• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek : To jsou krásné zprávičky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malej je šikula a za chvilinku budete doma!!
Tak dneska první přebalování, tak si ho parádně užij!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
@alisek super zprávy :wink:
@eliska_v ten déšt a super vzdoušek závidím a mě se taky špatně spí sem smířená že do porodu se už nevyspím a já a lio to máme za 14dní :astonished: :astonished: :astonished:
3. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
@antana123 : To je úžasné!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 14 dnů-nádhera!! :wink: To budete s Lio mít brzy miminka u sebe... :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně teď psal pan fotograf, že fotečky máme hotové, že stačí si je přijed vyzvednout, tak se musím dneska domluvit s manželem, kdy tam pojedeme..Chci je co nejdříve!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
3. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
@eliska_v to ti věřím hodíš potom i něco sem???
3. srp 2010 v 07:35  • Odpověz
@antana123 : Určitě hodím!! :dizzy_face: Jsem na ně fakt zvědavá!! Fotili jsme se venku-což miluju, takže už se prostě těším!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 07:39  • Odpověz
@eliska_v jo jo venku jsou pěkný fotky já už ted budu fotit pupík po týdnu bo nevím co by bylo za dýl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
@antana123 : Ani jsem nekoukala do albíku..Máš tam novou fotečku??!! :dizzy_face:
My fotíme celou dobu těhu každý týden!! Máme takový pupík seriál :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
@eliska_v jo včera jsem tam hodila aktuální foto pupíku :wink: no já fotila vždy po 4-3týdnech
3. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
@antana123 ? Tak to se jdu podívat!! Jsem zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
dobré ranko:slight_smile:

@lio: no tak to koukám ...já byla tak 5x v minulém těhu ...v tomto 3x a ani jednou jsem neopakovali ..a ani jsem nezaregistrovala, že by opakování vyžadovali po těhulích přede mnou a nebo po mě :sweat_smile:
no holt každý dr. má svou praxi
@kali.kal: noooo ...myslím, že to je přesně režim, který každá těhotná potřebuje ...někteří dr. fakt jedou podle nějakých idiotských tabulek a nějak je nezajímá, že se to týká živého člověka
@alisek: no to je bezva ..každý den pokrok :wink:
3. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
jinak u mě noc už druhá ok - dokonce nečůrací :slight_smile: ....to tu bude brzy porod ....pokud to je jako minule :slight_smile:
3. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
@eliska_v díky a pořádný barák to je :grinning: :grinning:
@hupcza tak to je bledá závist já byla dnes jen 1x :wink:
3. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@hupcza ve kterém týdnu si rodila Ondru???
3. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@hupcza závist :slight_smile: :wink: já chci taky nečůrací noci. Nebo aspoň půl noci :sweat_smile: třeba jen jednou týdně :grinning:
3. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
ant: začala jsem v 38 a skončila v 39 :slight_smile:
3. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@hupcza aha to trvalo týden???nebo jak tomu mám rozumět??se ptám jak vůl že?? :grinning:
3. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
@antana123 : Mně všichni říkají, že si už asi musím pořídit kolečko... :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
@lendaw: já to tak měla minule, že tak týden dva před porodem se mi začalo dobře spát - jako bych si měla nasbírat síly
3. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@antana123: ne ne ..narodil se na přelomu týdnů
3. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
@eliska_v no mě se zase ptají jak dlouho už přenáším a jestli čekám dvojčata už na ty kecy kašlu :wink:
@hupcza aha tak bych si to představovala taky :wink:
3. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
@antana123 : Jo musím říct, že někdy jsou ty řeči fakt na ťafku! :angry: Ale co naděláme nic!
3. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@eliska_v
@antana123 bříška máte krásný, ale děsí mě jak velikánský. Jestli mi takhle taky vyroste, tak už asi prasknu. Včera mě v něm tak pnulo, že už jsem čekala, kdy mi z pupíku vyleze nožička, která se tam nevejde.
3. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@eliska_v jo no už jsem rezignovala na tyhle kecy :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
@lendaw no já si taky na prasknutí připadám mám nahoře 14kg a snad vše mám v břichu mám ho samou prasklinu že už nikdy nebudu moct nosit dvojdílné plavky
3. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
@antana123 a @lendaw : Já mám nahoře 13 kg a bříško pne jako blázen taky :sweat_smile: Ale zatím mám strie jenom na prdeli a stehnech :sweat_smile: :unamused: Ale prdím na to!! Hlavně že malej je v pořádku :wink:
3. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
@eliska_v tak to bud ráda já se za to břicho hrzně stydím snad to trochu vybledne až shodím :wink:
3. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 to nebude tak hrozný, neboj :wink: Já mám teda nahoře zatím 7-8kg (podle toho jestli mám zácpu nebo ne), ale počítám, že poslední měsíc to ještě poleze nahoru. Ale už mi dělá velké problémy řízení auta - o volant se mi teda pupek ještě neopírá, ale břicho mě hrozně tlačí - asi díky tvaru sedačky :unamused: Sezení na gauči je téměř to samé - pupek tlačí na žebra :unamused:
3. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 : Známé taky vybledly, takže toho se neboj!! To jak máš teď naplou tu kůži, tak proto jsou červené :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@eliska_v na stehnech mám strie už několik let, od té doby co jsem přibrala :sweat_smile: takže to mě zase až tak netrápí, s těma už jsem se sžila a je rpavda, že už i vybledly. A na pupku mám zatím jen pár čáreček na podbřišku, asi konečně začal zabírat krém, kterým mažu. Nebo se to teprve rozjede. Na prsou zatím nic, ale mám stejnou velikost jako před těhu. Zatím :unamused:
3. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@lendaw tak ty moc nepřibereš já ve tvém tt měla 10kg určitě ono to jde nahoru ted mi to stálo na 12kg a najednou +2kg a řídit no já řídím stála ale jen krátké tratě :confounded: :confounded: můj nadává že už bych neměla ale tak zatím to ještě jde
3. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.