• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Břišulky,pro dnešek se loučím,jdu rabiána vykoupat a pak se natáhnu do postele,dnes už sem jasná.Budu se na vás těšit,pa!
,
7. únor 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
Jo jinak jsme s mužem oba velcí odvahové, byli jsme u našich a samozřejmě jsme neřekli nic, ach jo, snad to zvládneme dřív, než mi začne růst pupek :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jo kdo chtěl vidět epi-no, jedna mamina z diskuze teď porodila zcela bez poranění a nástřihu, tak vyfotila vtipně mimi a balonek :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D120%26vOrderBy%3D1&vImageID=3775496#navigator

má tam těch fotek víc...
7. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
lamio:díky to jsem byla já :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
pet:já měla na mysli třeba nutnost císaře + to,co píše lat. a la.j apod. :wink:
jsem absolutní zastánce přirozených porodů a taky jsem takový měla a uděala jsem pro to maximum
mělajsmeu porodu doprovod-homeopatku a reflexní terapeutku
oblbováky jsem si nedala i když to taky nebyla zrovnaakce napár minut :slight_smile:

jinak kdybych měla rodit v leže asi bych si musela dát trojitou dávku epidurálu a ještě nějaké další oblbováky :grinning:
to byla jediná opravdu nesnesitelná poloha
7. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Hup vleže šílený, co?? Já teda naštěstí s Jájuchou musela na ten blbý stůl až v opravdovém závěru, takže dobrý, ale jinak jsem nebyla schopná vydržet vleže při kontra ani vteřinu ani s jedním dítkem...

Ad zdravá výživa - je mi líp, tak jsem dorazila manželovu čínu plus rohlík se šunkou, ukamenujte mě jako falešného proroka, buďte tak hodné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
lam: no po mě to naštěstí nechtěli..ale vycházím z toho,že jsem nebyla schopna ležet ani chvilinku (což u 25h porodu pak trošku chybí:sweat_smile:)
ale prostě tam se rodí,kde určí máma ...já jsem nějak přirozeně jak zvířátko vyčíhla takový výklenek ..tak tam za mnou po kolenách přilezla pa i dětská ...žádné diskuse,že tam je málo místa

asijsou erupce -já si peču v troubě hranolky - leta jsem je neměla :grinning:
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Hup nech toho, nebo pojedu rodit někam tam k vám :grinning: :grinning: :grinning: Akorát po zkušenosti z minula to abych se nastěhovala poblíž tak 14 dní předem :angry: Hm...hranolky bych si taky dala, ale naštěstí tu žádné nemám:slight_smile:)))

Neviděli jste dneska někdo před polednem na 24ce RETRO?? Bylo tam o tom, jak se rodilo před revolucí, o jeslích....docela zajímavé. Pro mě i celkem legrační, bc tam hovořil prof. Hájek, tvářil se jako hypersupermega moderní porodník, ale jak ho z nám z přednášek, je to pěkná konzerva :angry:
7. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
jé holky to upřímně závidím, že jste nemusely rodit vleže. já teda jo a asi 3hod mě tam drželi :unamused:
7. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj, mimi zatím nemá srdíčko, jdu příští týden na kontrolu vypadá to tak na 7.tt.
Jen se chci zeptat, dnes jsem měla na návštěvě synovce....když jsem ho oblékala, tak mě 2x kopnul do břicha...docela to bolelo, má 2 roky...takže i sílu.....teď mě nic nebolí, mám se nějak znepokojovat?
Nebo je na takový kopnutí brzo? Nějak si nevím rady, nechci být za hysterku, ale zase na to pořád myslím. Prosím,poradíte? Děkuji moc.
7. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Val tak to bys mohla mít podobný TP jako já, my už v úterý srdíčko měli, ale prý počínající srdeční akce :slight_smile: Pokud Tě nic nebolí a nekrvácíš, tak se zbytečně nestresuj, děloha je zatím dost malá a hodně schovaná v pánvi, takže i chráněná, pokud Ti nic není, nespíš je to ok :wink:
7. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Val1: asi tak, jak píše Lamia :wink: Když se nic neděje, tak buď v klidu :wink:
7. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
teda holky, já jsem ještě nerodila a jak vás čtu, tak se mi zdá, že mimčo hezky zůstane tam, kde je :grinning:

lamia: jé, to je dobrý porovnání toho mimča s tím "balónkem" :grinning:
Nj, nic si z nedostatku odvahy nedělej, však se to ty rodiče jednou dozvědí :grinning:

Ad zdravé chutě, dneska jedu ve sladkým :grinning: takže se přidávám do spolku :grinning:

val1: já myslím, že pokud ti nebude zle nebo nebude bolet bříško či nebudeš špinit či krvácet, tak to je asi v poho. Držím palečky.
7. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Lam, tak uvidím...docela se stresuju s tím srdíčkem... nemám žádné těhu příznaky, jen mám citlivé bradavky, jinak nic...není mi špatně nic...tak si říkám, jestli je vše ok....
Děkuju za uklidnění....snad to bude ok, ale byl to teda kopanec... :confused:
7. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
lam: se klidně stav ...to už budu určo zpátky z porodky,i kdybych přenášela :grinning:

