• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222: no to je mazec ten váš vztah :sweat_smile:
1. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@safryy: no mě taky ....a určitě víc lidí ....je to hrozně prčovní, jelikož on drží intonaci a dikci ...ale prostě česky to není :grinning:
1. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@hupcza ....rozumbrada jeden :grinning: A nevysedava ti tajne u bedny a neuci se treba na tajnacku svahilsky?
1. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@lucinecka222 Nevim jaké kleště máš na mysli.Stěr mi bral takovou tenkou tyčinkou,to pak zašrouboval do odběrovky.
1. srp 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja ....taky jsem nad tim vcera uvazovala...co za kleste ma na mysli :confused:
1. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@suik http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?products_id=2489
Ale myslím,že ho stejně u mimi nevyužiješ,jelikož malej třeba končí s nočníma plenama až teď,když už má svoji postel,budu objednávat až teď.
Jako mimi se mi nikdy nepročůral až na matraci
1. srp 2010 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz
@safryy Ahojky a ty jsi byla taky na stěru na konkrétně toto? Kultivace z pochvy se zaměřením na streptokokovou infekci.Dělá se to i v Anglii?
1. srp 2010 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
lucinecka myslela určitě zrcadla..
Jinak dobré ranko všem......vy toho už máte odkecáno :slight_smile:
Třetí miminko jéééé...přidávám se ke gratulacím...já bych o 4. místo klidně bojovala ale doufám že mimi má více rozumu než já a vyklube se včas :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@safryy: to ti nevím ...ale tak nějak to zní :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
Hezké ráno,
no vida :astonished: , další miminko, a to mělo termín těsně přede mnou. :slight_smile:

Moc moc gratulujeme Beru3nek, chlapeček má krásné míry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@petja ...nebyla...ani nevim, jestli se to dela...ale mam dojem ze automaticky ne...projizdela jsem diskuze o anglii tady na konikovi a holky si to nechavaly delat samy.... http://www.mumstuff.co.uk/acatalog/Group-B-Streptococcus-Screening-Test-Kit.html

Tak jsem taky premyslela, ze bych si ten balicek koupila....jenze nez by mi to prislo...a nez bych to poslala zpet...ja nevim...kdyby jsi o tom nemluvila, tak bych na to nadobro zapomnela...tohle jsem si vyhledala uz hrozne davno totiz :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky, to není možné :slight_smile: , tak bud mám v břiše nejcukropvatějšího mimi chlapečka na světě nebo je tam fakt ta mlsná holčička :grinning: . Jinak to není možný, zase snídám sladký, dokonce tu včerejší žemlovku a do ted spící mimi začalo v bříšku radostně poskakovat :grinning: :grinning: :grinning:
S Matýskem se sladký nemusela ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen maso maso maso. :wink:
1. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
Ty jo zase další mimi předčasně?! Už dost,ne? To jí teda nezávidím,myslela sem si,že je to preeklampsie,to je dost nepříjemný! No hlavně,ať jsou brzo oba v poho!!!
1. srp 2010 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz
@vafle Jako jednorázové vyšetřovací zrcadlo? To používá můj gyndr při každé prohlídce,ale mimo těhu,co já vím...
1. srp 2010 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja : my jsme minulý víkend kupovaly v jysks chrániče matrace na velkou postel, Matymu a mě na tu spodní , rozměr 190 x 200 za 200 kč výprodej. A jsou strašně fajn. :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@petja jojo, psala o preeklampsii....co vím, zadržela v těle šíleně vody, jak byla chuděra nateklá...cca 5-6kg během ani ne týdne, pokud si to dobře pamatuju....ten tlak k tomu, ...no asi to bylo opravdu akutní, jinak by jí snižovali ten tlak a podávali léky, ne? Však měla termín v září a to se ještě nemohli mudři shodnout zda 4. nebo nějak 14.9....Hlavně at jsou v pořádku :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
K tomu koupání,já koupila nejmenší v Albertu za 120,-,koupali sme jen co se zahojil pupík a pak hupky do vany na lehátko,spokojenost největší.Když sem potřebovala rychle umýt prcku pokakanou tak jsem měla spešl naučený grif a pod tekoucí vodu v umyvadle,jednou rukou jsem malého držela jak koťátko :dizzy_face: a druhá byla volná na umývání.Od doby co seděl už i bez lehátka :wink:
1. srp 2010 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz
@rennu ...vsak maly uz byl temer dopeceny...v kterem tydnu byla beru? 36 ne? A miry ma Adamek hezke...urcite budou v poradku. Udivuje me, ze te preeklampsie mela tak rychly spad....behem tydne ji naskakoval tlak a vaha a sup prte muselo ven...verim, ze jsou v poradku :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@kuchy Díky za tip,malej má ale atyp.matraci,je ale pravda že taky z JYSKU,tak bysme mohli mít úspěch,ta z netu vchází na 500.A když se počůrá,tak se to musí jedině vyprat?
1. srp 2010 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
@safryy ty, nevím který týden byla, měla tam rozdíly v termínu.....však se klepu na telefon, až se ozve :wink:
1. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@vafle: taky jsem sháněla lněné semínko naivně v Tescu. Jinak já ho normálně kupuju třeba v Lidlu - dávám ho do chleba :slight_smile:

@antana123: myslíš, že jen tak nějaká SMS nedojde? To jako že to u vás na porod ještě nevypadá, jo? :grinning:. No, tak uvidíme, jestli je lio jen zaneprázdněná chystáním pro oboje rodiče a tak anebo jestli se nechystá něco jiného. Ale zatím žádnou SMS neeviduju a taky mi chybí pár stránek k dočtení, tak snad se tu ještě objevila :slight_smile:

@kuchy: no Matýsek je krásnej v tom kbelíčku :slight_smile:

@safryy: jé, tak to máte porodku super a kurz taky. Jj, do vany lezou nejdřív tatínci - dozadu, před ně si sedne rodící maminka a tatínek je jim zezadu oporou :slight_smile:. Ty půjdeš do porodu do vody?
1. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@lio Pošli tipa Suzete,její manžel má problémy s bývalou a soudem s ní
1. srp 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to je teda novina, beru už má miminko, Adámka, to je ale fofr. S tím otýkáním to jde pa rychle, je to vidět, hlavně to nepodceňovat. Malej má ale krásný míry, je to šikulka. V kolikátem tt byla beru?
Beru, je z Hk, tuším, tak je dost pravděpodobné že se budem potkávat na oddělení nedonošených miminek.
1. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@alisek jojo, Beru je z HK :slight_smile: tt nevím, měla termíny jeden hned zkraje září a druhý kolem půlky a mudři se nemohli shodnout, který platí :slight_smile: Já se teda také hlídám, natýkají mi už nějaký ten týden ruce a bolí klouby, tlak minulou KO jsem měla vysoký, ale měřili mi ho hned po příchodu a vyškrábání se do schodů, po chvíli mi teda klesl a mám doma i tlakoměr, tak radši kontroluju když se necítím dobře....
1. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@kovalda ...z porodky i kurzu jsem vazne nadsena....chtela bych zkusit rodit do vody...tatka nevim, jestli do vany vleze...spise myslim, ze ne....ale kdo vi co bude....kdyz oni o tom mluvili s takovym nadsenim, ze jsem do te vany chtela vlezt hnedka :grinning:
1. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@lio: aha, tak ukázala se :slight_smile:. No jo, na špacírech, to je jasný, musíš si to užít, když jsi tak dlouho nemohla a nakoupit je taky potřeba. No jasný, že se ušetří, když člověk nikam nemůže, ale drogoška je potřeba nakoupit a koštuje to teda nemálo korunek, to je jasný :slight_smile:
Nevím který den máš ty narozky, tak přeju vše nej nej :slight_smile: a dneska si hezky užij oslavičku :grinning:
Mně taky na veterině říkali, že teď, když jsem těhu a pak až bude malá, že máme pejska odčervovat víc. Tak jsme koupili tablety a pes chudák po ní hodil šavli. Teď jsme teda byli pro jiné a ty už v poho :slight_smile:

@safryy: geocaching je taková "hra na schovávanou" v moderní době :slight_smile:. Po republice různí lidé rozmístily cache a zaznamenali je na serveru s přesnýma souřadnicema. No a ty se zaregistruješ a pak vždy když někde seš, tak se pomocí gps orientuješ, zda v tvém okolí nějaká "keška" není. Některé jsou jednoduché - jen přesná pozice, najdeš to - např ve výduti stromu, pod kamenem, .... Nikdo tě u toho nesmí vidět, je tam krabička a v ní nějaké věcičky a hlavně blok a tužka. Zapíšeš se - datum a čas a svou přezdívku, žes to našla a pak to zaznamenáš i na tom internetu. No a jiné jsou souřadnice schované v nějaké "hádance" a tak ... Takže je to takové hraní a zároveň skvělý způsob, jak dostat tatínky do přírody :grinning:
1. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@rennu mrkla jsem jí do pasu byla asi v 34tt, no to si malej na jipce dlouho nepoleží možná ho uložili hned na intermediár, kde jsme ted my, tak je možný že se potkáme. Snad je beru po císaři dobrá, ikdyž ten rozběh je pomalej, viděla jsem na novorozeneckým odd. v hk maminy po císaři a vypadali teda hrozně, sotva chodily, ohnuté, chuděry. Jsem fakt ráda, že jsem rodila přirozeně.
1. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@petja: no pokaděnou dupku myjeme pod tekoucí vodou prakticky furt ..jen při nočmím přebalování, když byl miminko a nebo venku, kde možnost není

@safryy: mi se ta myšlenka vany líbila taky ....ale nakonec jsem to zavrhla ...teda v první době to bylo super ..uvolnění s olejíčky ....ale jak sílily kontra, přestalo mi to sedět a potřebovala jsem ven na sucho
1. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
lio: taky vše nej k narozeninám :wink:
1. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@hupcza Malej teda při koupání neplakal nikdy,ale zajímalo by mě,jak mimi svázat do uzlíčku při koupání ze začátku...
1. srp 2010 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.