• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio já vím.....já myslím,že je docela psychicky otužilá, i když se občas chová jak pošuk, jak jsem psala, má za sebou několik stěhování, dokonce i delší dobu bez nás, kdy jsme ji nechali hlídat, byla v bytě ve kterým jsme bydleli, ale s jiným člověkem.....zvládá v pohodě. Při stěhování už druhej den vypadá jako kdyby byla doma, ten první očuchává. Jediný co, tak jí chvilku trvá, než si v novém prostředí dojde na záchod..... Lepší to bylo, když jsme se stěhovali i my a se vším, když s náma jela na návštěvu, tak to bylo krapet horší, ale za chvílí lozila všude a zkoumala.
taky když jí změním záchůdek, nebo přestěhuju, tak to neřeší a dojde si tam.
Ve stresu je jedině když jsme u veterináře, to děsně pelichá, zmatní jí kožíšek a má lupy.
Snad jen dvakrát za život byla na záchodě mimo záchod.

já byla ve 30 tejdnu taky na krvi, na protilátky, taky normálně nenalačno.
1. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hupcza no tak si dáváš podvědomě majzla, sportuješ, neřešíš a žiješ "jinak" než mamča ..nebo ne?
já taky jako nechodím kolem sladkého jako že jéééé nesmíííííím mám sklony k cukrovce, ale víc se hýbu, jím ovo a zeleninu, a naštěstí vyloženě na sladkém neujíždím...mamča jo a už má i ten věk, kdy se rozbalujou problémy a tak, ale je to dáno právě tím životním stylem, pohybem, stresem a tak....neříkám že já sem bez stresu, ale přeci jen se člověk snaží udělat volno pro sebe a tak a to třeba mamča měla pocit že si nemůže dovolit....
@suik jj tak to číča zvládne, uvidíš, dokoupit nebo řešit to můžeš pak dycky .... je ale dobrý vědět, že to může přijít nebo co může přijít .-)

@daja.had díky díky .-)
1. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
po dnešním dni jsem nějaká grogy, ani nevím, co nebo kdo mne vyčerpal víc, ale du napustit manžovi vanu, přidám nějakou vonnou směs a hodím kopýtka nahoru.
tak všem přeju pohodový večer a dobrou noc.příští týden hlásí max do 25st což je docela fajn, tak se zase zchladíme.....
dobrou noc
1. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lio já si taky myslím, a v případě akutní nouze můžu jí kápnout tu krizovku, tak mi snad zítra dorazí, tak bude hned po ruce....
1. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@suik no v případě nouze ano, pokud z toho mimča bude mít stres, ale pokud změní chování, tak ti na to krizovka extra nepomůže....ale nedělejme předčasné závěry, věřím, že to bude v pohodě .-))
1. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lio: tak to bezesporu ...ona měla v mém věku 12 a 10leté děti ...třeba :slight_smile:
honila se na střídačky ....jen mě napadá, že taky byla sestřička :sweat_smile:
mamka taky mívala pocit, že vše musí být uklizeno a ve 100% pořádku ....prd ....
moje výhoda - mám se poučit z čích chyb :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lio já jen abych věděla, ale spíš to bude v pohodě.
1. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@suik: když tak mám známou homeopatku, co je vystudovaná veterinářka :wink:
1. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lio
@antana123 tak to je dobře že oslava dopadla dobře a hlavně ste se napapaly :wink: :slight_smile:
@antana123 ten žlučník to musí být mazec teda :frowning2: a na tu operaci nemužeš jít dříve?jako když portodíš,a nebo by to mnělo nějaký vlyv na kojení? ja jsem tady jen na skok ,chystám se od vany a do hajan ,dneska jsem se zadívala na film a tak to uteklo,ještě namočím fazole na polívku zítra ,vyhrabala sem recept v časopise a vypadá hodně dobře a ja mam na fazole strašnou chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: tak si zítra pochutnám i s tím špenátem a bramborem a k tomu vajíčko :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@antana123 juvá tak to sis teda musela dávat :unamused: to ti teda nezávidím,taková mladá a už takové zdravotní problémy :frowning2: ja sem ani netušila že ty si rozvedená :unamused: jak si prosímtě zvládala dvě práce hned po sobě?to si vubec nespala nebo jak?volnas si mněla?no ješ to teda mazec to ti povím :confounded:
@suik jo mně je taky pořád do pláče a cokoli mně rozbrečí ,na nově ted hrál dojak tak to sem pochopila ale jindy třeba nechapu,je to mazec :unamused:
@discreet na copak ti beru krev_? jo tak to máš teda brzký budíček to bych teda nedala ja každé ráno jsem v postely minimálně do devíti :grinning:
@lendaw mně braly krevní obaz v 30tt a nemusela sem být na lačno,výsledky mám a vše je v pohodě tak sem moc ráda
:slight_smile:
@hanncca ju tak to byl opravdu mrnousek :wink: ale určitě brzo doroste :wink: :slight_smile: je to šikula :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@lio ja jsem mněla teda při testech na cukrovku výsledky že ji mam na hraně a sestra mi řekla jediné že nemám jíst sladké ale vubec mně neposílaly na žádné kontroly a ani nehlídaly prostě nic no a tak sem to nějak neřešila.sem tam si sladké dám a nepřibírám nějak razantně takže pohoda a sestra se mně ani na nic neptá.No ja se holky taky dneska už loučím,dočetla sem vás a letím do sprchy a do hajan,ještě musím dát malou čurta už třetí den mi spinká bez plinky tak zatím papa a dobrou noc přeji všem pa :wink: :slight_smile:
1. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky,
tak už jsem zpět z dívadla a jsem moc spokojená, bylo to super :slight_smile:

