• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
2. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
no nic jdu něco dělat zatím :wink:
2. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem zas rozlámaná jako pokaždé, když spím v Praze, ale jdu se kouknout jakou paniku tady způsobil 4. porod :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojky,
jéééé další miminko, jenny moc gratuluju a at vám Lucinka roste jako z vody :slight_smile:

U nás pod mrakem, včera vycházka v lese, že prrý rostou houby..no našli jsme podél cesty 3 na polívku a já málem nedošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak už jsem byla mrtvá...záda, nohy....spánek o ničem, už jsem si lehala, abych měla pohodlí já a ne abych neutiskovala mimíska a šíleně mě pálila žáha... :angry: to jsem ještě nezažila, jsem v noci lezla v kuchyni po 4 a hledala, kde je mléko.....nakonec zabralo :slight_smile:

Nějaké další novinky tady? Pročetla jsem to jen zběžně....

2. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@kovalda sme se vydadali jo :grinning: no jakou paniku, velkou, aspon u někoho ano :slight_smile:
mě každou chvilku přijde kámoška, tak se loučím taky..psiska ožila, zato já se těším do pelíšku |:slight_smile:
2. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@petja: jj tentokrát jo ....ale zase žádné šílené "výstřelky"
možná má moje podvědomí víc rozumu než mé vědomí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ad maliník - já myslím, že klidně
2. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@lendaw: jj, přesně tak, Jenny mi i psala, že byla 34+4, když se Lucinka narodila :slight_smile:

@pet.s: teda panečku, jsi fakt dobrá s tím pečením :slight_smile:
No a historka se SMS je fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning:

@hanncca: jé, rok a měsíc po svatbě :slight_smile:, to vám to vyšlo fakt krásně. Takže porod mazec, ale dá se na to rychle díky těm drobkům zapomenout :grinning:. No, tak s tím asi můžu žít :slight_smile: (a možná i v noci spát :grinning:)
2. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak koukám, že panika se trochu nastartovala :slight_smile: No u mne taky :slight_smile:

@suzete: jé, to je hezký, žes ve snu viděla malého jako zlatíčko hodňoučké :slight_smile:, tak snad to tak bude :slight_smile:

@petja: úplně chápu, žes oplakala, že malý půjde do školky. Vůbec si nedovedu představit, že toho drobečka, co mám v břiše někdy někde nechám, ... :astonished: :grinning: :grinning:

@hupcza: a hele, že by podvědomí házelo informaci - zabal tašku :slight_smile:

@alisek: no tak jasný, malej se rychle zlepšuje, tak snad půjde brzy domů. A je jasný, že se moc těšíš a chceš to mít všechno pro něj dokonale nachystaný :grinning:
2. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak Beru3nek se dnes snad bude moct poprvé podívat za Adámkem, před chvílí mi volala, tak vás moc zdraví a včera mi posílala i fotku malého a je to krááááásnej chlapeček :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@rennu a nevíš jestli Adámek je fakt náš soused?
2. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@alisek netuším, psala jsem jí to a její přítel prý říkal, že vedle leží Honzíček....má světlejší vlásky???
2. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@antana123: teda tobě bych ten porod už fakt přála, jak trpíš holka. Já teda jen trpím na bolavé kyčle, někdy nespavost, no a samozřejmě sem tam bolestné šťouchance ke konečníku nebo naopak dopředu a tak, ... ale oproti tobě mám brnkačku. No a taky abys porušila tu vaši "tradici" - rodit až s vyvolávačkou :slight_smile:

@lio: krásná rodinka jste :slight_smile:

@rennu: jé, tak našli jste houbičky, no super, musíme s manžou taky vyrazit, taky chci houbičky :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
holky tak nám Honzíka přestěhovali na odd. nedonošených dětí, já se snad zblázním štěstím, jdu se zbalit a fičím za ním, snad mi nezmokne prádlo a když jo, tak ho vyperu zase, to je fuk.
2. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@rennu: jé, super, že bude moci beru3nek za Adámkem a fotku sem dej :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@alisek: jé, tak to je skvělý. Na prádlo peč, to je úžasný :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@rennu nojo tak to jsme my, Honzík má totiž nazrlý vlásky po tatínkovi, každý s enás na to ptá, když vidí mě (já je mám tmavý)
2. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@alisek: super :wink:
2. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@kovalda nemám kabel od telefonu, tak ji nemůžu stáhnout :frowning2: Budete si muset počkat až Berunku pustí z nemocnice :wink:

@alisek :slight_smile: to bude on
2. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@alisek Pozdravuj Honzíčka :slight_smile: je to šikula :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@rennu: tak mi tu fotečku pošli a já ji sem vložím :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky to je zážitek - mít za zdí hluchou sousedku - televize běží celý den a to tak, že ten program může poslouchat celé sídliště. Asi jí koupím k vánocům sluchátka :grinning:
2. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@rennu ahojky nějak si tady dlouho nebyla???
@alisek super zpráva :wink:
Beru3nek:super že už malého uvidí :wink:
@kovalda no uvidíme jak to bude jsem zvědavá kdo porodí další :astonished: :astonished: :astonished:
2. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@antana123 : taky jsem zvědavá, kdo bude mít další miminko :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj....
@petja: no jo :grinning: ,.... už prosím roďte jen v termínu :wink: , plus mínus.....Já prostě počítám se zářím, i když už taky plašanuju. Hlavně to není žádná prdel mít nedonošeňátko.

Jenny: taky gratulace! přeju hodně síly a zdraví!

@alisek super, tak upaluj za ním :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@kovalda to necháme na berunce, at ti ji pošle sama až ji pustí je to její miminko :wink:, ju? Pokud nebude mít komplikace tak v pátek by ji mohli už pustit :slight_smile:
@antana123 Tak já se snažím nakukovat, dočítat, jen není nějak nálada se zapojovat, nevím :unamused:
2. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@rennu: jasný, necháme to na berunce. A v pátek pustěj asi jen ji, že? Nebo i Adámka?
A co že nemáš náladu? Nějaký starosti?
2. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@rennu aha škoda sem si říkala co je s tebou :wink:
2. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
ale někdy hold člověk nemá prostě náladu taky to tak občas mám :wink:
2. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
tak jsem zpět....
2. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@kovalda děkujem on tatka radši stojí za než před objektivem :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.