• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu ,@safryy ,@ladenka : tak to ty naše děti jsou pěkně uhltaný!! :grinning: :grinning: Aspoň, že nejsem sama co má hltouna!! :sweat_smile:
2. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@safryy to právě ještě nevím. Zatím nemají v nemocnici místo, ale každopádně zítra mi dají vědět, jestli mi najdou místo v Praze, kde teď leží nebo ho převezou do Příbrami a tam mi dají postel a určitě zítra nebo ve středu už budu s ním :slight_smile: :slight_smile: teda aspoň takhle mi to dneska řekli. že ho nepropustí, dokud nebudu pár dní s ním pod dohledem doktorů (kvůli kojení a tak asi), takže jsem to pochopila tak, že když kojo půjde dobře a nebude žádnej jinej problém, tak bych sním pár dní byla v nemocnici a pak mohli jet domu třeba za týden...ale těžko říct, víc budu vědět zítra.
2. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@safryy: souhlasím, ty naše dětičky si z nás dělaj srandičky. Já to vidím na Žandě - chci vyfotit boulící břicho, tak otevřu mobil na focení a v tu chvíli nic .... jen co to zaklapnu - vlnobití :grinning:

@hanncca: ty jo, tak to je super, nechat v porodce přes 9 kg, snad se mi taky poštěstí :slight_smile:, to bych na váze zas viděla čísla, která tam hodně dlouho nebyla :slight_smile:

@lajla: máme tu 2 nový mimča - od beru3nek a jennymaresova - koukni ke mně na tabulku :slight_smile:

Teda holky vy máte ale škytavce. Já to buď nepozoruju, anebo malá škytala tak všehovšudy 3x celkem :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
@hanncca: jů, tak to je super, že už budete s malým spolu. No a pár dnů pod "dohledem" zvládnete a hurá domů :grinning:
2. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@hanncca : tak to by bylo úžasné, kdyby jsi byla už s malým!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
@hanncca ...tak to by bylo bezva...hlavne aby to bylo co nejdriv ze? :dizzy_face: A kojo pujde...ty uz jsi ho zkousela kojit myslim ze? :wink:

@kovalda ...mozna neni Zanda takovy hltoun a bumba si v klidu a pohode...a tak nema potrebu skytat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kam by se taky hnala zejo.... :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
@safryy: je fakt, že možná že díky tomu, že ji zásobuju prakticky nepřetržitě, tak nemá pocit, že musí hltat :grinning:
2. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
@safryy jo jo, nestěžuju si, jsem ani nečekala, že tam nechám 9kg!! Každopádně jsem ráda:slight_smile: No, kéž by to klaplo a mohla bych už s míšou být zítra :slight_smile:
@safryy jo jo, kojení jsem zkoušela včera a ode mě baštil. :slight_smile:

tak si jdu radši připravit tašku, kdybych jela už zítra!!!
@hanncca to by bylo super, být už s malým :wink: držím pěsti

@hanncca to je fajn, to jsou super vyhlídky! :wink:

@kali.kal: taky budu držet palce.

@kovalda: přesně, jakmile ho načapám při vlnobití, je klid.
2. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@suik , @kovalda.....tak ja jsem vlnobiti natocila...ale zase mi to skoro nikdo nezere, ze je to pravda :grinning: Tedka uz je mnohem klidnejsi, tak jsem rada, ze se mi to podarilo natocit :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
@suik: tak to jsem ráda, že nemám sama takovýho srandistu v bříšku :slight_smile:

@safryy: to já opravdu otevřu a klid, zavřu, vlnobití, skákání břicha, boule, ... cokoliv, otevřu ... ticho po pěšině :grinning:
2. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@kovalda ....to mi taky delava...ale v pripadech, kdy si chce nekdo sahnout....to se zasekne a ani tuk, presne jak pises....ale na tatku uz si zvykla...tomu to ale taky delavala, jenze on na ni hodne casto mluvi a drbe brisko a tak se asi prestala pred nim stydet :grinning: Cizi ale do party nebere....to dela mrtveho brouka :grinning:
2. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
já teda natočit nezkoušela, vlastně asi ani nemám na co.....ale i přede mnou dělá jakoby nic.
2. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@safryy : Já mám natočených videií s prckem jak dovádí!! :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@eliska_v ...to ja taky...ale jedno se extra povedlo....uplna chobotnice derouci se ven :grinning:
2. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@safryy : To mám taky jedno úplně nejlepší!! :dizzy_face: :dizzy_face: Skáče a boulí se úplně parádně!! :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@eliska_v ...jsou to kasparci uz tedka co? :grinning: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
@safryy : pěkný kašpárci :grinning: :grinning: :dizzy_face: Jsem zvědavá co budou dělat venku :sweat_smile: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, může mi někdo popsat největší novinky? Naposled vím o císaři u beru, jak se má?
2. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@eliska_v ...to ja taky...sice mi tam nedela takove premety o 180 stupnu jako tobe, ale jinak dela blbosti v podstate cely den...dneska rano poprve se vubec nemlela...tak jsem panikarila...na to nejsem zvykla...co chvili citim nejaky pohyb a rano nic...fakt jsem mela strach...ale pak zacala blbnout a ja jsem se uklidnila.... :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@zvirka ahojky...máme další miminko, Jennymaresove se narodila Lucinka, 31.7. :slight_smile:...jinak Beru jakž takž už dnes s pomocí zvládla sprchu :slight_smile: a moc se těší, až uvidí svého Adámka :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
@zvirka ...o 6min beru predbehla jenny maresova (kov zjistovala co a jak...pry ji praskla voda, takze jeli)....cili treti misto patri Lucince...a od te doby co vim ja jsme stale vsechny 2v1 :wink:
2. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
@safryy Díky za info! No tady to začíná být pěkný fofr....

My jsme dnes byli ve městě, hnusné vedro. Sháněli jsme dětstký lustr, ale nic nemají... :frowning2: Asi nakonec vezmem jen papírový a časem uvidíme. Pokoj už jsme včera konečně dodělali, máme dvě stěny na meruňkovo, je tam krásně útulně :dizzy_face: Manža teď řeší kočárek, má něco s kolečkama, snad to nebudem muset reklamovat. :frowning2:

Jinak já už skoro nespím, malý mě nenechá jinak než na zádech a to já neusnu :frowning2: Klidně bych si řekla o 5. místo.... No uvidíme, ve čt jdu na kontrolu, tak třeba už se budem otvírat. Jinak pořád poctivě masírujem, už se to snést, zvykla jsem si. A dneska večer si dám první hrnek maliníku :wink:

Jinak jsem přečetla jen něco málo, tak nemůžu moc reagovat, ale jsem ráda za debatu k pití, jak psaly myslím @ojo a @hupcza, že nedávali až do půl roku vlastně pít. Tchýně mi furt nutí, abych mu rvala odmala flašku s čajem, já byla hned proti :angry: Tak se mějte, zítra se snad zdržím dýl, manža už valí zas do práce :wink:
2. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
Jé, @rennu taky díky, jsem to přehlédla :wink:
2. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
ahojky vidím že žádné novinky zde :slight_smile: :slight_smile: trochu ses mi zdřímla a hned je mi líp i nálada je lepší :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@antana123 Jé, Ty ještě spíš? Já si chtěla taky lehnout, jak jsme se vrátili z města, ale malý je řádivec... Lehnu na jeden bok, dloube, na druhý, přesune se a dloube tam... :frowning2:

A co 5. místo, to už si ujít nenecháš, ne? A co manža, jak to jde se sháněním práce?
2. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@antana123: ahoj, začínám chápat ty tlaky na pipču i na konečník, ... poslední dny už vím, co to je :astonished: :grinning:
No jsem zvědavá v pátek na kontrole, co mi pověděj.
Ty se máš, žes spala, já to zkusila, ale jak jsme v Praze, tak je tu dusno no děs, tak jsem se jen 20 minut převalovala a pak jsem to zpocená vzdala.
2. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@zvirka přes den se ještě vyspím ale v nocu je to hnus :unamused: a můj s prací ted se rýsují 2 tak jsem zvědavá rozsekne se to do 14dní doufám že jedna z nich vyjde moc mu to přeju :wink:
2. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@antana123 Tak budu držet pěsti, ať mu to vyjde! :sunglasses:
2. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.