• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jinak můj pupík má 98 naposled co jsem měřila měl 96 ale to už je dávno, nějak jak st si tu měřily pupíky prvně
3. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@kovalda :grinning: že by jsi přišla mému smradu na zoubek ? máme asi podobný den, taky jsem lemra lenivá co nacpala pračku a vyžehlila dva ručníky :grinning:

...hlavně ten můj chlap nechápal, proč jsem ty plíny otevřela.Nad tím že jsem se chtěla pokochat, kroutil nevěřícně hlavou :grinning:
3. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
tak neska je asi celkově smradlavý den, bo u nás je tady smrad na práci :grinning: jak jsem vstávala v poledne, je půl pátý, odpo skoro pryč a já neudělala téměř nic....chystám se ven se psem, ale prší tam, tak uplně nevím.....ale za chvíli tak jako tak stejně budu muset vyrazit, jen nevím co na sebe, triček mám mraky, ale nic na to :grinning: tuhle jsem si večer vzala svetr a měla ho do PULKY bříška, fakt komický :grinning:
3. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
@lio, @zvirka: pupíčky máte teda proti mně maličký, ale to je jasný, taky jste jiná váhová kategorie :slight_smile:

@lio: jj, na bolesti už je asi správný čas :slight_smile: Můžou to být poslíčci, anebo prostě jiná příprava těla na porod :slight_smile:

@anippe: jj, oni to kochání tolik nechápou. Že se člověk prostě koukne na tu velikost a rozněžní se :grinning:.
Jo, tak to máme teda opravdu dost podobný den. Vyžehlila jsem asi 6 plen a teď už jsem zas u pc a mám s sebou talíř melouna :grinning:

