• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek gratulka že je Honzík tak šikovný a měli jste ho i na rukou to musí být super pocit
1. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@alisek: moc hezký :wink:
@lio: tak to se náhodou tchánovci s dárkem vytáhli :wink:
1. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@eliska_v díky moc :slight_smile:
@antana123: to je dobrá teorie :grinning:
@hupcza no to oni se dycky vytáhnou, oni si mě kupujou už 10 let :slight_smile:)))))))
1. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
@antana123 tak to je fajn, že oslava dopadla dobře, a na té myšlence něco je :slight_smile: ale lepší je se dobře najíst, nee.
Bohužel na rukou jsem Honzíčka ještě neměla, jen si ho hladím rukou v inkubátoru, už mu to nevadí a naopak uklidňuje, už není hladovej, tak reaguje moc dobře.
@hupcza jo jo nevím kde na to chodí
@alisek aha já myslela že jste si malého už chovali jsem se asi spletla
1. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@antana123 slyšela jsem něco podobného :slight_smile:)))) a najezená sem taky, dokonce jsem si nedala ani cheeese cake jak jsem narvaná, takže později :slight_smile: aspon se mám na co těšit :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@antana123 chtěla jsem a požádala, ale jak má ještě ten centrální katetr tak to nejde, ale zítra je velká vidina, že ho už vyndají, když dobře snáší mlíčko, tak snad zítra, už jsem natěšená, taky do nem. za Honzíčkem vyrazím brzy.
1. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@lio jo jo na mě tam čekají ještě zákusky ale už na to nemám sem totálně plná taková žranice to jsem nabrala zase tak 2kg už at zhazuju
1. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@alisek jo tak to chápu ale máš se apon na co těšit to musí být krásný když ho takhle vidíš jak se vyvijí a roste :dizzy_face: :dizzy_face: aspon víš jak vypadá já jsem na toho našeho malého tak strašně zvědavá jak bude vypadat
1. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@antana123 tak to já měla jen chlebíček, ty své linecké koláčky, šampus non alcohol, a finíto :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@antana123 no je to zajímavý a i krásný ale věř, že je lepší že ho máš ještě v sobě ono tu miminkovskou krásu a něhu nedokážeš díky stresu tolik vnímat, já až ted si začínám, bez věčného strachu, stresu našeho broučínka užívat. lepší je se dívat na kulatící se bříško ikdyž asi už je těsno a chtěla bys to mít už zasebou než do inkubátoru, na monitory, hadičky, jehly atd..
1. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
@lio no já jednohubky pár chlebíčků,ovoce milion litrů vody a ještě zmrzku a jsem na prasknutí a zdutá teda solidně :astonished: :astonished: :astonished:
1. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
holky nedělejte chutě, já mám hlad a chuť ale nevím na co
1. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@alisek ano to máš pravdu je to veliký stres to ti věřím :wink: jen už bych to chtěla mít za sebou břicho mi zavazí čím dál víc :unamused:
1. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@antana123 týýý jo, tys teda šímovi podstrojila slušně :slight_smile:) to já nevím jak bych to dala :grinning: ataky vzhledem k cukrovce se ještě krotím, i dyž zdaleka ne tak :frowning2:
1. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@antana123 mnre náhodou bude líto, až bříško nebude, ale beru to jako vyvíjející etapu, ted je bříško a kochám se, pak bude mimi a budu se taky kochat, truchlit po bříšku nebudu....ale ted si ho max užívám
1. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@lio no ale nemysli si já měla jen svý žlučníkový jednohubky a chlebíčky takže taky nic moooc ale dobré to
1. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
žádná pomazánka ani česneková jen trochu másla a to jen zalíčit dírky a žádná klobáska jen dětská šumka okurek a rajče takže radši bych si dala pořádně mastnou klobásku ale tak co ještě že zmrzku můžu jakoukoliv
1. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
jo a sýr jen s nejnižšším obsahem tuku takže taky nic mooooc
1. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@antana123 ale to je fuk, jakés měla ..... nacpala ses pořádně :slight_smile:
sem četla včera bo kdy že máš žlučník..to je taky radost v těhu co, a tos měla před nebo prob až v těhu?
1. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@antana123 fuj mastnou klobásku, tak to nemusím ...a nízkotučný sýr mi neva :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@lio před měla jsem jít na operaci v lednu jenže v prosinci jsem zjistila že jsem těhotná během těhu 3 veliké záchvaty s jedním i mini zákrok a týden pobyt ve špitále měla jsem ucpaný žlučovod přestaly mi fungovat játra a dostala jsem žloutenku byla jsem oranžová jako pomeranč no srandy bylo kopec
1. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@antana123 jůva takže sis taky užila ...fíha
ale pod dietkou se to dá ukočírovat, ne?
1. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@lio já zase na jednohubkách miluju mastnou domácí klobásku jsem hrozná nemusím to mít pořád ale jednou za čas bych si dala no a dnes vařila jsem řízky s novýma bramborama a máslem a já měla vařený slaný kuřecí maso s holým bramborem no už jsem si zvykla ale řízek mám teda radší
1. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@beru3nek Velká gratulace k mimču!

@hanncca + @alisek Super, jak Vám ti kluci prospívají :wink: Jen tak dál!
1. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@antana123 no diety jakékoliv sou opruz, ale zase pro zdraví a ted pro mimi není nad čím přemýšlet.....ale tak dá se oslavovat i s dietkou :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@lio jo jenže můj žlučník už je ve fázi kdy stačí i rohlík a mám záchvat ale zatím musím zaklepat se drží a doufám že ještě bude k vůli kojení at ještě nemusím jít na operaci oni mi pořád hrozí že bych mohla chytit zánět slinivky tak jsem stále pod dohledem víš a něco se tam asi děje bo mám pořád špatné výsledky krve tak se modlím at to ještě vydržím
1. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.