Jinak, pokud tu nikdo mezitím neporodil, tak přináším zprávy o 4. MIMINKU:

ŠŤASTNOU MAMINKOU JE JENNYMARESOVA:
31. 7. v 16,24 přispěchala na svět Lucinka, vážila 2150 g a měřila 43 cm.

No a jak koukám do tabulky a porovnávám časy, tak Lucinka vlastně o 6 minut patří na 3. místo :grinning:

Velikánská gratulace :slight_smile: !!!

Podrobnosti zatím nemám, možná zítra :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
@lio: tak čtu, že oslavu si zdárně přežila a ani z toho neporodila :grinning:. Mini kamera je dobrej dárek, to se s mímem, myslím, bude hodit :slight_smile:
Holt na některých událostech je nejlepší to, když jsou za náma :grinning:
Vtip o rozvodu opravdu nepatří k těm povedeným :unamused:

@antana123: tak i ty už máš oslavu za sebou a jsi pěkně nabaštěná, no to závidím :slight_smile:, já bych si něco dala :grinning:
S tou výživou o chlebu a vodě :grinning: přítel vtipnej :grinning:. Tak si to dej, ale jemu taky :grinning:
Panečku, ten rok, kdys dávala 2 práce a prakticky nespala, to muselo bejt hustý. No, hlavně, že už to máš za sebou.

@discreet: já stále ještě nemám kočárek (ani objednaný) :slight_smile:

@lio: mně teda taky brali podruhé krev, ale tentokrát už ne nalačno, díky bohu teda :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz
@hanncca: tak údaje o Míšovi doplněny do tabulky :slight_smile:. Teda čas si vybral přímo úžasnej :grinning:

Tady už tedy nová tabulka se všema 4 miminkama :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/5404090/
1. srp 2010 ve 23:32  • Odpověz
No toto, já tu oznamuju nové miminko a tady nikdo není :unamused: :grinning:
1. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz
@kovalda jsem to cetla...to je az neuveritelne jak se ti mrnousci rvou na svet! :grinning:
1. srp 2010 ve 23:35  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah: viď, téma je září a už máme 4 miminka, která se narodily v červenci :slight_smile:. No, hlavně, že se mají všechna k světu :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:38  • Odpověz
autor
no to si děláte srandu, další kočka s termínem až po mně a mimi už na světě...... já to nechápu, holky, co mají termín za dva týdny už by tak rády rodily a holky zářijovky je normálně předbíhají...... :slight_smile:
ale máme první holčičku na světě co....
1. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz
@laurinka.22: jj, taky jsem v šoku, sleduju antanu a lio a ostatní holčiny rodí o 106 :slight_smile:. Jj, už máme i první holčičku :grinning:
1. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz
@kovalda ...ja furt nakukuju a tu nikdo a jen si dam delsi sprsku, tak takova novinka! Tak teda mega velka gratulace!!! Jsem myslela, ze ctvrte a pate misto patri lio s anty...no tak zenske!Nepredbihat jo? :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:47  • Odpověz
autor
doufám, že bude v poho, já už bych teda rodit chtěla, ale jestli ty mimča ještě musí odvážet někam na spešl oddělení a mají ještě problémky, tak radši ať jsou ti naši mimoušci ještě v bříšku........ ale za nějaké dva týdny už by se to mohlo rozrodit klidně :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:48  • Odpověz
A me tedka prisla taky uzasna sms...kamaradka porodila cca pred hodinou chlapecka, tak jsem z toho cela nameko :dizzy_face:

@laurinka.22 ....ja bych jeste nechtela teda :slight_smile: Ja si rada pockam....ikdyz se mi uz hodne blbe spi....tak si kolikrat rikam, ze bez brucha to pak bude balada...ale jeste neeee....jeste chvili casu mame :wink:
1. srp 2010 ve 23:51  • Odpověz
@safryy: no vidíš, takový sprchování a propásneš takovou novinku :grinning:. Furt sledujeme ty 2 adeptky a ono nic a mezitím další 2 mimča, od holek, u kterých bychom to nečekaly.

@laurinka.22: jj, taky myslím, že třeba za 2 týdny už budou oznámení o narození mimča častý :slight_smile: a hlavně snad už donošenečci, aby mohli být už rovnou s maminkama. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:53  • Odpověz
@safryy: já si taky ještě počkám. Přesvědčuju Žanetku, že ten měsíc to tahle ještě zmákneme :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:53  • Odpověz
autor
saf. no vždyť jo, ještě neeee, ale za nějaké dva tři týdny už bych se nezlobila :slight_smile:
kov. no uvidíme :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz
@kovalda ...kdyz holky se predbihaji, to neplati :grinning: To jsem zvedava co na to zitra rekne lio s anty :grinning:
Jo, to ji presvedcujes dobre....vzdyt jsme zarijovky prece :slight_smile: ...teda me soupli o den drive a jsem v srpnu...no ale myslim, ze na tom jednom dni az tolik nesejde :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz
@laurinka.22: já vím, že uvidíme :slight_smile: a na mně to až tak nezáleží :grinning: Ale aspoň ten dokončený 38 tt bych byla ráda. Dnes jsem začala 36, takže 3 týdny snad aspoň :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz
@laurinka.22 ...koukam na tu profilovou fotku a mas teda poradny pupajz :wink: Slusi....vyrostlo ti jenom brisko ze?
1. srp 2010 ve 23:57  • Odpověz
@safryy: přesně, na jednom dni tak nelpěme, že :grinning:. Taky jsem zvědavá na antanu a lio :grinning:
1. srp 2010 ve 23:57  • Odpověz
autor
kov. aha. tak taky tak nějak, po tom 38tt. ale to si my nenaplánujeme že..... ale zase lepší než týden přenášet..... :slight_smile:
saf. jj, vyrostlo mi hodně, a hlavně teda pupek, ale trochu jsem přibrala i přes stehna, boky a zadek - teda nevidím to, ale poznám na kalhotech některých....... ale břicho je už dost veliké. nejdřív měli všichni kolem poznámky, jak je maličké atd. a teď zase naopak se diví, kam až poroste :D
1. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.