• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek ...Honzicek je pasak...skoda, ze se o tom srustu v brisku nevedelo drive, ale i tak dela mega pokroky sikulka maly :dizzy_face: A soused Adamek asi fakt bude od beru chlapecek...to je nahodicka :slight_smile: Urcite se tam brzo potkate :slight_smile:
1. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
@alisek to jsou pěkný zprávy, a jestli to je Báry Adámek, tak ji pozdravuj, jestli ji uvidíš. Tak aspoň budete spolu, svět je fakt malej.
1. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@alisek jéé, tak to je náhodička :slight_smile: To určo bude Berunčin Adámek :slight_smile: Až jí budu psát, tak jí písnu, že vaši mimánci jsou asi sousedi :slight_smile: A jinak gratuluju, Honzíček se rozjel a všechno chce dohnat že?? To je fajn :slight_smile:
1. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
uff, tak narychlo dočítám, teď jsme dojeli do Prahy a za chvíli razím do letního divadla na Vyšehrad :slight_smile:

@suik: nic se netrap, že to manža nechápe, má to prostě hozený jinak :slight_smile:

@hanncca: no to jsou skvělý zprávy, že jste si malýho chovali a že se i přicucnul a nechal se nakojit :slight_smile:. Kdyby Ti ho přivezli někam blíž, to by bylo super, tak držím pěsti :slight_smile:

@alisek: jé, tak u vás taky skvělý zprávy, no holky děláte mi radost. Tak snad Honzíčka nechají bez té umělé výživi a bude mu už stačit tvoje mlíčko. A panečku, soused hned Adámek, tak snad se potkáte :slight_smile:
1. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@suik: jé mimi koutek máte krásnej :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahojky tak sem za váma na chvilku zavítala ,než pojedem do opchodu,no ještě bych si chtěla zdrřímnout ale nevím teda jestly mi to dneska vyjde včera mi to teda nevyšlo :grinning: se tady člověk začte a zakecá a pak už není čas na spaní jedině až večer :grinning: no ja jsem dneska mněla noc zase totálně na prd,k ránu mně začala pálit opět žáha :cry: chjo a ja myslela že mám už klid,pak přestala a začala zase po dvanácté a pálí až doted ale síla teda :confounded: už to chci mít zkrku tu žáhu :confounded: .
@rennu baru3nek gratuluji a at se holka drží a brzi jdou z malím domu :wink: váhu i délku ma Adámek krásnou,no hlavně at jsou oba v pohodě a pozdravuj je moc :wink: :slight_smile:
@kovalda no tééda koukla sem na ty plenky máš jich teda spustu,ja jsem narazila na paní která to šije a tak si je nechám asi ušít :slight_smile: šije je za levno a z kvalitných materiálů :slight_smile: no ono to co se děje doma nemá cenu ani řešit výš,mně už to nebaví se rozčilovat :unamused: je to zbytečné :unamused:
@hupcza ju tak to musel abýt radost ja malí Ondra vykládal co :wink: :slight_smile:
@hupcza ja sem taky na spod vaničky davala plínku aby to neklouzalo :slight_smile: ale mněla sem i lehátko do vaničky,to se malá vždicky vyřádila když na ní ležela a doted je to vodní živel :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@lucinecka222 já jsem si v pátek na žáhu koupila Rennie - 24 pastylek za 52Kč. A jako na potvoru mě od té doby žáha ani jednou nepálila, do té doby snad 24hodin denně :angry:
1. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
Tak máme aktualizovanou tabulku :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/5403039/
na koho asi čeká 4. místo? :grinning:

1. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
Tak a já už se jdu chystat na to dííívadlo :slight_smile:
Zatím pa
1. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@petja no mám na mysli kleště jednorazové co ti doktor zavádí tam dovnitř,tobě je nedával?a pak dělá výtěr.Mně je ted bude doktor dávat a já pravě nevím zda je to normální mam teda docela strach :frowning2: sestra mi řekla že mi bude dělat ten výtěr a zavádět mi ty ´kleště.Už víš jaké myslím?
@vafle joo přesně to sem mněla namysly ZRCADLA :grinning:
@petja jj to zrcadlo,ale mně ho bude právě zavádět ted v uterý :confounded: :unamused: tak se ptám jestly ste ho taky mněly zavedené ted v těhu :confounded: no jinak beru3nek byla v 34 týdnu tak jako já mněla stejný termín jako já,nakonec jí ho nechaly na toho 14 září.
@alisek jo on ten císař je na houby a hlavně taková malá a už cisař :unamused: no hlavně že už sou v pořádku.
Ted sem chytla zase záchvat vsteku,nad náma bydlí ta baba s tím chlapem a mají to děcko že už mu tak musím říct,on má z domácnosti hřiště nebo co :angry: :angry: :angry: běhá tam jak mrdlý na hlavu :rolling_eyes: :rolling_eyes: tukám na topení at se uklidní a ono nic no a tak s filmu bych nemněla stejnak nic protože se to strašně ozívá a bouchá to tu jak jeblé a tak sem si pustila muziku pěkně nahlas a už je fakt prdím taky,jak budou po mně něco chtít tak mají opravdu ale opravdu už smulu ja se pořád opakovat nebudu myyslím že 6 leté děcko musí pochopit že doma se neběhá jak venku :angry: :angry: :angry: :angry: jo kdby to bylo jen přes den ale ono je to i večer a dneska je to už od rana,ta baba sním snad nechodí vubec ven,kurnik ja bych mu dala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@lio taky se přidávám všechno nejlepší k narozeninám :wink: hodně štěstíčka lásky a uspěchu :wink: kitičku bych poslala ale není tady :frowning2: :wink: :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@lucinecka222 u mě teda zrcadla používaj všichni a furt...ty železný. Co se týče jednorázovjech, tak ty měl k dispozici akorát vedle doktor, co měl UZ, ale stejně bych to asi nevyužila, cizí předmět jako cizí předmět....
1. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@alisek je tak to je super :slight_smile:je to šikula jen tak dále a at ste brzo spolu doma :wink:
@daja.had ja sem teda kosmetiku mněla tam od nich jako erární,takže se nebrala :slight_smile: a myslím že ani ted se nebere :wink:
@petja v čem budeš koupat miminko?ja sem mněla z malou od narození problémy z koupáním,dělala se ji a ještě sem tam dělá děcký exemek máš nějaké speciální micí věcičky pro mimi?
@kovalda jo no to mně teda ted dostalo beru3nek je na třetím místě :grinning:
@kovalda ja sem teda jednou na te diskuzy byla a nedala sem to a to sem byla už těhotná neví jestly je to pět mněsícu zpátky asi tak nějak a od te doby mně ani nenapadne tam lezt je to strašné a ja pak furt jen bulela :cry: :cry: :cry: co je to keška ? :grinning: :grinning: :grinning:
@eliska_v ju zase si my dala inspiraci na jídlo :wink: zítra budu dělat ten špenát z vajíčkem a bramborem a pak udělá tu mrkev :slight_smile: :grinning:
1. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@kuchy: já měla taky pocit, že je nízko ....ale až tak mi to nepřišlo, když jsem si to ozkoušela
@hanncca: to je super, že prcek baští od mamči :slight_smile: ... pokud vám ho i převezou, bude to super ..držím palec
@alisek: taky supr zprávy .... a taky dobrá náhoda :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@lendaw jo tomu se říká zákon schvalnosti ja tu mam doma sodu ale dneska jsem si ji ještě nedala ,ja jsem slyšela že to rennie obsahuje taky právě tu sodu akorád je to v těch pastylkách .
@suik jo ale používal to ted doktor jak si těhotná?Ja nebudu mít kovové ale plastové za to si platím 5O kč ono ty jednorazové sou lepší,ja budu právě začínat 35tt a bude mi tam davat zrcadlo to se muže?vím že mi ho u malé davaly ve špitále jak mi pichaly vodu ale to sem mněla začátek porodu teda kontrakcí :unamused:
1. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@lucinecka222 no právě že pořád, i v těhu, nenapadlo mě teda že to jde i jinak, krom těch plasťáků, jako jsou asi příjemnější, a jednorázový, ale doufám, že to vyvařujou a desinfikujou.....moje doktorka ty plastový teda k dispozici neměla.
1. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
ad zrcadla - ty používal jen v prvním trimestru (+-)....od druhého už nelezu ani na kozu, vyšetřuje mě u utz ...buď jen růčo (bez zrcadel) a nebo spolu s utz
1. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@lucinecka222 díky za přání :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
teééda jak je svět malej co? že jsou kluci Honzík a Adámek vedle sebe, a taky se jim daří dobře, sou to pašáci :slight_smile:
jinak zrcadla u mne nepoužívali jen při první prohlídce, kdy mi dělali ještě cytologii, jinak růčo a ultrazvuk
1. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
hm, .... já i teď lezu na kozu, vyšetření zrcadlem a rukou, Uz jsem měla jen při potížích a pak ty kontrolní....

1. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
jinak je po "oslavě" dopadla to dle mého očekávání, tchánovci zase dělali, že je chceme otrávit, tchýně si dala jeden chlebíček, táta na něj koukal jak tele a pak ho tedy asi s velkým sebezapřením snědl, koláčky co jsem upekla, byli dle něj sladký a to on nejí (drží dietu....údajně) jenže já je nesladila a navíc tam byla kyselá bluma , fakt prdel.
Pak se čekalo na naše, bo mi tchánovci přivezli dort , taková mega srdce, jsem se zhrozila, že je to sladký dort, ale byla to šunka ve tvaru srdce a na obalu byly sádlem namalovány okraje :slight_smile:)))) jinak naši nezklamali, byla pohodička, tchánovci si pak nedali ani dortík...a jeli dom...
pak jsme se byli s našima projít, udělali jsme pár foto venku ale je tam mega hic, takže jsem ráda zalezla dom a zalehla k ntb, mám toho plný kecky.
Nechala jsem si tu druhýho psíka, mamča zítra dorazí, tak pokecáme. Samo se tu celou dobu řešilo mimi, jak se nevyspíme, jak to bude na dudlíky, jak tohle jak tamto a jakej sem chudák a ještě budu přenášet, to vše řešili tchánovci :slight_smile:)) no jinak jsem od nich dostala mini kamerku, abych prý natáčela mimi a mohla jim to posílat...jako pěkná, snad se s ní naučím....
1. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@lucinecka222 Zrcadlo mi nezaváděl. U nás jsou jednorázová skleněná..
Mimi umývám pouze ve vodě,dle mě nejlepší,když začneš pokožku hned zvykat na kosmetiku ,ztrací samoregenerační schopnost,tj.každá pokožka má schopnost sebepromašťování apod,když jí to vezmeš,přestane se snažit a je zle,pak jednou nenamažeš apod a je zle.Vím,že atopici používají Oilatum,to se dá i na předpis,platíš pak méně,ale já myju jen ve vodě.Používám jen lehce olejovou emulzi,olej+voda a na tvář v zimě,v létě lehce krémy od Weledy,tvář je pořád nekrytá,tak proto nějaká ochrana.
1. srp 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
@lio no vidíš, málem bych zapomněla: všechno nejlepší!
1. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@suik a proč se vyšetřuje zrcadlama? mě pohmatem jen kontrolovala čípek a stav hrdla...nic víc :-O zrcadla bych asi nedala už, už při první těhu prohlídce na mne vzala dětský, protože jsem se nějak blokla a nemohla se s těma normoš tam dostat, asi blok, že jsem těhu a co to do mně cpe...:slight_smile:
1. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@suik už si myslím přála :grinning: ale děkuju moc :slight_smile: je to milý :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
jo a představte si nejapný žert co tu proběhl...prej loni svatba, letos mimi, co bude příští rok a rádoby vtipně se dodala, že by rozvod :-O hahaha to bylo fakt vtipný, pak se to snažili tchánovci zachránit dodatkem nebo dalším dítětem.......no jsem ráda že už je klid
1. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@suzete ju tak ten hemeroid ti teda nezávidím :unamused: skus ho zatlačit,nobo už si to skoušela?
@hanncca juvá to je dobře že se vám daří určitě pujdete už brzo domu spolu :wink:
@alisek ju tak tos mněla radost coi že vidíš i Adámka :slight_smile: jste šikulky že se vám tak ´daří a že malí pěkně prospívá jen tak dále :wink: :slight_smile: určitě dej vědět jak se tam sní potkáš :wink:
1. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@lio : Taky přeju všechno nejlepší.... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
holky mám už vybranej a objednanej košík na miminko, nakonec úplně jinej než jsem tady ukázala
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alisek/album/nas-tuxik/
1. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@petja děkuji za radu :wink: Klarinka naštěstí nemá ten atopický exem ale jen ten dětský :slight_smile:
@suik jojo ty sou příjemnější a hlavně nejisou tak težké,no oni musí ty kleště vyvašovat akorád se divím ýže nemají ještě ty jednorazové vždit to nařizovala higiena :unamused: no nevím teda :unamused:
@lio nemáš zač :wink:
@hupcza tak on asi každý doktor to používá jak jemu to vyhovuje no :unamused:
no ja vás ted opouštím jdu uklidit a pojedem do obchodu tak apap později :wink:
1. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
ahojky holky tak oslava super byla tady i rodina a všichni že at už porodím a tak no snad se taky dočkám :grinning: :grinning: ale najezená jsem solidně
můj přišel s teorií že malému je u mě v bříšku dobře protože ho krmím samím dobrým prý když budu o chlebu a o vodě tak se naštve a půjde radši ven na mlíčko tak mě to teda fakt pobavilo :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.