• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo No to jsou nevýhody těhle starších fusaků.Já mám teda takovej retro kočát chicco hlubokej tak tam je i ten emitex super a navíc sem ho řešila pak pro golfky,aby tam mohl taky být a je univerzál,má i možnost upevnění jak do autosedačky,tak do golfek,takže je fakt skvělej.Noa barevně s golfkama taky sedí.Švagrová mi nabízela podobný,jako ty máš,ale nepraktickej,tak jsem koupila novej
2. srp 2010 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz
@petja taky jsem vyhodila župan, mám lehoučký takovej skoro jako saténovej, jinej krom tlustého froté nemám, a snad až budu rodit , nebude froté ptřeba, bo by zabral půl tašky
tak já si sbalila homeo a bachovky do taštičky, vše popsala a ted už jen čekáme :slight_smile:))))
2. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@ojo @lio :grinning: ...já mám taky menší, používala jsem ji do letadla, nejvíc zabírá ta osuška :frowning2: a to není nějaká olbřími, vodu tam už asi nenacpu, a to ještě nemám pořešený vložky a kalhotky, ale ty tam údajně jsou k dispozici ... ale ještě nachystám jednu se zbytkem a manžel mi to pak kdyžtak doveze. Já uvažuju o tom, že si beru slovník, ten je teda taky tlustej :unamused:

@ojo: dík k tomu kočárku, tu kůži využijem fakt víc, než fusak, jsem tu objevila v bazaru emitexovej, ale paní nemá účet, tak bude pro mě komlikovanější ho objednat. My jako malí taky měli něco s beránkem, ale nevím, jestli to nebylo umělý a kde je tomu konec.

@petja já doufám, že mi to bude. Těhu oblečení jsem kupovala ještě než jsem měla vůbec nějaký břicho a furt mi je....tak snad dojedu domů s kalhotama na zadku :grinning:
2. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@suik tak slovník je důležitej, a taška se zbytkem není blbej nápad, třeba zjistíš, že ten zbytek ani neužiješ.... já pak budu mít doma tašku s mimi věcma na den odjezdu, případně z ní manža něco ubere bude-li třeba to mít dřív....
2. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@ladenka hehe, jsi mě neviděla :grinning: :grinning: jsem oplácaná úplně všude :grinning: pak se divím, že včerejší vycházka lesem mi dala zabrat :grinning:

@suik semínka si dávám lžičku do jogurtu :slight_smile: a je to dobrý

@ojo jééé,mnam svíčková :grinning: dobrou chut :wink:

@petja také jsem pořídila tentýž fusak od Emitexu, chytla jsem ještě slevy na starou kolekci, tak ho mám asi za 550kč...tak jsem ráda, že jsi s ním spokojená :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
Já mám do porodky takovej menší kufr. Župan jsem zavrhla, ten by mi ho zabral celej. Stačí ty dva ručníky. A vodu budu brát jen na dobu při porodu, takže cca 2 lahve. Plenky pro mimi jsou k dispozici, ale vložky nevím, musím se zeptat příští týden na první kontrole. Podle toho se zařídím.
Bohužel, za mnou asi manža každý den jezdit nebude. Byla bych ráda kdyby jo, ale v sedm večer přijede domů, než se vykoupe, nají, a dorazí těch 50 km, tak je devět večer. Nevím nevím. :confounded: Uvidíme.
Ad fusak ... mám taky od emitexu (ten 3v1), snad bude dobrý. :wink:
2. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@petja tak nějakej takovej emitexovej ale asi starší typ (nemá tu vločku vepředu), jsem chtěla objednat. No uvidím, počkám...podlě mě kůže a fusak bude už moc.

