• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda mě se moc nezdá....ale některý věci byly dražší, třeba ty pleny, jsem vzala eko na zkoušky, ubrousky taky....jo a levanduli na praní na ovonění.... to pak lítá ani nemrkneš.

A to jsem ještě objevila parádní hračky, jednak dřevěný, barevný kostky, takový ty tvary na zastrkávání a pak muchláčky pro miminka. Já na těch hračkách prostě ujíždím, ale to až někdy příště. I když jsem tajně doufala, že mi na nějakou zbyde.
3. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@kovalda ale že měl dr názor, že mám cukr v pohodě a at dietu nedržím......prostě blbost, cukr v pohodě byl proto, že jsem to držela.....
3. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@zvirka my taky ne... všichni jsme v ložnici, i lampičku k břebalováku chci koupit nějakou normální bludičku z ikei. Maj tam takový pěkný ufounský růžový....

nebo kupte tu kouli v ikei a pomalujte, třeba jen barevný puntíky.... a máš to.
3. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@lio ta voda ale taky lezla do peněz :grinning: , já si natočila vodu do vany a tam lezla jako do bazénu, ale už fakt nechci....radši zimu.
3. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@suik aha to já vanu nedávala, spíš vlažnou až teplou sprchu a střídavě studenou teplou na nohy a bylo fajn, ale je fakt, že tohle je lepší :-P
3. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@suik , @kovalda My právě oběhli Hornbach, Baumax a Obi plus nějaké nábytky. A nikde nic. :angry:

S tou Ikeou je to sice super nápad, ale my tam byli někdy v květnu kupovat komodu, matraci atd. a tenkrát jsem si na lustr nevzpomněla. Jediný problém je, že musíme do Ikey do Brna nebo Ostravy, u nás není :angry: , a kvůli lustru tam nepojedem.... Asi vezmem v Globusu papírový s medvídkem Pú a bude. Časem si Mirda vybere nový sám :wink: Ale docela mě štve, že nikde nic nemají. To jsem fakt nečekala, v dnešní době :rolling_eyes:
3. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@lio: jo aha, no vidíš, tak to je lepší fakt ještě vydržet, však jdu už jen o pár dnů :grinning:

@suik: no to víš, plenky, olejíčky a tak, ... to lítá, to znám. Proto třeba nesmím brát manžu s sebou do zdravé výživy - okukuje tam pak aromaoleje a tak ..., čemu já se tam snažím vyhýbat, aby to nebylo drahé, no a nějakej koupíme a šup, to to lítá :grinning:
Jo, ten papírový lustr pomalovat - to mám taky v záloze, kdybych nic nenašla :slight_smile:.
3. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak copak je tu nového holčiny... :slight_smile:
Manžel mi teď nafotil bříško, tak ho mám v albíku :sweat_smile: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@kovalda tak s držením prob nemám, spíš mne zaujal ten dr názor ......ale je fakt že jsem ted povolila a hlavně jím když chci a kdy mám...takže si zase řídím budíka no...se už tu chvíli nepoto....
3. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@eliska_v nového snad nic, hezký bříško máš, a dík za pochvalu u nás :slight_smile:

3. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
takovejch hodin už .....neletí to trochu :grinning:?
3. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@lio : tak to jsem ráda, že jsem nic neprošvihla... :wink:
No už je parádní... snad už neporoste :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@eliska_v dyk si teprv v 34.....mne tedy nejvíc narostlo od toho 32 doted......i váha leze nejvíc nahoru..jen bříško tedy...mimi pěkně nabírá ke konci
3. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@eliska_v: nechci strašit, ale mně teď roste 1 cm za týden :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@lio a@kovalda : No tak to je pecka! To se mám na co těšit!! :unamused: Už teď mám dost! :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@kovalda noooooo metr radši nepřikládám

neska mě docela berou křeče do třísel, nevíte co to je ? projede jak elektrický výboj do třísla ......ale jen chvilička a pak dobrý, tuhle se mi to stalo venku a to sem klopýtla uplně
3. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@kovalda Neměřit, taky neměřím, to jediné zabírá :grinning:
3. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@lio Já to mám posledních pár dní, hlavně v noci a po ránu. Asi jak se malý svalí na jednu stranu a táhne mi tam dělohu, tak ty úpony dostávají zabrat :unamused:
3. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@zvirka no já neska vůbec tam mám takový nějaký změny skoro bolestivý, že by se už něco chystalo......hmhmhmmm :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@zvirka mno jo, to je fakt, mě nedošlo, že Ikea je mnohý kraj ne příliš dostupná :unamused:

Já tohle vždycky řeším dospěláckým designem, páč se mi ten dětskej nelíbí, na tohle jsem hrozně náročná.
@kovalda, tak tohle mého může nechává naprosto chladným....on je strašnej šetřil. Si myslím, že ani netuší k čemu by to mohlo bejt dobrý.

My tu máme velkou biosámošku a tam je věcí, hafo kosmetiky, xxx prášků na praní, i věci pro děti .... :sunglasses:

3. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@lio Že by? :grinning: No už bys pomalu mohla, ať tu s antanou nestrašíte poslední :grinning:
3. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@suik Asi jsem taky moc náročná.... :unamused: Zas si říkám, lepší papírový za 300 a příští rok ho vyměnit, než nějaký, co se mi moc nelíbí za 2000.....
3. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
@suik A možná taky dobře, že tu ta Ikea není, já bych tam vždycky utratila :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@kovalda donutila jsem mě přeměřit můj pupek - už jsem se začala pomalu bát, že klasický krejčovský metr nebude stačil, naštěstí stačil. Mám 126cm v místě kde je pupík. Naposledy jsem měřila před hodně dlouhou dobou, 2 měsíce - možná i víc - určitě budou a předtím to bylo 117cm. Tak to teď budu sledovat :grinning:
3. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,
mě dneska celej den něco smrdí a nemůžu přijít na to co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím vám napsat zážitek ze včerejška.Pobavila jsem se jak dlouho ne,přítel přebaloval Alexe, na přebalováku už nebyla žádná plína, tak se rozhlíd a sáhl do připravené kabele do porodky...chvíli mu trvalo než pochopil, že na 13kg dítě nenarve hagís newborn :grinning:
3. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@lio: tak bohužel nevím, co to je za ty bolesti.

@zvirka: no, manža mne vždy vyprovokuje - začne vykládat, jak to bříško je dnes strašně veliké, ... tak měřím, abych mu dokázala, že blbost a šup, další cenťák nahoře :grinning:

@suik: no tak ta biosámoška, to by byl můj konec :slight_smile:. No hlavně teda našeho účtu :grinning:
3. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@lendaw: no já teď měla 124 :slight_smile:, tak to jsme na tom podobně :slight_smile:

@anippe: no, mě dnes celej den smrdí práce :grinning:, do ničeho se mi nechce. Tak jsem jen vyprala a teď po troškách žehlím.
No a přítel teda dobrý s plenkou :slight_smile:, ale přišel na to šikula :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
@kovalda Tak já to taky změřím, jsem zvědavá. Naposled jsem měla asi 98, ale to už je pár týdnů. Tak můj výsledek je - 101. Tak to jsme ještě prcci :grinning:
3. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@kovalda Fuj, žehlení tu mám taky, ale nějak mě začíná pobolívat břicho, půjdu si radši lehnout. Tak se zatím loučím.
3. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
@kovalda no tak co se divím bolestem že, je na čase :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.