• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw : Já mažu od začátku a stejnak mi to popraskalo, takže už to tolik neřeším!!
3. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
@antana123 já bych se ráda vešla do celkových +10kg, protože už jsem začínala na hodně vysoké váze :pensive: No a s řízením - taky musím řídit téměř každý den a už mi to moc nevyhovuje. Zkusím nějak jinak poštelovat sedačku, udělám si z toho asi lehátkovou úpravu :grinning: Ale ani ty výmoly na silnicích nejsou nic moc přájemnýho, Navíc teď jezdím jak připosr***á, asi nějaký vedlejší účinek blížícího se mateřství. :sweat_smile:
3. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@eliska_v Mě jsou strie taky šumák - nejsem vystavovací typ, takže části těla, kde se nacházejí strie málokdy spatřily sluneční paprsek a když jo, tak pouze v přísně střeženém prostoru :grinning:
3. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@lendaw no já začínala taky s vysokou váhou ráda bych po porodu shodila asi 20kg když tomu pomůžu tak snad to shodím :confounded:
3. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@lendaw : Tak to jsme dvě!! :grinning: :grinning: Já taky nejsem tip člověka co by se někde ukazoval a ani do plavek extra moc nechodím a když tak na chalupě a tam je jenom rodina, takže to mi nevadí :grinning: :grinning: :wink:
Jo a s řízením!! Já teda už neřídím, ale každý výmol když jedeme to je za trest!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
tak strie se mi naštěstí vyhly i tentokrát ....holt dobrá genetika ....myslím, že se s tím nic extra nedá dělat

auto řídím pořád ...dneska jedem e do opavy - takže tu 100 uděláme bezpečně ....řízení mi nijak nevadí

ad shazování po porodu - tam, co chodím cvičit prý přišla paní 2 týdbny po porodu a že potřebuje dát dolů 30 kg ....na power plate ...no tak jí poslali domů ...úplně šílená
3. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
tak ja mam plus 11kg:frowning2:((( ale byla jsem celkem stihla, 57kg na 173kg, tak to nijak moc neresim..a vim, ze zase shodim..jinak strie se mi tentokrat udelaly na bocich, neni to nic sileneho, ja sama bych si toho nevsimla..ale ostatni jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ridim furt, akorat je to nekdy uz docela neprijemne a v tech vedrech se mi obcas uz i zatoci hlava, takze to neprehanim
3. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
alisek..krasne zpravicky!!!! tak to uz mate za par, super:slight_smile: ja uz se taky moc tesiiiiim
3. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@alisek ježiš tak to jsou skvělé zprávy :slight_smile: to vám moc moc přeju...už abyste byli doma, co? Tak se těším. Já se dneska dozvím, v jaké nemocnic budu, každopádně dnes nebo zítra bych měla být v nemocnici s malým...snad. V 10h. tam mam volat!!Tak držte palce!!!
3. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@jennymaresova lucinka je krásná :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: dočteno nemám tak doufám že o 5 místo už neni dobojováno :slight_smile: včera jsem byla znova na tý kontrolní moči a nic moc :frowning2: mám infekci močových cest takže jsem vyfasovala antibiotika. Do včerejška jsem byla bez potíží a dneska už mě začínají bolet ledviny :frowning2: Takže i nám hrozí předčasný porod, pokud antibiotika nezaberou tak jak doufají nebo nezaberou včas :unamused:
Lucinka je krásná holčička, taková už veliká :slight_smile:
@alisek to jsou teda krásné zprávy :dizzy_face:
3. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska jsem ve snu dvakrát rodila. Jednou jsem dírou v břiše porodila už oblečené dítě (fialový svetr a džíny s kšandama) a podruhé obrovskou teplou šišku chleba, kterou čím víc jsem zabalila, tím byla teplejší. Už mi to těhotenství leze na mozek. :slight_smile: Jdu si ho odlehčit do víru velkoměsta, jenom jsem zvědavá, co si v tom vytrvalém dešti obuju na svoje otekliny. :slight_smile:

@alisek Honzík je velký šikulka, už brzy budete spolu doma. :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@lotyna tak to máš teda dobré sny... :grinning:
3. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@gazel přeju ať antibiotika zaberou!!!
3. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré dopoledne,
u nás v noci bouřka a leje ještě nyní :grinning: teda malýmu se to nelíbilo, mlel sebou jak o život a břuch bolel a tvrdnul, tak jsem opět krapet rozlámaná.....

