• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky dik za uvitani :slight_smile:
kovalda: jsme tu jen na skok...planovali jsme tak dva roky a pak domu. Dva roky tomu bude v dubnu, ale jeste chvili tu zustanem. Nemame jeste domyslene, zda porodit prcka tady nebo doma. Ale spise tady, preckat setinedeli a pak az domu. Jinak ja taky dneska zase testovala :dizzy_face: a tez se tesim na UTZ, ale to bude az kdo vi kdy...jeste nemam ani doktora :sweat_smile:

laurinka.22 : tyjo dvojcatka, to bude narez doma :grinning: Moje kamaradka ze zakladky ma dvojcatka, obe holky a nemuze si to vynachvalit...ackoliv jsou obcas jak z divokych vajec, ale jsou uzasne jak drzi pri sobe :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

Tak rodina už to ví a v práci to řeknu akorát svému přímému nadřízenému; byl nám na svatbě jako můj svědek a docela spolu tyto záležitosti sdílíme...
2. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jo jinak tu listovku uz cpu delsi dobu...doporucuje se tak uz 3 mesice pred pocetim a pak minimalne v prvnim trimestru. Ja jsem puvodne jedla jen listovku (a to tech 400mikro gramu) a ted jim jakesi vitaminy pro tehulky, kde uz ta listovka je...ona je jinak ve vsech vitaminech jako centrum a tak... :wink:

My budem ohledne sdeleni rodine a pratelum prozatim zdrzenlivejsi, asi pockame az prekoname ten prvni trimestr. Tim, ze s nima nejsme ted tolik v kontaktu, tak je to samozrejme mnohem snazsi.
2. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
kovalda: tak je to každého věc, kdy to řekne v okolí.............taky když jste se snažili takovou dobu, tak to už i okolí ví ne? my právě neříkali nikde ani o tom snažení..........
safry: spousta lidí mi říká, že by dvojčata nechtěla ale já jo - budou to přece moje děti ne, tak nemůžu říct, že bych je nechtěla.........akorát bych v nich teda chtěla aspon jednu holčičku.....................dvě holky, to je můj sen........
2. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Urcite to je kazdeho vec, kdy to povi.....u nas urcite kazdy tusi, ze miminko brzo chtit budem, jen netusi, ze uz je na ceste :dizzy_face: Manzelovi jsem to jako prekvapko oznamit nemohla....je zvedavka zvedava a k testovani me v podstate donutil :slight_smile: Takze u zbytku rodiny se vyradim a vyrobim nejake hezke karticky.

larinka.22 : No to hodne lidi rika, ze dvojcata ani nahodou...ale kdyz by na to doslo, jak by byli radi. Ja bych teda radeji asi chlapecka...ackoliv je to v konci jedno, zdravi predevsim...ale segra ma dva kluky a uz jsem na ty pindiky nejak zvykla :grinning:
2. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
safry: no nás se teda od svatby co byla loni taky každý ptá, kdy už bude mimís................ale říkat to ještě nechceme, jen nejlepším přátelům zatím, ti už to ví......a taky rodiče............
a ty děti - nejdůležitější by bylo, aby bylo miminko nebo miminka zdravé a v pořádku, ale když bych si měla vybírat, tak bych prostě chtěla mít mezi dětma - chtěli bysme tři - aspon jednu holčičku...........je to takový můj sen od mala.......stejně jako ty dvojčata, ale v životě by mě nenapadlo, že k nim budu mít až takový předpoklad........no už se nemůžu dočkat prohlídky u doktora......
2. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
laurinko.22 ty čekáš dvojčata???
já sem taky měla předpoklad na dvojčata po hormonální léčbě ale jak sem byla na utz tak bylo jen jedno a taky by mi dvojčata nevadili aspon bychom se nemuseli mordovat znovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky gratuluji vám všem, my se o druhé začli snažit před měsícem, tak pokud by nám vyšlo na poprvé, tak bychom měli termín jsem počítala 27.9. :wink: , ale to by musel být zázrak, takže někdy v roce 2010 snad se to podaří :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
antana: ještě to nevím, ale uvolnily se mi dvě vajíčka, takže možná jo...............
a když budou, budu ráda, když bude jedno, budu ráda taky......chceme tři děti, takže by i na další přišlo, ale my se teda nemordovali, my se milovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj luji: držím palečky, aby to vyšlo.......vidím, že už jedno dítko máš...................nám to taky vyšlo napoprvé.....tak třeba.....
2. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
no my se ze začátku taky milovali ale po nějakém čase asi mordovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
antana: aha.............a jak dlouho jste se snažili? my totiž vlastně vůbec, vyšlo nám to hned........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
laurinka.22: no jasný, když už se snažíme takovou dobu a taky už mám na to věk, tak je jasné, že to každej ví. ale hlavně, my 2 se nemůžeme dočkat, až to všem povíme. takže jen počkáme na utz a hurá na to :slight_smile:
já si myslím, že dvojčátka jsou super. vůbec by mi taky nevadilo mít dvojčátka :slight_smile:

