík :wink: ja jsem dneska do alba dala taky pupík :wink:
31. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@antana123 no at se koukám jak se koukám tynovou fotečku ještě nemáš :unamused:
31. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
@gazel ty francouzské nemám..tak třeba budou v poho....jako nechtěla jsem nějak očerňovat jen za sebe říkám že jsem absolutně nespokojená a lituju téhle investice. jinak rozhodně schnou trojnásobně déle než čč :slight_smile: a jsou dvojnásobně drahé že....
jako ať si každý dělá co chce.....myslela jsem to v dobrém
31. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lucinecka222 já ještě nedala nebyl čas třeba zítra :wink:
31. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@vafle jasný chápu :wink: jsem ráda za každou další zkušenost... tak ti teď nevím jestli je mám vůbec prát nebo je paní ještě vrátit zpátky :-/ ale jinak každá plena ti bude schnout dýl než čč :wink:
31. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
holky jdu spát přeju dobrou noc :wink:
31. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
holky na to koukněte to je mazec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
31. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
31. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
@antana123 jj oki budu se teda těšit :wink: ja už jdu taky spát tak dobrou noc zítra zase dorazím ale asi až večer papa :wink:
31. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
nevím jestli jste některá sledovala, ale tohle je zázrak na stránkách koníka v přímém přenosu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hansed/album/nas-zazrak-adelka/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@gazel no třeba ty tvoje budou zrovna dobré..podle fotky na nich není co zkazit spíš mám pochybnosti o kvalitě.....jo ale taky by měla být ta doba schnutí úměrná sací schopnosti...jen se kdesi na netu řešilo že to je čínský výrobek a dělají že to je české.....mrkni třeba na tohle....http://www.rodina.cz/nazor11578018.htm
odkazů je spousty a ještě jsem nenašla žádný pozitivní......
31. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
no nic jdu taky spinkat...tak krásnou noc všem
31. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
@vafle koukala jsem na to před chvílí :wink: no uvidíme, už sem v životě vyhodila větší peníze za větší šmejdy :grinning:
31. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
@gazel tak to byl teda zázrak ale moc krásná holčička :wink:
@vafle dobrou noc

ja už taky opravdu mizím papa
tak jsem tu asi zůstala sama... nu což dobrou noc všem bříškům
@gazel já tu ještě straším....

o hansed jsem vlastně také slyšela, nedávno jsem jukla do té smutné diskuze a teď koukala na albíčko, pak se mi to spojilo.....to je teda nářez, co všechno si museli prožít, ale snad to bude dobré :wink:
31. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
@suik no jako je to masakr, když ti dva měsíce před porodem řeknou že má tvoje mímo tak těžkou vývojovou vadu, se kterou nebude moc žít. Pak ti ještě řeknou že ho musíš donosit, protože jinak to tady v čr nejde... :frowning2: a ona se nakonec narodí a žije bez problémů (zatím), to musejí být emoce jako blázen :confused:
31. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz
@gazel no mě z toho úplně běhá mráz po zádech :frowning2: ...ale myslím, že je dobře ho donosit, já bych to asi udělala, i kdyby mi to zjistitli ještě včas. Ale to čekání musí být tedy pravý očistec!
Jsem zvědavá jak to bude dál.
31. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.