val:kopance do břicha mám na denním pořádku :wink: ....myslím, že i ostatní holky,co mají malé děti se tomu nevyhnou :wink: ...heleonotamjeve vodě,pěkně chráně všemi obaly,dělohou ....příroda tomá zařízeno :wink:

kov:to si povíme v září až budeš loudit, aby už vylezl :grinning:
7. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jdu vás jen pozdravit, celý víkend jsme měli net KO a šel až včera večer :sweat_smile: dneska jdeme plavat, tak jsem zvědavá :grinning:

co čtu poslední...val1, jak píše hup, kopance mám taky na denním pořádku, když přebaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to někdy dost bolí...ale jak píše hup, je ve vodě, tak je dobře chráněný :wink: :slight_smile:

tak zatím páá :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jak se máte dneska?
ojo: užijte si plavání............. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Dobré odpoledne všem těhulkám a hodně štěstí na dnešních kontrolách, pokud některá z vás na kontrolu jde. Já už dneska na kontrole byla. Jednoduše řečeno, zítra v sedm ráno nastupuju do nemocnice na revizi dělohy. Už podruhý :angry: navíc dr. přišel na to, že mám pravděpodobně zdvojenou děložní dutinu, tak mě čeká běhání po vyšetřeních. Cítím se fajn a držím se statečně. No, tak se s vámi srdečně loučím a doufám, že jsem první a i poslední, kdo z téhle diskuze odejde. Všem vám držím palečky a moc na vás myslím, aby vám to všechno dobře dopadlo :wink:

Přihlašte se někdo o tabulku těhulek, ať v ní můžete pokračovat :wink: taky potřebuje doplnit.
8. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
jezis berul jak to? co se stalo..? vzdyt vsechno bylo v poradku..srdicko, velikost..proste vsechno..a spatne ti prece taky bylo!!!!!!!! drzim moc moc pesticky...vim, jak ti musi byt, taky jsem si tim prosla...urcite vsechno nakonec dobre dopadne..hrozne me to mrzi:frowning2:(((((((((((((((((
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
lajla: děkuju moc, nevím co se stalo, ve zprávě také stojí neidentifikovatelný tvar, absolutně se to malýmu tvorečkovi nepodobá, jsem z toho trochu vedle, ale pevně věřím, že až se to všechno dá dopořádku, tak to napotřetí vyjde :wink:
8. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
beru a srdicko uz taky neni? pokud je, tak jeste vsechno neni ztraceno...ale pokud neni.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: podle toho co pises...tak by to mohla byt mola..myslim, ze tak se tomu rika..ale byva to opravdu hodne hodne vzacne...to opravdu nechapu..vzdyt vsechno bylo v poradku!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: tak moc me to mrzi:frowning2:((((((
8. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Všechno bylo v pořádku, i jsem měla vnitřní pocit, že je všechno tak jak má být. Žádné problémy jsem neměla, ani špinění. Většinou se potrat pozná podle krvácení, ale tak to u mě nechodí :frowning2: Už podruhé jsem šla na normální kontrolu, měli mi brát krev na NT. Stalo se, teď budu jen čekat až se to povede znovu :sunglasses: a doufat, že to dobře dopadne
8. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
beru..chjo:frowning2:((((( tak me to mrzi...a drzim pesticky at se brzo brzo znovu zadari..a hlavne at jsou tyto dva nevydarene pokusy temi poslednimi a hrickou prirody a ty jsi v poradku!!!!!!!!
od ted se taky budu trepat jak ratlik a doufat, ze je vse v poraku..podruhe bych to uz taky nechtela zazit:frowning2:((((((((( ja doufala, ze se nam to tu vyhne..vsechno vypadalo tak krasne.....co sii pamatuju zari 2007..tam to bohuzel bylo mnohem horsi a take i v pozdejsich stadiich tehu:frowning2:(((((
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Na druhou stranu jsem ráda, že se to stalo teď a ne dýl, kdyby to mimčo bylo větší, tak bych to nesla asi mnohem hůř. Vůbec se se mnou nestresujte a buďte v pohodě :wink: držím vám palce :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
berulka: ty jo, to je fakt hrozný, drž se holka a zvládni to, a řekni dr. at tě pořádně vyšetří a zkusí přijít na příčinu............
a je to pravda, že lepší ted než až pozdějc...........to je hrozné. držím ti moc palce, at je ti brzo líp a hlavně at jsi v poho, manžel tě podrží a za chviličku at vám to vyjde..................
8. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Beru je to strašné, ale člověk musí jít dál a neházet flintu do žita. můžu ti jen z celého srdíčka popřát zdraví a to ostatní už přijde samo, přesně tak, jak má přijít. Tak tfuj tfuj tfuj :wink:
8. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

beru, to je mi moc líto, že tě to znovu potkalo :frowning2: věřím, že se držíš statečně, psychyka dělá hodně a také věřím a držím obr palce, aby napotřetí už to vyšlo jak má :slight_smile: :slight_smile: přeji hodně štěstí kočko :slight_smile:

plavčo jsme zvládli skvěle, Tomášovi se moc líbilo, tak jsem ráda :dizzy_face:

zatím páá a držte se :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky, díky moc, jste moc hodné. Taky vám přeju hodně moc štěstíčka a držím palečky :wink:
8. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
berulko je mi to strašně líto co se ti stalo :frowning2:
přeju ti at ti to příště vyjde
8. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.