• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik no proto nevařím českou kuchyni a tak...jen rychlovky, italskou , ryby....manža je zase na maso ryby...těstoviny...

jinak já našla v mrazáku ještě sýr, ve skříni krájená rajčata, tak budou těstoviny....vytáhla jsem i čočkovou polívku, koukala jsem že jsou tam i ovo knedlíky, bych mohla naservírovat manžovi....a pak mám plnej mrazák ryb na x způsobů, od tchýně, ale obalovaný, si myslej, že budu smažit a že se po tom utluču, TFUJ....prej jaká je to lahůdka, co je na smaženým filé lahůdka....prej špenátový (miluju špenát) jenže kolem špenátu to proletí.....
jo a pak tam mám špenát.....tak bych mohla upéct slaný koláč.mám tu křehké těsto....
3. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@antana123 tak to bych řešila šoupnutím do mrazáku se bude až bude mimi hodit
3. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@lio jo jo asi to tak začnu řešit no nic jdu se sprchnout a za chvilku vyrazíme na návštěvu tak zatím :wink:
3. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@antana123: jé, to budeš mít pokocháníčko - 2 týdenní prcek :slight_smile:

@lio: já vím, žes hovořila o dnešku, však jo. Já právě jsem zvědavá, když dnes ne, jestli zítra ano :grinning:

@suik: jj, nad tou dobou kojení taky přemýšlím, co budeme jíst. Snad malá nebude trpět na prdíky. Pořídím tu knížku o masážích a snad to bude dobrý :slight_smile:

@suik: no, ryby zatím baštím. Nezvdládla jsem odbourat všechno maso najednou. :slight_smile: Ale je fakt, že tady ve vnitrozemí jsou mořský potvory jen takový ble ble - jak to není čerstvý. Hm, v Anglii to muselo být super s nákupama takovejch věcí.
Já tu hokkaido (nebo který písmenko to má dvakrát) teď koupila poprvé na víkend a teda super, jsem nadšená. Doposud jsem vlastně dýni asi ani nikdy nejedla, tak nevím, jestli jsou takové všechny, ale tahle je teda výborná :slight_smile:. Už jsem si z ní i vyloupala semínka a příští rok zkusím vypěstovat, prý nám jdou dýně na zahradě dobře :grinning:

@antana123: tady v ČR se dají normoš pěstovat melouny? Ty zelené venku, červené uvnitř - klasické vodní? :astonished: :grinning: Já taky vařím ve velkém, ale neva, když mi to chutná, tak mi nevadí si to dát 2x za sebou anebo se to schová na mrazák, to je potom radosti, když to člověk vytáhne z mrazáku a má hotovo. Hlavně s malou to tak budu praktikovat, protože nebude tolik času nazbyt, tak si takhle udělám jídlo do foroty :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@kovalda nooo to nejsi zvědavá asi jediná :grinning:ale ve čtvrtek mi ještě příjdou holky z práce, tak mám za úkol ještě držet, takže tak o víkendu prej můžu :grinning:
3. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kovalda sem dělala v neděli ty listové kolečka s ovocem a představ si, že si mysleli, že jsou kupovaná :-O mamča včera koukala jak zjara, prej to si dělala tyyy? já myslela že ste to koupili v cukrárně :grinning:
3. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@lio: no super, tak to je musím taky co nejdříve vyzkoušet, teď jsou ideální podmínky, když je tolik ovoce :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@kovalda to jo mne se podařilo dát kyselý blumy a bylo to takový osvěžující, ale docela sem se s tím dělala dlouho, tak nevím zda to bylo tím těhu, nebo co, taky záleží jak velký kolečka člověk dělá no...

jé tu leje jak blázen.....
3. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@kovalda tam to bylo fakt super. Tady v německu to je spíš taky jak u nás (jsem to ale čekala podobný, vždy´t maj taky moře), ryby maj, ale za pultem, což je někdy zábava, když ti daj místo pstruha platejze, ale potvory tu nejsou tak levný....

