• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: jj, to je u nás stejný. Manža taky radši bývá na druhé straně foťáku a když už je náhodou před ním, tak nechce, abych fotky zveřejňovala.
2. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
mi kámoška co tu byla poradila koupit nutrilon, kdyby byla laktační krize a nebylo mlíčko, ale do toho se mi nechce, bo kdyžtak zajedu a koupím, kyž to nastane ne? přeci jen to není levná sranda na to mít to doma jen tak kdyby něco.....co vy kterým se porod už ofiko blíží :slight_smile: nebo druhorodičky?
2. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@kovalda tak já se ho neptala, jen mu nadávám, jak se ke mně dycky blbě natočí a pak ty fotky nejsou použitelné, ale tady jsem ho naštělovala , i dkyž předchází 5 nepovedených :slight_smile:)) navíc je nechutně zarostlej, to nebývá, včera to naštěstí oholil :grinning: asi se mu budu muset víc věnovat :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@kovalda no pokud někoho pustí, tak jenom ji...neví, nikdo jí zatím nic neřekl, zatím bere léky na tlak a antibiotika...Prý to byla fakt akutka, ale v telefonu zněla už v pohodě a moc se těšila na malého, tak jsem zvědavá, jak se ozve :slight_smile: Já nevím, co je se mnou, fakt nálada na nic :confounded: Nemám do ničeho chuť, nic mě nebaví,......... jsem na přes hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@lio hezká fotečka s manželem:slight_smile:...můj taky rád fotí, ale už X týdnů ho prosím, ab nafotil bříško, at máme památku a má na vše dost času, tak jsem rezignovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
holky hodila jsem foto mega břicha :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem dostala zase po víkendu po dvou dnech a jsem mimo, jakej čtvrtej porod? Já propásla i třetí!!! Prosím dostaňte mě v rychlosti do obrazu kdo nám porodil. Beru3nek? A kdo další? Zachvátila mě panika, že už je nás nějak moc ... :sweat_smile: Musím vás nějak dočíst, jenže sakra nemám čas, máme v bytě po víkendu zase jak po boji a není bohužel nikdo, kdo by to uklidil za mě. :rolling_eyes:
2. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@kovalda No spíš ten zlom,že nedávno jsem ho tlačila na svět a teď už mu budou 3roky.Jsem šťastná,že je zdravej,silnej,prostě tak jak má být,že roste,prospívá,ale přišlo mi to až líto,když sem zavzpomínala,jak sem s ním jezdila na procházky,plavání,cvičení,,,
@suik já to myslela v dobrém :wink:
2. srp 2010 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz
@lio Neplánuju kupovat umělou výživu do zásoby,prostě počítej s tim ,že budeš kojit a hotovo
@ladenka Porodila Alisek,Berunek,Hanca a Jenny Maresova
@lio Já mám ráda mýho chlapa neoholenýho
2. srp 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz
@lio je zbytečnýho kupovat hned v tom máš pravdu. ty si vůbec nějakou laktační krizy nepřipouštěj, všem nám kojení půjde :wink: tuhle o tom mluvila nějaká laktační poradkyně v tv, každá žena má schopnost kojit. jen některé nevědí jak na to, nebo bojují s počátečním nezdarem a rychle to vzdávaj. v každém větším městě je v dnešní době laktační poradkyně, která ráda pomůže. určitě to potvrdí i hupcza :wink: spíš si kup ty homeopatika a bude dobře :wink:
2. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
mě se líbí můj chlap oholený navíc má málo vlasu takže brzo půjde určitě strojkem do hola to se mi moc líbí ale každé se nám líbí něco jinného :wink:
2. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@petja Dík. Beru3nek tedy asi nakonec císařem, že? A Jenny, co tomu předcházelo? Sorry, že otravuju, ale 30 stran co jste nakecaly jen za včerejšek dočítat nebudu, to bych nezvládla. :wink:
2. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@rennu aha, to já nerezignovala, bo jsem mu vyhrožovala, že než on si vezme ten foták, že já porodím a bude mít prd.....pak jsem udělala pár fotek ze stativu, a pak jsem ho donutila půjčit jiný objektiv a udělat pár fotek, včera jsme ale přišli na to, že sou dost mázlé, že ten objektiv sice hezky maže pozadí, ale taky dost ten focený objekt, ale snad si s tím manža poradí
ale dostat ho před objektiv semnou je tedy fuška,....takže jsem za včerejší úlovek ráda a to ještě máme foto s rodiči a ním, a tam dělá mne a mýmu tátovi vedle mne paroháče, pacholek :-ůD a na další fotce se tváři jak nevinně :grinning:
a heye at se náladička zlepší, znám tyhle nálady, dala bych si do huby sama sobě...ale už je to pryč naštěstí
2. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Berunčin Adámek už je také přeložený z JIPky na nedonošence, zítra mu mají dělat UTZ hlavičky a prý zatím hůř tráví mlíčko....Berunka má zvýšenou teplotu, tak doufá, že ji za ním pustí.....jinak prý byla 33+5 v den porodu.

