• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja já myslím že jsem to v knize o přirozeném porodu četla, že se může i čerstvý.....asi to vyžaduje kapku jinou přípravu, jako bylinka ale jinak proč bys nemohla ....
2. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@petja mi tedy došlo, na co jsem v dm zabudla...ricinový olej, kde ho prosím zhruba najdu, u čeho? já ty oleje tam prohlížela docela zdatně, kdybych na něj narazila tak mi trkne, že ho mám koupit....
2. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
tak dneska jsem se dala do praní oblečení pro malýho a ve čtvrtek montujeme postýlku a další nábytak pro Honzíčka, začínám mít 100% hnízdící syndrom, nic nestíhám, včera večer jsme se kvůli tomu chytli s mužem, jak vidíte není to otázka jen žen v poslední fázy těhotenství.
2. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@lio To si nejsem jistá,že ho tam mají,to většinou na objednání někde ve zdravé výživě,nebo se dá objednat v lékárně připravený,ale s tim mají holky někdy dost problém,že se jich vyptávají na co a kydž řeknou,tak jim ho nechtějí prodat.Někdo řekne radši na zábal na vlasy,na promazávání apod. :sweat_smile: Nevim,přijde mi to divnej přístup,když je dostupný běžně od značky Salus,ATOK apod...
2. srp 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz
@lio no snažím se nepanikařit, ale copak to tu s váma jde? :slight_smile:

@petja kolik jsi toho vypila? teda moc jsem to nestudovala...snad nebudu potřebovat.
2. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@suzete Snad nebudeš.Je to půl panáka oleje,hlt kořalky,já měla slivovici a dolít do 3dcl tím džusem,nebo rozmix.kompotem.Ale vím,že ty jsi na ty chutě citlivější.
No myslím,jak si to přečte dneska Suik,že už 4.mimi,tak bude mít dost :fearful:Je to maminečka citlivá

@lio Myslíš,déle nechat ty listy čerstvé luhovat?
2. srp 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja zdravá výživa není problém, do lékárny s tím nelezu,tam měli problém s homeopatikama. koza jedna, nejdřív že to nepřečte (bylo to extra tiskace, aby to přečetli) a pak mi chtěla dávat uhlí (carbonarum) což byl druhý název homeo, ten první už si nepamatuju, no sranda, takže tam pro ricinňák nejduk zkusím zdravou výživu...

jinak jj myslím déle louhovat, bohužel mám bylinkářskou knihu u našich, nemůžu juknout, ale sáčkový se louhuje jen 3 min ...tak nevím
2. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@suzete no tak konkrétně s náma to jde nepanikařit :slight_smile:)) já sem naprosto v klidu :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
jinak jsem přidala pár fotek do albíčka, tak se jukněte, konečně jsem ulovila i fotku s manžou :slight_smile: :sunglasses:
2. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@lio Ale sypaný maliník dýl..Sáčkový bych nekupovala...Ale já si to najdu,díky!!!
2. srp 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
@petja citlivá moc na chutě nejsem, pokud tam není sliz nebo mlíko :slight_smile: je pravda že tvrdý alkohol jsem nepila nikdy, ale jednorázově se to zvládnout dá. možná spíš vodku, nevím. ale jak říkám, snad nebudu potřebovat. to vyvolává spíš ten olej nebo spíš ten alkohol?

No nic, já vyrážím do poradny, to bude zas pul dne v pr..., pěšky to vzdávám, leje jako z konve. budu si vás v čekárně číst na mobu :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Gratuluji k dalšímu miminku :grinning: Tady se fakt na termíny nehraje, si každý rodí, jak to mimčo napadne.
@alisek : jj, dám si nohy křížem, jsem podle TP poslední :wink:
Ale mě by fakt nevadilo,kdyby šlo mimi ven jako Maty 37tt a něco a šup, byl velikej , donošej,zdravej...tak klidně, ....ale předčasně neeee. :astonished: No uvidíme co si mimi rozmyslí.
....třeba se miminkům nelíbí to strašné počasí, chvíli vedro,pak zase zima... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ted jsem sama zvědavá, jestli to další místo prubnou ty ,co už jsou na rozpadnutí :sunglasses:

Holky držím pěsti, už se předbíhat nenechejte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Beru a Jenny gratuluju k mimískům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sem si říkala že bych mohlad dneska začít prát mimi oblečky, ale je tu zataženo tak se to zase odkládá :-/ Já už bych šla rodit z fleku, ne že bych měla nějaký problémy ale už se to ho malýho červíka nemůžeme dočkat :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@suzete Asi tam alko má význam,ale je tam hlt,ne panák,jak některé maminy už interpretovaly.Teda aspoň můj hlt není panák :grinning: Řekla bych,že hlavně ricin tam má podíl.
@suzete Jo u vás leje? My tu máme vedro jak blázen,zítra myslim bude pršet tady..já mám zítra poradnu,vadit mi to nebude...
2. srp 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja já bohužel na sypaný nenarazila a sáčkový vybírala ten kde je jen čistý maliník....tak třeba ve zdravé výžive koupím i ten sypaný
2. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@petja my tu vedro nemáme a pod mrakem.....
2. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@suzete tak at dobře dopadneš v poradně, ne že budeš další adeptka :astonished:
@petja jo jo u nás taky krásně ale zítra se má ochladit já jdu do poradny až za týden to jsem ráda pak budu chodit po týdnu :confounded:
@lio No,to by i vl ékárně zvládnout mohli :grinning:
2. srp 2010 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 no to mockrát po týdnu nepůjdeš :grinning:
já už jdu ted potřetí po týdnu :slight_smile:

@petja no nezvládli tam ani líh na pupíček, dycky příjdu, když ho zrovna nemaj, údajně, jinak je to moc dobrá lékárna :grinning: až ted narážím na problémy furt a denně se mi tam jezdit nechce, takže když sem vyslala manžu pro čaj, sypaný prej neměli :frowning2:
2. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
tu mám dobré šípkové království, ti psi jsou uplně vytuhlí :grinning: a blbý je že bych se k nim ted přidala ale za půl hodky přijde kámoška, tak musím vydržet :slight_smile:)
@lio no mockrát asi fakt né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@antana123 No já měla mít minule taky už poslední,ale mudr mě ještě chce vidět a to mi rovnou řekne výsledky ze stěrů a pak pápá.Já jsem ráda,že se tím oddálí kontrola v porodce,čím míň prohlídek tím líp...
2. srp 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
@lio Já pupíka nijak neřešila,líh jsem koupený neměla.Leda jsem ho potírala mateřským mlékem a pupík luxsní.Vyléčila jsem tak i uslzené očičko po porodu.Jedno bylo takové bolavé,už po porodu jsme si toho všimli,přivřené.Vyhrožovali proplachováním,či co..Brrrrrrrr
2. srp 2010 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja tady ve Zlíně se s tím prý nepářou když tam chodíš na kontroly na termín udělají hamiltona a šup rodit
2. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@petja já jsem se prohlídek v porodce bála, ale nějak je mi líp, když znám názor i jiného doktora a zatím jsem spokojená tak uvidíme na koho natrefím ve čtvrtek
2. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@petja jj mateřské mléko lék nade vše..otázkou je, zda ho budu mít, že :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@antana123 Tak pokud s tím mamča souhlasí,ať jí ho klidně udělají :frowning2:
2. srp 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@lio To víš,že mlíčko bude...

Holky pa,jdem ven
2. srp 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jo jen si myslím že některé ani neví co jí udělali
2. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.