ach jo, jsem zjistila, že moje objenávka olejíčků asi nedorazí, příjemce neznámý a vrací se to zpět. Hm. takovou těhudemenci teda nemám, abych napsala blbě adresu.
3. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
tak holky, za chvilku odjíždím do příbrami do nemocnice za malým. tak se asi pár dní neozvu, když tak napíšu kovaldě na mobil. tak pa a držte palce
3. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
@suik: aha, no holt jak je Anglie ostrov, tak to tam mají ze všech stran :slight_smile:. Jejda, jakto že příjemce neznámý. Snad se to vyřeší
3. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@lio: tady leje už od včerejšího večera, to tu byla i bouřka. Spíš vyjímečně neprší, jako zrovna teď, tak jsme honem vyběhli se psem :slight_smile:

@hanncca: no palce moc držíme, hezky si to užijte :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@hanncca myslíme na vás
3. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@kovalda to doufám....

tak jsem vybalila těch 50 euro a moc toho teda nemám :astonished: ....nějaký pleny, mokrý ubrousky, kojící čaj, síťky na praní, weledu pro miminko, ale minibalení, termofor,..... samý blbosti a takovejch peněz :angry:
@kovalda jo večer tu taky začlo, lilo celou noc,ráno, dopo přestalo a ted se přivalil černý mrak a z něj to tedy cedilo pěkně......

tfůůůůůůj někdo něco smaží a to mi tedy přes čumák nejde, bléééééé :frowning2:
@hanncca držíme, i ty vevnitř!
3. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
@suik no jako moje sobotní drogerka.......moc toho nebylo a peněz jak za kozu :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
@lio u nás lilo celkem dost ráno, te´d je zataženo....a prej že maj bejt tropy i v srpnu, no ještě že se meteorologové dost pletou, to bych asi nepřežila.
3. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
jinak tedy ted bych chtěla jít k dr do rizikovky a ukázat mu, co semnou dělá, dyž se s jeho požehnáním vyser.....na dietu :-/ :-/ :-/ holt ji opět nasazuju do porodu....
3. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@lio no peníze lítaj ani člověk neví jak
3. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@suik to už bych asi taky nedala...spíš že bych nemohla moc ven a tak, by mi asi sejřilo nejvíc.....takhle je fajn, i dyž déšt taky nic moc...ale lepší jak tropy
@hanncca Tak to je super, držím palce a dej vědět, jak se máte :wink:
@suik a nejhorší jsou ty virtuální lítací, ani je nemáš v ruce a z účtu to lítá jako při průvanu :-/
3. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
Holky, kdo jste kupovaly dětský lustr, kde jste sehnali? My už jsme byli snad všude a nikde nic, nebo šíííleně drahé... :frowning2:
3. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
teď jsem našla na facebooku zprávu o výprodeji plenek : http://www.isatky.cz/ctvercove-pleny.html .... našla jsem tam i nějaký jiný věci, tak se jukněte, jestli máte zájem. Ale moc toho tam není.
3. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@lio mě bylo vedro i vevnitř, nedalo se tu moc udržovat chladno :frowning2:
3. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@suik: jj, člověk jen kouká, kam ty prachy mizej, co? :slight_smile: Ale tys toho nakoupila docela dost.

@lio: a co se s tebou děje, když ses vysr.. na tu dietu?

3. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@zvirka: dětský lustr zatím nemáme. Asi jako prga oběhnu ty hobby markety - Hornbach, Obi a tak ...
3. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@suik no tak jasně že i uvnitř bylo hic, nejlépe nahá a každou chvíli sprcha......takhle je líp
3. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@kovalda ale sem čůrala na papírek a pozitivní, je fakt že sem dopo prochrápala, nepila nejedla.....ale včera jsem dojedla manžovi dýnový semínka v čokoládě......takže odpo bude mozarela s rajčaty.....žádný rozšupování nebude, at sem do poradny čistá
3. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.