• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky tak náš puclíček roste před očima, je větší a větší a vypadá už jako normální miminko. Od včerejška už dostavá po 3hodinách 28ml mlíka, něco do pusinky a zbytek do bříška až vypije celou dávku pusinou tak se odpojí od sondy a výživy co má do žíly. Dnes budu loudit první klokánkování, když už má míň hadiček.
1. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
Mě se taky líbila představa porodu do vany,jenže v Přerově není vhodná na 2.dobu porodní,nedomylseli to a není tam přístup ze všech stran,takžejen k 1.době porodní se dá využít,minule byla i volná,PA pořád chodila,jestli ji má teda napustit,já jsem pořád byla v horké sprše,nakonec na vanu ani nedošlo
1. srp 2010 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky,
to jsou novinky! Beru moc gratuluju!!! Tak hlavně ať jsou oba v pořádku :wink: ... to mělo teda rychlý spád... :confused: Já snad už radši tu tašku taky sbalím! :slight_smile: ..............Holky bere se do porodnice i kosmetika pro mimčo? Jako mýdlo, uchošťoury, nějaký olejíček..prostě to, co se pak používá doma na koupel a po, nebo to bývá erární? :confused:
1. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@alisek to je krásný, že tak hezky roste! :slight_smile: Dokážu si představit, jak jsi natěšená :dizzy_face: Moc vám to přeju!
1. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@daja.had Já beru pro mimi pouze olejíček Růženka http://www.znovuzrozeni.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=2_18&products_id=255,gázu na omytí prciny případně,pár papírových vlhčených a na pusinku krém od Weledy.Kosmetiku z porodnice očekávám pouze ve vzorcích a pokud to bude Johnson a podobné hrůzy,tak jim to tam i ráda nechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čím méně kosmetiky tím lépe,pokožka si pak přestane tvořit samoregenerační procesy,prostě to přebiješ :cry: Mě se hodně osvědčilo mateřské mléko a to absolutně na vše...
1. srp 2010 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja: plínu jsem měla na kosočtverec a na něj jsem položila ondru a boční cípy jsem svázala k sobě, čímž se mu omezil prostor na máchání ručkama ve zbytečně velkém a neznámém prostoru ..... jedna ho to zklidní (vodní variace na karpa) a jednak se líp drží (horní cíp můžeš protáhnout pod hlavičku - takže neklouže)
1. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@daja.had Někde je erární všecko,,někde nic,to si musíš zjistit nejlépe na stránkách dané porodnice,nebo přímo do porodky zavolat
1. srp 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza Jo,tak nějak jsem si to myslela,děkuju :wink: Plena nejlíp červená,co? :wink:
1. srp 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda ...ahaaa...tak takhle to je...to je docela zajimava zabava :wink: To by se mi taky libilo....jen nemame GPS....jsme sto let za opicema! :grinning:

@hupcza ....no jasne, taky nevim, jestli mi ta voda bude vyhovovat....ale ja se vzdycky do vany nakladala strasne rada, takze pokud bude volna, tak to zkusim...a kdyz mi to nebude delat dobre...je tam hned vedle toho postel, tak neni problem se vylodit :slight_smile:

@alisek ....to jsou uzasne zpravy! Mam z vas hroznou radost....klokankovani bude urco bajecne...konecne ho budes moct pomuchlat drobecka :dizzy_face: A nezapomen fotit, jsme zvedavky zvedave :wink:
1. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@alisek: to je moc dobře ....než se narodí ti naši prcci, dožene to :slight_smile:
@daja.had: tamponky a spol. nám dali v porodnici ...vatové tyčinky jsme stejně nepoužívala ...spíš jen ty čtverečky stočené do trychtýřku ...
kosmetiku jsem taky žádnou běžnou nepoužívala ...jen olej pro novorozence z nobilisu ....nabídli mi ale na mytí jejich klasiku- takže to nebylo potřeba mít ...ale já nechtěla koupat v johnsnu, takže jsem měla
1. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@hupcza Jaký olejík od Nobilisu jsi měla ty?
1. srp 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no to jo ...ale to už jsem neměla :slight_smile:
@safryy: právě ...to nejde naplánovat ...nemůžeš vědět, co ti sedne ..a i to, co ti sedna na začátklu porodu ti nemusí sedět i na jeho konci ...prostě otevřít možnosti a pak vybírat :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@alisek To je šikula,ten má teda kořínek :wink: Jen tak dál!!!
1. srp 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza Takže taky tak :wink:
1. srp 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
@ojo: jé, tak to je super, že tam máte slavnosti, to jste si užili :slight_smile:. Za odkaz díky, kouknu na to :slight_smile:

