• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu já mám nechutenství skoro pořád s občasnými záblesky žravé, ale to je málokdy. Dneska v noci na mě manžel: když jsem se nějak zavrtěla: "ty jdeš něco jíst? Se mi zdá, že nějak málo jíš"....asi už byl v polospánku, páč to byl celkem nesmyslný dotaz, nikdy jsem si v noci nic sníst nešla. Já vůbec nemám hlad....

já do sebe nacpu ten jeden hrnek a končím, nebo se v noci učůrám. Ale protejká to pěkně, žádný čůrečky.

@hupcza: my (naši), jsme taky měli vždycky kombíka. krom starejch škodovek, ale ty zase měly celkem prostornej kufr vepředu. Jiný auto nechci. tchán má dvoudvéřovýho fiata, prej na důchod .... tchýně má dvěstě kilo, a pak mají starou babku, tak se tam soukaj docela obtížně, když veze nás, tak vzadu sedím vždycky já a při velejzání trpím :angry: . Auto tak na parádu.
2. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@zvirka jsem četla prdíky a říkala si, jak to proboha poznáš :grinning:
2. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@petulka86 já mám taky třeba jablíčka a broskve ze zahrady....ale je fakt, že ted nevím, kdo to bude jíst....když se na to kouknu, je mi bléé :sweat_smile:
2. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

@hupcza no jestli má suik tu ovčí kožešinu větší, tak stačí do ní prcka zabalit a nemusí fusak, ne? :slight_smile: jinak naprostej souhlas, že s tím nabalováním je větší práce...fusak je v tomhle lepší, jak byl malej oblečený doma, tak jsem dala jen teplý overal a do fusaku :slight_smile:
a jaký kočárek jste se segrou zkoušeli??

ad čajík...já dávala i když jsem plně kojila :sweat_smile: ale jen přes horké dny v létě, kvůli pitnému režimu, nejsem ta, co by prso vytahovala každou chvíli kdekoli :sweat_smile: pak na podzim jsem zas přestala než došlo na příkrmy :slight_smile:
teď když se mimčo narodí na podzim, tak čajík dávat mi taky přijde zbytečné :slight_smile:

ad večeře (co čtu poslední) já mám naopak problém večeřet :sweat_smile: jak jsem s malým dlouho venku, tak přijdem, uvařím mu kaši, vykoupu, dáme spát a je osm hodin a to už většinou nemám chuť, tak si dám jen meloun nebo rohlík :sweat_smile:
2. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@vafle: ten tvaroh a přesnídávky je taky dobrý nápad na kombinaci se slizem :slight_smile:

@hupcza: jé, no jo, to si ze mne bude dělat prču asi i venku, což? s tím úsměvem, .. :slight_smile:
Super, že kočárek prošel zatěžkávacím testem :grinning: ku spokojenosti všech :grinning:

@rennu: no, to je možná dnes tím počasím. Já normálně taky funguju jak mlejn a semelu všechno, co doma je k jídlu a dnes nee, :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je mi nějak divno.

@petulka86: my zobeme lněné semínko kvůli vyklouznutí mimča, ne kvůli zácpě :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@rennu jestli je ta kaše z dneška, na druhej den je děsně dobrá opečená, třeba se slaninou nebo cibulkou....

@ojo: jestli je větší nevím, o trochu než kočár určitě. Mě to složitý nepřijde, ˇjak to mám vymylšeno, obzvláš, když to celý ponesu do patra, mno uvidíme, na tohle je čas. Dokoupit ho můžu vždycky.
2. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@rennu a zkoušela si švestky nebo hrušky?? ty jsou projímavý :wink: takovýhle stavy nechutenství mám taky...pak přijdou dny, kdybych žrala furt, jak jsem vyhladovělá :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@suik no jasně, vyzkoušíš a uvidíš :wink:
2. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@kovalda aha tak to sem trochu mimo :grinning: sem vas necetla zpatky :grinning: nj tak ja doufam ze to nebudu potrebovat doktor rikal ze je fakt ready a ze je mozny ze to pujde i rychle, me varoval :wink:
2. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@petulka86: to není na urychlení porodu, aby začal, ale aby dítě dobře vyklouzlo :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@rennu: já bych možná drobné nechutenství uvítala ....žeru jak mlejn :sweat_smile:
@zvirka: u maži bych to viděla tak na to čůrání :grinning:
@petulka86: zácpou taky teda netrpím :wink:
2. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jé holky, zrovna mi byla poslána fotečka Lucinky od Jennymaresove a mám svolení ji zveřejnit :slight_smile:

2. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@suik :grinning: :grinning: :grinning: Tak to nevím, to zatím snad nemá :grinning: I když občas, že by nějak přes tu pupeční šňůru :confused: :grinning:
2. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
Téda, tak Lucinka je nádherná :dizzy_face: Já už se tak těším, až uvidím toho našeho drobečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@hupcza Tak jsem manžu ukecala, že jenom ochutná ode mě, udělala jsem mu nějakou jeho bylinkovou směsku, tak jsou všichni spokojení :wink: A o maliníku prohlásil, že chutná jak odvar z ořechů :rolling_eyes:
2. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@suik: no já měla na chvíli půjčenou novou fabku krátkou ...no já tam ten kočár štelovala ....do kombíka to jen tak hodím a jedeme :slight_smile:...když to nakládáš minimálně jednou denně, v dešti apod., je to hoodně rozdíl

ještě ke žravce - toto těhu je to v klidu .....ale minulé těhotenství jsem se normálně budila ve dvě, ve tři hlady a musela jsem se jít najíst ..nedalos e to zaspat - to bylo šílené :grinning:

@ojo: no ty kožešiny, co se prodávají pro děti jsou obvykle jen dospod ...tak jsem to brala podle toho
koupila jsem včera ten phil&teds vibe - jetý

@kovalda: no myslím, že bude hůř - kamarádčina rok a půl stará holčinka na ní vyplázla jazyk, když jí něco zakázala ....asi ondrovi zakážu s ní kamarádit ...stačí, že si ze mě někdy utahuje ...ale faktem je, že relativně brzy se dá u ních pozorovat smysl pro humor ....
2. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@kovalda ...juvanecky, Lucinky je taky kus...je roztomila, vubec nevypada jako predcasne narozena :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
to je koblížek :dizzy_face:
@zvirka: fáákt? mi náhodou maliník docela chutná
2. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza: jo, tak to já mám teď - vstávám mnohdy ve 2, ve 3, v 5 a strašlivý hlad a když to zkouším zaspat, tak tůdle nůdle, nejde to :astonished: :grinning:
2. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jj, tady se ty děcka sice derou na svět dřív, ale vůbec pak nevypadaj jako nedonošenečci, že? :slight_smile: Fakt se těším a fakt jsem zvědavá na další :grinning:
2. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@kovalda myslíš, že je to dneškem, to nechutenství??!! :fearful:

@suik opečená kaše se slaninou zní fajn, ale dnes na to jen pomyslím a bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mojemu to asi udělám hezky zítra :wink: dík za tip :slight_smile:

@hupcza no já do předvčera taky zbodla, na co jsem přišla :confused: můj na mě kouká, zda nejsem nemocná,když nejím :sweat_smile:

@kovalda tak v noci jsem ještě nejedla, zato hezky vydatně před spaním :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Lucinka je nádherná bože jak já se těším na to naše zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@kovalda nj, Lucinka je kouzelná....jak já se na toho našeho mrnouska těším, občas se mi i podaří zaplašit strach z ev. císaře :slight_smile:
@rennu mě to jídlo ted taky dělá zle strašně těžko i po ovoci možná je to tím že tam mimčo tlačí asi jinak nevím :confused: :confused:
Jééé Lucinka je fakt nádherná! No nic jdu zalehnout, tak pa zítra :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
2. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@kovalda: hrůza, co ...ale zdá se, že s druhým těhu to je lepší :grinning:
2. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
Lucinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahoj všem. nakoukla jsem zase po delší době.
Moc gratuluju ke všem novým miminkům. jsou to nádherný mrňousci...
2. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
Lucinka je teda úžasná! Ten obří dudlík, teda on není obří, ale vypadá tak....to je takovej ten klasickej, co byly za nás.
2. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
jéé Lucinka je fakt krásná :dizzy_face: :dizzy_face: ...a už taková baculatá na nedonošenátko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.