• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza Jak tady postupně odpovídáš, co v porodnici je a co není, tak si aspoň dělám představu o tom Krnově :wink: Takže díky na dálku!
Jinak i druhá KO s Vlkem super, klidně bych chtěla, ať mě i rodí, je fakt příjemnej, baví ho dělat UTZ, takže se vždycky aspoň mimákem pokochám... v půlce srpna jdu na poslední KO k němu a pak na ozvy budu jezdit přímo do Krnova, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat :astonished:
2. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
no vsak na to ze mam termin jeste srpen a budu nejdriv pata!(vy to tu berete hopem :dizzy_face:) tak to je slusny..ja sem klidna, tak nak mam pocit ze uz je pripraven(2,3kg uz taky jde) a ja asi taky(i kdyz nevim do ceho jdu, poprvy je poprvy :wink: ) tak proste az si rekne ze chce ven tak muze :dizzy_face:
2. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
Jé, to není špatnej nápad si vzít jen trochu z těch balíků, že to pak manža doveze. :slight_smile:

@suzete: ty bláho, pěšky do poradny, jsi říkal něco o nějakých 5 km, ne?

@petja: taky miluju červenou, obzvláště takovou to tmavší do bordó. Vy jste nějak říkaly, že balit mímo do červeného je dobře, že se v tom dobře cítí, že? Tak to taky něco pořídím :slight_smile:

@pet.s: tak to máš suepr s tou internetovou kavárnou vedle :grinning:
2. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@petulka86 teda to je fofr, ještě si chce asi stihnout užít prázdnin :slight_smile: držím pěsti, ať tam ještě chvíli zůstane :wink:
2. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@discreet: aha, tobě ty odběry dělali v dia poradně, no tak to je jiná. Jo a u vás houby nerostou, no, tak jsem zvědavá teda jak u nás - o víkendu určitě chci jít :slight_smile:

@hupcza: blemcaté břicho :slight_smile:, no to se máme nač těšit :slight_smile: U nás rovnou píšou na papíře co s sebou, že pleny pro prcka máme mít :frowning2:, žádný nedostaneme a stejně tak vložky pro nás.

@suik: když budeš fenyklový čaj pít ty, doteče to i miminku :grinning:

@hanncca: no Míšánek je krásnej drobek a tobě teda bříško mizí teda hustou rychlostí :slight_smile:
2. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@rennu no vsak ty si na tom podobne ne? :wink: taky to mas uz za par :slight_smile: no muj je teda ted hlavickou dolu a plne pry pripraven, ale mam dost plodovkytak se tam muze jeste trochu povrtet..ale asi se zajedu podivat ve st na Nachodskou porodnici..no a kdyby to nahodou prislo uz tenhle tyden tak asi spis pojedem do fakultky, pac doktor me strasil ze kdyz by mel pod 2:5 kg ze by mi ho mohli prevezt do HK a me nechat v Nach...tak to radsi rovnou do HK at sem s nim
2. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@rennu a u tebe to vypdada zatim na cisare? nebo je sance ze si da jeste rict a otoci se?
2. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@petulka86: no vida a máme adepta na 5. místo v tabulce. Antana a lio čekají až na termín :grinning:.
Tak to jsem na tebe zvědavá, jestli teda to bude rychleji, anebo si ještě počkáte :slight_smile:

@lio: to je hezký, že dáreček vypadá fajn, ale co to je? :slight_smile: Anebo to tady tvoje mamča čte a mohlo by se to vyzradit?

2. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@petulka86 tak uvidíš, ale určo ještě vydrží :wink: ale je jasný,že bys radši byla v HK, kdyby něco.....u nás pořád stejné, za týden mám KO, prcek se otočit nehodlá :frowning2: takže asi fakt císař....víc se dozvím na KO, to už mě pak převelí do fakultky
2. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@rennu me minule rikal doktor ze ma jeste casu dost se otocit a to tys uz tenkrat mela cviky na to aby se obratil a pritom mame termin skoro stejne..a ted taky rikal ze se poloha jeste muze zmenit, i kdyz u me tim jak uz sem otevrena a naleha tak uz spis ne..takze mozny je vsechno, uvidis :wink:
2. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nestíhám dočíst, ale snad to brzo napravím :wink:
Dnes sem byla na rizikové poradně, natočili mi monitor (asi dvouhodinový) a panu doktoru se to nezdálo :cry: Tak mě poslal ještě na přetočení, ale to se mu ještě pořád nezdálo :confounded: Večer jdu ještě jednou na monitor a kdyby to zase nebylo dobré, tak si mě tam nechají :frowning2: :cry: Mám strach :cry: :frowning2: Snad to bude dobré :wink:
2. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj,
gratuluju novopečeným maminkám a Lucince a Adámkovi přeju hodně zdravíčka :dizzy_face:

Mě se včera vrátil raubíř z prázdnin, tak to tu zase vypadá jako po výbuchu, stihl mi v nestřežené chvíli narvat vložky do podprdy do bot :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám vypraný a vyžehlený pro malou, musím to ještě nějak zabezpečit proti Alexovi, kdo ví kde bych to za chvíli hledala.Po obědě jsem si s ním dvě hodiny zdřímla, to bylo příjemné :slight_smile:

Mě ted začal zlobit hemeroid, holky gel z dubové kůry můžu ne?
2. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@kali.kal: tak to moc držím pěsti, ať je ten monitor v pořádku.

