• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jo jo pro mimčo cokliv to vdržím
1. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@antana123 símtě a kdes ve svém věku přišla k žlučníku a ještě v takovém stavu?
1. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@lio o to je stresem a životním stylem nebyl dobrý vůbec a navíc když jsem se rozváděla tak to semnou hodně zamávalo zhubla jsem asi 30kilo během 3měsíců a to mám takový bonus + když jsem se rozvedla žila jsem trošku nezřízeným životem pracovala v hospodě špatná finanční situace po rozvodu tak abych to utáhla chodila jsem do 2 prací od 8:00 do 22:00 v restauraci a od 22:00 do 4:00 noční bar sázkový tak jsem žila rok bez odpočinku až jsem se z toho zmátořila tak přišli i obrovské zdravotní potíže a ten žlučníček
1. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@antana123 tak ted se to snad vše v dobré obrátí, držím palce a tvůj žlučníček at ještě drží
1. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@lio @lucinecka222

mě ani nenapadlo, že by to mělo bejt jinak, dělaj to oba doktoři, si říkám, jestli to taky není kvůli tomu výtoku, s ním mám problémy furt a ten kontrolujou vždycky. Tenhle doktor teda pečlivějc, doktorka jen podle oka. Oba jsou ale starý.
No teď nemám sílu to řešit, jdu tam v úterý, a ve středu do porodky, takže zítra zasednu ke slovníku a pečlivě si vypíšu otázky a nástřel plánu.
Mě je teda nepříjemnější ta prohlídka rukou, ty zrcadla ani nevnímám.....ale zase hrabat by se ve mě tolik nemuseli, proto jsem si tak užívala měsíc, co jsem tu nebyla pojištěná (teda bobky jsem měla, to o tom žádná) ....

dneska jsem fakt na pěst, další hovor s mužem, každej to vnímáme jinak a opravdu nemá cenu se v tom hrabat. Jen ty těhotenský hormony se mnou pěkně cvičej. Furt tu pobrekávám a nic se mnou není.
1. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@lio jo jo díky snad jo :wink:
1. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
jdu se natáhnout tak pa zatím
1. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@antana123 dobrou
1. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dočetla aspoň dnešek a koukám, že 3. mimi je na světě :grinning:
Tak doufám, že jsou v poho a všechna už narozená miminka budou jen přibírat!
Jinak u mě nic novýho, konečně jsem začla trochu cítit dělohu, sem tam mravenčení, takže asi je to OK, ale žádné tvrdnutí...
Příští týden se vrhnu na praní oblečků...
Je tady ještě někdo, kdo nemá kočárek? Teda mi ho máme objednaný a měl by být v srpnu, tak doufám :wink:
Jo a zítra odběr krve na lačno, takže si zopakuju vstávání do práce 5.30 :angry:
1. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@discreet ahojky, já už mám kočárek od ledna :slight_smile:))
to vstávání ti nezávidím, hlavně mi to dělalo v těhu prob, takhle brzo k dr a ještě nalačno :frowning2:
miminečka i maminečky jsou bojovníčkové,takže už to snad bude lepší a lepší
1. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@discreet možná já, ale tak napůl .... kočár jsem dostala, ale nevím jestli bude vyhovovat, má měkkou boudu a netuším, jak ji přidělat na spodek, ani jak to bude vypadat a je těžší než jsem chtěla, tak jestli nebude vyhovovat, budem koukat po jiným, ale jako pro začátek na výlety po okolí v záloze asi dobrý...
1. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@discreet to bych nevstala, nebo vstala, ale pak po návratu bych musela tak na půl dne zalehnout. Na co ti berou krev?