@alisek no tak to jsou bomba zprávy, moc gratuluju :wink:

@hanncca držím pěsti jak o život :slight_smile:

3. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile: Za prvé gratuluji všem maminkám co porodili miminka :dizzy_face: My jsme včera byli na prohlídce a musim říct,že se mi zdá,že doktorka nás prohlíží šup sem,šup tam :confounded: Ultrazvuk už neděla,to chápu ale mám nízký tlak 104/60,zkontroluje moč,podívá se na mě ale aby mi řekla kolik váží miminko,jestli se mi zkracuje čípek to vůbec nic :confounded: Jen vím,že jsem hlavičkou dolů a porod se ještě neblíží.ale co kdyby se něco stalo s placentou nebo pupeční šnůrou??Jak to zjistí?Možná,že trochu přehánim,nevím ale nezdá se mi to.Jak to probíhá u vás?
3. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahojky děvčata, tak jsem dneska slavnostně zapnula první pračku mimi věciček, ale nějak se tam zatáhlo, tak uvidím, kde to usuším...
Jinak strie se mi udělali, na podbřišku, tak nevím, kde budou až to břicho splaskne, ale mažu od začátku a stejně prd, ještě, že jsem nenakoupila krémy za 1000Kč, nebo to by zuřila, mám z DM a elasti Q a indulonu...
Auto taky řídím, bo jinak bych se k doktorům nedostala, busem si to nelajznu, zatím to zvládám...

@r.m Co mám nového doktora, tak si nestěžuju, pokaždé UTZ, zkontroluje mě na koze, moč, atd. ale někdo tu psal, že není potřeba, že to jsou zbytečné prohlídky, tak nevím, ale já jsem aspoň klidnější... Ale jestli pozná pupeční šnůru na UTZ, to nevím, o tom nikdy nemluvil, o placentě, jo.
3. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@r.m Tak moje mudr. kontroluje TK, moč také, UTZ dělá pokaždé asi tak 5vteřinový a zkoukne akorát, zda bije srdíčko a polohu, v té rychlosti by taky pupečník ani plodovku nestihla zkontrolovat.....a ještě rukou hrábne dovnitř, ale minule to ani nekomentovala. Jinak třeba zatím nechodím ani na monitor, jdu za týden na KO, tak uvidíme (asi mě už předá do fakultky, ale monitor má)......co doktor, to jiný přístup.
3. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@rennu ty ještě nechodíš na monitory?Na ty já budu chodit od 36tt. jo asi je pravda,že každej doktor je jinej.Ale člověk má strach aby bylo vše v pořádku.
3. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak doma se spinkalo krásně :slight_smile:, ráno jsem se teda vzbudila zpocená jak blázen, nechápu to, nějaké extra teplo tu teda není. Ale konečně jsem zas trochu odpočatá :slight_smile:
Žádná SMS mi nepřistála, tak předpokládám, že všichni, s kterýma jsem si vyměnila číslo jsou stále vcelku a včerejší bouřka je do porodky neposlala :grinning:
3. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@kali.kal: to je hrozný maminu vystrašit, že mimčo není v pořádku :angry: A přitom ty jsi zdrvá ženská a uvnitř máš další zdravou ženskou :slight_smile:. Hmm, v neděli, to by bylo určitě fajn, tak to princezně vysvětli, že by mohla vykouknout :grinning:

@alisek: jé, tak to je úžasný, že Honzíček už spinká v normální postýlce a že je bez hadiček. Koukám, že už i pěkně baští, tak to je super. No a brzy kojení a cesta domů, no fakt úžasný, jak to všechno dohnal :slight_smile:

@eliska_v: jen si postěžuj, však to tu děláme všechny, to je v pořádku. Člověku se uleví, když to ventiluje :slight_smile:. TAk snad se ti podaří dát si šlofíka přes den, aby ses dospala :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@kovalda : Je to příjemné, když se člověk může vypsat... :slight_smile:

Holky poslední týden po jakém koliv jídle mě pálí šíleně žáha...Beru rený, ale to zabere jenom na chvíli... :angry:
3. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@r.m nechodím, jestli si říká, že když je malej KP, že bude ten císař a není to potřeba nebo nevím....však se příště ozvu. To je jasný...jak se to všechno blíží, tak zase vyskakují obavy, co??? No já to mám za 25dní :slight_smile:

@kovalda také jsem se budila spocená...ale jak lilo, zavřeli jsme skla na balkoně, tak asi tím...v noci jsem je šla zas otvírat, jak bylo po nejhorším lijavci....

