• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jo jo já to viděla ut´íká to krásně
2. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
@antana123 Neptáš se blbě,třeba 2-3x denně masíruješ silněji a dvěma prsty pokrucuješ bradavky a to minutu,pakminuta pauza a dvě minuty,minuta pauza.To můžeš opakovat 3x za sebou.Je to stimulace,jako od mimi.No a milování taky může být přípravou k porodu,ale ne nuceně! Sperma obsahuje prostaglandin,chemický prostaglandin je i v tabletě na vyvolání porodu.
2. srp 2010 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz
@lio jo jo já si myslím že mi to dělá naschvál je po mě :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@antana123 já spím jak miminko, v noci mě budí tvrdnutí bříška tím, že mám přeplněný močák, bo se nedokážu vzbudit "včas" takže se těžce zvedám a plazím se čůrat, ale jdu jednou a spím pak až do rána.....a spí se mi dobře :slight_smile: já prostě jen tak rodit nebudu
2. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@petja jo jo o tom jsem slyšela o milovaní ale nevím ted jak mě to tam bolí tak to nejde :frowning2: :frowning2: ale ty bradavky bych mohla zkusit teda :wink: díky
2. srp 2010 v 08:08  • Odpověz
@lio 15dní? Hukot!!! Já poslíčky,nebo nějakou formu přípravy pociťuju už tak 2týdny
2. srp 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo ještě jsem rozhodnutá, pokud tedy nevyvolaj z nějakého důvodu dřív jak ve 40tt ,jít do riciňáku :slight_smile:
ale zjistila jsem že sem na tohle srab, radši at to přijde samo..než že bych tomu pomohla a čekala kdy ty bolest přijdou :slight_smile:)))
2. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@lio No já mám s tím močovým měchýřem taky pěkný tvrdnutí,jak se nevzbudím zavčas,nemůžu se ani zvednout,jaký mám bolesti! :unamused:
2. srp 2010 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
no já vzhledem k tomu jak mám tělo samou bolístku tak klidně podstoupím skoro vše at ty bolesti aspon k něčemu jsou :wink:
2. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@petja no já co ležela v posteli tak sem tam bolesti jako u MS...ale ted vůbec, vlastně naposled jak jsem byla po těch dr a v práci, tak večer, ale to sem zaspala a pak už nic.....občas mi dole píchne a občas jak se mimi pohne mám pocit, že mi leze spodem, ale jinak vůbec nic a bříško mám furt nahoře...
je k porodu potřeba klesnutí bříška?
2. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@petja ale ty si jen o kousek za náma ti povím takže klidně by si za chvilku mohla rodit taky :wink:
2. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@petja jj tak to jediný mám taky, a většinou se vzbudím na zádech (sem na nich 5 měs musela ležet, to sem ležela na boku a ted si klidně lebedím v noci nevědomky na zádech, děs) a převalit se na bok a zvednou s tvrdým bříškem je ted\ rachot
2. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
já sem slyšela že né spoustu holek porodí ikdyž mají břicho nahoře ale to jsem taky slyšela že když neklesne tak u porodu PA jim skákali po břiše at jde malý ven asi to jde hůř když je pupík ve vrchu nevím sama
2. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@antana123 no logicky to tak asi bude, bo klesnutím vlastně sestoupí níž do porodních cest.....no tak uvidíme, klesnout může z hodiny na hodinu, hlavně žádný stres
abych nakonec ještě nešla navštívit svou šarla s prosbou o homeo na panický stres z porodu :-O
2. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
dobré ranko

velké gratulace k dalšímu miminku

nechápu ...v dubnovkách nebylo ani jedno miminko takhle předčasně (dokonce ani dvojčata) :sweat_smile: ...že by to léto? :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@hupcza vítej, těžko říct, čím to, že se mimi derou na svět, ovšem jak u koho žee :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@pet.s: dobrá story se sms :grinning:
2. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@petja: tu stimulaci bradavek - to jsem fakt nemohla ...mám děsně citlivé a to je bléééé
ale tak ondra se narodil na přelomu 38/39, takže to nebylo třeba

ad poslíčci - já měla jen o víkendu před porodem ..jinak vůbec

2. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@hupcza Taky nechápu,že se tak rodí
@antana123 Můžeš zkusit taky ricinový nápoj,ale to až tak v tom 40tt,když ti budou hrozit vyvoláním.
2. srp 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
jinak mi se zdál první porodní sen v životě ....teda ani ne porodní, jako spíš, že jsem začala rodit a zjistila, že nemám sbalenou tašku a že plno věcí, co jsem si se sebou chtěla vzít nemám ani doma
a co je nejhorší, že to mylo asi takové memento, jalikož to je absolutní pravda :grinning:
2. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@petja jo jo vyzkouším je tady o něm i diskuze :wink:
2. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@hupcza já už rodila ve snu dvakrát a neska se mi zdálo že mi praskla voda až jsem sem vzbudila a zkoumala to :slight_smile:

@antana123 se můžeš zeptat přímo Pet, je přes riciňák odbornice .-) jakož přes ledasco :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@lio jo jo zeptám :wink: :wink:
2. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
@hupcza Jo,mě to minule nevadilo,teď jsem měla prsa citlivá do 2.trimestru, teď to polevilo,zatim dobrý.
Teď nemáš vůbec žádné známky přípravy těla?Nebo třeba se špatně vyjadřuju,že jsou to poslíčci,prostě tvrdnutí a vědomí,že se tělo chystá
2. srp 2010 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza Tak buď už si to připouštíš,nebo je to jen taková věcná,že už bys měla pomalu aspoň chystat :sweat_smile:
@lio Já diskuzi založila,jelikož jsem chtěla pomoct maminkám trochu rozhodnout o tom,jak nastartovat porod a ne,aby byl nastarován.Myslím,že se to spíš daří...
2. srp 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky
jenny: OBROVSKÁ GRATULACE. tak koukám že i holky bez problémů můžou porodit z čista jasna. Začínám se bát, nemám nic vypraného, ani nachystaného :confounded:

Dnes se mi zdálo o vylíhnutém Vikískovi, měl černé vlásky a byl strašně hodný, furt spinkal a chtěla jsem ho furt kojit, tak jsem mu furt dávala prso. byl nádherný.

@petja koukala jsem na složení toho koktejlu, to musí být teda mňamka :confounded:
2. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko,
já jen zírám, další miminko, to jsme s Honzíkem pěkně odstartovali rodící maraton, holky vydrzte, nohy krizem.
jenny, moc gratuluju a at se oboum daří a jsou brzy doma.
2. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@petja tvrdnutí bříška nevnímám asi tolik, když jsem ležela a špulilo se mi každou chvíli, ted to cítím z námahy, ale nic tratgického tak max 5 ztvrdnutí za den + v noci než dolezu na záchod :slight_smile: a jinak právě vnitřně mám pocit,že se nic nepřipravuje....
jj vím žes diskuzi založila :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@suzete ahojky, hlavně žádnou paniku :grinning:
2. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@suzete Na chuť koktejlu si nemůžu osobně stěžovat,meruňkovej džus to přebije a ricinový olej nemá žádnou chuť.Jelikož já to brala jako hotovou věc,nad tímto jsem se nepozastavovala.
Tak super,že s kojením máš jasno :grinning:

Holky,můžu pít i čerstvé malinikové listí?Mám na zahradě,tak mi přijde fajn to využít.
2. srp 2010 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.