safryy: taky jsem zezačátku snažení jedla listovku, ale nějak mi to nevydrželo, přestala jsem asi po 2 měsících. to teď je lepší motivace :grinning:

antana123: jj, při tom delším snažení je to někdy spíš mordování :sunglasses:
2. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
byla sem půl roku na hormonech a doktor mi diktoval kdy se můžeme milovat a kdy né je to děs není o co stát :cry:
2. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
to my o snažení nikomu neříkali, jen jsme se zmínili o vysazení anti nejbližším přátelům, když na to došla řeč .. ale rodiče nic neví .. my se brali loni, nejdříve se na mimčo ptali těsně před svatbou a druhá vlna přišla letos v létě .. jen rodiče se neptají, přeci jen u mě je to věkově docela brzo, navíc vzhledem k vš, takže spíš čekají ppo škole .. tak jsem na to vše zvědavá ..

dvojčátka mají určitě své výhody i nevýhody, já bych radši teda jen jedno malé, protože i tak toho budu mít dost :slight_smile: ale kdyby v bříšku byli dvě mrňátka, tak co, byli by přeci naše :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
teda, tak to je fakt mordování .. ale hlavně když se zadařilo:slight_smile:
2. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
jo no jen ten strach poprvé sem o to přišla v 5tt a ted se strašně bojím aby se to neopakovalo doufám že né :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak to jsme na tom stejně.. taky v 5tt, ale musíme doufat a věřit
2. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
jo no to musíme nic jinného nám nezbývá :grinning:
2. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
antana: jejda, tak vy jste to teda měli fakt hustý - jen v povolených termínech :unamused:
teď to určitě dopadne dobře :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
doufám že ano :wink:
2. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
taky doufám :wink:
určitě !!! :grinning: tohle prostě bude skvělej rok :grinning:
2. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
antana: tak to jo, jak to takto řídil doktor, tak to se ti nedivím, to by mě teda taky štvalo......my se milovali, kdy jsme měli zrovna chut..................
a doufám a věřím, že ted to dopadne dobře nám všem............
já už se teda k doktorovi hrozně těším, ale říkat to stejně nebudul. nevím, kámoška třeba byla u doktora poprvé, vše ok, řekli to, ale příště za dva týdny zjistila, že se to nevyvíjí a musela si to nechat vzít........a akorát jí to každý připomínal, protože nevěděl o potratu, tak z toho byla smutná ještě víc..........................ale nechci to přivolávat.....
2. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
laurinka.22: já vím, že je tu riziko, obzvlášť do konce prvního trimestru, ale nemůžu si pomoct, nejradši bych to vykřičela teď hned do cleého světa :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
kovalda: no já z toho mám taky šílenou radost, a taky bych to nejradši říkala na potkání, ale existují lidé, u kterých budu ráda, když se to dozví co nejpozději, až to půjde vidět nejlépe.......takže spíš i proto..................
a nebojím se že to nevyjde, nechci na to vůbec myslet.................. :wink:
2. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
laurinka.22: jj, taky nad tím raději ani nepřemýšlím, že by se mohlo něco pokazit.

věřím, že vše budeme v pořádku, narodí se nám zdravá a krásná miminka a budeme skvělé maminky :grinning:
2. led 2010 v 15:09  • Odpověz
taky bych to nejradši řekla více lidem, přátelům, rodině a tak, ale bojím se ještě .. uvidíme .. lauri můžu se tě zeptat ? tobě je taky 22 a brlai jste se loni ? Setkali jste se taky s reakcemi, že na svatbu jsi mladá, i na mimčo ?
2. led 2010 v 15:10  • Odpověz
kovaldo tak to jsi řekla krásně a musíme se toho všechny držet :slight_smile:
2. led 2010 v 15:10  • Odpověz
ach jo, už aby bylo po první kontrole .. nemůžu se dočkat, jestli toho malého drobečka poprvé uvidím
2. led 2010 v 15:11  • Odpověz
To je těžký, někdo je moc mladý, někdo zas starý, .... :slight_smile: ... nic si z toho holky nedělejte.
2. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Já zas že mi je přes 30, tak každej furt na co čekám a kdy už si pořídíme miminko, .... No, kdyby to bylo na mne, tak dávno, ale nejdřív jsem musela najít toho pravého, no a pak jsme čekali, než se zadaří, ... ale vyplatilo se a teď už je to naše štěstíčko hezky u mne :grinning:
2. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.