Holky, jak se jmenují ty homeopatika na rozeběhnutí nebo podporu laktace????????
3. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
Holky moc vám všem děkuju za podporu.

tak jsem koukla na fotečku Lucinky a je to rozkošná holčička, drobeček jeden. a jak se má Jenny?

@kovalda můžes si do tabulky dát míru 42cm

3. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123, @lio: panečku 14 dní, no krásně vám to holky utíká. Teda nám všem :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak na fotečky se těšíme :slight_smile:

@hupcza: nečůrací noc, tak to je u mne sci-fi :grinning:, závidím :grinning:. Jé, tys to takhle měla posledně chvíli před porodem? No, tak to už máš další varování na to zapakování tašky :grinning:
3. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@eliska_v sdělené trápení, poloviční trápení :slight_smile: také to tak mám...aspon to člověk nedusí v sobě :wink: M žáha pálila dděsně předminulou noc....zabralo mléko....ale fakt poslední dny zas skoro nejím, není chuť a je mi po pár soustech těžko.....
3. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@alisek Tak zase sousedíte s Adámkem od Berunky nebo máte jiného souseda??
3. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
Tak jsem zase tu, ale negarantuju svoji dnešní náladu, byla jsem dvakrát dneska brutálně probuzená a to na mě teda není. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď přijel manža z práce i se svými dvěma kolegy se k nám převléknout, protože totálně zmokli a byli úplně durch. Všude mám naťapáno, takže si manža večer cvičně vytře. Navíc jak spím nahá, tak manžu alespoň duchapřítomně napadlo zavřít do ložnice a přinést mi tam oblečení z obýváku, no ale k smrti vyděsili kocoura co se mnou spal, a jak se lekl tak si ze mě udělal odrazový můstek - mám krvavej šrám od drápu přes celý stehno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí už zase odfrčeli. Ještě měli rejpavý kecy, že už si zase můžu jít hajnout. Bych je zabila.

Já byla na monitoru poprvé ve 34tt, ale to proto, že u mého dr se chodí od 35tt a on má zrovna dovolenou.
Prohlídky u něj také neprobíhají zrovna precizně, ale na konci řekne, že je vše v pořádku, tak nepátrám. Kontroluje tlak, moč, a vyšetří mě zevnitř pohmatem. UTZ jsem měla jen třikrát. Pak několikrát ty UTZ jen na poslech srdíčka. O čípku nebo placentě se nikdy nezmiňuje.

Teď ráno jsem se v posteli nějak blbě přetočila a projela mi podbřiškem taková ostrá bolest, že jsem až zavyla. Au au. Ale teď už je to OK:

Ad řízení. Řídím pořád, problémy mi to nedělá, akorát po chvilce mě bohužel začnou bolet žebra. I k dr. jezdím sama a příští týden jedu až do toho Vrchlabí, taky sama, musím tam být dopoledne a manža je v práci.

@lotyna Fakt dobrý sny.
3. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@rennu : Já nevím jestli to je tím, jak malej tlačí na žaludek :confused: :sweat_smile: Ale je to šílené! Mám hlad, ale cokoliv si dám, tak je mi potom tak ňák divně a začne mě pálit žáha! :unamused:
Jinak já dneska byla taky spocená jak kdyby bylo venku přes 30 stupňů...vůbec to nechápu! A to jsem měla otevřená okno, i když pršelo!!

@kovalda : Jj, pokud teda ten můj dneska vyleze z postele!! :angry:
3. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@rennu nesousedíme, ptala jsem se setřičky, pak jsem mrkla do ink. a ležel vedle nás chlapeček příjm. Máslo a ten druhý myslím taky není Adámek, ten je taky v normální postýlce, si představte oni to na odd. snad kastují, na pokoji kde leží naše myška jsou jen samí kluci :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.