@lio já s županem váhám, mám slabej bavlněnej, hezky všechno zakryje....tady se teda nosí normoš oblečení, tak ještě beru jedny tříčtvrťáky plátěný a asi slabší propínací svetřík přes vršek od pyžama. Bohužel nemám moc trička co by se daly zezhora ohrnout.
2. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@suik navíc vodu beru k porodu, a pak manža doveze
2. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojte, tak jsem doťapkala z poradny, přestalo tu pršet tak to šlo pěšky. sice jdu co noha nohu mine, ale aspoň den utíká... :slight_smile: Víťa je hodné miminko, je furt hlavičkou dule, hrdlo uzavřeno a přešoupl mě do poradny do špitálu. Jinak říkal, že je nepravděpodobné, aby mi v 32tt odešla zátka, že to byl asi nějaký jiný výtok. takže u mě všechno zavřeno na tři západy, tak snad to ještě s tím praním oblečků týden vydržím :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@petja jo je velkej a tímto nepraktickej :unamused: ale využili jsme :slight_smile: :slight_smile: jinak já taky teď pro druhý koupila od Emitexu, takový ten zavinovací :slight_smile:

@ladenka no já při porodu moc nepila...ani to nedoporučovali, že pak při tlačení čůráš :sweat_smile: spíš mi jen sestry přikládali k puse mokrou žíňku :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@suzete gratulka ke kontrole :slight_smile:

jdu natáhnout nožky, než se vzbudí zvíře :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@suzete tak gratulka ke kontrole, super zprávy
2. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@ojo Aha, vidíš, to mě ani nenapadlo. No každopádně jednu zabalím (alespoň kdyžtak pro manžu) a pak uvidíme. :wink:
2. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@suik Já si teď koupila 3 červený ručníky,měla jsem taky jen velký osušky a tohle mi přijde lepčí,hlavně,že je toho víc kusů,,
Já teda beru i knihu homeo a Stadelmannovou,to je taková srdeční záležitost už od minula :dizzy_face:
Vodu určo,tuuž tam mám a ještě mám na lístku napsaný věci u tašky,který nesmím opomenout,jako nabíječka na tel.foťák,doklady,intim.gel.prostě věci,který teď ještě používám a přitom je beru i s sebou do porodky :wink:
@rennu Mě stál myslim 800,- ale super investice,fajn je,že na malý mimi je kratší,pak je i na větší dítě přiděláním dílu,co je na zip,vevnitř ochrana před ušpiněním od bot,ale na boty sem stejně ušila takové návleky ze šusťáku.Ale jako fakt je super
@suik No ovečka a fusak určo ne.A pak ne každej kočát pojme vůbec fusak,proto jsem ráda,za ten retro chicco co mám já :wink: Navíc,pokud nejezdíte autem a neplánuješ pak sporťák na další zimu,asi je pro tebe beranek lepší.
2. srp 2010 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz
No já vodu taky extra nepila,ale usrkávala furt,to jo.Já jsem zezačátku porodu v 1.době porodní vyzvracela vše co se dalo,takže PA byla jedinně ráda,že se napiju
2. srp 2010 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja já si taky myslím že bez vody to nejde, navíc se doporučuje chodit hodně čůrat, určo ji zabalím, jrslti využiju a v jaké míře to se uvidí .-)
2. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@petja tak Stadelmanovou už tam taky nenarvu :grinning: , je docela tlustá, ale asi si ji dám na kopeček, to je užitečná kniha. Já v ni listuju furt.
Já se do pití musím furt nutit, takže na vodu jsem ani nějak nemyslela :sweat_smile: . Teď jak do sebe leju ten maliník, tak si připadám jak průtokový ohřívač.
Já nesmím zapomenou na pantofle, hlavně je zespoda pořádně umejt.....

se sporťákem nevím, to budu řešit fakt až na místě, třeba skončímě v kalifornii a fusak nebude vůbec potřeba :grinning:

