• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio no já taky otravuju, ale pak už je otrávenej a protivnej, taakže radši držím už pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud bude hezky, tak mám turecký kalhoty do široké gumy, takže to by šlo...sice v noich vypadám srandovn, ale účel splní :grinning:

@antana123 no jo, budem si psát, kolik nabrali miminka a kolik jsme shodily my, co??? :wink:
2. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@rennu musíš otravovat decentně ale účelně :-P :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@rennu jo jo tak to určitě bude :grinning: :grinning: a věci taky se skoro do ničeho nevejdu ale ted nemá smysl cokoliv kupovat
2. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@lio Spíš bych si pořídila ty kojo kloboučky,mě pomohly ohromně
2. srp 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
jinak mi dorazily bachovky a taky ten pro mamču dárek, jak mi dva dny před oslavou volali že bude až během srpna....tak ji ho neska předáme, tak se těším co na něj řekne :slight_smile: taková blbůstka :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@petja jak to vypadá ty kojo kloboučky a kde se to dá sehnat???nikde jsem na to nenarazila jen o tom každý mluví díky
2. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@petja kloboučky nemám.....jen na ragády (bo mi přišlo že trochu popraskané bradavky mám ted, tak jsem mazala a lepší) a kloboučky řeší co? dyž je prob s bradavkama, nasadíš a kojíš dál?
@lio holt na to asi nemám....otravuju takhle už víc než 2 měsíce a nejen s fotkama.....

@rennu: no tak super, že beru už se cítí líp a až bude moct k malýmu, bude to ještě lepší.
No, to občas jsou prostě takový dny bez nálady a tak ... Snad tě to brzy přejde. A s tím focením to zkus znovu :slight_smile:. Třeba to tentokrát vyjde :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky tak jsem šoupla do albíčka fotku pupíku z minulého týdne a taky vyfocený lustr do pokojíčku pro malou. Jestli chcete, můžete mrknout. :wink:
V čem pojedu z porodky taky netuším, asi v těhu riflích nebo nějakých teplákách :grinning: , protože žádné předtěhu kalhoty mi nejsou. Narostly mi pěkně stehna i zadek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já doufám, že to shodím, protože nosit pořád tuhle váhu bych nechtěla, všechno mě bolí. :unamused:
2. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@ladenka máš krásný pupík moc ti to sluší
2. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@ladenka hezký pupík :slight_smile: A kolik jsi přibrala?? Já teda 18kg a je to nářez :confused:
2. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123: no neke, tys dodala břicho :slight_smile:. je suprový :grinning:

@petja: no zlom je to určitě taky veliký, že už může chodit do školky a ledacos zvládne sám a tak ... Ale teda já si nedovedu představit ani to odloučení, to víš, ještě ani nevykoukla :grinning:

@rennu: tak super, že je Adámek už taky přeloženej a snad se brzy vyřeší i to trávení a Beru klesne teplota. Že moc pozdravujeme.
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@rennu ale na tobě to nejde poznat já 14 a vypadá to jako 30kg :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nedočítám :sweat_smile:

jak se máte? u nás dnes pod mrakem, polojasno :slight_smile: :slight_smile: konečně jsem se pořádně vyspala, žádný čumákování, 1x záchod a chrněli jsme s Tomášem až skoro do osmi :dizzy_face:

včera se mi na těch slavnostech nějak divně otočil prcek, že mi jakoby dloubal rukou úúúúplně dole v podbřišku do strany (kde je jakoby ohyb mezi stehnem a podbřiškem) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....fuj no hnus, jsem nemohla pohodlně vůbec sedět :rolling_eyes: tak jsem furt hejbala s břichem, pak i občas poskočila, aby se pohnul, no vrátil se zpět až na večer :sweat_smile:

já minule do porodky jela normálně v teplákách :sweat_smile: bylo to v noci a jela jsem v nich i domů...teď asi taky pojedu v teplákách, případně přes den, co budu mít na sobě, jestli kraťasy, šaty nebo tak...ještě uvidíme :slight_smile:

2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@ojo ahojky, dočítat bys měla, obzvlášt, když nás zase s Ant předběhla jedna nedočkavka , máme další mimi
2. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lio no co já vím poslední, tak Beru má Adámka :slight_smile: to jsem dočetla....nebo snad ještě někdo další?? :confused: :confused: :confused:

a vás jsem hned zahlídla, že jste tady ještě vcelku :grinning:
2. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@ojo no ještě Jennymaresova dneska v noci......
2. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@ojo a první holčička..lucinka
2. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
Holky děkuju.
@rennu Přibrala jsem zatím 13kg. Ale bohatě mi to stačí. Ale u tebe bych vůbec nehádala těch 18 kg.
2. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@petja: já vím, jsem napsala něco co by tomu nenasvědčovalo :grinning:

@lio: na to se vybodni, to kdyžtak koupíš (resp. manžel v nouzi), já bojkutuju všechny tyhle pomůcky, jako odsávačky, lahvičky (vyměkla jsem a koupila jednu), maximálně kloboučky.

kde bydlíš v Praze? Já pro maliník byla v bylinkářství, je kousek od Staromáku v Dlouhý. Mám ho sypanej.

