• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel ....uau...to je vazne zazrak :slight_smile: Doufam,ze bude mala v pohode :slight_smile: A co je presne VVV mozku? Kdyby byly jen dve V tak si rikam vyvojova vada...ale tri V uz nevim :pensive:
31. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
@safryy řekla bych že vrozená vývojová vada. ona má ještě myslím nějaký problém s ledvinou, tak se pořád čeká co bude dál.... :slight_smile:

@suik no asi záleží kdyby mi řekli že je mimi postižené. kdyby v tom 20tt tak asi neuvažuju a nechám si rovnou vyvolat porod, ale pak...kdo ví ??!
31. črc 2010 ve 23:27  • Odpověz
@gazel ...aha tak to je to treti vecko...o ledvine nevim...ma tam nejake povidani?Nevsimla jsem si. No kazdopadne, uz ted je to vazne zazrak a ledvina je operovatelna zejo...teda da se vymenit...snad bude v poradku, moc bych jim to prala, uz tak si prosli peklem...a ted se usmalo ststi. To vzdycky zahreje takovy pribeh :slight_smile:

Nejak se mi nechce spat....to bude asi tim, ze jsem dneska necekane odpoledne na 2h vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz
@safryy víc otom všem píše na " zemřelo mi dítě" s tou ledvinou si nejsem jistá.... teĎ to tam nikde nevidím...
31. črc 2010 ve 23:55  • Odpověz
jo tak už jsem to vyzkoumala, spletla jsem si to s jednou holčinou která sem chodila ze začátku a v 21 týdnu jí řekli, že její chlapeček nemá ledviny a mimo tělo mámy nebude moc žít :frowning2:
31. črc 2010 ve 23:59  • Odpověz
@gazel ...aha...tak tam radeji nepolezu :cry:
Koukam, ze taky ponocujes :grinning: ....akorat ja mam teprve 23h to mas prede mnou hodku naskok :slight_smile:
1. srp 2010 v 00:01  • Odpověz
@gazel ...to je taky hrozne s tema ledvinama...o tom vim no...ve 20tt se dovedet neco takoveho...achjo...ja bych ty vyvojove vady nejradeji uplne zrusila...tolik trapeni s tim :frowning2:
1. srp 2010 v 00:02  • Odpověz
ahojte holky...
Jste tu ted rozbehli takovou smutnou temu...Ja jsem dovalila z prace a sotva se hnu. Mam porad nejake tvrdsi brisko a maly se moc dnes nehybal tak mi to trochu vrta hlavou. Ale mluvila jsem s moji porodni asistentkou tak jdu do vany a zitra si mam udelat vono z prace! Takze aspon neco. No snad maly jen tak spinka. Treba opravdu potrebuji jen odpocivat. Tak se tu mejte a drzte se!
1. srp 2010 v 01:19  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
tak včera jsme byli akční, takže vás nemám dočtené. Ale večer jsme byli v letní hospůdce a hrály tam kytary a tak a bylo to moc fajn. Akorát teda bylo chladno, tak jsme během půl hodinky šli domů se převlíknout a pak už se to dalo :slight_smile:. Ono se tedy dá sedět i vevnitř, kde je teplo, ale samozřejmě taky zahuleno. Tk jsme byli v zimních svetrech, deku za sebou, podprdelníky, ... no nabalení, ale bylo nám teplo :grinning:
1. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko dámy,
mám pro vás jedno nedělní překvapení a vzkazík :wink: O 3.místo je dobojováno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ráno mi přišla sms od Beru3nek, že se včera v 16,30 narodil Adámek, s váhou 2260g a měří 46cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takže za sebe mooooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!!!

Psala jen, že ho ještě neviděla, tak předpokládám, že šel akutním císařem...psala jsem jí, tak jak se ozve, písnu víc.
1. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@rennu jé to je super tak Beru3nek:veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobre ranko vsem,

@kovalda ....jasne, ze venku je lepe :wink: V tomhle se mi libi anglie...a to ze se nikde nesmi kourit...kdo chce muze si jit zkurnout ven...jsem zvedava, jestli to jednou dojde i k nam :slight_smile:

@rennu ...Uau, tak nakonec ma beru to treti misto, ktere tak nechtela....ale miry ma Adamek moc hezke, tak doufam, ze je vsechno v poradku a samo, ze moooooooc velka gratulace!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@lucinecka222: jj, ten zásobník na pleny se mi líbí, asi ho pořídím, ať to mám kam dát
Ad kalhotky na plenky - koukni ke mně do alba - výbavička, tam mám spoustu těch plenek i kalhotek na ně :slight_smile:

@eliska_v: to je jasný, že když je Daliborek takovej divoch, tak je takovej i v jídle a pak škytá :slight_smile:

@zvirka: super, že už máte kočárek. :slight_smile:

@suik: já plenky jednorázové budu kupovat jeden balík do porodky, pak pojedu látkovky :slight_smile:. No super, že máš vyžehleno :slight_smile: a že se do komody vejdete, já jen tak tak :slight_smile:

@lendaw: my máme na koupání kyblík a ještě mám i vaničku od známé a je s výpustí. Tu si asi převezu do Praze k tchýni, protože ta má strašlivě hlubokou klasickou vanu a asi by mi upadli záda, kdybych chtěla koupat v normální vaně.