@lio: jj, taky mám skříň plnou malýho oblečení :grinning:. Koukám, že to bude tím počasím, že za to vlastně nemůžeme, že se nám nic nechce, když to máme všechny :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojky děvčátka!
Předně chválím profilovku @suik,moc ti to sluší,v poslední době jsem pořád přemýšlela,jak vypadáš :wink:
Já jsem před chvílí dorazila z města,dnes byla poslední kontrola u mýho gyndra a teď už jen objednat se do porodky,radil mi,že,když se chci vyhnout prohlídkám,mám zavolat až v pátek a zkusit objednat se až na ten další týden,třeba to klapne.Jinak výtěr na SA je negativní,což jsem opravdu šťastná,páč se pak nasazují ATB tušíím,o to vážně nestojím.Mimi je hlavičkou dolů,čípek je už měkký a na prst jsem otevřená,takže ty tlaky v poslední dny měly důvod...Na KTG mimi vyvádělo,stejně jako minule,dává vědět,že je připravený,srdíčko bušilo jak o závod :dizzy_face: Akorát jsem za týden zhubla kilo,no když jsem převážně na melounech,tak se není čemu divit...Celkově jsem spokojená a už se těším na porod.Dnes se mi navíc při cvičení s epinem podařilo 11cm průměr,což mi dodalo fakt sebevědomí,akorát ten tlak na konečník už sem musela fakt hodně prodýchávat,no u porodu bude tohle náročná etapa...
@lio ten olej ricinový určo může být od nobilis,mi se zdá zbytečně drahý,já mám od saloosu asi za 60,-měla jsem ho i minule,tak asi proto..Ale pokud je ve složení čistě ricinový olej,není problém..
Jak rozebíráte lněný,tak já ho mám celý opražený a prostě každej den rozkřupu v puse asi lžíci a hotovo.Maliníku vypiju denně tak 0,5l,ke konci možná zvýším na litr.Myslím,že je docela důležitý dodržovat spíš nižší dávky,může to dělohu rozpohybovat,což je vítané tak od 38-39tt.
S tím semínkem bych si to taky nedávala,to musí být hroznej maglajz
@lio a ty ručníky byly taky tak drahé,jak jsi dala ten odkaz? :confused:
Já jsem si dnes pořídila super noční i denní košilku na kojení jen za 120,-,tak snad poslouží.
3. srp 2010 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda no heye poslíčci to nebudou, nejsou to typické ms bolesti, spíš tu víc píchne, tu pěkně pne, tu křeč do třísla, včera se mi udělalo na procházce na vteřinku hodně divno, ale byla semnou mamča tak jsem nedala nic znát, aby to neřešila, a v klidu došla dom, lehla si, bříško se ozývalo ale dobrý, v noci taky pár pěkných tvrdnutích, dopo se mi ani z postele nechtělo, spala jsem jak špalek.....
tak to ted říkám manžovi že se dole něco děje, tak prej co, říkám no asi nějaká příprava tak prej "aha :slight_smile: " se smajlíkem, tak že by to konečně už začal pobírat, že budem za chvíli rodit :slight_smile:))
tak já ne že mám skřín malýho oblečení, já mám foch na těhu věci, ale jaxi tam chybí něco když je chladněji...to sem fakt nepořizovala, v březnu mi ty svetry stačily, ted v nich vypadám ale fakt hloupě, tak si holtvezmu jen triko s dlouhým, jeeště že jsem pořídila ten prodlužovací pás pod klasická trička, takže unosím všecko...ale ty svetry vypadaj fakt komicky, jak svetr pětiletýho dítěte :grinning:
3. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@r.m: ad kontrola ....co by se ti mělo stát s pupeční šňůrou a nebo placenmtou ..nevím, že by někdo kontroloval tohle ..a hlavně mi není jasné jak ...vše se dá kontrolovat jen s utz ....a pojišťovna to nehradí ....ale pokud o to stojíš, můžeš si to zaplatit :sweat_smile: ...mám pocit, že kapku zbytečně panikaříš :wink:
ony ty kontroly možná kapku přeceňujete ...než z ní dojedete domů, ty info nemusí být vůbec pravda :sweat_smile:
3. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@zvirka Taky používám olej a krém od mama babylove a strie se mi vyhly i tentokrát zatim.Minule jsem používala i olej od welledy,ale za těhu by to vyšlo na celej balík,tak jsem zkusila to babylove a byla jsem spoko,teď je to navíc nějaké nové složení...
U nás dnes solidně popršelo,sice jsem zrovna byla ve městě a trochu zmokla,ale fakt sem si to užívala :wink:
3. srp 2010 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jasně díky .-)
já si ten maliník asi udělám do termosky dyž se má pít teplej, snad mne to donutí to pít ve větším množství než ty mé tři hrnky...já už ted můžu :slight_smile:
jj ručníky minus 200.-) včera je mamka rozbalila s pláčem, bylo to k 50tinám, takže jsem ceny nelitovala a navíc jsou kvalitní, takže žádné šméčka od tingošů, jednou za život se to dá :grinning:
takže i saloos má ten ricinák jo, ok zkusím po něm víc juknout, a pak holt ta zdravá výživa...

takže kontrolka dopadla ok, další co otevřela své západy, paráda .-)
3. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@antana123 Simtě nepamatuješ si,kolik jsi dala za ty pleny Huggies newborn,2-5kg,28ks? Díky!
3. srp 2010 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz
@petja jj babylove sem taky max spokojená, je fakt že ty od weledy by vyšly na pořádný balík, takhle mám třetí olej, třetí ještě nenačatý a spokojenost maximální
3. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@lio Jo,teplý se má pít?Tak to já vypiju dycky až studenej :confused:
3. srp 2010 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz
@discreet: ad vyvařování - ani jedinkrát jsem ani jedinou věc látkovou nevyvařila :wink: ...oblečení peru na 40 nebo plíny na 60 v normálním prášku (persil sensitive) - peru prádlo pro prcka i pro nás do kupy .....i tak peru skoro každý den ...neumím si představit, že bych to ještě nějak extra sortovala
@hanncca: tak to je fajn, že míšu převezou (no už asi převezli vzhledem k času :slight_smile:)
3. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@petja noo teplej , proto s tím mám takovej prob, ale napadla mě ta termoska, tak to bych mohla zvládnout a mít aspon přehled kolik jsem ho vypila....tu mám na litr, tak naleju půlku, možná celou uvidím
@petja: no tak super, že je vše nachystáno a 11 cm na epi-nu. No, dnes jdu poprvé cvičit, tak jsem zvědavá :slight_smile:

@lio: já mám díky bohu rolák, který je fakt dlouhý a takový natahovací, jak se mi o víkendu panečku hodil na zahrádce hospůdky :slight_smile:
@petja ony ty vesměs všecky ty bylinkový čaje se maj pít teplý, co jsem tak kdy pila....
3. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@kovalda no tak rolák bych nesnesla, co sem těhu tak i vzimě co sem měla na krku tak sem to stahovala dolu :slight_smile:
Teda, vy jste všichni takový vzorní mazači břicha. Já natřu sem tam - asi tak 1x do týdne to tak vychází. No a vypadá to, že mám štěstí a strie se mi nedělaj :slight_smile:
@kovalda Super knihy píše i Mudr Hofhanzlová,posílám odkaz na njejí stránky.Prodává i matrace z ovčí vlny z vlastních ovcí,ty matrace jsou super,100% natural
http://calendula.cz/hofhanzlova.htm
3. srp 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda to taky není o mazání, já spíš že jsem měla před těhu dost suchou kůži a nikdy jsem se nemazala, takže jsem zpočátku mazala pocitvně, ale genetika tuk tuk tuk dobrý, tkaže strie se mi v těhu neudělaly, jen moje starý co sem už měla se trochu vyrýsovaly, ale mám díky tomu mazání takovou pěknou elastickou kůži a bříško je takový hezký na pohled :slight_smile: jinak mažu sporadicky sem tam, většinou když sem chvíli bez oblečení,bo jsem si tím mazáním zničila prsenku :grinning:
3. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
ad ležení a starost manži ...noooo u nás by to asi mělo hodně hustý průběh :sweat_smile:
3. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@petja: jé díky za odkaz, ty knihy vypadají dobře :slight_smile: Za chvíli je nebudu mít kam dát :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@anippe: manža je koumák, co ...no já se těším, až bude manža rozlišovat novosklad a draka :grinning:
3. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
http://www.isatky.cz/ctvercove-a-vicevrstevne-pleny/imsevimse-muselinove-pleny.html
za tyhle pleny se přimlouvám,fakt luxus,a za 1,5roku denního používání a neustálýho praní naprosto beze změny
3. srp 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda: hlásím se k nemazačům :wink:

jinak myslím, že těhotným by se měly blokovat platební karty ....mohou dělat nepředložené věci a nezřízeně utrácet ... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@hupcza - neosypává se ti malý po tom Persilu, mně se mým dětem dělaly takové boláky. Prala jsem v jelením mýdle a z automatky ještě máchala.Ale oba byly na normálních látkovách, je to už 14 let.Ségra pere dětem v lanze a děti v pohodě, ale jsou na papírovkách. Napadlo mě jestli ti černoušci nemají citlivější pleť.Nevím. :wink: Ted peru v Arielu nebo v Tide a oba se občas vysypou,ale nevím jestli to mají z prášku. Možná ne.
3. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
Tak u nás nějakej Tide nehrozí.A myslím,že Hupcza převážně látkuje...
3. srp 2010 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s: nee ...žádný problém ...
ekzémek se mu vysypal teď po tom očkování ..ale to po 15 měsícéích používání - takže to nesouvisí ...a už má jen minizbytečky pod kolínky
na dupce měl opruzeniny jen jednou ...a to taky celkem nedávno - tak dva měsíce zpět ... a od té doby zas nic, takže to určo nesouvisí taky

@petja: já jenom látkuju - za celý rok a kus s jedinou výjimkou - chorvatsko ..ale i na prodloužené víkendy látkuju
3. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@petja: paní dr. neznám ....ale vypadá to, že poznám :grinning: ....ach jo ...a já už si zakázala něco kupovat :sweat_smile:
3. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojicek, tak jsem byla s kamoskou na kaficku a zmrzlince:slight_smile: nakoupila jsem i dve tricka pro mimi s teplacky, pak sobe mikcu a teplaky v benettonu a jsem happy:slight_smile: dneska je docela dobry den..akorat chvilema mi byva blivno, ale to by mi asi nemelo byt divne, protoze mi byva kazdy den..zase pravidelne vecer bliju :confounded: :confounded: :confounded:
jinak my jsme prali v lovele, ted v persilu sensitive a taky peru nase a Nikci veci dohromady...
3. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.