Jak baštíte semínka? jsem zjistila, že mi nejvíc chutná jen tak na lžíci, jen ten "ocas" je pak trochu hořkej,

Teď zrovna řeším co do kočárku v zimě, je fusak nezbytnej? Objednala jsem ovčí kožešinku, ta se mi zdá jako že bude mít širší využití i na doma, všude....ještě uvažuju, že si nechám ušít takovou vložku so kočárku, takže ze spoda budem pěkně izolovaný, navrh zadekuju, mám zimní overálky a ještě to můžu vyhřát termoforem....to bude to dítě úplně grilovaný, ne?

Jo, jak máte velkou tašku do porodnice? Já budu ráda, že se tam sama se svejma věcma (nejvíc zabírá osuška). a třeba takový pleny se mi tam fakt nevejdou.

do porodnice pojedu asi v těhukalhotách, i pak pojedu v nich, ani moc těhu nevypadaj a jsou nejhezčí co mám. Jen je musím ještě trochu zkrátit.
2. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lio :astonished: teda aha....to je překvápko :sweat_smile:

Jenny, gratuluji k Lucince, hodně zdravíčka, ať jste brzo spolu doma a spokojení :slight_smile:

tak jsem dočetla jen 2 stránky :sweat_smile:
lio, jak si psala o tý zásobě, kdyby nešlo kojit....tak já si pouze v lékárně koupila jen asi 2 sáčky vzorku nutrilonu 1 na jednu dávku ( cca jeden za 15kč) kdyby fakt nastala krize :wink:
2. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@suik myslím, že fusak neni nezbytnej, myslím, že dobře poslouží ta ovčí kožešina :wink: já mám fusak z ovce, takový ten klasika, hnědá kostka, co v něm byl ještě přítel :grinning: a ovce fakt zahřeje, malýmu do něj stačilo jen dupky, body, mikča a navrh teplejší overal a případně přikrýt ve fusaku dekou :wink:

tašku do porodky mám takovu tu cestovní nejmenší, fakt malou, já tam dám jen ručník, hygienu, přezůvky,ponožky, neperlivou vodu pro mě, něco na zub, ty kalhotky, pár vložek do podprdy a tak 10ks plen...přítel mi pak přiveze ten zbytek balíku zvlášť...

zrovna jsem četla o tom lněným semínku v Betynce...měl by se hodně zapíjet vodou, jinak vám způsobí zácpu :sweat_smile: asi si ho taky nakonec koupím :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
jo a taky přibalím nějakej časák :grinning:
2. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
tak jdu si dát svíčkovou...včera přivezla maminka :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@antana123
Já mám tytohttp://www.medela.cz/produkty/kontaktni-kojici-kloboucky.php
Ale dělá i avent,myslim,že jsem je viděla i od NUK a v dm drogerce
Mě se v porodce zdálo,že malý se nepřisává správně,jak jsem pak později zjistila,byla to moje chyba,protože jsem správně nepřikládala,mám spíš ploché bradavky a velká prsa,pprsa byla nalitá a já jsem ani neodstříkala,takže to byl začarovaný kruh,malý se nemohl přisát.S kloboučkem mi poradila na šestinedělí sestra,donesla mi ho na půjčení a malý okamžitě pil,navíc přes klobouček bylo vidět,že mléka je opravdu dost a,že prostě kojit můžu.Časem jsem pochopila v čem dělám chybu a začala kojit v pohodě bez nich.Kojila jsem 2roky
2. srp 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
No,já měla po porodu opačnej problém,málem ze mě těhu hadry spadly,byla sem ráda,že mám pásek a že jedem autem,jinak bych to v nich domů nedošla.
Odkaz na kloboučky ještě jednou..
http://www.medela.cz/produkty/kontaktni-kojici-kloboucky.php
2. srp 2010 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
@suik semínka mám drcená, dám si lžičku do skleničky panáka, zaleju to teplou vodou, ale ne aby vody bylo víc, a lžičkou to ujídám, chutná mi to jako mandle a pak to zapíjím vodou, a pak samo hodně piju, bo jak píše |OJO, pokud se pak během dne nepije, tak to zabetonuje, je to jako s vlákninou......taky se na ni musí pak víc pít......
jinak bydlím od centra dost daleko, mám zatím sáčkovej a sypanej snad bude ve zdravý výživě

jinak tašku malou, vykládala nám tu PA že prvorodičky se poznaj dle giga tašky a balíku s vodama :slight_smile: Nepředpokladám že by manža za mnou denně nepřijel, tudíž do tašky to nejnutnější a pak doveze, vložky a plenky pro mimi mám k dispozici, takže beru jen pár na den propuštění, tudíž žádné balíky a tak.....
2. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@suik Tašku mám docela malou,stejnou jak minule,akorát ten tlustej župan uvolnil místo praktickým věcem.Pleny beru jedny a jedny vložky,pleny po 30ks,vložky 10ks,to pak všecko zařídí manžel.

Fusak na zimu mám a jsem ráda.Mám emitex
http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php
Je praktický,neprofoukne,dle mě je fusak dobrá volba
2. srp 2010 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz
tady je náš fusak :grinning: fakt bomba, bydlíme na horách, takže bylo taky často víc jak -10 :sweat_smile: nicméně, je dost velkej, takže teď na druhý mimi ho nemůžu použít, páč ta vložná taška do duo kočáru je menší :unamused:
2. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.