@antana123 krásný bříško :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
jééééé teď jsem koukla ke kovaldě na tabulku a ony holky porodily jen 6 minut od sebe, to je náhodička. :slight_smile:
U nás je to s focením to samé. Manža se nerad fotí, ale ani se nějak nehrne, že by fotil alespoň mě. Takže veškeré fotky, kde jsem s bříškem, mám ze samospouště.
2. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@rennu no spíš veliký ale tak co už s tím zmůžu
2. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@rennu jen doufám že to po porodu zhubnu
2. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@ladenka Beru3nek akutně císařem kvůli preeklampsii, bylo to dost na rychlo a jenny nevíme :fearful:

@lio tak já ani nevím, kde má svůj foták uklizený, nevím, zda má nabité baterie a já svým digitálkem moc nevyfotím, nemám stativ a ani nevím, kam dal nabíječku atd....prostě mám pocit, že cokoliv po něm chci, že ho tím děsně obtěžuju, tak už radši nic nechci, asi tak...
2. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@petja no každá máme ráda něco jinýho, mě to píchá a navíc mu to uplně extra neroste, tak vypadá jak zarostlej puboš :grinning:
jj dík za uklidnění, já si říkala, že to je zase nějaká blbost, co to budu kupovat za takový prachy do zásoby

@gazel laktační poradkyni dokonce mám, a v krči by s tím neměl být problém, i když ....moc s tím tam nepočítám, ale věřím, že s tím prob nebudou a když, budu je hned řešit, umělou dávat nechci ani přechodně, pokud to nebude nutný
2. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@antana123 však už máš pár dní do termínu, nebooooj, důležitější je zdravé miminko....kila pak nějak sundáme :wink: Mně třeba není skoro žádné původní oblečení - kalhoty sukně jako vůůůůůbec, trika sem tam nějaké jo, takže v čem pojedu z porodky netuším, navíc jediné těhu džíny mi někdo zmenšil :grinning:
2. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@ladenka taky většinu fotek mám focených mnou a fotím jen bříško, postavičku mi fotí manža, ale měly ste vidět včera ten pohled, když jsem mu řekla, že jdem venčit, ale at vezme foták, že chci nějakou fotku taky z venku :grinning: ale pak zase neví kdy přestat

@rennu aha, tak mne když o něco jde, tka ho otravuju dokud to neuděá :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@rennu jo jo jsem zvědavá jak si tady pak budeme psát kdo kolik shodil
2. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@rennu taky netuším v čem odjedu do porodky, ani co budu nosit pak, ale mám ty světlé kalhoty, ty nejsou těhu ale bokové, tak ty snad pak unosím, když se do nich vejdu ted a nosila jsem je brzy na zač těhu tak snad....normoš džíny nevím zda mi budou, to ted nějak neřeším, doufám, ještě v hezké počasí :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@antana123 jo to ted neřeš, hlavně at jste oba v pohodě a fit a kila půjdou potom dolu, sice jim budeš muset pomoc, ale neboj, půjde to !
2. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@lio jo jo doufám :wink:
2. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@antana123 věř :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
hmm tak krásně ráno bylo, až je se tam vyjasnilo a je hic .-(
2. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@lio jo jo můj je takový sportovec že mi s tím určitě pomůže
2. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@lio jo jo u nás tady je taky mega hic
2. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@antana123 no vidíš, tím lépe, já si myslím že s dvěma psikama a mimi taky nebudu zahálet a bude to fajn...se těším
2. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.