• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky, tak máme za sebou focení s bříškem.... :sunglasses:

Psala mi Lucinecka, že je s malou v nemocnici, takže se asi jen tak neukáže... Nevím podrobnosti, ale malá je hospitalizovaná a ona tam s ní mohla zůstat... Tak snad budou brzo zpátky doma a zdravý... :wink:
3. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@suik no jo, konečně ikonka :slight_smile:
@lio ty jo, už 39tt :slight_smile: a zatím nic??
@tatarina je tak snad budou brzo holky v pohodě doma!!
3. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@tatarina těším se na fotky!!
3. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@hanncca no 38+0 .-)
3. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@hanncca To je bezva, že ti Míšánka převezou, budete víc spolu a to je pro vás jako rodinku teď to nejlepší, uvidíš, že ti teď poroste přímo před očima... :dizzy_face: Držím palce!!! :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
no jo, už jsem vyměkla a vystoupila z anonymity.....

já jsem se dneska taky vzbudila zpocená a pěkně tu ráno pršelo.
@tatarina: tak že pozdravuju, snad bude malá v pořádku.
3. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@tatarina díky moc, však už jsem natěšená jako blázen, až sem z toho brečela, když mi řekli, že ho převezou, tak už se mi zase kousek přibližil!! a budeme spolu
3. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@hanncca to se nedivím, všechny čtyři vás hrozně obdivuju, já si to vůbec nedokážu představit, musí to bejt hroznej nápor na nervy.
3. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
jinak když zminujete sny tak mne se neska zdálo o vás :slight_smile: všech :grinning: ale neptejte se co, to už sem v hlavě neudržela, ale aspon sem nerodila :grinning:
3. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@suik to si nikdo nedokáže představit, dokud to nezažije, to máš jako to ležení, dokud nevyzkoušíš, nevíš.......obdiv a podporu určo holky zaslouží a jejich myšičky taky .....vedou si skvěle...a já jsem ráda, že jsem došla až sem, byla sem z toho ležení dost psychicky vykolejená a ještě zažívat toto, nevím jak bych to vydržela, musela bych, ale nevím, v jaké formě bych to zvládla :frowning2:
3. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@hanncca no zatím vůbec nic...ve čtvrtek du na KO tak su zvědavá, zda nějaký posun odminule.....ale ještě dva týdny budu v klidu, pak to začne :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@lio @suik já osobně jsem už od neděle relativně psychicky v klidu, protože jsem viděla malýho, pochovala si ho, nakojila a hlavně...viděla jsem, že se mu daří dobře. To mě hrozně uklidnilo. A teď to bude ručitě už jen a jen lepší!!!
sem si říkala, když porodil alisek, jak jí musí bejt, že musí bejt silná a všichni jsme jí podporovali a drželi palce, ale vážně, kdo nezažije, tak neví. Jako s tím ležením..to muselo bejt taky na palici, ze dne na den ulehnout a nesmět nic.
@lio tak ať Ti to ve čtvrtek dobře dopadne!!
3. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@hanncca děkuju ted už snad nic nehrozí, max že budu otevřená zase o kus víc :grinning: kéž by....Jen je sranda nevědět den ani hodinu :slight_smile: takový zvláštní pocit ....
3. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
@hanncca psychická pohoda je to nejdůležitější a fakt, že se mimi daří ok asi udělá hodně, tka jen tak dál, už ten převoz je nakopnutí jako blázen, bude blízko a budeš za ním moci každý den, to bude paráda
3. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
Zdravím všechny, tak jsem si uvařila maliník a nakrájela buchtu a jdu Vás dočíst. :wink:
3. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@suik jéé, profilovka, slušíííí :slight_smile:

@tatarina těšíme se na fotečky a lucinecku pozdravuj :wink:
3. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@hanncca Tak to je super, gratulace, až mě to dojalo, že budete moct být spolu
@zvirka Héj buchtu bych si taky dala, ale kulové, my cukrovkáři :cry:
Jinak jsem prihodila fota, chtěla jsem i pupek, ale není moc na vystavování, vyblejsknu ho někdy oblečenej :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@lio
@hanncca tak představit si to nejde, když vůbec nevíš o co jde, někdy ale máš malou zkušenost a trochu aspoň tušíš....
ležení si trochu představit dokážu, páč jsem taky ležela, ale nemusela jsem tak intenzivně jako lio, ale co si nedokážu představit, je ležení v praxi a jak by se o mě manžel staral. není to moc ošetřovací typ.

