• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No vida, půlnoc je tu, tak jdu zkusit spát - ale teda 2 nová miminka - to se mi zas honí hlavou :grinning:

Dobrou noc :slight_smile:
1. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz
@kovalda ....a tys jeste nesla spat nebo jsi zapinala komp specialne kvuli zprave o miminku? Ja nejak posledni dobou ponocuju a v noci se furt budim...takze u me normalka...ale ze tu jsi v tuhle nekrestanskou hodinu me prekvapuje :slight_smile:
2. srp 2010 v 00:00  • Odpověz
@laurinka.22: přesně, ono s těma dětma se vůbec nějak moc nic plánovat nedá :slight_smile:. Nebo teda, plánovat se určitě dá, ale tím to hasne :grinning:
2. srp 2010 v 00:00  • Odpověz
@safryy: no, já normoš chodím kolem 22-23 spát. Ale dnes jsem byla se ségrama v divadle - no a to končilo kolem 22 hod, tak než jsem se dostala sem ... a tak honem oznámit novinku a pak ještě pokecat trochu s manžou a taky jsem čekala aspoň na první reakce na mimčo a dočkala jsem se :grinning:
2. srp 2010 v 00:02  • Odpověz
@kovalda ....takze docela dobre povedeny vecer :wink: No ja jsem plna dojmu, to jsem zvedava jak usnu :grinning: Ale pustim si nejaky film a ono to nejak pujde :slight_smile:
2. srp 2010 v 00:06  • Odpověz
autor
taky jdu spát holky, dobrou noc :slight_smile:
a snad už je fakt na řadě antana a lio
2. srp 2010 v 00:09  • Odpověz
Další miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: člověk z nespavosti zapne počítač a takovýhle zprávy . Jenny: moc velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 v 00:18  • Odpověz
Tak děvčata já mám téměř dopečeno. Jen naplnit krémem poslední druh, ale ten až před předáním.Jinak hotovo nazdobeno i uklizenou kuchyn. Půjdu spinkat, ráno musím do práce a do Motola na dia.Narozeným miminkům gratulka :grinning:
2. srp 2010 v 00:21  • Odpověz
Teď koukám, že Jenny měla TP 7.9., a byla ve 35tt. To jen kdyby to někoho zajímalo :wink:
2. srp 2010 v 00:23  • Odpověz
@lednaw nejde ti spát? Já vytuhla u zdobení pečiva kolem 20hod, a spala hod.Ted se mi taky moc nechce,ale musím ráno vstávám.
2. srp 2010 v 00:24  • Odpověz
@pet.s ....teda ty jsi akcni....ja mam problem z lenosti vstat pres den z pelechu a ty peces az do noci :sweat_smile:

@lendaw ¨...to se dejou veci co? Dalsi miminko je venku...pekny dlouhan je Lucinka...o nekolik centaku delsi nez kluci :slight_smile:

