• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jdu si lehnout přeju dobrou noc :wink:
2. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: Děkuju moc za všechny palce, co ste mi držely :grinning:
Určitě ste to slyšely po celé republice :slight_smile: Takový kámen, co mi spadl ze srdce, to byla rána :wink: Byla sem na dnešním třetím monitoru a vše je v pořádku :slight_smile: Byla tam jiná paní doktorka a říkala, že už vlastně minulý monitor byl v pořádku, že mě jen pan doktor zbytečně vystresoval, že je zbytečně opatrný a asi už spěchal domů... Raději no coment :grinning:
Otevřená jsem zatím jen na špičku prstu, takže to tento týden na porod nevypadá :slight_smile: Mímo už má 3,4 kg podle UTZ a prý je hlavičkou krásně zavrtané dolů :grinning:
2. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kali.kal to je super gratulace :wink: máme váhově stejné miminka :wink:
2. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@rennu: no však jo, porod, ať už jakýkoliv je prostě jen přechod z těhotenství do mateřství a bude to "jen chvilka", no a pak už budeme mít ty svoje krásný uzlíčky u sebe

@antana123: my se na to tvoje zlatíčko taky těšíme :slight_smile:
Dobrou

No a my konečně jedeme domů, ... hurá :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@kali.kal: no tak super, že je vše v pořádku a porod je nachystaný :slight_smile:, můžeš se radovat a těšit se :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@kali.kal Tak to je super, to se ti muselo hodně ulevit! No za chvíli už to bude :wink:
2. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 : no jo, sou to stejně velicí prckové :slight_smile: :wink: Doktorka se mi smála, že sme pěkně velká ženská :grinning:

@kovalda : jo jo, sem ráda, že mi to nemusí akutně vyvolávat :grinning: Těším se už strašně moc :grinning: Líbilo by se mi rodit teďka v neděli :grinning: No, uvidíme, kdy se mímo bude chtít vyklubat :grinning:
2. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@hupcza To byla závist, že maliník je jen pro mě :grinning:

Dobrou všem!
2. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@suik : fakt že jo, ulevilo se mi, jak snad ještě nikdy v životě :grinning: Když mi doktor odpoledne říká, že mi mímo odumírá a na večer mě doktorka uklidní, že je vše naprosto v pořádku, tak to je fakt paráda :grinning:
2. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@kali.kal šmarjá, to je teda síla, :angry: .... to se ti nedivím, já bych byla strachy bez sebe.
2. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kali.kal: tak to jsou fajn zprávy :wink:
2. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@suik : no, jo... však sem taky cestu domů v MHD probrečela :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@kali.kal to je otřes ten odpo doktor, ale aspon že si donesla dobré zprávy, taky jsem na špičku prstu, takže koukám další adeptka na 5 místo co :slight_smile:)))
2. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
holky chci se zeptat, ve čtvrtek jdu na první monitor, jak dlouho to probíhá? a to jsem na koze nebo někde sedím s těma věcma kolem bříška....vím na co monitor je, jen envím průběh, když sem tu četla že někomu dělali dvě hodiny, tak jen at sem připravená
2. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
jinak Lucinka je boží, krásné miminko...
2. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
@lio: u nás tak 10 minut + - ....co tam dělali 2 hod by mě teda zajímalo :sweat_smile:
na koze jsem nebyla už iks měsíců ..u nás je na to spešl místnost a tam tě položí nebo něco a natáčí
2. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@lio : tak mi dneska dělali monitor poprvé dvě hodiny, protože mímo stihlo v mezičase usnout, podruhé a potřetí dvacet minut. Stačí jim těch 20 minut, když to vypadá dobře :slight_smile:
2. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
takže pokud mimi usne, tak se to opakuje jo? aha, tak sem zvědavá, my jsme přes den docela lenivější :slight_smile:))
2. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@kali.kal: to tě tam nechají 2 hod ležet? ...to je přece děs - bez pití, čůrání ....
2. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@hupcza no na koze by to pohodlné nebylo pravda, tak su zvědavá :slight_smile: a taky že se dozvím k té vyvolávačce něco víc

