• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio Jo a do kdy tě vlastně nechají bez vyvolání? 40tt?
2. srp 2010 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz
@petja jenny:neměla nic si myslím
2. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
Mě mimi už druhej den nějak tlačí hlavou,ale příjemný to není,dnes se k tomu přidalo píchání
2. srp 2010 v 07:51  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 tak 38+0 je dle mého brzo :slight_smile: jako v životě by mi nenapadlo že to tak hladce doklepu až sem, ale ted mi to přijde, že ještě ten týden dva no :slight_smile: pak se už budu strachovat.
Včera jsem manžovi předeslala, že ještě v týdnu půjdem do pizzerky na zahrádku, tak nadšenej že jo .-)) zkrátka užít si ještě ve dvou, to už nikdy nebude.....tak trochu nostalgie, končí jedna etapa a začne další :slight_smile:
u mne v bříšku naprostý klid, venku už běhám jak laňka, večer cítím kříž, ale na ten já trpěla vždycky, natož když jako těhu obskakuju celý den kolem oslavy....
2. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@lio:máš aspon vidinu že nebudeš přenášet já tady snad budu strašit ještě ze 45tt :grinning: :grinning: :grinning: mě už všechno bolí už by to chtělo ven :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@petja netuším, mám dvě zprávy od dr, jednoho z rizikový v porodnici, druhá byla na dia a oba nepřenášet s tím že na dia řekla do 39 vyvolávačka.....ale ve čtvrtek jdu na kontrolu a monitor, tak se zeptám přímo v porodce jak to viděj, vyvolávačku v 39 nechci...vlastně to by bylo za týden, naprosto cítm, jak je to uvnitř nepřipravené, nebo že bych byla tou štastnou že nic nic a pak hurá rodíme..nevím.....
2. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
ta kost dole je příšerná bolesti na MS ve spojení s křížema je fakt radost včera jsem měla tak nateklé nohy že jsem ani prsty necítila děs
2. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@antana123 no jo ale přenášení je až po 41+3 a to tě dýl taky nenechaj :slight_smile:))
2. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
kdyby nebyli tyhle problémy tak nepospíchám ale cítím se jako duchodce a o mém nespaní se ani nebavím škoda slov
2. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
@lio No,je to blbý,takový tlaky.Jak mluvíš o té nostalgii,tak já obrečela,že mi malej půjde do školky :cry:
2. srp 2010 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 tak tohle já vůbec nemám, možná víc k večeru po celodenní chůzi mi bolí spodek jako namoženě, ale nic kvůli čemu bych se nehýbala či nemohla hnout, prostě je mi fakt naprosto v pohodě, nateklá nejsem taky, ale bolí mi nohy .-)
2. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@lio no u mě to bude do 41+0 a pak vyvolávačka aspon tak mi to dr. minule říkal ře se to tak dělá
2. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@antana123 Jo,už si nateklá?A bylo u vás horko,nebo to už těma týdnama? Můžeš zkusit se začít připravovat víc.Třeba vím,že dobře funguje masáž bradavek.
2. srp 2010 v 07:57  •  3 děti  • Odpověz
@petja já si myslím že v porodce budou rozumní, zkusím podebatovat a uvidíme, čeho se doberem, pokud bude placenta v pohodě, tak snad nebudou mít důvod vyvolávat už ve 39tt navíc ve zprávě z dia se o tom nepíše, jen že nepřenášeta to je ten 41+3 takže tak.....určo se tlačit nenechám, já se vnitřně připravila na to, že to přijde samo, nechci mrňouse vyvolávat na svět dřív.....pokud nebude problém
2. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
@antana123 Do 41tt už je to síla!
2. srp 2010 v 07:58  •  3 děti  • Odpověz
já sem si říkala že až půjdu na termín at mi udělá hamiltona a bude já říkám od začátku u nás v rodině nikdy nikdo nerodil na termín jen přenášení a vyvolávačky tak mě to asi čeká taky
2. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
@petja jo tak každá etapa je nostalgiie, nástup do školy tou další etapou bezesporu je ....takže to chápu

ant, jasně, každá porodka to má jinak, já včera četla ten 41+3 v diskuzi o cukrovce ,ale holčina nerodí ve stejné porodce jako já..takže uvidíme..prostě je to 40 +/- \2 týdny
2. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@petja u nás horka nebyli ted tak poslední 3dny sem tak nateklá že na těch nohách nemůžu ani vydržet a ten můj krok je jak se patří ze široka no děs si připadám že si jen stěžuju ale už mě vše bolí
2. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@petja proč síla, jako dlouhý čekání?
já až budu ve 40 tak začnu s babskýma radama.....do té doby tomu nechávám volný průběh, aspon mám klid na epino a maliník a semínko :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
a taky nabírám tu kondici že jo :slight_smile:)) a to vcelku zdatně si myslím
2. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@lio Do školky :dizzy_face: Školu nepřežiju :grinning:
@antana123 A ještě v klidu s těma otokama,jo?Opatruj se,ta preeklampsie je nebezpečná
2. srp 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz
@petja a ty bradavky je to účinný???jak se to dělá???se blbě ptám ale nevím o tom nic
2. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@petja o školku, sem se uklepla
no já včera měla blbej pocit v obličeji nateklej jakoby, ale bylo to únavou, letěla jsem za manžou jestli nejsem v obličeji napuchlá.....ale nebyla jsem, jen sem měla těžký oči z únavy....
2. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
@lio 41tt už nevidim jako přínos,ale určo radši než umělé vyvolání.Já minule rodila 40+3,ale po nápoji,páč v porodce mi dali nůž na krk s vyvolávačkou 40+4
2. srp 2010 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz
@petja no mě ted právě tlak hodně klesnul jsem měla minule 120/70 takže super myslím si že mě moje nohy už nemůžou unést :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
asi budu divná tím co ted napíšu, ale docela bych si přála nějaký poslíčky, abych se trochu psychicky připravila, ted jak je mi fajn fajn super, tak pak budu plašit, jak se znám :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
no já se bojím že když mě nechají i přenášet dlouho tak bude malý obrovský se úplně bojím tak jen přemýšlím jak tomu pomoct zdá se mi že mám břicho čímdál větší takže malý roste to nevím jak ho pak vytlačím když bude veliký
2. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
15 dní do TP
2. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
@lio já ti závidím že ti nic není já mám děs z každého dne co mě kde bude zase bolet a ty noci není o co stát jsem ráda že se vyspím přes den :wink:
2. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
@antana123 neboj se dopředu, a pomoc tomu lze různými způsoby, jen pokud malej není ready můžeš se stavět na hlavu a nevyleze....
2. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.