• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
berul: to je mi hrozně líto :frowning2: . Držím Ti pěsti, ať Ti to příště už vyjde :wink:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Berulko to mě moc mrzí :cry: Snad se brzo zadaří znova a bude všechno v pořádku, budu držet palce!!!

Já jdu na UZ zítra, tak mám celkem nahnáno, dr zas byla do telefonu nějaká negativní, já nechápu, proč jsou všichni tak posedlí ovulací 14.DC (jak to pěkně vyjádřila moje kámoška...) a jak někdo nedejbože otěhotní jiný den, tak ho pořád něčím strašej.....největší hrůzu mám ovšem z toho, že bude-li vše ok, mám jít potom na odběry, tudíž musím přijít nalačno....to chci teda vidět,jak to po ránu ustojím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
lam to je to ...me hned na zacatku vystrasil neprosperujicim tehu a nebo mimod...a od te doby tam pokazde chodim s uplnou panikou...jinak nechapu proc na lacno? ja nikdy nalacno nesla..a krev mi uz brali..nalacno to opravdu neni nutne...
8. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Lajlo počítám, že když mi to několikrát sestřička zdůraznila, tak asi chtějí abych fakt přišla nalačno, jen teda taky nevím proč, leda by mi chtěli nabírat i glykemii, ale k tomu nějak nemají důvod...tak uvidím...Minulé těhu jsem taky poprvé šla nalačno až na oGTT, tak nechápu, ale fakt mi to říkala asi 3x do telefonu,nerozebírala jsem s ní proč, bc děcka tu zrovna dělaly děsný borčus, tak jsem byla ráda když se rozloučila a děti ještě byly naživu :grinning: :grinning: Tak tak, mě taky vyhrožovali MA, mimoděložním těhu a i když už před týdnem tam byl začátek srdeční akce, tak zas dnes prý - uvidíme jestli bude srdíčko...tak říkám - bylo už minule...no uvidíme....Pak má člověk přemýšlet pozitivně, že :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky já jdu zítra taky na kontrolu a taky se pokaždé strašně bojím ten stres je strašný dokud mimčo neuvidím tak v klidu asi nebudu
8. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoky dlouho jsem tu nebyla..... prožívám hrozný nevolnosti..... nevím jak to zvládat
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
holky, s těma odběrama je to doktor od doktora, dřív bylo zažité, že se vždycky na krev chodilo nalačno, ale třeba můj dr. v pohodě se můžu najíst a probíraly jsme to s holkama tady v diskusích a u některých prostě chtějí mít ženskou nalačno................
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
já jsem byla minule na krev na lačno k vůli glykémií
8. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
holky, tak držím palečky zítra ke kontrolám :slight_smile:

já ani nevím, jestli jsem chodila na lačno nebo ne :sweat_smile: jen vím, že na štítnou žlázu, co chodím na odběry, tak můžu kdykoli během dne...to na lačno nemusím :grinning: horší je pak test na cukr, na lačno a pak ještě 2 hodiny nejíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já teda teď to těhu vůbec neprožívám, ani na to nemyslím, už mi ani neni tolik špatně jako minulý týden :slight_smile: ...dneska jsem troooošinku i špinila, tak ale snad je vše ok :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Alžběto vydrž, taky mám dny kdy bych nejradši chcípla....včera jsem říkala Jáje - běž dál, nebo Tě maminka nejspíš poblinká :grinning: :grinning: Jako teď se tomu chechtám,ale včera když jsem dopo seděla na zemi u dveří na hajzlík a přemýšlela, jestli to rozdýchám nebo ne, to jsem se teda moc nesmála...a dnes dopo znova.....ale většinou nezvracím, jen je mi zle na chcípnutí.

No já chodím pořád k stejné dr, už třetí těhotenství, minule jsem fakt šla nalačno až na oGTT, tak to o zvyku asi nebude....no uvidím, zeptám se proč jsem měla přijít nalačno, nikdy jsem gestační DM neměla, aby mi honem museli dělat glykemii...
8. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
ber: to jemi líto :frowning2: ...tak dotřetice ....doufám,že o tobě budeme brzo číst nejako o snažilce,ale jako těhulce :wink:

lami:taky jsem dávala krev na lačno
minule ale normálně po jídle ....dělá prý jinétesty
8. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
ja jsem na lacno prave taky sla az na cukr..tak nevim...asi je to fakt ruzne..kazdy si to dela jinak...
mi uz je docela fajn, i prsa me uz zacinaji bolet mene..ale u nich je to spise narazove, dhvili boli a pak zase ne...
ojo spineni trochu je pry normalni cetla jsem to na netu, ale pry je dobre se o tom pobavit s dr nebo se nechat vysetrit..to aspon radi chytre stranky...mi se tak zda, ze je dneska pidi mini zaspinila, nevim jestli se mi to nezdalo..ale od te doby nic, bylo to fakt pidi mini
8. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky vespolek,

teda dneska to byl v práci pěknej záběr a taky nějaká naprd nálada, asi jsou nějaký erekce na slunci, či čo.

berulka: to mne moc mrzí :unamused: , přeji Ti hodně štěstí do dalšího snaženíčka :slight_smile:
Tabulku si klidně převezmu, pošli ti IP mailíka.

