• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik ....volani na pevnou linku je skoro jako zadarmo....ale na mobil uz teda nic moc...sms pisu vyhradne z netu...tedy do cech...my mame takove tarify, ze je to celkem OK.....no teda...z nemecka to musi byt taky solidni palka...neni neco co by se dalo vyridit i tam? My kdyz volame do cech, tak z anglicke karty...kdyz si dobijem mesicne za myslim 10liber...cca 300, tak mame 100min zdarma...jak na mobil, tak na pevnou, tak se to taky docela vyplati...teda tenhle tarif ma manzel...ja mam zase, ze volam z me smerovacky zdarma...jen po anglii.Ale vyuziju toho dost,pac si s manzelem volame porad :grinning:
Jinak ja ty seminka povarene uz nejim...to scedim....fuj to bych taky nedala :grinning:

@lio ....ten jeden hrnek hustejsiho caje je docela oukej...samotny sliz bych nepozrela a samotne seminka taky ne...
Tyjo...ty rucniky vypadaji dobre....k nakousnuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc pekny darek jste vybrali :wink:
2. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@kovalda s tím semenem nevím, už mě matete....v knize jsem četla sníst lžíci rozemletýho semínka. tak to jím, je to nejrychlejší, nejsnadnější a nejchutnější.....ten sliz se mi právě vůbec nepovedl.
2. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@suik: a v který knize to psali? V té Stadelmannové? Já už jsem z toho taky zmatená :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
no já vím že jsme se učili že jinak než ten sliz to je k ničemu..takže se snažím to vymyslet...asi si to namíchám do tvarohu :slight_smile: a zítra jedu k našim tak si nabalím přesnídávky a budu to dávat do nich.... :slight_smile:
jinak je jasný že mamky a tchýně mají takové názory.....když ony rodili tak jim tloukli do hlavy jak je umělé mléko (sunar) apod. pro děti zdravé a má vyvážené živiny a kdesi cosi narozdíl od mm a to že nám cpali čaje a šťávičky co nejdříve odstavit.....ať mají pokoj...
holt dnes je jiná doba......kojit kojit kojit nedudlíkovat neflaškovat :slight_smile:

Ale taky jsme to přežili tak co
2. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
Holky určitě jste to tu už řešily, ale zeptám se.... Od kdy se pije maliník? :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@suik ...na konikovi je i diskuze o lnenem seminku...a taky to tam kazdy kuchti jinak....kazdy jak mu prijde nejvhodnejsi....me to strasne nechutnalo to rozkousat totiz...to radeji pozru ten sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdyz to jis jen tak....tak musis hodne pit, jinak to ma spise stavici ucinky. Musi se pry hodne pit, ze se ten sliz udela az v brichu....to jsem teda jen vycetla...jestli je to pravda netusim :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@hanncca: tak ať to klapne, jak píšeš a jste za chvíli spolu doma :wink:
@kovalda: ad focení - počkej, bude hůř ...já asi 4 měsíce lovila úsměv na foťák...jen jsem ho vytáhla, nasadil ondra poker face a bylo vymalováno :slight_smile:
škytavku jsme měli dneska podruhé ....sranda byla, že ji měl zaráz i ondra :grinning:
@zvirka: braň se ..čaj není potřeba :wink:
2. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@safryy u nás nikdo moc pevnou linku nemá, ani babička :grinning: .... asi tu něco je, ale jsme nějak líný to propátrat, některý věci nám celkem dlouho trvaj. Tam s tím anglickým jsem byla spokojená moc. taky jsme dobíjeli cca 10 euro a vydrželo to celkem dlouho. Tady co jsem se poptávala holek co tu bydlej, tak nic výhodnýho moc není....

Už moc ale nevolám jako v prvních týdnech, se ségrou si skypuju, s manželem si taky píšem po skypu, když je v práci, tak mu volám, jen když se někde ztratí. No brzo mě čeká telefon na sociálku, páč stále nic. Stejně ten telefon musím platit kvůli internetbankingu.