@zvirka: na bychtu se taky chystám, nějak se nám tu namnožily másla.

já se jdu juknout do tašek, za co padlo těch 50 euro, skoro nic nemám :confused:
3. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@rennu dík
3. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@petja heye šel by i tento ricinový olej?http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=43
3. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@discreet nezoufej, mlsej ovocem :slight_smile: a at máš nešní profil ukázkový
3. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@suik můj manža nevím zda je přímo ošetřovací typ, ale asi jo, nikdy s tím neměl problém a ted se prostě osvědčil na 100% jsem ráda, že jsem tuhle zkušenost zažila, mylsím že nám to oběma dost dalo
3. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lio No snažím se :wink: Jinak jsem zapomněla, jeslti ty hodnoty mají být od 4 do 7, nebo od 4 do 8, nepamatuješ si to?
3. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@lio asi jo, když tam píší o tom vnitřním využití :grinning: ... počkej na petju
3. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@suik j jčetla jsem ale jestli ten na ten koktejl je jen na vnitřní, tento je primárně na vnější.....ale nevím kdybych to objednala, zda by to stihlo přijít, ale chstám se tam objednat jiné věci, tak by se to hodilo :slight_smile:

@discreet já tedy měla mít hodnoty do 7,2 ideálně, max 7,5 to byl horní strop, kdybych měla 3x po sobě, tak šup na kontrolu......
3. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@discreet a jké máš zatím hodnoty
3. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@lio to jo, to je zvláštní nevědět, kdy to přijde. Včera jsem byla míšu přihlásit na pojišťovnu a dostali jsme "moje první knížka", tak tam jsou takový údaje na vyplnění a je tam kolonka moje narození bylo opravdu jedinečné a je tam pár řádek, abych k tomu něco napsala, tak manžel prohlásil, že jedinejčné to bylo. Protože mi začly ty bolesti v půl 3 ráno, tak jsem ho nebudila, až pak do práce a k doktorovi na 7hod. tak prý že tam mám napsat něco takovýho: " Já rodim, ale klidně ještě spi, já počkám." jsem prostě nevěděla, že rodim :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@lio já když jsem měla ležet, teda jsem si to spíš trochu naordinovala sama, ale měla jsem mít klid, tak to moc nefungovalo.....jako občas něco vypomůže, ale musím si o to dost říkat a to je únavný. A to byl doma :unamused:
3. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@hanncca :slight_smile: hlavně že jste všichni ok
3. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@alisek Super zprávy, už se musíš strašně těšit :wink:

@lendaw Jen tak málo nahoře? Já už mám 12 kg :frowning2: A objevila jsem první striji, na pravém boku, no boku, teď je všechno jedno velké břicho :grinning: A to se mažu, i když asi ničím extra, jen Babylove mama z DM. Ale mám pocit, že tím, že na břichu už nějaký špíček předtím byl, tak to má nějak natrénované, to roztahování, a nepraská, zatím....

@gazel Držím palce, ať je to co nejdřív v pořádku!

@suik, @discreet Buchta jen kupovaná, pečenou na víkend vždycky manža zbaští za dva dny :grinning:

@r.m U mě naprosto stejný styl prohlídky, až z průkajdy jsem se minule dozvěděla, že mám CS 1. :unamused: Uvidím ve čtvrtek.

@eliska_v Na žáhu jsem nasadila sodu, půl lžičky v troše vody a vždycky zabere. Párkrát už se mi jídlo vyloženě vracelo.... :confounded:

@hanncca Tak to je super, že už budeš s malým! :dizzy_face:

To počasí bylo v noci a dnes hnus, taky se mi špatně spalo. Bylo dusno, naštěstí před chvílí začalo trošku pršet, tak honem větrám.

3. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.