2. srp 2010 v 00:26  • Odpověz
@pet.s nejde nejde. Bětuška se nějak vrtí a spala jsem přes den :unamused: Ale zkusím starý trik s knížkou - pár stránek a začnou se mi zavírat oči.
2. srp 2010 v 00:26  • Odpověz
@lendaw to na mě taky zabírá, ještě psnaí sms, ale pak se mi párkrát zadařilo to v ospalosti poslat jinam, tak už to nedělám.
Jeden úsměvný zážitek. To jsme teprve s mým chlapem spolu chodili. On bydlel asi 30km ode mě. V noci jsme si smskovali s bývalým milencem, kde jsem rozebírali vztah s mým chlapem a s ním. (on byl faaakt dobrej , hodnej a zlatej..bohužel ženatej a k životu nepoužitelnej..myslím milenec). takže jsem tu dlouhou sms, kde jsem mu psala jak ho jen slyším v tlf a vlhnu v mezinoží a podobné "poklonky" poslala omylem tomu mému. Mimochodem jsem tam vzpomínala náš poslední sexík, a to už jsem randila s tím mým současným. Jak jsem to odeslala, tak jsem bezmocně koukala jak sms odchází úplně jinam. můj chlap je šílený žárlivec. Oblil mě ledový pot, popadla auto a modlila se, aby ten můj už spal a sms nečetl. Naštěstí tam kde bydlel měl blbý signál, takže sms se doručila až když už jsem dojížeděla k němu. Byla jsem hrůzou polomrtvá.Když jsem k němu dojela, tak jsem ve dveřích celá udýchaná na něj vymyslela historku, že jsem čůrala u lesa a vypadl mi tam mobil, at mi půjčí ten svůj, že se tam prozvoním a najdu si ho. Chlap zjevně nic nečetl, to by se tvářil jinak. Popadla jsem jeho mobil a pádila k lesu. Tam tu sms- naštěstí nepřečtenou- smazala. od té doby už se neuspávám smskováním s kýmkoliv. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a jsem věrná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 00:52  • Odpověz
Dobré ráno,
tak to už je docela síla,čtyři děti před termínem,já si to svoje ráda nechám v bříšku až do TP,přeci jen je to risk a mimi má být na svémmístě!Já chodím ještě do diskuze listopad 07 a tam se nám tehdy narodily 2 mimi předčasně a byly z toho všecky v šoku,tady to jede jak na pásu,no docela děs :confused:
2. srp 2010 v 06:38  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky!
to je zvláštní, tolik předčasně narozených miminek. asi, že je nás tu hodně. moc přeju mrňouskům hlavně zdravíčko a ať jsou brzo u maminek.
mě dost hodně tvrdne břicho a taky jak pořát tahám malýho, tak se občas taky bojím, aby to ne mě nepřišo dřív. ale dle dr.jsem zašpuntovaná, tak snad ne. už taky dost špatně spím a to mám ještě necelých 8 týdnů do porodu. no a navíc náš mladej vstává v 6 a dnes dokonce v půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pet.s tak štěstí, žes to zvládla vymazat :grinning:
2. srp 2010 v 07:02  • Odpověz
..no a jinak Jenny skončila v práci,nastoupila MD a docela vzápětí porodila,ju? Aktivní žena :grinning:
2. srp 2010 v 07:12  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s No,aby si to nepřečetl tady :sweat_smile:
2. srp 2010 v 07:15  •  3 děti  • Odpověz
@jennymaresova velká gratulace k miminku:slight_smile: ať se Vám dobře daří!!!
@antana jakej byl porod? Co Ti budu říkat...bolí to, navíc jsem neměla ještě tak připravenou pánev, jelikož jsem rodila 32+5tt, takže tam za mě doktorka docela rvala, malýmu se ven šlo blbě, ale každopádně je to skoro týden a šla bych do toho znovu, protože Míša za to stál, je to moje zlatíčko a těším se, až bude doma. Zvládneš to, neboj, ten malej drobek uvnitř za to stojí!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Rychle jsem na porod zapomněla...teď se jenom vždycky těšim, až malýho uvidim :slight_smile:
2. srp 2010 v 07:15  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
jenny:gratulace veliká
ale už nás zářijovky nechejte s lio porodit díky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 07:16  • Odpověz
@hanncca jo díky za popis :wink: :wink:
2. srp 2010 v 07:17  • Odpověz
:grinning: zítra začínáme i s lio 39tt a nic začínám být nervozní už by se mohl vyklubat :wink:
a při rychlosti zářijovek to vidím s lio tak na 10místo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 07:18  • Odpověz
@kovalda jj, míša má úplně luxusní čas narození. Ještě mi šla sestrea zjišťovat a druhý sestry, kdy to teda bylo :slight_smile: a jelikož to bylo až minutu po půlnoci, takže se narodil přesně rok a měsíc po svatbě:slight_smile:

to je síla, docela už dost nás tu porodilo předčasně....hlavně aby se miminka měly k světu a dělaly nám jen radost!!!
2. srp 2010 v 07:19  • Odpověz
UUFFFFFFF
2. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
Já nikomu další místo v rození tedy neupírám, ale holky, kurňa, to se dělá takhle mimíse z bříšek vyhánět ? Mne uplně zamrazilo, když mi naskočila poslední stránka a zprávy o narození mimi tak jsem přemýšlela, kdo to asi je......JENNY velká gratulace, snad jste s malou v pořádku a dozvíme se, cože tak najednou se klubala na svět.
2. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
Ahojky holky.
No co to čtu??!! Další miminko?! :wink: Tak hlavně, aby byly obě v pořádku :dizzy_face:
jenny: Obrovská gatulace :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a teď už lio a ant.... :wink:
2. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
Od Jenny to myslim nikdo nečekal,páč Alisek,Hannca,i Beru vždycky předeslaly,že něco není o.k. U Jenny ale nic,ne?
2. srp 2010 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 heye klidně 20místo, i když nám předčasný porod už nehrozí, tak radějc takto, než dřív, asi není o co stát.....
ale u mne to nevypadá ani náhodou a to už se tedy naprosto vůbec nešetřím.
Dneska jsem vstávala v půl šestý, manžovi zvonil budík, samo bez jeho odezvy, tak jsem vzala jednu psisku ven, pak druhého psíka ven, bylo půl sedmý, nasnídala se s manžou, dala umýt myčku, ošetřila kytičky, které jsem včera dostala, stáhla fotky, a ted přemýšlím co budu dělat :-O v dest mi přijde kámoška s holčičkou, tak kus uteče, ale nic moc, na ven to moc nevypadá, každou chvíli asi bude pršet, ale je tam příjemně, tkaže si nestěžuju, jen už nevím, co budu dělat :slight_smile:)) Odpo ale dorazí mamča, tak se i těším až pokecáme
2. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
@lio no já sem první myslela že ty a ona jenny
kurna ale lio už bychom mohli zítra 39tt
2. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
@eliska_v Myslim,že byste měly přestat na Lio s Ant upozorňovat,nebo někdo dnes porodí :grinning:
2. srp 2010 v 07:49  •  3 děti  • Odpověz
@petja no právě, to nikdo nečekal, tak su zvědavá, co tomu předcházelo.
Mne už pomalu začínaj deptat dotazy kdy už, a dohady kdy asi a že určo až na konci srpna ....no to se picnu
2. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.