• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka nevím myslím si že se malýmu ven prostě nechce nevím jak to bude už si říkám kéž by mi praskla voda ale tak co už to snad přežiju nějak počítám s přenášením :wink:
@kovalda u nás je ted docela dobře pustila jsem na sebe větřák a šlo to
2. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@zvirka ...no je to tady fofr....taky jsem uz zacala balit tasku :grinning:
Jinak s moji tchyni je to to same...prestoze si s ni rozumim asi uplne ve vsem, tak v tomhle taktne mlcim a myslim si svoje. Stejne jsme tak daleko, ze to nema jak ovlivnit....pry cajik na zizen apod. Jsem ji rikala, ze pokud budu plne kojit, tak cajik netreba...predni mliko je na zizen a zadni na hlad ne? Segra taky zaden cajik prvni pul rok nedavala...a ze kluci byli krasne vypaseni...jak kdyby se cpali klobasama uz v porodnici...a oni byli jen kojeni :slight_smile:
Malinik uz piju...a taky ten maras ze lneneho seminka...je to teda zazitek :confounded: :grinning: Delam to tak, ze povarim ty seminka tak 10min jak se pise a pak do toho frknu ten malinik...a aby to nebyla takova hustarna, tak aji trochu vody...pac je to fakt hnusne huste...a pres den jeste parkrat samotny caj z maliniku a to uz je mnamka :slight_smile:

@antana123 ....ja dneska asi neusnu...v noci me pribere kamarad co jede pro manzela na letiste....uz se nemuzu dockat :slight_smile:
@zvirka děkuju :wink:
@safryy jé tak už ho budeš mít doma????no vidíš jak to uteklo :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@antana123 ...no nakonec jo...jeste ze z T-zonu muzu psat sms.... :grinning: To bych se nedoplatila, kdybych to posilala s mistnim tarifem. Taky jsme si kazdy den na par min. cinkli a uteklo to nakonec :wink: Jen me lenost prepadla a nenavarila jsem zhola nic...jsem ostuda...ale mame tu cerstve pecivo, tak hlady neumre :grinning: a navic...zitra je taky den ne? :grinning:
2. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@safryy Teda ty si vyvařuješ, až se mi začaly sbíhat sliny. :slight_smile:

Mně teď nějak konečně dorostlo břicho až k prsům a dohnaly mě vámi avizované bolesti žeber. :cry: A taky jsem se dneska pokusila se v rychlosti obout do jiných bot než obvyklých žabek a zjistila jsem, že nejde, oteklo.... :cry: Konec stížností. :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@safryy jasné vůbec nevím co budu zítra vařit vymyslet to je kumšt :astonished: :astonished: :astonished:
2. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@safryy: já jsem to lněný jen spařovala vroucí vodou, ale pak jsem taky četla, že to mám povařit v 1 dcl vody, že to teprva bude ten správný slizík :slight_smile:. Tak jsem zvědavá- zítra to zkusím :slight_smile: Maliník mi chutná a ten sliz se dá, když to rozmíchám a honem vypiju :slight_smile:. Ale chci pohodový porod, tak to prostě zvládnu :grinning:
Rady od tchýně apod., ... no, to jsem zvědavá, jak to ustojím, už teď mám chuť některé lidi poslat někam, ... a oni si samozejmě myslej svoje, že to říkám teď a uvidíme, jak vyměknu potom,... No jasný, že v některých ohledech vyměknu, ale ne ve všem :grinning:
2. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@lotyna ....to vyvarovani platilo k tomu lnenemu seminku? :grinning: (chybi tu krom omdlevaciho i blici smajlik koukam)
Jinak ty zebra jsou zazitek co? Mam pocit, ze mi mala ale trochu klesla...neb dnes jsem mohla i spat...coz uz hodne dlouho jen tak neslo....takze tlaky na zebra krapet povolily...jsme se meli o vikendu fotit....ale zitra to napravime...sama jsem zvedava, jestli bude nejaka zmena v porovnani s minulyma fotkama :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@safryy: jé, tak manža už se ti vrátí, super :slight_smile:

@antana123: uvař kopračku anebo kulajdu anebo rajskou a já dojedu :grinning:
2. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@kovalda týjo rajskou s knedlíkem a sekanou bych si fakt dala mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@antana123 bych se asi taky potřebovala vyspat pro lepší náladu :-/
2. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@safryy Jj, jak jsi to šikovně propojila s těma malinama. :slight_smile: S těma žebrama - když se to tu psalo, tak jsem si říkala, že to přece snad neni možný a hups...
2. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@kovalda ....ja jsem myslela, ze ty seminka musi byt mlete, aby ten sliz byl eno nuno...ale dneska jsem nekde cetla, ze nemusi...tak jsem zkousela z nemletych a fujtajksl....bylo to jeste hustsi :grinning: ....ale prave kdyz do toho frknu ten malinik....a krapet naredim tou vodou....tak je to jen takovy husty caj no....jinak kolik toho caje vypijes? Ja jsem si dala za dnesek tri hrnicky...nevim jestli je to moc nebo malo...
2. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@safryy Tak to konečně můžeš dát nohy od sebe :grinning: Tak to mají tchýně ty názory nevím odkud... Já všude četla, přesně jak holky i Ty píšeš, že do půl roku stačí plně kojit. A ona pořád, abych s sebou nosila všude flašku s čajem, že začne řvát, tak mu dám čaj a bude pokoj :angry: Navíc jsem četla, že příliš brzo dávat něco ve flašce kazí techniku kojení :unamused:
2. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@kovalda jo jinak ten dárek....sem to nepopisovala....ručníky do tvarů dortíků, v krabici jako od dortu, sem byla trubka zvědavá a nemůžu tu krabici za boha zavřít :-/ ale ručníky vypadají fakt jak dorty, medovník a tak :grinning: naši maj nedostatek ručníků, takže se to hodí a je to prostě hezky zabalený :slight_smile:))))
sem myslela že to s manžou předáme, ale asi se ho nedočkám, před hodkou a 3/4 přišla sms, že balí a jede....doted není doma (cesta trvá 20 min) tak se lognul na msn tak se ptám kde jako je, tak tam prej ještě skejsnul..chápe proč mi píše že už jede...stejně jako ted mě krmí, že za dvacet minut jede....
a mamča tu žehlí a už sme se vykecaly a mlčíme a já zpruzená jak sloní noha :frowning2:
2. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@lotyna ...no me ty zebra boli hlavne v dobe, kdy se slecna protahuje nebo co tam dela....zacne se tak boulet a vytlacuje se mi pres ty zebra tak....ze nevim...muzu se stavet na hlavu a tancit lambadu a ona se klidne protahuje dal opice jedna :grinning: No a takovy dobre mireny kopanec....o tom netreba mluvit :grinning: Ale jsem rada, ze je hlavickou dolu....jen at si kope....tu chvili uz vydrzim :wink:
2. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
No ty žebra jsou děs, je to dost nepříjemný.
Já se dneska taky pokoušela pospávat, docela to šlo....

Já to semeno rozemletý teda jím holý a zapíjím, zkoušela jsem to zalít vodou, ale sliz se mi neudělal a bylo to divný. Tak snad bude fungovat i to, celkem mi to chutná.