miminko se mi nastěhovalo pod levý žebro a pěkně tam teda překáží :angry:
1. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@suik heye v rámci dočítání si na mne psala něco že jsem ti něco nedoporučovala, myslelas bachovky pro kočku? sem totiž byla nějak mimo, jestli si to pamatuješ cos mi psala a na co to bylo....
1. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@lio jo, ale ne nedoporučovala, ale spíš jsem to pochopila jako tak, že kočky nejsou jako psi, že nebude tak žárlit ....ale to asi neřeš, já už si to taky prd pamatuju :grinning:
1. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@suik jo takhle.....jinak bachovky jsou i pro kočky, dokonce jsem tím řešila i odloučení papouška od našich :grinning: ale spíš jako že neznám tvou kočičku a ty musíš vědět, zda k tomu má sklony či ne....ale ne že bych nedoporučovala :slight_smile:))
já se právě lekla, že si tu protiřečím či tak :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@alisek: holka, klobouk dolů ....když si vezmu, jak jsem ondru furt otlapkávala, když byl miminko (no vlastně furt), vůbec nevím, jak bych to zvládla
@antana123: teda ty si s tím žlučníkem užíváš ...já teda mám dispozice (prababička, babička i mamka - vždy nejstarší dcera v generaci jsou žlučníkářky) ....klep kelp ....zatím mě to míjí ...
1. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
já ted manžu obdarovala dýnovými semínky v čokoládě, včera jsem mu místo dýnových semínek koupila směs oříšků a potají vzala tyto semínka v čokoládě, tak se rozzářil jak sluníčko :slight_smile:))
ted se ho ptám, co dostal od svých rodičů, bo ti poslední dobou vozí dárek pro oslavence a dárek pro toho druhého aby mu to nebylo líto :slight_smile:))) tak ted se teprve podíval :slight_smile:))
1. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@hupcza asi když víš že k tomu máš dispozice, dáváš si pozor? jako já s cukrovkou :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@discreet: my byli koupit dneska ...ale z druhé ruky ..
@lio: jo..mi bylo taky blbě ... představa sednout do auta a řídit hladová - normálně jsem měla motáka ....tak jsem si domluvila, že si odběry udělám sama - respektive mamka
@discreet: a na co ti berou teď krev na lačno?
1. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@hupcza mě taky brali ve 33 týdnu normoš druhý krevní obraz a protilátky...
1. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@lio: ne .... žiju ve srovnání s ant. dost fádní život :slight_smile: .....ale ne vážně - pravidelně sportuju, jím docela zdravě - což v mém pojetí znamená - jím vše a tím pádem se jednotlivé negativní důsledky vykompenzují ....no a hlavně - vnitřně se nežeru a problémy před sebou netlačím, nenechávám si je sama uvnitř - moje hluboké přesvědčení je, že tohle je problém všech žlučníkářů (nenarazila jsem na výjimku)....ale nic z hoto kvůli žlučníku - tak mi to příjde ok pro mě ....no a vzhledem k tomu, že mamka byla v mých letech už bez žlučníku a já jsem zatím bez jakýchkoli potíží, jsou jen dvě možnosti - rodinná dispozice se přesekla a nebo to je dobrá cesta :slight_smile:
1. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@lio: no to mi taky ...ale ne na lačno
Já byla před 10 dny taky na krvi, ale na lačno jsem být nemusela. Prý to byl ten samý odběr jako ve 13tt.
@hupcza no tak jsem to myslela, že když člověk tuší, co se v rodině skrývá "za dispozice" tak si dává trochu majzla....takže určo si na dobré cestě...já doufám, že se mi cukrovku taky podaří ponechat zamčenou v šuplíku a max mě postraší ještě při dalším těhu......
aha. já to nějak neřešila, netušila sem , já jezdila na kontroly na půl sedmou s manžou, takže mi nalačno nevadilo a snídala sem pak v autě....
1. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
holky díky za podporu, malej je skvělej, se tady pořád rozplíváme nad fotkama :slight_smile:
prej se mám zeptat (manžel chce vědět:slight_smile: ) zda se chlapům vyplavujou taky nějaký hormony...? :slight_smile: :grinning:
@kovalda můžeš ještě klidně doplnit do tabulky, Míša se narodila v 00:01 a dneska jsem zjistila, že měřil 41cm...mrňousek...
1. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@hanncca on to doroste neboj :wink: a porod byl jaký jestli se můžu zeptat???
1. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@lio: nevím, jak si dávat líp majzla :slight_smile: ....já to prostě neřeším ... nemám čas a hlavně ani chuť se sledovat a řešit, co by kdyby
já třeba ani nerozumím tomu novému trendu nechat si udělat testy, k jakým nemocem mám sklony ....a co pak ... budu se celý život hlídat? nebo stresovat?
není jak žít vyrovnaně a to je prevence všech nemocí zaráz :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@hupcza já nemít ten žlučník tak jsem zdravá a nikdy jsem nemoci neřešila líp je bez nich a ani bych nechtěla vědět k čemu mám sklony ikdyž je něco dědičný neznamená to že to musím mít taky :wink: :wink: :wink: a jsem ráda že jsem nic nepodědila teda zatím :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lio přidávám se opožděně ke gratulantům :wink: Hlavně, že jste si oslavu užili...a že se tchánovci báli abys je neotrávila - no aspoň vám víc zbylo :grinning: :wink:
S tím sousedstvím Honzíka a Adámka je to teda psina - to budou kluci kámošit aspoň už od porodnice! :dizzy_face:
@hanncca to je skvělý, že už i kojíš! :slight_smile:
Zítra musím taky brzy vstávat, kolem půl šestý budem vyrážet do Prahy - manžel na melouch a já na výlet :grinning: Tak si podrncám trochu bříško po dálnici - místama je jako tankodrom.....no ale Stelča je na jízdu autem zvyklá, tak snad jí to zítra nebude vadit :wink:
1. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@antana123: no právě .... myslím si totéž .... fakt si nedávám majzla, jak píše lio :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.