neska jsem dala delší procházku,bříško se ozývá, mimi taky, tak snad bude noc v pohodě, tak to jdu zalomit, jsem na nohou od půl šesté od rána
2. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio: u nás se teda neopakuje ....přece srdce mu jede i spícímu :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@hupcza no to jede, ale neslyším to poprvé, že mimi usnulo, že ho museli budit a že z monitoru nic nebylo, nevím proč, nikdy jsem nebyla tak envím
2. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
mě vždy dělali monitor 15-20min. a sestra chodila kontrolovat zda nespí, kdyžtak Alexe něžně probudila :wink: tak asi je důležitý aby mímo nespalo :sweat_smile:
@kali.kal blahopřeju k večernímu monitoru

holky když vám ty semena dělají problém, kupte si ten olej, ten se dá :wink:
2. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@hupcza : jo jo, dvě hodiny :frowning2: a taky bez jídla... já už měla hlad jako vlk :frowning2: V sedm sem došla do nemocnice (nalačno, kvůli odběrům), z prvního monitoru sem šla v půl dvanácté a z nemocnice sem odjížděla v půl třetí. A v pět sem jela zase zpátky - naštěstí jen na chvilku :grinning: Fakt úžasný den za pouhých 30 Kč :slight_smile: :grinning:

@anippe : díky :grinning:

@lio : mi přišlo, že čím je ta křivka z monitoru kostrbatější a klikatější, tak tím sou z toho víc nadšení :grinning:
2. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
3. srp 2010 v 07:23  • Odpověz
mě dělají monitor asi 30 minut a sestra chodí kontrolovat jestli mimčo nespí mají tam na to vyhrazenou místnost tam ležím a někdy i zdřímnu :grinning: :grinning: a pak jdu na prohlídku k dr.
3. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,
vcerejsi pobyt s malym byl nadherny, poprve jsem si ho chovala, spinka uz mimo inkubator, minula nas i vyhrivana postylka a Honzicek spinka v normalni postylce jako ostatni novorozenci, je bez hadicek, bez katetru, basti skoro 40ml na jedno krmeni, necelou pulku primo do pusinky a zbytek jeste jednorazovou sondickou, na konci tydne se zacne s prikladanim a kojenim a pak budu s Honzikem v nem., kdyz to pujde takhle dobre, tak pristi tyden jdeme domu :slight_smile:. Dnes budu prvne prebalovat.

@kali.kal je super ze monitor dopadl dobre a jsi doma, drzte se.
3. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno, dnes jsem byla manžou brutálně probuzena, že potřebuje akutně napsat do práce fakturu. Tak tu straším od šesti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň jsem vás v klidu dočetla. :wink:
Lucinka je krásná, už se těším na tu naši princeznu. Manža by si přál, aby se jí zachtělo na svět zítra. Má totiž narozeniny. :grinning:
Můj monitor trval 20 minut a sestra říkala, že má trvat mezi 15-20 minutami, že si to mám hlídat a říct jí, až se budeme blížit ke konci. Já u toho teda seděla s podloženými zády polštářem, ale kolegyně u toho třeba leží. To by i pro mě bylo lepší, příště se zkusím zeptat, jestli můžu lehnout, dost mě tlačily žebra.
No jdu to ještě na chvíli zalomit, jsem mrtvola. Tak zatím papa. :slight_smile:
3. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ranko holky.
Tak já měla dnešní noc za dvě věci..... :angry: Manžel nemohl spát, takže byl vzhůru do 5 hodin do rána a já jak mám lehké spání, tak jsem o něm furt věděla, takže jsem akorát naštvaná!!! No a teď zase spát nemůžu, ale on si spí jak mimino!! :angry: :rolling_eyes: Omlouvám se, že Vás tím otravuju, ale jsem od večera tak podrážděná, že bych asi potřebovala být chvilku sama bez chlapa.... :angry: :unamused: :sweat_smile: Aspoň týden :sweat_smile:
To josu asi ty hormóny!! :frowning2: :unamused:
No nic..Nebudu Vás tím otravovat!!
Akorát snídáme s Daliborkem a venku prší, ale musím říct, že je venku nádherný vzduch!! :dizzy_face: :wink: Aspoň něco příjemného po ránu :wink:
Dneska jsem koukala, že už do porodu mi zbývá 49 dnů.... toto uteklo holky :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se těším na toho našeho chlapečka čím dál tím víc!! :wink:
3. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
@alisek Tak to jsou super zprávy. :slight_smile:
3. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.