Chjo, tak olejíčky asi dneska nedorazí :unamused:
2. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@petja no vidíš, červenej ručník, to je dobrej nápad....
2. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@petja- to nehrozí...on není tak zdatnej v brozdání po netu. Navíc nikomu doma nejde net, jen mě :grinning: Tatínek zapomněl, že je konec měsíce a neposlal platbu. Já jsem nalepená na cizí wifi :wink: Ještě, že tu máme v dosahu internetovou kavárnu.
2. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@suik No já mám takový místo,kde mám i listiny a doklady do porodky,takže na lísstku nezbytnosti před odjezdem :wink: Pak mám taky kojící čaj,to mi minule dycky navařili do termosky,tak super
Červenou mám i plenu pro mimi po narození a červenou celkově hrozně miluju.Ale až po prvním porodu,dřív to nebyla oblíbená barva vůbec.Ale praktický tu ručníky asi budou :wink:
Kolik maliníku piješ denně?
2. srp 2010 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s Ty jsi v kavárně?
2. srp 2010 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 pěkné bříško, za chvilu bude prcek venku :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@suzete jé děkuju a gratuluju ke kontrole :wink:
2. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@petja- ne doma,ale bydlíme vvedle ní a oni mají veřejnou síť, takže se docela dobře připojím přes ně.Někdy to sice vypadne,ale jinak docela to jde.
2. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@petja já sem docela lempl na tohle všelijaký pití a užívání čehokoliv, ale v mém tt už se prý můžu prolévat bez omezení, zatím jsem na třech čtyřech hrních denně takže mám ještě rezervy
2. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@petja včera jsem měla jeden obří hrnek a pak menší + ráno těhu čaj. Dneska dám asi tři menší.Ale už to nedám na noc, když musím v noci na záchod, tak pak nemůžu dlouho usnout a jsem na odstřel, druhej den.....

já červenou moc nemusím, spíš v detailech....ale v noci jsem promejšlela, jak vylepšit kyblíček na koupání, chtěla jsem původně zelenej, ale neměli, tak máme průhlednej, ušila bych na venek červenou zástěrku a prosvítila malou lampičkou, jako vzpomínku na dělohu....no už mi asi hrabe :grinning:
2. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@lio čtyři hrnky, to je teda dost, mě to s tím těhu čajem zatím tak vychází, ale uvidím jak to bude v praxi, já to pak do sebe cpu nátlakem a zapomínám...budu ráda za dva :grinning:
2. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@suik no šak neska neddělám nic jiného mi přijde, než se piju, ještě jse msi včera udělala čaj neska vychlazený s mátou a limetkou....takže se prolejvám zdatně.....
2. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@suik Tak sice jsem vstala, ale pak to na dvě hoďky zalomila, takže dočítám až teď :wink: @hupcza @lucinecka222 Krev mi berou kvůli té cukrovce, ale na co, to nevím... Prý kvůli nějakým hormonům či co... Řízení jsem zvládla, měla jsem v kabelce sváču, takže hned po odběru jsem ji zblajzla :wink:
Na gyndě mi taky brali a ne na lačno...
Jéé a co to čtu další mimi, no vám se to holky mluví, když už máte týdny 36 a výš, ale já ještě musím měsíc vydržet, ať jsem aspoň na té 36 :wink:
No taky to moc nechápu, tolik miminek spěchá na svět, fakt asi tím horkem...
Jinak v něděli jsme taky vyrazili na houby a houby, nic neroste a to jsme prošli dva lesy :angry:
@suzete Koukám, že zabetonováno máš pořádně, jako u nás, ale přemýšlím, že na oblečky se vrhnu, někdy ke konci týdne, ale s taškou ještě počkám :grinning:
Jéé ten červenej ručník to je super nápad! Snad to nezapomenu do té doby, než se budu balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@lio: to je dle mého naprostá ptákovina kuovat um dopředu ....koupíš to v každém suproši, kdyby náhodou bylo zle ....a naopak v době, kdy bude nějaký ten spurt tě to bude svádět k tomu, aby ses na to vyprdla

ad kojo - mamka tvrdí, že 95% ženských může kojit bez problémů ....takže proč investovat do nějaké nepravděpodobné varianty
paní, co s ní připravujeme od podzimu latkační poradnu říká, že vždycky má 100 chutí proplesknout všechny těhule, co si k ní přijdou koupit lahvičky a um

fajn, že adámek už není na jipce ...a snad bude i beru líp :wink:

@rennu: no pokud by ses narvala z porodky do předtěhu oblečení, klobouk dolů - to bys měla magarychle zavinovací dělohu :slight_smile: ...i když jsem si nepřinesla žádnou extra nadváhu, tak jsem se nevešla - ty orgány se zase musely pošoupnout na své původní stanoviště :slight_smile:
vůbec nejhorší bylo to blemcaté břicho ....ne nezpevněné - totál bláto ....to bylo docela překvápko :sweat_smile: (jasně, že jsem čekala povolené ....ale ne měkkou propadlinu jakoby tam nebyly ani vnitřní orgány
2. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.