jo a k internetu máme i pevný telefon, už jsme si dovezli přístroj, ale nějak to nejde zapojit, tak to ještě musíme vykoumat.
2. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda ano tam.
2. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
akorát to pití si musím dost hlídat, piju málo :frowning2:
2. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
no ony hlavně ženské nekojily do půl roku ani omylem ...natož pak plně ..se ví, že k sunaru musely dávat čaj
2. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
ad maliník ..piju mááááálo ...nevzpomenu si jej uvařit :grinning:
a semíno jím s jogurtem - rovněž málo ,,,,vzpomenu si až dojím :grinning:
2. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
u nás byla ségra - tak jsme vyzkoušeli kočárek s plnou náloží dvou dětí ....super ....ovládá se líp než velké množství běžných kočárů
navíc děcka byly unešené taky ...ondra z horního výhledu ...alča ani nevím z čeho :grinning: ....každopádně jí spodní poloha vůbec nevadila
2. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@suik to pij, zaděláváš si na zácpu, semínko to pěkně zabetonuje ....
2. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
ještě k tomu semínku teď tu někdo psal že pije ten sliz bez těch semínek scezený...přes co? mi to nechce protéct sítkem.....a kousat v tom ty semena mě teda vůbec nebaví
2. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@hupcza s tím pitím málo a jezením málo sem na tom asi zhruba jako ty....navíc jogurt nejím denně, dyž si ho dám, tak zapomenu semínko, děs, sem na tohle hrozná ale ted co funguju, tak se snažím....takže ráno jsem zalila semínko, zblajzla, pak si dala čaj už neska třikrát...sem jak průtokáč :slight_smile:))
2. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@vafle ježíš tak si to zalej tak aby to neplavalo, to se neudělá sliz a na dvě lžičky to dáš do pusy a zapij to.....nemusíš kousat, pokud jsou mletá :slight_smile:))
2. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@lio už se mi louhuje další nálož maliníku....
zrovna koukám z okna na nějaký sousedy, jak cpou do dvoudvéřáku dvě děti, to menší dozadu a vetší vedle řidiče :confused: ....neznám nesmyslnější auto než toto.
2. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@suik ...my taky hodne skypujem s rodinou :wink: No a ten hovor na socialku nezavidim...to jsou vzdycky nervy co? :sweat_smile:

@vafle ...tak to jsem psala ja...ja to necedim pres sitko....jen to sliju...ony ty seminka klesnou dolu....takze opatrne slivam :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@suik taky už louhuju další
2. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@lio: no maliník je mj. močopudný :grinning: ....ale těší mě, že je na tom někdo stejně :slight_smile:
@suik: bez kombíka ani ránu :grinning:
2. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@hupcza jo vím si říkala tenkrát dyž sem si ho dala v půl desáté večer a v noci šla rekordně 4x čůrat už takovou blbost nedeělám

neska mi tvrdne břicho jak se zvednu.....
2. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
Holky asi se mi vrací nechutenství, nebo nevím.....poslední dny sním tak polovic ani ne co obvykle....ráno jsem si dala rohlík, dopo jogurt se semínkem, ve 14h. polívku a v půl 5 brkaši s rybou a tím končím...je mi těžko, divný žaludek a při pohledu na jídlo je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem předtím zládovala vždy přes den kupu ovoce a zeleniny a ted nic....ám tu domácí okurky, rajčata, broskve a letní jablíčka, který miluju a houby...i do pití se musím nutit :frowning2:
tady vsichni zobou lneny seminko a ja teda zacpou rozhodne netrpim, spis naopak :grinning: , bude to tim ze se porad cpu ovocem ze zahrady..ted to maj na svedomi merunky :wink:
@hupcza Budu bojovat! :grinning: A maliník močopudný? Tak jdu vařit první hrnek, ať se mi podaří jít ještě dnes spát :grinning: Akorát manža se hlásí, že bude pít se mnou, on je hrozně na čajíky, hlavně bylinkové, tak sna d mi něco nechá :confused: Ale třeba mu to taky usnadní porod :grinning:
@rennu Já to mám asi týden... Sním tak půlku porce co dřív. U mě je to asi malým, má prdýlku a nožky hodně vysoko, asi mi tlačí na žaludek. Tak aspoň už moc nepřiberu :grinning:
2. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@petulka86 semínko není na zácpu primárně.....pokud se na něj ale nepije tak staví....
2. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@petulka86 já tedaa zácpu taky občas mám, ovoce, neovoce :grinning: ládovala jsem se broskvema, merunkama.....bez efektu :confounded:

@zvirka no, tak to malý tam má asi hlavičku :grinning: dnes se mu boulila dost vysoko...tak si taky říkám, že bych mohla dát max. těch 20kg a víc už nic :wink: Ale je to nepříjemný..jako já a večeře v půl 5 to nejde dokupy :grinning: :grinning: :grinning: Navíc na zítra mám polívku a brkaši a nevím, co udělat k ní..... :unamused:
2. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@lio aha, tak ja myslela ze vetsina z vas ho zobe prave na tu zacpu..no tak to ja bych nemohla ja se musim do piti nutit, piju fakt malo, takze radsi nic nezobu a sem rada ze zatim zadnej problem neni :wink:
2. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@rennu mozna je to tim ze sou "domaci" mi prijde ovoce co nam daj manzelovi rodice ze zahrady funguje jak prirodni projimadlo :grinning: zajimavy ze kdyz snim treba nektarinky bo jablka z obchodu tak to takovej efekt nema :sweat_smile:
2. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.