lamia: já jdu na odběry za týden a mám taky přijít nalačno. Neříkali proč, ale sestřička mi to psala na lísteček a pak ještě taky několikrát opakovala.
8. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
lamia: zas jsem byla na wc volat pánu bohu.... Bože já to snad nevydržím.... příjde to vždy večer. Týden mi bylo jen nevolno ale nezvracela jsem.... a od včera i to.
8. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
jo ale odběry jsem si stejně nechala vzít od mamky-představa, že sednu hladová do auta a budu řídit byla psycho
nal ačno mi je do půlhodiny zle jak psovi a mám motáka
8. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
alzbet - petaja tady před pár stránkami radila nějaké homeopatika ...nepamatuju si jaké,jelikož se mě to až tak netýká ....ale pohledej :wink:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
děkuji pokusím se a je to bezpečný k mimi?
8. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
alz: 100% nanevolnost neberu ....ale na nachlazení klidně ....dávám i ondrovi od malinka
8. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky ve spolek, dočítám a než půjdu do hajan, aspoň vás pozdravím :wink:
Ber: to je mi líto, bereš to sportovně, klobouk dolů...neboj, než se naděješ, talk to vyjde znovu a tentokrát určo bez problémů :wink:
Antana: také jdu zítra na kontrolu...už abych to měla za sebou...a pak na krev a ještě potřebuju stihnout k obvodnímu, to bude maraton....jdu radši na na lačno, ptž jsem se neoptala a už mám v kabelce sušenky, abych se pak hned napucnula :grinning:
Díky té mé angíně se to všechno posunulo a tak uvidím...má mi říct termín na velký UTZ screeningu a počítala s tím, že už bude mít i výsledky z krve...ufff, se jen klepu...už chci mít výsledky screeningu a kéž by bylo vše v pořádku, tak to konečně můžeme říct rodičům a já v práci :slight_smile:

Zvracení mě na 3dny přešlo, ale to hned zkraje braní antibiotik a ted blinkám jen ráno nalačno šťávy...což jde ustát, ale pokud to ráno ustojím, přijde během dne a poo jidle a to už je nářez :unamused:
Jinak hlásím 2-3kg navrch :grinning:
8. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Beru, moc a moc mě to mrzí, nejhorší je, že si člověk řekne, že už si tu smůlu jednou vybral.....je to nespravedlivé.
Dnes jsem si přečetla diskuzi o zamlklém těhu...ani nevím proč....a celý den jsem špatná, byla tam holčina, která šla dnes na kontorlu ve 21tt...mimi to vzdalo, vyvolávají jí porod... :pensive: :cry: :cry:
A pak se řekne, že se rodí, jako na běžícím páse....dnešek teda není dobrý den.

Všem přeji hodně sil, ve středu se skoro bojím jít na kontolu, minule ještě nebylo srdíčko, tak snad je vše ok...nemám žádné nevolnosti, prsa nebolí, jen trošku občas křeče v břiše, ale nešpiním, tak nevím...ale s malým mi nebylo také špatně, tam jsem měla ty bolesti břicha...pak stahy od 20tt...no a ve 32tt jsem se otevřela a začala rodit..a to jsem celé těhu musela ležet...
Asi jdu spát, dneska mám nějakou smutnou náladu...tak ať Vám to tady dneska nekazím...zase na druhou stranu jsem ráda, že jste v pohodě.
8. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
natali: to je hrozně smutný mám z těchto případů hrůzu..... kamarádka rodila normálně a stačil okamžik a než se mimi dostalo na svět, zemřelo. Mám z toho strach. A švagrový ve 4.měsíci vyvolali porod kvůli Downovu syndromu.
8. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Bety, musíme asi myslet pozitivně, jinak bychom se zbláznily, ale někdy to na člověka tak padne.....
Je pravda, že ten strach už máš na celý život...začalo to těhu a teď mám o malého pořád strach, když je nemocný, až půjde do školky....prostě to už je napořád...
Ale zase té radosti, co nám dá...to je nepopsatelný....musíme se radovat, jinak bychom byly asi zhroucené matky....
Držte se.
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
musíme myslet pozitivně a nepřivolávat ty ošklivý a smutný věci
8. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Přesně, takže se jdu umýt a pustím si něco pěkného v tv :wink: .
Dobrou, ve středu se ozvu.
8. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
jo...to se bohužel stalo ségře ....ale s dost hnusnou zápletkou http://www.emimino.cz/denicky/andelicek-ema-aneb-zdravotnictvi-u-nas-6095/
slabším povahám ke čtení moc nedoporučuju
8. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte holky,

Berulko: je mi to moc líto :frowning2: Si statečná, jak to bereš :wink: Držím pěstičky, ať si brzo fit a znovu těhu :wink:

Dneska jsem byli na kontrole :grinning: Viděla sem mimíska - kopal nožíčkama, mával ručičkama, ukázal nám kotrmelec :wink: Prostě paráda :grinning: Sem šťastná jako blecha :slight_smile: MUDr. měla už i výsledky NT screeningu - těch odběrů a jsou v normě tak ještě UTZ a budu zase o něco klidnější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Dostali sme průkajdu a nějaké vzorečky, kufříky už prý paní doktorka nedává :slight_smile: Tak už sem konečně ofiko těhu :wink:
8. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Hup, tak to jsem neměla číst, chudák ségra.....kde pak musí vzít tu sílu na to, aby to zvládla? Myslím, že jsem docela silný člověk, ale asi bych se zhroutila...
Jdu spát, na tohle fakt už dneska nemám, tady bulím, jako želva....
8. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
hupcza: teda to je fakt hrozný, takový necitelný doktory nakopat do prd..e s rozeběhem :angry: Že nemaj kouska citu v těle. Děsný. Řvu tu jak želva.

Teda holky, dnesa je fakt nějakej blbej den. Přeju už jen samé dobré zprávy. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
pa pa natali
Přečetla jsem to celé a je to fakt hodně smutný
8. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
tak ja bulim jak zelva :cry: :cry: :cry: bohuzel na takove pribehy nemam:frowning2:((( a stat se mi neco takoveho tak je to muj konec :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :cry: :cry:
8. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.