@anippe: koukám, že malej je vynalézavej :slight_smile:. To máte doma veselo :slight_smile:, když přijel. Spáneček na 2 hodinky, to muselo být fajn :slight_smile:

Psala jsem jenny, jak to měli teda s tím porodem ... a odpověděla, že jí praskla voda, tak jeli a malá byla cca do 13 hodin venku. Teď je malá v inkubátoru a zatím moc nepapá.

Ale určo to brzy dožene, když je tak průbojná, že si vydobila cestu na svět tak brzy :grinning:
2. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vám nahlásit, že já se předbíhat nechystám (a doufám, že Viktorka to taky v plánu nemá). :slight_smile:
Gratuluju beru i jenny a všem prckům přeju, ať zdárně prospívají.
2. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
holky tak tady se teda fakt na termíny nehraje já už taky nehraju jsme to vzdala stejně budu bůhví kde s vaší rychlostí :grinning: :grinning: :grinning: je mi fakt jedno kdo bude další jen at porodím taky brzo pač už mě fakt vše bolí a už není o co stát jsem jak balon a představa že tak bude ještě 3týdny je na infarkt :confounded: :confounded:
@kali.kal držím palce at je vše dobré :wink:
2. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@antana123: no víš co, termíny jsou pro nás a doktory :slight_smile:, možná že bychom to měly taky nahlásit těm prckům :grinning:
2. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tu to fici jak na bezicim pase....ja jsem z toho cela zpanikarila a dneska zacala balit tasku :grinning: Tady jeden nikdy nevi.

@kovalda ....tak se domluvme, ze to vsichni nahlasime hlavne prckum....ale nejak durazne...ocividne si z nas delaji prcu uz tedka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@kali.kal držím palce, ať je to dobré!!!

to jo, tady se už na termíny nehraje. Prckové si lezou ven, jak chtějí, co? :grinning:

No, jinak jsem vlezla po týdnu od porodu na váhu. Váha před porodem 78,5kg, váha týden po porodu 69kg. Takže jsem v porodce nechala 9,5kg. :slight_smile: Je to znát, hlavně když vstávám, tak jsem jako těhu měla problém se zvednout a kolena bolely, ale teď už je to lepší :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@kali.kal držím pěsti, aby to bylo v pořádku :wink:

@petulka86 no uvidíme, lebedí si ve stejné poloze už dlouhé týdny....tak moc nevěřím, že by udělal kotrmelec :confounded:

2. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
holky blbe ctu, nebo mame nejake nove miminko???? nejak jsem se vzadu nedocetla..nebo prehledla????
kali.kal...taky drzim pesti!!!! ale mas dva tydny pred porodem, tak je to uplne v pohode, neboj
jinak mala mi furt brichem mele..a mele..uz je to kolikrat tak neprijemne, a hlavne je mi z toho spatne.-((((
2. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@hanncca ...tyjo parada...to jsi tam nechala dost! A kolik jsi nabrala celkem? Ja doufam, ze to taky pujde rychle dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
@safryy celkem 18,5kg :grinning: :grinning: , začínala jsem na 60kg. To nevim, jak bych dopadla, kdyby malej šel ven až na termín...?
2. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
@hanncca ...no teda...tak to uz mas vic jak pulku dole :wink: A Misa by byl poradny kusanec...vzdyt uz tak mel skoro 2,5kg :fearful: V terminu by byl beztak takovy minimalne ctyrkilovy kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fajne vlasaty :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@kali.kal : Držím moooooc palečky!! :slight_smile:

@hanncca : Téééda to je super, že jsi tam nechala tolik... To by se mi taky líbilo!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
jeee uz jsem to precetla:slight_smile: vsem moc a moc gratuluji!!!!
2. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
Holky já z toho našeho chlapečka asi zešílím!!! zase máme škytavku..... :unamused:
2. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
@safryy jo, to mi doktorka říkala, že kdyby byl donošený, tak má min 4kg. :grinning:
2. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@eliska_v náš taky škytá často někdy i 2-3xdenně :wink:
2. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@eliska_v ...taky jsme tedka skytali :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas bezne 2-3x za den... nenasyta jedna mala, uhltana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanncca ....vsak nebude trvat dlouho a ty ctyri kilca bude mit. Za jak dlouho ho pusti domu?
2. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@eliska_v a @rennu - naše malá taky škytá několikrát denně :wink:
2. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.