• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek super už at jste spolu :wink:
@hanncca to samé přeju i tobě :wink:
@suik super fotka :wink:
@lio ahojky :wink: 14dní je mazec co???,
jinak já vařila rajskou s plněnýma paprikama těstoviny nějak jsme neměli chut na knedlík a mnamka to byla i malý se vesele pohupuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@lio hodila jsem ti to do IP
3. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@suik ale tak já taky musela spoustu věcí říkat, tky vypomáhala mamča, a manža říkal at mu to klidně říkám, at na něco nezapomene, ale on primárně vařil a staral se o psa a o mé jídlo...což bylo občas na nervy řešit 6x denně co chci k jídlu, ale zvládli jsme to, myslím že nás to dost posílilo, ale zrovna mu ted říkám, že je půl druhý a já tu sedím a jsem totáč bezradná, co mám uvait, bo sem si vyndala blé jídlo z mrazáku který nebudu :grinning: a nevím co uvařit, z čeho a tak :frowning2: dycky mám pocit že tu nic není a on uvaří i z toho nic .....tak snad se do toho dostanu
3. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@lio já myslím, že ani ty lékárenský ti neporučej jako vnitřní...
já se budu muset taky informovat, kam pro něj v případě nouze tady v německu zajdu, ale mám takový tušení, že ho snad někdy i normálně používaj jako v nemocnici.
3. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@zvirka Já ale začínala na nejnižším možném trojciferném čísle :sweat_smile: A bylo mi i doporučeno moc nepřibrat.
3. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@antana123 plněný papriky bych zvracela :grinning: takže dík, to nebude tip pro mne ......14 dní je fakt mazec....
je tedy fakt že už bych něco jíst měla, ve 12 sem si dala sváču.....ale prostě tu čumím do lednice jak debil :grinning: navíc je v ní bordel jak byla ta oslava a potřebovali jsme tam ubytovat krabice tak je to tam jak po výbuchu, tak to asi nejdřív uklidím a třeba mi něco napadne no
3. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@lio u nás to právě bylo občas s držkovou :unamused: ... jako někdy mě překvapí, má záchvaty starostlivosti, to jo.
To věřím, že vás to posílilo a je to jen dobře.
Já si myslím, že tohle má za vinu tchýně, je to hysterický hypochondr, který doma dělal scény a pořád na něco umíral a všichni na to pak přestali reagovat a můj muž je většinou vůči steskům a nářkům imunní....jakmile brečím, většinou se naštve, ale teď v těhu se zase snaží vnímat a když se mu něco nezdá, tak se ptá, co mi je....
3. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@lio já měla na rajskou takovou chut že jsem jí musela mít naštěstí u můj sdílel mou chut :wink: :wink: jinak jak říkáš je to šílený jen čekat kdy ten den D příjde :wink:
3. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@lio já taky nevím co mám vařit, včera přivezl manžel nákup a prej co bude k večeři, no čuměla jsem taky a nic nevymyslela. Dneska se bude situace opakovat, ale pokusím se vytasit s obalovanou cuketou.

mě se moc dobře vařilo v anglii, dělala jsem si dopředu jídelníček, některý oblíbený jídla se dělaly častěji, jako losos, špagety nebo rizoto s mořskými plody, měla jsem i podle toho dělanej seznam. Teď chodím do krámu nepřipravená a jsem bezradná i tam.
3. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@antana123 rajskou bych si ale celkem dala, jen ji moc neumím.....ale bez paprik, ty bych taky nepozřela.
3. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@discreet máš odepsáno
@suik joo taky sme měli pár slabých chvilek, neboj...zase tak hladký to nebylo, ale prostě jsme to zvládli a upřímně, kdybych ho chtěla strhat, tak sem mamču ani nezvu, ale proč by měl prát a žehlit, když přišel večer domu, vyvenčit, vařit, vyvenčit, byl kolikrát dost grogy....a přeci jen to nebylo na 14 dní.....
jinak na mé stesky kolikrát reaguje až moc přehnaně, se blbě zatvářím a už co mi je \.-)

\já včera řešila s mamčou jak budu venčit večer, když budu mimi odpo koupat...a tak.....to mi stále nějak není jasný, občas vidím venčit v půl deváté i s kočárem...protože si nedělám iluze že bude doma pokaždý včas....včera odcházel v sedm ráno a přijel v půl 9 večer s tím, že to měl odpo na 10 min ve firmě cestou domu, ale magor ve firmě to blbě připravil a nemohli přijít na to proč to nefunguje a bylko z toho 3 hod práce.....
3. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@hanncca: jé, tak to je super, budeš s Míšánkem celé dny :slight_smile:, to je úžasný. No tak moc gratuluju a krásně si to užij :slight_smile:

@suik: jé, obrázek :slight_smile: teda fotka :slight_smile:, skvělý :grinning: No a výborný, že jsi ještě zašpuntovaná a nemusíš mít paniku z tady té porodní vlny :grinning:

@lio: no super, tobě evidentně prospívá, že se už můžeš hýbat a tak ... takže spíš jak anděl a vůbec :slight_smile: ... No. lio 14 dní před termínem nerodí, tak se necháme překvapit, jestli 13 dní před termínem ano :grinning:
3. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@suik no já většinou vyjím maso a papriku taky nejím tu muluje můj :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@suik dyž sem ležela tak sem udělala na 4 týdny jídelníček a i dle toho muž nakupoval, ale mě přijde že vaříme furt to samé, bych udělala rychlotěstoviny, ale nemám tu žádný sýr a už sem v riti :grinning: ale já se do toho dostanu, musím :slight_smile:

rajskou leda dietní nezahuštěnou a tu jsme s mamčou měly už dvakrát, já to zase nějak často nemusím ty omajdy, ale taky si pamatuju že jsem měla chut a přišla mi k duhu, \ńam
3. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
odpoledne jedeme na návštěvu ke známím mají 2týdenní holčičku jedu se kochat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@antana123 mě by neva paprika ale to mletý, cokoliv z mletýho sním kousínek a pak mi to mletý leze všema otvory, blé
3. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@kovalda no jeslti 13 dní před nevím, já mluvila o dnešku :grinning:
navíc bouřka k nám nedorazila.....
už tu zase prší.....jako super, nemít bílého chlupatého psa :grinning: kterýho už do vany nedám ani omylem :frowning2:
3. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lio no nesmí toho být moc já si dala jen trochu jen půlku papriky o zbytek se postará můj jelikož sní fakt hodně :wink:
3. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@antana123: hmm, rajskou, tak já teda startuju a jedu za váma :grinning:. Papriky si teda můžeš nechat, já beru omajdu :slight_smile:.
Ba ne, zrovna si vařim bramborky a dýni hokaido, jsem se do ní zamilovala, mňam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@suik: jů, rizoto s mořskýma potvorama, to bych si dala :slight_smile:, dobrý nápad :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@lio já bych zas musela sloupnout tu papriku :grinning:

mě už se ani ty jídelníčky nechtěj dělat :unamused: , jsem o to jídlo úplně ztratila zájem. Ale musím vymyslet, co budu jíst během kojení, nebo oba bídně zahynem hlady.
3. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
no jenže vůbec nevím co vařit zítra :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
přemýšlím nad rybou a vařenýma novýma bramborama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
o vaření v době kojení mi ani nemluvte......vymyslet co vařit...taky lahůdka.....navíc zpočátku asi vezmu kuchařku, protože jsem fakt vymaštěná jak tak zjištuju :grinning:
3. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@antana123 no jo rybu k obědu a za hodinu šilhám hlady, takže to vedu jedině k véče a rybu dělá nejlíp manža :grinning:
3. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
@kovalda to bylo výborný, opekla jsem na pánvi trochu potvor, žampion, zasypala vařenou rýží. Okořenila, přidala sojouvou omáčku a mražený hrášek...bohatě zasypala sýrem, teda to až na talíři. Tam bylo super, že se levně daly koupit čerstvý, krevety a mušle, po tom se mi moc stejská.

Počkej, já myslela, že jsi vegetarián. Nebo ryby jíš?

o dýni hokaido jsem taky slyšela samou chválu, ale ještě nezkoušela.
3. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
@tatarina: jé super, další profi nafocená :slight_smile:, tak se taky budeme těšit na fotečky a lucinecku kdyžtak pozdravuj a hlavně, ať se malá brzy uzdraví :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
máme na zahrádce okurky tak i okurkový salát
musím se pochválit včera ze zahrádky brácha donesl meloun a byl moc dobrý měl 10kg byl to 2 z letošní úrody :wink:
3. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
@lio já budu mít velký problém, vaření mě moc nebaví a musím se do něho nutit, a když budu lítat kolem miminka, tak budu mít jiný starosti....tak to mám ale se vším, když se zaberu do nějaký činnosti, tak jsem schopná vůbec nejíst a ani mi to nechybí....maximálně si něco ulovím v lednici. přijde mi, že to vaření zabere děsně času.
3. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
já ráda vařím jen ted k vůli té dietě je to na prd vymýšlet abych to mohla jíst i já no děs :unamused:
3. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
já mám zase problém uvařit jen pro nás dva vařím kvanta jídla absolutně to neumím odhadnout :unamused:
3. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.