@safryy my měli v anglii nějakou dobíjecí kartu a tam super levný volání a smsky do ciziny, vyšlo to snad levněji než volání po čr, tady v německu mám furt českej tarif a platím děsný částky :angry:
@safryy ale nevzpoemnu si co to bylo
@safryy mletá by měla být kvůli střevům, nebo pořádně rozkousat sem tuším četla.....
jinak pokud zalejete a pak budete dost pít, je to to samé jako pít ten sliz, někdo to prostě nedá
a kazit si tím čaj nehodlám :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@safryy: no já maliník teprve koupila, takže jsem zatím měla si 2 hrnečky a tady v Praze nemám, tak zas zítra. No a to lněné semínko se smí max. snad lžíce denně, myslím. Všude psali teda z mletého, no už jsem si nějaké množství rozmasakrovala ponorným mixérem, tak to spotřebuju :slight_smile: a zítra to teda zkusím i povařit a pak přidat maliník :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@zvirka ... :grinning: to uz muzu no...ale stejne...ja o to pate misto az tolik nestojim...jeste potrebujem udelat nejake nakupy a tak...jen at jeste zustane tam kde je....a navic...taky by si to manzel mohl blbe vysvetlit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo...tchyne mi taky rekla, at mam zasobu sunaru nebo ceho to rikala...ze je to kolikrat jednodusii treba v noci fouknout flasku.....tak jsem rikala, ze mi to jednodussi rozhodne neprijde, kdyz to musim namichat, ohrivat vodu apod...tak vytahnu kozu a je ne? Ja taky nevim kam na to chodi fakt :confused: :fearful:

@lio ....tyjo...ten darek zni zajimave....vyfot!To jsem jeste nikdy nevidela...nebo mas nejaky odkaz?
2. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@safryy čaj se semínkem bych teda nedala, mě by tam vadily ty kousky....

jinak k tomu čaji, zrovna teď jsem četla u I. stadelmanový, že slabej odvar z fenyklu či kukuř. vlasů se na začátku novorenci může dát když chce (jak poznám, že chce?) ....no tohle nechám koňovi, tedy porodní asistentce....Jak to tak ale pročítám, tak mi vstávaj vlasy hrůzou na hlavě, jestli to všechno zvládnu.
2. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
jsem si taky (dnes poprvé) udělala ten sliz ze semínek....vypadá to pěkně hnusně tak koumám do čeho to nacpat. Do toho čaje se mi moc nechce protože ten mi moc chutná... a nechci si ho kazit.....
Jinak jsem kdesi četla že lněné semínko není vhodné pro těhotné a kojící tak to si pak člověk může vybrat.....protože obsahuje fytoestrogeny ale dávali jsme to normálně ovečkám a koním na lepší porod tak snad to neublíží ani mi
2. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@safryy http://www.dekorace.cz/darky/darkovy-set-6-zakusku-a-osuska/ ve skutečnosti je to líp probarvené a v té krabici, s tím logem , fakt jak dorty.....
2. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@zvirka: no možná dříve dávali dítěti sosnout z flaštičky, že se styděly někde tahat prso :slight_smile:

@lio: jé, tak to je super dáreček, to bude mamka nadšená :slight_smile:
No a s manžou, taky nechápu, proč maj potřebu takhle slibovat, pak jsme ještě víc nasra.é

@suik, @lio: takže by mělo stačit to semínko zblajznout a pak hodně pít? To možná zkombinuju :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@safryy tak tuhle radu ohledně náhradní UM jsme tu zrovna dneska řešili jako blbost :wink: ....

teda koukám, že to semeno je fakt alchymie.
@vafle už jsem to tu psala, ale já sliz nedala, čaj si tím znechutit nehodlám tak si zaleju do sklenky panáka tu l žičku tak aby se to ponořilo, ale nebyl z toho ten sliz a lžičkou to vyjím, chutná to jak mandle...a pak to zapiju a piju celý den....
@lio: tak to vypadá super :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@kovalda jj já si ho namočím, viz hore, odměřím lžíci, zaleju , sním a zapiju....a pak piju celý den.....průtokáč hadr....
ten sliz sem prostě nedala...a než to nekonzumovat vůbec, to radši takhle....
jo mamča má radost z maličkostí, takže pohoda, a manže mě nasr..........to zase přijede domu a já budu jak pytel hřebíků....si myslí že dyž si už udělám jídlo a dojdu ovenčit, že zase může být v práci doví do kolika..fakt vopruz
2. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.