@suik: taky chceme praktikovat i koupání ve dvou - že se malá bude čochnit ve vaně se mnou či s manžou :slight_smile:. Myslím, že je to pak zážitek pro všechny :grinning:

@lucinecka222: teda vy to máte doma fakt hustý. No já už bych teda vzala od toho tvého asi nohy na ramena a pryč.
1. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
holky nechte nám s lio to 4 a 5 místo :frowning2: :frowning2: :frowning2: at tu nejsme do září :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
@safryy míry krásný to bude určitě dobrý :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@antana123 ...no tak si zenske pohnete ale :grinning: Tak se domluvme vsechny, ze 4. a 5. mista jsou vase....ja o ne treba vubec nestojim :pensive: Jinak dneska 30 dniiii, to je pecka :dizzy_face:
Mimochodem...mam dojem, ze prvniho ma Lio narozeniny...takze pokud jsem to uplne nepopletla, tak :
Lio preju vsechno nej!!! Hlavne hodne zdravi Tobe i prckovi, at porod probiha co nejhladceji a at ti klapne to ctvrte max. pate misto :sunglasses:
1. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@antana123 Neboooj, nějaký místečko na vás zbude :grinning: :grinning:

No jakmile se ozve, dám vám zase echo, sama jsem zvědavá :wink:
1. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@lio:taky gratulace
@safryy no Šímovi se z tama prostě nechce je to děs líbí se mu u mě a mě už se o porodu i zdá :astonished: :astonished: :astonished: já to mám za 16dní
1. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@rennu no snád né nějaký 10 a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@safryy fíha, my máme 27dní do dne D :grinning: mazec a pokud bych teda musela na císaře, tak ten see tu dělá o cca týden dřív...

@lio přidávám se k přání....vše nej k narozkám a ten nejhezčí dáreček na tebe ještě čeká v bříšku :wink:
1. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@antana123 ...16 by se mnou asi seklo :grinning: Furt nejsem ready :sweat_smile: Jeste musi prdelka chvili vydrzet. A jak se ti spi? Me poslednich asi 5 dnu uplne hrozne...mam pocit, jakobych vubec nespala...kazdou chvili okouknu mobil kolik je hodin...maloco ze me boli ta kost, tak jeste v jakekoliv poloze me Verunka tlaci do zaludku a rozpina mi zebra...coz je ne ze bolestive, ale silene neprijemne :pensive:
1. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
čauky
přišla jsem juknout a začala js me dočítat a co to nevidím .....co ta beru? jak to s nima vypadá?
1. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@rennu ...no teda...takze pokud cisar, tak uz jen 20! :fearful: Napiste nekdo adminovi o ten omdlevaci smajlik :grinning: Nas clobrda je stale hlavickou dolu, takze doufam, ze tak i zustane. Po vcerejsi prohlidce porodky uz jsem byla tak nalakana, ze uz bych tam aji zustala a prubla to :grinning: No, ale cekame na tatku....to bychom mu nemohly udelat :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@hupcza Psala jsem vše, co vím.....zatím se mamina neozvala, asi spinká nebo odpočívá, asi to byl včera fofr....Ještě jsme si totiž psaly, že jak jí bude líp, že v týdnu se za ní stavím v nemocnici a už se neozývala a až dnes v půl 7 mi přišlaa zpráva o Adámkovi :slight_smile:
1. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@suik: ad chránič na matrace - my ho měli úplně zbytečně ...nikdy ho nebyla potřeba
1. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
tak gratulace veliké k adámkovi ....ať jsou brzo oba fit :slight_smile:

1. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
my si včera akci užili ....ondráš "hrál" s partičkou fotbal, vykládal jim svou hatmatilkou své příběhy ....bylo fajn :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
ad vaničky a koupání ....my koupali v nejlevnější vaničce z ikei ...žádné lehátka ani nic jsme nepoužívali ...něco jsme měla půjčené, ale přišlo mi to spíš na obtíž a zavázející ...používala jsem jen plínu
zpočátku jsem ho do ní vázala jako uzlíka, aby si užil návrat do tepla mokra a stísněného prostoru ... i proto nám možná ani jedinkrát u koupání neplakal
no a pak jsem dávala plínu na dno místo protiskluzu
1. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@hupcza ....to je fajn, ze bylo dobre....Ondri musel byt uzasny :grinning: zvlaste ty historky by me zajimaly :grinning:
1. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.