@lio: pokojíček máte krásnej. No a koukám, že spousta jinejch lidí má porodní bolesti za tebe, tak to budeš mít pohodovej porod :grinning:

@gazel: to je hustý ten příběh té holčičky, která doktorům "vytřela zrak" tím, že přežila. :confused: :astonished: :grinning:. No, brečím si tu do klávesnice, snad bude v pořádku.

@radkayeboah: tak si dneska pořádně odpočiň a malý tě určitě za to odmění pořádnejma čutancema :grinning:

@rennu: jé, tak nakonec je 3. místo opravdu zas nečekané. Tak že Beru moc gratulujeme a ať má Adámka brzy u sebe a může se z něj těšit :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@kovalda Tys šla do diskuze Zemřelo mi dítě?
1. srp 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja: víš, že mě to ani nepřekvapuje :wink: :grinning:
1. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
1. srp 2010 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz
@petja ...myslim, ze Kov se jen mrkla na odkaz od gazel...album se jmenovalo neco jako nas zazrak...ve 30tt doktori rekli, ze ma holcicka vyvojovou vadu mozku a ze neprezije ani porod a ona prezila a a jeste se ji cile dari k svetu :wink:
1. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@antana: my vám ty místa přenecháváme, když vy se do toho nějak nemáte :grinning:

Teď mi napadlo, že beru už má to 3. místo napsané i ve svém nicku - beru3nek :grinning:

@kuchy: já snad dokonce funguju na sladký, prostě ho MUSÍM mít :grinning:

@alisek: teda malej je fakt šikula, skáče obrovskými skoky. Tak snad dnes vyjde to klokánkování a to pak teprve doktorům vytře zrak, jak se bude ještě rychleji zlepšovat, když bude v kontaktu s mamkou :grinning:

@safryy: můj manža má mobil s GPS :slight_smile:, tam se mu vždy načtou infošky o nejbližších "keškách" a vyrazíme :slight_smile: (k té nejbližší samozřejmě a i ty na mne bývaj daleko :grinning:)
1. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@petja: nee, kukla jsem na ten odkaz, co tu nechala gazel. Do takových diskuzí nelezu ani normálně a natož jako těhule :unamused:
1. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@kovalda : ale ty máš potvrzenou holčičku :grinning: Nám řekli jednou holka a jednou kluk :angry: Pak už jsme to nezjištovali a čekáme, prý ,ale jak jednou řeknou kluk, je to kluk, tak stím spíš počítáme :frowning2:
1. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@rennu : tak jí vyřiď obrovskou gratulaci.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A míry jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@kovalda ...taky do takovych diskuzi nechodim...pronasledovalo by me to ve dne v noci :frowning2:
1. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@kuchy ...nam jednou rekli holcicka...to bylo ve 20tt....a vice UTZ nebylo...tak s ni jakoze dost pocitame...ale neni vylouceno, ze by to nemohl byt kluk :slight_smile: Jeste, ze jsme si to nechavaly rict ze? :grinning: A anty mela holcicku potvrzenou 2x nebo snad 3x a nakonec je to Simonek :grinning:
1. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@safryy: jj, přesně, vůbec nechodím na smutné diskuze. To bych pak byla podělaná strachy. :confounded:
1. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@safryy : taky tajně doufám,že Kubík bude nakonec Karolínka :slight_smile: A když ne , neva, je náš :grinning:
1. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@kuchy ...a ty bys chtela radeji holcicku? :slight_smile:
1. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@kovalda : Na ty smutné diskuse nemá cenu chodit, tak se akorát člověk nervuje! :frowning2:

Já si teď dávám obídek...Dušenou mrkvičku s masíčkem a novým bramborem... :dizzy_face: ňamka :dizzy_face:
1. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.